Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.165.254
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kvaliteta exyu sportskih kanala?
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kvaliteta sportskih je ni bolja ni lošija od konkurencije. Meni to izgleda kao da svi imaju iste sourceove, bar kaj se naših kanala tiče...
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kvalitet kanala je isti... samo nema Catchup na ... exyu ....
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
FrostyHR kaže...
Kvaliteta sportskih je ni bolja ni lošija od konkurencije. Meni to izgleda kao da svi imaju iste sourceove, bar kaj se naših kanala tiče...

 Tvviet nema iste source, kao ni kvalitet i stabilnost kao ostali... samo da napomenem :-))

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Đaba pričaš, nemoš ti objasnit to svakom.

Jedino ovako nekom ko se dobro ili poprilično dobro razumije u sve to.

 

 
0 2 hvala 1
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipa, starome sam do prije koji mesec uzimao nekakav nova iptv, kaže mi da mu ne radi više. 

Ima neka preporuka za nešto slično 5-6€ mjesecno, da ima blakanskih kanala i možda koji film? 

Cisto da radi ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Novu iptv imam zadnjih 5 mj i nikada nije da nije radila...i sad radi normalno
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kad se već spominje nova iptv da li je neko dobio njihovu aplikaciju za win pošto je reklamiraju na fb -u

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
"Pozdrav,
aplikacija je jos u pripremi, nije potpuno zavrsena. Pa ako nije problem da sacekate par dana jos dok se ne doradi"

Evo njihovog odgovora
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pozdrav dali je netko od vas koristio iptvplus.eu i kako ste zadovoljni sa njima isplati li se uzeti od njih ili imate vi vaše preporuke?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
karlob08 kaže...
pozdrav dali je netko od vas koristio iptvplus.eu i kako ste zadovoljni sa njima isplati li se uzeti od njih ili imate vi vaše preporuke?

6500 programa, reseller su. Osobno ih nisam probao, ali moja preporuka je da ako vec ides na tako nesto sto ti je vjerujem privlacno radi cijene, radije onda uzmi novu iptv i imas 3 mj za 15 eura.

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bok

da li se na smartiptv može staviti neka od besplatnih listi za back-up? I na koji način?

 

hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
FrostyHR kaže...

Evo da podjelim...


https://www.aliexpress.com/item/4000043857309.html

 

Ja uzeo prije mjesec dana i zadovoljan. 6 mjeseci 14 eura!

Ima 320 EX YU kanala. Lokalni kanali titlovani.

 

 uzeo za 14,86 USD sa kuponom...nadam se da ce raditi ok...ovo je badava zaista cijena, hvala

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
FrostyHR kaže...

Evo da podjelim...


https://www.aliexpress.com/item/4000043857309.html

 

Ja uzeo prije mjesec dana i zadovoljan. 6 mjeseci 14 eura!

Ima 320 EX YU kanala. Lokalni kanali titlovani.

 

 uzeo za 14,86 USD sa kuponom...nadam se da ce raditi ok...ovo je badava zaista cijena, hvala

Imam ovu listu 2,5 mjeseca i zadovoljan sam. Došlo me 80-ak kn jer je bio neki popust za prvu kupnju na Aliju.

 

Jedino što vidim da malo Arene bucaju, hrvatske,srpske, rezolucija od SD do FHD.

 

Ali sve u svemu, za 13-14 kn mjesečno sasvim ok.

HZV
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima hrpa ovih lista na aliju, samo da je naći koja ima najbolju ponudu domaćih sportskih kanala ili nešto poput cableguya sa stranim, to bi bilo vrh.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Ima hrpa ovih lista na aliju, samo da je naći koja ima najbolju ponudu domaćih sportskih kanala ili nešto poput cableguya sa stranim, to bi bilo vrh.

 Na prvi pogled se cini da ima hrpa listi... A na kraju ti ispada par listi i hrpa resselera. Probao sam puno testova sa alija i mnogi su bili isti. Ovu listu sta je frosty kupio imam i ja i najbolja je sa aliexpressa. Kod ostalih je bilo puno vise stekanja. 

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može neka preporuka iptv playera za Windowse ? Već duže koristim IP-TV player (ovaj popularni ruski). Sviđa mi se jednostavnost i lagano ubacivanje lista i EPG-a, ali me počinje ubijat njegov spori start-up. Zna potrajat i do pola minute dok se digne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
luckyluke kaže...

Može neka preporuka iptv playera za Windowse ? Već duže koristim IP-TV player (ovaj popularni ruski). Sviđa mi se jednostavnost i lagano ubacivanje lista i EPG-a, ali me počinje ubijat njegov spori start-up. Zna potrajat i do pola minute dok se digne.

 Probaj ovaj, odličan je, ime mu je Perfect Player evo ti link za download:

http://niklabs.com/downloads/

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 15:08 (cesnjovka).
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zelim da pohvalim NOVA iptv, poslao mail i za manje od sat vremena dobio test listu, odlicno radi, uzeo na 3 mjeseca.

Za usporedbu, vlasnik jedne ovdje jako hvaljene liste mi jos nije odgovorio na mail.

 
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc  vidim da si povremeno ovdje online pa neznam jesi čuo ali sad od desetog mjeseca kad krene NBA liga to preuzimaju Arene Sport Hr i srb.

Kao što svi znamo Arene manje više svi imamo i na njima će bit NBA utakmice sa našim komentatorima,

ali me zanima jel planiraš sad kad uvedu i poseban onaj original USA NBA TV  njega da ubaciš u Tvviet ponudu?

Jer na njemu će bit dobar dio drugog dijela utakmica koje Arene neće prenosit ali hoće NBA TV....?

Bilo bi dobro da ga ubaciš kad se naravno pojavi u ponudi naših ajmo reć "lagalnih" ISP-ova.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hmm... sad ga opet nema dugo online :/

Jbg godišnji su odmori nevisi on dugo na netu ko ja 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel ima tko reddevil ili nextgen, ima li koji od ta dva HR Nickelodeon?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel uzimao netko serious iptv? Sinoć sam uplatio za mjesec dana ali još ništa nisam dobio povratno od njih, pod service piše samo pending...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
FrostyHR kaže...

Evo da podjelim...


https://www.aliexpress.com/item/4000043857309.html

 

Ja uzeo prije mjesec dana i zadovoljan. 6 mjeseci 14 eura!

Ima 320 EX YU kanala. Lokalni kanali titlovani.

 

 pa jebemu, ovo zvuci predobro, imao sam slicnu tj po kanalima gotovo istu listu, no placao sam ju standarno 10+ eura. ovo zvuci kao jako dobar backup posto vec koristim reddevils. mislim da cu uzet

9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
marac84 kaže...
FrostyHR kaže...

Evo da podjelim...


https://www.aliexpress.com/item/4000043857309.html

 

Ja uzeo prije mjesec dana i zadovoljan. 6 mjeseci 14 eura!

Ima 320 EX YU kanala. Lokalni kanali titlovani.

 

 pa jebemu, ovo zvuci predobro, imao sam slicnu tj po kanalima gotovo istu listu, no placao sam ju standarno 10+ eura. ovo zvuci kao jako dobar backup posto vec koristim reddevils. mislim da cu uzet

 ja nisam imao srecu, juce uzeo listu od njih, platio, dobio listu koja ne radi, zalio se, poslali mi danas novu koja je radila par sati i opet nista...samo da istekne rok i idem na open dispute, nek se j..u

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

cudno, jedna osoba kaze da mu dobro radi, ti kazes da ne. neznam ni sam sto dalje. nije da ce me sjebat za 15 dolara. neznam sto cu

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Takodjer uzeo sinoc, za sada radi, kvaliteta odgovara cijeni ali za LP ce posluziti

Imas i neki kupon, ispala me 12.90
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 19:05 (jaZey).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam jako zadovoljan s reddevils, zato trazim nesto ovog profila - jeftino, kao backup, a s par stvari koje nema kod reddevila - tipa PPV stvari NBA, NHL, UFC, te britanci - BBC, ITV, Channel4... a probat cu, necu bankrotirat za tih 15 dollara, uostalom ako ne radi probat cu kao kolega disputat

9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

ocjena selleru je odlicna, ali... ja nisam imao srece, zatrazio sam novu listu koja ce da radi... ako ne, za 15 dana idem na open dispute

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dobio danas listu serious iptv, vrh, nešto kao bivši streamtvbox ako se netko sjeća, ima baš sve, uk bt sports ,sky uk, sky de, fox sports, svi game passovi (nfl, nba, nhl, mlb, ufc), eurosportovi, milina
I kvaliteta je odlična, uzeo sam mjesec dana pa ću provjeravati stabilnost al mislim da tu neće bit problema
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 21:58 (Klipson).
Moj PC  
5 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice