Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.167.757
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma nema ništa od toga!

Koliko sam vam puta ovdje i u pp rekao da neplaćate dulje od misec do 3 miseca maximalno.

Ali ne vi opleli po 6 miseci pa sve do godinu dana uplate za iptv ilegal.

aaaa neiđe to tako ljudovi moji.

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja ne zalim tvvietu platit 6 mj.a pogotovo kad je akcija heheKad smo kod toga jel gotovo njegovo dodavanje kanala jer vidim ne javlja nista
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Ja ne zalim tvvietu platit 6 mj.a pogotovo kad je akcija heheKad smo kod toga jel gotovo njegovo dodavanje kanala jer vidim ne javlja nista

 dodani jesu neki kanali, a sad dal je gotovo neznam

 

nemam za potpis
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bude javio valjda tu.Vec dugo ide da se nadaju danas da ce bit rijeseno al nema veze i ovi sada su ok.
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam uzeo 3 mjeseca kad je bila ona akcija za 9€

 

Pa može se dokazati samim time što je službena stranica riknula.

 

Kad ljudi krenu s refundom nije niti paypal lud da ne skontaju da nešto nije u redu.

 

Je li netko pokušao kontaktirati cubleguya?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmatic123 kaže...
pixa11 kaže...

Jel zna netko kako da preuredim m3u iptv listu tj izbacim nepotrebne zemlje i ponovno samo ono sto zelim posaljem u ssiptv aplikaciju?

Nazalost sa Philips tv nemogu instalirat siptv pa je ssiptv jedina mogucnost

U Notepad-u ili jos bolje Notepad++ ('Open with Notepad' ili Notepad++), samo pobrises sto ti ne treba, spremis ponovno kao xxx.m3u i to je to.

 

 Al problem je u tome da mogu upisati samo URL tj web adresu liste, a sko je preuređujem imam samo file...

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...
mmatic123 kaže...
pixa11 kaže...

Jel zna netko kako da preuredim m3u iptv listu tj izbacim nepotrebne zemlje i ponovno samo ono sto zelim posaljem u ssiptv aplikaciju?

Nazalost sa Philips tv nemogu instalirat siptv pa je ssiptv jedina mogucnost

U Notepad-u ili jos bolje Notepad++ ('Open with Notepad' ili Notepad++), samo pobrises sto ti ne treba, spremis ponovno kao xxx.m3u i to je to.

 

 Al problem je u tome da mogu upisati samo URL tj web adresu liste, a sko je preuređujem imam samo file...

 https://geniptv.net/threads/best-iptv-playlist-editor.4155/

 

Skini taj editor i preuredi kako oćeš s njin

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Taj editor mu nece pomoc jer edita file direktno. A url koji on ima skida listu direktno sa servera. Probaj koristit neki drugi player za iptv koji ti dopusta da loadas file, tipa perfect player ili siptv, onda tek mozes koristit notepad ili neki editor..

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2019 19:08 (kameni_zg).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...
mmatic123 kaže...
pixa11 kaže...

Jel zna netko kako da preuredim m3u iptv listu tj izbacim nepotrebne zemlje i ponovno samo ono sto zelim posaljem u ssiptv aplikaciju?

Nazalost sa Philips tv nemogu instalirat siptv pa je ssiptv jedina mogucnost

U Notepad-u ili jos bolje Notepad++ ('Open with Notepad' ili Notepad++), samo pobrises sto ti ne treba, spremis ponovno kao xxx.m3u i to je to.

 

 Al problem je u tome da mogu upisati samo URL tj web adresu liste, a sko je preuređujem imam samo file...

A što nisi odmah tako rekao, tj. da imaš link a ne m3u file.

 

OK, i za to ima rješenje:

Ubaciš link u VLC player na PC-u (Media>Open Network Stream, zalijepi link i klikni Play). Kad dobiješ popis kanala bilo gdje na kanalima klikni desnim mišem i odaberi 'Save Playlist to File...).

Tako spremiš tu svoju listu u .m3u file i onda editiraš kako sam prije objasnio.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Ja sam uzeo 3 mjeseca kad je bila ona akcija za 9€

 

Pa može se dokazati samim time što je službena stranica riknula.

 

Kad ljudi krenu s refundom nije niti paypal lud da ne skontaju da nešto nije u redu.

 

Je li netko pokušao kontaktirati cubleguya?

Ja sam ih danas kontaktirao, pitao za njihove planove, opciju djelomični refund ili nova lista.

Ovo su odgovorili:

----

Pozdrav trenutno radimo na zamjenskim listama a kroz 20ak dana bi
trebali imati svoj vlastiti server koji bi trebao biti jako dobar, da li
može za početak zamjenska lista?
Kroz dan bi trebala doći.

----

14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Onda nije problem sačekati zamjenske liste iako sumnjam da će biti kao ove do sada.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koristi li netko od vas listu iptv clines?Ako da,molio ni u inbox neki kontakt tog sellera.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmatic123 kaže...
pixa11 kaže...
mmatic123 kaže...
pixa11 kaže...

Jel zna netko kako da preuredim m3u iptv listu tj izbacim nepotrebne zemlje i ponovno samo ono sto zelim posaljem u ssiptv aplikaciju?

Nazalost sa Philips tv nemogu instalirat siptv pa je ssiptv jedina mogucnost

U Notepad-u ili jos bolje Notepad++ ('Open with Notepad' ili Notepad++), samo pobrises sto ti ne treba, spremis ponovno kao xxx.m3u i to je to.

 

 Al problem je u tome da mogu upisati samo URL tj web adresu liste, a sko je preuređujem imam samo file...

A što nisi odmah tako rekao, tj. da imaš link a ne m3u file.

 

OK, i za to ima rješenje:

Ubaciš link u VLC player na PC-u (Media>Open Network Stream, zalijepi link i klikni Play). Kad dobiješ popis kanala bilo gdje na kanalima klikni desnim mišem i odaberi 'Save Playlist to File...).

Tako spremiš tu svoju listu u .m3u file i onda editiraš kako sam prije objasnio.

 Hvala ti na pomoci ali to sam vec pokusao, ali problem je u tome sto u ssiptv nemogu ubaciti m3u listu vec samo url link.

Zato i pitam kako bi mogao od te m3u liste stvoriti jedan URL link ili na koji drugi nacin ubacit tu m3u listu

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...

Koristi li netko od vas listu iptv clines?Ako da,molio ni u inbox neki kontakt tog sellera.

 Koliko ja znam c-lines se koriste za satelit za cs

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 Hvala ti na pomoci ali to sam vec pokusao, ali problem je u tome sto u ssiptv nemogu ubaciti m3u listu vec samo url link.

Zato i pitam kako bi mogao od te m3u liste stvoriti jedan URL link ili na koji drugi nacin ubacit tu m3u listu

 ako si siguran da ne moze m3u, vec mora url, onda ti je jedino resenje, da preko linka skines m3u, editujes preko notepada, i onda tako sredjen m3u ubacis negde online, neki dropbox, google drive, moze cak i pastebin i slicno, i onda ubacis taj link

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

 Hvala ti na pomoci ali to sam vec pokusao, ali problem je u tome sto u ssiptv nemogu ubaciti m3u listu vec samo url link.

Zato i pitam kako bi mogao od te m3u liste stvoriti jedan URL link ili na koji drugi nacin ubacit tu m3u listu

 ako si siguran da ne moze m3u, vec mora url, onda ti je jedino resenje, da preko linka skines m3u, editujes preko notepada, i onda tako sredjen m3u ubacis negde online, neki dropbox, google drive, moze cak i pastebin i slicno, i onda ubacis taj link

 Ok, hvala na odgovoru

11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li netko noviji Philips tv

Zanima me koje se app za IPTV mogu instalirati koji dobro rade

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...

Ima li netko noviji Philips tv

Zanima me koje se app za IPTV mogu instalirati koji dobro rade

 ako je android tv, onda definitivno TVirl:

https://play.google.com/store/apps/details?id=by.stari4ek.tvirl&hl=hr

 

dobiješ kanale direktno na listu kanala televizora i možeš ih stavljati na listu favorita zajedno s DVB-T kanalima (nema potrebe za paljenjem aplikacije).

nemam za potpis
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...

Ima li netko noviji Philips tv

Zanima me koje se app za IPTV mogu instalirati koji dobro rade

 Imam ja,Philips 7373,android.

Instalirao sam siptv,ssiptv,iptv extreme kodi.Sve rade normalno kao i na beelink ultimate playeru koji je spojen na taj tv.Sad su mi instalirane samo siptv i iptv extreme.

11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nazalost tast kupio 43PUS6503/12 koji nije android. Zato pitam jer bi od android aplikacija vec nesto nasao 😕

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sta je sa arenama( i jos nekim kanalima) na tvviet-u,jesu gotovi sa dodavanjem kanala i dali se korisnicka vama javlja.Znam da je vruce i ljeto ali .... ga,mora se sport gledat.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Sta je sa arenama( i jos nekim kanalima) na tvviet-u,jesu gotovi sa dodavanjem kanala i dali se korisnicka vama javlja.Znam da je vruce i ljeto ali .... ga,mora se sport gledat.

 Neradi dosta programa. Ni meni nisu nista odgovorili.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...

Nazalost tast kupio 43PUS6503/12 koji nije android. Zato pitam jer bi od android aplikacija vec nesto nasao 😕

 Probaj vidjeti u Philips apps gallery ili tako nekako.Možda ima tamo ssiptv ili neka druga slična aplikcija.

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

imam 1 problem sa gledanjem iptv programa a kako je ovo dosta aktivna tema odlucio sam ovdje potraziti pomoc.

 

Koristim iptv vec preko godine dana od raznih providera. Gledam na lg tv-u preko siptv aplikacije koja od sveg isprobanog do sada daje najbolju kvalitetu slike i sve odrađujem jednim daljinskim što je veliki +.

 

od nedavno dešava mi se to da kada upalim tv i pokrenem siptv app vidim sve grupe i kanale ali kada hocu pokrenuti neki program dobijem black screen i nemrem više nikud osim ugasit siptv aplikaciju. kada ponovo upalim app i dalje je black screen. jedino kada ugasim tv pa upalim app se restarta i opet vidim grupe i kanale ali opet dobijem black screen kada hocu pokrenut neki program. kada odem u postavke od siptv sve je sivo i nemogu promjeniti nikakve postavke. nemogu cak ni izaci iz postavki vec moram restartat app/tv.

 

prije par tjedana sam toliko ocajan vec bio da sam vratio tv na tvornicke postavke i ponovo instalirao siptv app i sve je bilo ok jedno vrijeme. jucer mi se to opet desilo ali nakon 10min. čačkanja po daljinskom sve proradilo... pa opet krepalo pa proradilo... evo jutros sve radilo sad upalim opet ne radi.. connecting....

 

kada stavim neku drugu listu ista stvar.... ištekam tv iz struje na par minuta ista stvar. lik koj mi je dao listu kaze da nije do njega ovi likovi iz siptv nude neka rješenja ali neuspjesna i prodje par tjedana izmedju odgovora mailom...

 

imam tu istu listu na android boxu (kodi) i radi sve super 10 dana na moru gledao bez jednog problema. ako netko ima kakvu ideju.... postoji li kakva druga aplikacija za lg tv da isprobam?

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2019 16:40 (prdek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
prdek kaže...

imam 1 problem sa gledanjem iptv programa a kako je ovo dosta aktivna tema odlucio sam ovdje potraziti pomoc.

 

Koristim iptv vec preko godine dana od raznih providera. Gledam na lg tv-u preko siptv aplikacije koja od sveg isprobanog do sada daje najbolju kvalitetu slike i sve odrađujem jednim daljinskim što je veliki +.

 

od nedavno dešava mi se to da kada upalim tv i pokrenem siptv app vidim sve grupe i kanale ali kada hocu pokrenuti neki program dobijem black screen i nemrem više nikud osim ugasit siptv aplikaciju. kada ponovo upalim app i dalje je black screen. jedino kada ugasim tv pa upalim app se restarta i opet vidim grupe i kanale ali opet dobijem black screen kada hocu pokrenut neki program. kada odem u postavke od siptv sve je sivo i nemogu promjeniti nikakve postavke. nemogu cak ni izaci iz postavki vec moram restartat app/tv.

 

prije par tjedana sam toliko ocajan vec bio da sam vratio tv na tvornicke postavke i ponovo instalirao siptv app i sve je bilo ok jedno vrijeme. jucer mi se to opet desilo ali nakon 10min. čačkanja po daljinskom sve proradilo... pa opet krepalo pa proradilo... evo jutros sve radilo sad upalim opet ne radi.. connecting....

 

kada stavim neku drugu listu ista stvar.... ištekam tv iz struje na par minuta ista stvar. lik koj mi je dao listu kaze da nije do njega ovi likovi iz siptv nude neka rješenja ali neuspjesna i prodje par tjedana izmedju odgovora mailom...

 

imam tu istu listu na android boxu (kodi) i radi sve super 10 dana na moru gledao bez jednog problema. ako netko ima kakvu ideju.... postoji li kakva druga aplikacija za lg tv da isprobam?

 Kako rade druge aplikacije Netflix, Youtube, HRTi?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

bez ikakvih problema

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bezimeni kaže...
prdek kaže...

imam 1 problem sa gledanjem iptv programa a kako je ovo dosta aktivna tema odlucio sam ovdje potraziti pomoc.

 

 

 Kako rade druge aplikacije Netflix, Youtube, HRTi?

 bez ikakvih problema

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
prdek kaže...

bez ikakvih problema

 Probaj sad dal ti radi na boxu na kojem si gledao na moru.

Imas ssiptv app, losija app od siptv ali mozes vidjeti dal ti radi

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...
prdek kaže...

bez ikakvih problema

 Probaj sad dal ti radi na boxu na kojem si gledao na moru.

Imas ssiptv app, losija app od siptv ali mozes vidjeti dal ti radi

sad stavim neku mkiptv app na tv ucitam listu i sve radi ok. vratim na siptv kad i tam proradilo lol...

sad cekam da mi krepa na siptv da probam na mkiptv :))))

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pošto ti je nakon reseta sve radilo možda se u međuvremenu dogodio neki update ili si intalirao neku aplikaciju koja se iz nekog razloga kolje sa siptv. Reko si da ti se učitaju kanali/grupe. Proubaj u opcijama od siptv promjenit stream player iz webos u NC MPEG. 

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice