Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.288
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne radi mi planet sportovi na cableguy-u. Gledam na bt sportu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja na neki zigo/zigi sport kako već. Čini mi se holandski program. Isto cableguy

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 21:30 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet bez greške! Doduše ima još jedno poluvrime ali za sad čista 10+ i na PS 1 fhd  i na Arena srb 1 fhd 

Dobra utakmica 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ne znam baš, kod mene totalni kolaps.

Zapravo me zanima da li upće postoji lista gdje radi barem donekle normalno

Ovako kad god je liga prvaka sustav padne,a nij ebas jeftino da se razumijemo

 

 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Promatrač kaže...

Ne znam baš, kod mene totalni kolaps.

Zapravo me zanima da li upće postoji lista gdje radi barem donekle normalno

Ovako kad god je liga prvaka sustav padne,a nij ebas jeftino da se razumijemo

 

 

 Kao što je kolega Seki001 napisao, tvviet radi 100% bez ikakve greškice 

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zast onda kod mene ne radi,ni na jednoj platformi.

Internet mi je 50/50 tak da ne bih reko da je do neta ,dakle ne radi na boxu,na tabletu, a bogami ni na mobu tako da .........

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

potvrdjujem, tvviet bez greske radi cak i na HT

 
5 0 hvala 3
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Promatrač kaže...

Zast onda kod mene ne radi,ni na jednoj platformi.

Internet mi je 50/50 tak da ne bih reko da je do neta ,dakle ne radi na boxu,na tabletu, a bogami ni na mobu tako da .........

 Očito te negdi nešta guši i davi.

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I tak, ode Liverpool u finale!   :)

 
1 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uff kakva UTAKMIČETINA!

Ko bi reko :))

Inače moj tvviet i naš kolega lucluc savršeno odrađuju job evo već dva tjedna bez ikakvih problema i trzavica.


Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nova IPTV bez problema, cijela tekma na planetsportu u FHD! Kakav preokret!
 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dupli post
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 23:33 (Dan1234567890).
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Razlozi zbog kojih koristite VPN? Jel moram u njemackoj VPN forsirat pri iptv-u ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...
nataniel kaže...

 

Imas kod benia tu listu za 0 eura, jos dobijes i rezervnu i rezervu rezerve

 

To je clientportal i jos nekoliko naziva ima, imas jeftinije na olx samo trebas ubost. Na olx imas bar 50 reselera pa testiraj 2 mjeseca sta ti je najbolje.

Da samo što vlasnici lista obično gledaju navečer pa možeš zaboraviti na ugodno gledanje bez izbacivanja.

Rađe bi od nekoga uzeo tu clientportal listu i gledao u miru, samo nisam našao tko nudi identičnu povoljno.

 

Rade li vama Planet Sportovi na Cubleguyu?

 

90% lista sto sam dobio od benia i ekipe nisu imali aktivnu konekciju i mogu se non stop gledati. Lako je provjeriti u pretrazivacu, te sto iskacu idu u korpu, na njih niko ozbiljan ne racuna. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...

Ja na neki zigo/zigi sport kako već. Čini mi se holandski program. Isto cableguy

 

Taj Ziggo je u svakoj listi stabilan i dobra slika, preporucujem svima kad ostanu bez sigurne opcije.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Radi mirnog spavanja preporučam ti da koristiš VPN. Ovako, nikad se nezna. Moguće da te nitko neće dirati, a ako tvoja IP adresa bude u skupini koje se nalaze na serveru kojega su ulovili, moguće je da ti pošalju "čestitku".

 

Ja koristim VPN radi pristupa američkim streaming servisima. (nisam u DE)

 

 

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nataniel kaže...
mariclius kaže...

Ja na neki zigo/zigi sport kako već. Čini mi se holandski program. Isto cableguy

 

Taj Ziggo je u svakoj listi stabilan i dobra slika, preporucujem svima kad ostanu bez sigurne opcije.

 Ne kužim, ; onda slušate holandskog komentatora?

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ni ja, ako sam plato pretplatu barem očekujem da su sposobni održavati domaće kanale kako spada.

Cubleguy užas, nisam mogao niti emisije pogledati jer su Planet Sportovi riknuli.

Još sam ih informirao na mail da poprave a oni preporučuju sa gledam da beinu i skysportu

Nova iptv miljama ispred što se tiče ozbiljnosti, najbolja lista za oni koji traže povoljno.

Vidim po komentarima da su Planet Sportovi radili normalno, gdje ne produži kod njih nego se zaletih na onu akciju kod cubleguy.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nataniel kaže...

 

90% lista sto sam dobio od benia i ekipe nisu imali aktivnu konekciju i mogu se non stop gledati. Lako je provjeriti u pretrazivacu, te sto iskacu idu u korpu, na njih niko ozbiljan ne racuna. 

Jeste ako imaš 10 listi, ja imam dvije njihove liste i obje su navečer zauzete, dalje da prosim tamo po forumu ne želim.

Jedina takva free lista koja mi je tako radila je geniiptv koju sam dobio od kolege s foruma i koju sam koristio kao backup za strane sportske programe uz plaćenu novu iptv.

To je bila odlična kombinacija.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Moguće da te nitko neće dirati, a ako tvoja IP adresa bude u skupini koje se nalaze na serveru kojega su ulovili, moguće je da ti pošalju "čestitku".

 Smatram da to nije tacno jer korisnik nikako ne moze znati da li je njegov provajder legalan ili ne... Moze dobiti cestitku samo ako radi restream, odnosno dijeli sadrzaj koji je zasticen autorskim pravima...

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

FYI, jučer gledao tekmu na tvviet PlanetSportu bez ikakvih problema, trzanja ili nešto na smartTV preko SSIPTV aplikacije, sve u svemu jako dobro. Gledano na TCom 10Mbps.

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc kaže...

Smatram da to nije tacno jer korisnik nikako ne moze znati da li je njegov provajder legalan ili ne... Moze dobiti cestitku samo ako radi restream, odnosno dijeli sadrzaj koji je zasticen autorskim pravima...

 

 

 

 

Nemam baš previše iskustva s tim, pa prihvaćam da je tako kako kažeš.
No, usporedio bih to sa torrentima.
Ako skidaš Game of Thrones preko torrenta, i staviš seed na 0 (dakle samo skidaš, i ne distribuiraš). Da li to znači da to isto zakon dopušta?

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 10:23 (ZdravacVZ).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

lucluc kaže...

Smatram da to nije tacno jer korisnik nikako ne moze znati da li je njegov provajder legalan ili ne... Moze dobiti cestitku samo ako radi restream, odnosno dijeli sadrzaj koji je zasticen autorskim pravima...

 

 

 

 

Nemam baš previše iskustva s tim, pa prihvaćam da je tako kako kažeš.
No, usporedio bih to sa torrentima.
Ako skidaš Game of Trones preko torrenta, i staviš seed na 0 (dakle samo skidaš, i ne distribuiraš). Da li to znači da to isto zakon dopušta?

 ne.

svako skidanje necega sa autorskim pravima je nelegalno.

gledanje da.ako negdje gledas GOT online onda je zakonito.

tu je lucluc u pravu.gledanje tvwiet-a je potpuno zakonito za tebe,ali nezakonito za njega.

 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

lucluc kaže...

Smatram da to nije tacno jer korisnik nikako ne moze znati da li je njegov provajder legalan ili ne... Moze dobiti cestitku samo ako radi restream, odnosno dijeli sadrzaj koji je zasticen autorskim pravima...

 

 

 

 

Nemam baš previše iskustva s tim, pa prihvaćam da je tako kako kažeš.
No, usporedio bih to sa torrentima.
Ako skidaš Game of Trones preko torrenta, i staviš seed na 0 (dakle samo skidaš, i ne distribuiraš). Da li to znači da to isto zakon dopušta?

 Koliko znam ako seed stavis na 0, onda download i ne ide, ali svakako je tesko znati da neki torrent client nece ipak distribuirati barem minimalno. U biti ako bi skidao Game of Thrones sa neke stranice, nitko ti ne bi mogao nista jer ne radis distribuciju...

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A eto, ak je tak - još bolje!  za nas korisnike  ;)

 

Ali da nebi imao ovu raspravu na sudu nedajbože, nije velika investicija platiti VPN, pa se vraćam opet na onaj moj post sa "mirnim spavanjem"        

 
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Je novaiptv je baš ozbiljna, nema šta. Prijaviš problem, pitaju te kako si spojen na net, odgovoriš i to je to. Očito in je maksimum odgovor na jedan mail. Ili valjda misle ako plaćaš misec dana da si nebitan.
 
3 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sve pohvale za tvviet. Sve sljaka u najboljem redu. Zna se ko je najbolji. :)

 
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

I na NextGen sve radilo super. Od uvodne emisije do kraja utakmice ni jednom nije zaštekalo. 

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam se naviknuo na strane komentatore. Bitnije mi je slika i da je sve ok. Kad je bilo frankfurt: chelsea gledao na nekim Arapima. Lud komentator, imao sam osjećaj da je finale SP i da je svaki napad 100% prilika:))) 

Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...

Ja sam se naviknuo na strane komentatore. Bitnije mi je slika i da je sve ok. Kad je bilo frankfurt: chelsea gledao na nekim Arapima. Lud komentator, imao sam osjećaj da je finale SP i da je svaki napad 100% prilika:))) 

 

Arapi kad bi komentirali šah imao bi osjećaj da gledaš finale Lige prvaka. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice