Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.485
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Opet ja... sa listom sam zadovoljan , ali imam pitanje. preko vlc playera na kompu mi otvori tisuće programa i ima filmova i serija brdo... a istu tu listu učitam na ssiptv aplikaciju na samsung smart tv i otvori samo ima možda 300-400 kanala i uopče nema filmova ni serija... ne razumijem...jel nebi trebalo isto biti ? u čemu je fora ? listu uploadam preko njihove stranice preko mac adrese od tv-a ... kažem otvori on i radi sve ali fali brdo programa u odnosu na preko vlc-a

Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ursusc355 kaže...

Opet ja... sa listom sam zadovoljan , ali imam pitanje. preko vlc playera na kompu mi otvori tisuće programa i ima filmova i serija brdo... a istu tu listu učitam na ssiptv aplikaciju na samsung smart tv i otvori samo ima možda 300-400 kanala i uopče nema filmova ni serija... ne razumijem...jel nebi trebalo isto biti ? u čemu je fora ? listu uploadam preko njihove stranice preko mac adrese od tv-a ... kažem otvori on i radi sve ali fali brdo programa u odnosu na preko vlc-a

 Prevelika je lista za siptv. Moras smanjiti listu u nekom editoru i onda ucitat ponovo bez tih kanala

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nema to veze sa dužinom liste, ja sam učitavao u njega 4-5 listi. Trajalo po 5 min ali sve se pojavi.

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ako imas stariji tv tipa samsung ili LG bez obzira što imas Siptv aplikaciju zbog slabijeg proca i rama svaka malo veca lista ga guši da je digne...isprobao kod punca na samsung smarttv od cca 2014 godine

Probaj editirati listu na tvoje favorote al nemoj pretjerati i onda stavi
....i jos nesto isključi ga iz struje i to na glavnom kablu jer češ mu tako očistiti ram i odmah stavi tu editiranu listu
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 20:40 (Blackcastle).
11 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Ako imas stariji tv tipa samsung ili LG bez obzira što imas Siptv aplikaciju zbog slabijeg proca i rama svaka malo veca lista ga guši da je digne...isprobao kod punca na samsung smarttv od cca 2014 godine

Probaj editirati listu na tvoje favorote al nemoj pretjerati i onda stavi
....i jos nesto isključi ga iz struje i to na glavnom kablu jer češ mu tako očistiti ram i odmah stavi tu editiranu listu

 samsung 55ru8002 . kupljen prije 5 dana.

 

i još nešta čudno... lista na vlc-u ima oko 9000 programa iz svih zemalja... a preko tv-a ima sve bitne recimo...ne kužim kao da tv zna odakle sam... ima sve ex-yu programe sa titlovima, sve pinkove , sve sportske programe , sve lijepo po grupama služeno, sve bosanske, slovenske ... kužite me... sve "naše" ...  dok uopče nema stranih niti sportskih tipa bein i sky itd ...

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 20:51 (ursusc355).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

čitaju ti misli hahaha  ..mislim da štede resurse,vide ti ip i onda ti tako pošalju,recimo imam king box listu od 150 komada,puno ih ima različite programe

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 21:05 (fukavac).
 
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dosta je velika lista za ucitati na tv-u...bez obzira na tv
Recimo ja kad sam neke od lista takve kao tvoja isao convertirati u m3u na siptv webu s nekima se sam web mucio a i pc..
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 21:05 (Blackcastle).
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ljudi zna li neko neku drugu app za IPTV osim onih budjavih rusa SIPTV ??? *ebeni samsung i njihov tizen

Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako ubaciti još jednu (drugu) m3u listu u enigmu2?  Prvu konvertiram  u userbouquetes.favorites.tv, ubacim u reciver i sve ok, ali ako neku drugu ubacujem neide jer se i ta druga mora zvati userbouqutese.favorites.tv. ? 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ne mora

 

stavi recimo userbouquetes.favorites2.tv

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 22:06 (shilev).
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Po vasem iskustvu, ova kineska lista mi deluje solidno. RD gledam paralelno sa prijateljem, a tvviet cim istekne kraj meseca necu uzimati, jer moram da probam ove kineze. Vidim da ima 350 exyu kanala, sto je vise nego dosta. Cena je primamljiva na 3 meseca. Kada ce tvviet i RD da daju takvu cenu? Onda mozete da zamislite koliku zaradu imaju ta dva iptv operatera. :D Da li neko moze da mi kaze, da li ima neki hd kanal kod ovih kindzosa ili su svi sd?

 
0 3 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...

Po vasem iskustvu, ova kineska lista mi deluje solidno. RD gledam paralelno sa prijateljem, a tvviet cim istekne kraj meseca necu uzimati, jer moram da probam ove kineze. Vidim da ima 350 exyu kanala, sto je vise nego dosta. Cena je primamljiva na 3 meseca. Kada ce tvviet i RD da daju takvu cenu? Onda mozete da zamislite koliku zaradu imaju ta dva iptv operatera. :D Da li neko moze da mi kaze, da li ima neki hd kanal kod ovih kindzosa ili su svi sd?

 Svi su SD 50fps....nickledon je samo hd ali 25fps

 Original ,sto tebi odvovara,daju ti m3u ,nema upscale sto ti  je ok,I najbitnije nisu resseleri vec imaju svoje servere u Bangladesh ili Mongoliji

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 11:49 (rollex78).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
rollex78 kaže...

 Svi su SD 50fps....nickledon je samo hd ali 25fps

 Original ,sto tebi odvovara,daju ti m3u ,nema upscale sto ti  je ok,I najbitnije nisu resseleri vec imaju svoje servere u Bangladesh ili Mongoliji

 Nisu? Aj ok :-)

5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zna li tko od Vas kod koga ima ovako dobra videoteka kao kod Laibana ?

ToniP
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...

Po vasem iskustvu, ova kineska lista mi deluje solidno. RD gledam paralelno sa prijateljem, a tvviet cim istekne kraj meseca necu uzimati, jer moram da probam ove kineze. Vidim da ima 350 exyu kanala, sto je vise nego dosta. Cena je primamljiva na 3 meseca. Kada ce tvviet i RD da daju takvu cenu? Onda mozete da zamislite koliku zaradu imaju ta dva iptv operatera. :D Da li neko moze da mi kaze, da li ima neki hd kanal kod ovih kindzosa ili su svi sd?

 predlažem ovaj post za post godine ili desetljeća , točno si rezimirao svoje psihičko stanje 

6 post godine
12 post desetljeća
sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 12:35 (fukavac).
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pitanje za korisnike Samsung smart tv-a, preko čega gledate iptv? Do sada sam koristio MiBox, jučer uzeo novi Samsung i spojio na njega navedeni box ali nisam zadovoljan kvalitetom slike, pa bi probao direktno preko tv-a gledat, da vidim dali ću dobit kvalitetniju sliku

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

MiBox je smece. Pola aplikacija nema na marketu, jer je kinez. Drugar moj ima i morao sam da ga rutujem i ubacim drugi firmware, a uredjaj nov. Instaliras i ne vidi se aplikacija na njemu. Naravno da na android box-u ne moze da ti bude slika kao na mag resiverima ili nekim drugim skuplje varijante. To je kinez.

 

Sto se tice kineske liste, dosta su povoljniji od tvviet i RD. Kada mozemo da ocekujemo njihovu uslugu za iste pare, a pri tome daju manje kala od kineza?

 
0 10 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nije jer je kinez nego je AndroidTV

 
3 1 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kinezi koji to prodaju na aliju ili ebay-u ili sličnim shopvima obračaju se prodajom cijelom svijetu tako da idu na puno veću masu ljudi nego sto idu ovih 10 ak listi s balkana...
Mene jedino ljuti kad vidim iste streamove kod njih i kod ovih nasih jer znaci da se tu radi samo ko ce sloziti liste tj ukrasti ili platiti neke streamove i sloziti ih na svoj server...i onda kad pukne pukne svima...nažalist na to se svodi iptv...ovaj o kojem pricamo....
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kinezi koji to prodaju na aliju ili ebay-u ili sličnim shopvima obračaju se prodajom cijelom svijetu tako da idu na puno veću masu ljudi nego sto idu ovih 10 ak listi s balkana...
Mene jedino ljuti kad vidim iste streamove kod njih i kod ovih nasih jer znaci da se tu radi samo ko ce sloziti liste tj ukrasti ili platiti neke streamove i sloziti ih na svoj server...i onda kad pukne pukne svima...nažalist na to se svodi iptv...ovaj o kojem pricamo....
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Smart IPTV. Mozes probati jos i ministru ako ti iptv provider podrzava. Obje aplikacije se placaju (cini mi se oko 5-6€ jednokratno). 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 15:14 (JackIsBack).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ne radi Probao, u nečemu je drugom razlog. Tko zna?

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Znate kaj se dogodi kad spojis IPTV i dobrog developera kojeg boli pimpek za IPTV? Dobis jebeno dobar user interface.

 

Znaci naletio sam na nesto sto jos nisam vidio. Screenshoti ispod.

 

Ovo je inace na iptorrents, zato i kazem da developera boli pimpek za IPTV, zato jer je to dodano u sklopu donacija za taj torrent tracker, meni se cini da je to vise "biznis" odluka da se povecaju donacije, jer za 10 dolara donacije se dobije 15 giga upload credita, iptv 1mj, vip status, 1mj si imun na hit&run... uglavnom dosta dobro, u kombinaciji s IPTV-om, ovo je jebenica i definitivno mogu vidjeti da bi ovo bilo privlacno ljudima. Nisam kupio, ali bome bum komentiro izgled, jer to fali ama bas svim nasim providerima.

 

Imaju epg slozen, malo sam ga gledao, sve se cini OK, nasi programi podrzani svi. Za ovo znam vec par dana, ali nisam komentirat htio, jer rekli su da ce uskoro doc epg za cijelu europu i jos neke kontinente. Tjedan i pol su radili na tome i bome izbacili EPG.

Ne zelim komentirati kanale, jer nisam njih probao, ali zato user interface, pogledajte samo sto su oni uspjeli napraviti u ovo malo prostora, sta je to, 800x800 px prostora?!!? Lijepo imas opciju da si vadis sve kanale, ili si klikas boxeve 1 po 1 koje drzave hoces i tak se na vrhu generira link za download koji radi samo ako si naravno donirao tih 10 dolara. Filmovi i ostalo sve radi na slicnu foru, Guide button i kad kliknes na svoj uredjaj dobijes step by step instrukcije za instalirati sa screenshotovima.

 

Cableguy kad sam ga koristio sjecam se davao je panel login da si uzmes kanale koje hoces, sve to stoji i dobro je za onog koji zna, al sad si zamislite ovak nesto prevedeno na nas jezik i bez panela ili nekih iptv list editora si sve sam radis. Deda od 80 godina bi se snasao.

 

Uglavnom biznis model zvan "napravi tako da se i glup snadje". Svi do jednoga nasi provideri bi trebali poradit na svojim web stranicama i interface-u, svi do jednog.

 

ps. Prije nego me pitate kak doc do toga, to je privatni torrent tracket za koji treba pozivnica. Nemam pozivnicu, al mozete okusat srecu u ovoj temi i zatrazit ju: https://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/pozivnice-privatne-torrent-trackere/138331.aspx

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 17:01 (kameni_zg).
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Dosta je velika lista za ucitati na tv-u...bez obzira na tv
Recimo ja kad sam neke od lista takve kao tvoja isao convertirati u m3u na siptv webu s nekima se sam web mucio a i pc..

 moj tv uredno proguta svaku listu koju ubacim u njega (lg50um7450). prijatelj ima philips i zna imat problema sa ubacivanjem liste

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 18:14 (Stula).
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Još jedno pitanje za stb emu. Instalirao sam ga napokon na Android tv ( do sada gledao na mobu). Pitanje: Kada upalim prvi kanal, tv se automatski pojača, sa npr 25 na 33. Ja stišam, jer je preglasno. Prebacim na drugi kanal, tv se opet automatski pojača na 33. Ima li što u postavkama tva ili same aplikacije da nariktam kako pri svakom šaltanju kanala ne trebam stišavati ton?
Hvala.

 

Edit: Riješeno

 

 

HZV
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 19:41 (spilice05).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ursusc355 kaže...

Opet ja... sa listom sam zadovoljan , ali imam pitanje. preko vlc playera na kompu mi otvori tisuće programa i ima filmova i serija brdo... a istu tu listu učitam na ssiptv aplikaciju na samsung smart tv i otvori samo ima možda 300-400 kanala i uopče nema filmova ni serija... ne razumijem...jel nebi trebalo isto biti ? u čemu je fora ? listu uploadam preko njihove stranice preko mac adrese od tv-a ... kažem otvori on i radi sve ali fali brdo programa u odnosu na preko vlc-a

 Pa moraš prebaciti sa Ex-Yu grupe na neku drugu grupu programa da bi gledao strane programe, na daljinskom OK pa plavi gumb i prikazat će ti se lista po državama 

11 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Slipdrone kaže...
ursusc355 kaže...

Opet ja... sa listom sam zadovoljan , ali imam pitanje. preko vlc playera na kompu mi otvori tisuće programa i ima filmova i serija brdo... a istu tu listu učitam na ssiptv aplikaciju na samsung smart tv i otvori samo ima možda 300-400 kanala i uopče nema filmova ni serija... ne razumijem...jel nebi trebalo isto biti ? u čemu je fora ? listu uploadam preko njihove stranice preko mac adrese od tv-a ... kažem otvori on i radi sve ali fali brdo programa u odnosu na preko vlc-a

 Pa moraš prebaciti sa Ex-Yu grupe na neku drugu grupu programa da bi gledao strane programe, na daljinskom OK pa plavi gumb i prikazat će ti se lista po državama 

 toliko ipak glup nisam da to neznam

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo jučer sam odradio test za ovu kinesku listu (Bee) i nisam baš impresioniran. Jest da kad se gleda uloženo/dobiveno teško da je naći bolji deal, ali em su kanali skroz zbrčkani, većina je fakat loše rezolucije, jako puno ih ne radi (primarno sam uzeo test zbog 4k programa i radio je samo jedan, možda dva). Sky UK uopće nije radio, a to mi je dosta važno, baš loše iskustvo. Možda me baš potrefilo, ali nikako ju ne bih uzeo...

 

Listu sam učitao drito na TV (LG B8) IPTV Player, ne vjerujem da je zbog toga loše radilo jer sam u nedjelju testirao TVVIET i sve je radilo instant brzo bez ikakvog štekanja.

Moj PC  
3 0 hvala 3
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
1samek kaže...

Evo jučer sam odradio test za ovu kinesku listu (Bee) i nisam baš impresioniran. Jest da kad se gleda uloženo/dobiveno teško da je naći bolji deal, ali em su kanali skroz zbrčkani, većina je fakat loše rezolucije, jako puno ih ne radi (primarno sam uzeo test zbog 4k programa i radio je samo jedan, možda dva). Sky UK uopće nije radio, a to mi je dosta važno, baš loše iskustvo. Možda me baš potrefilo, ali nikako ju ne bih uzeo...

 

Listu sam učitao drito na TV (LG B8) IPTV Player, ne vjerujem da je zbog toga loše radilo jer sam u nedjelju testirao TVVIET i sve je radilo instant brzo bez ikakvog štekanja.

 I ja sam isprobao tu chinesku homebee i  kad su navečer neki live prijenosi je totalno negledljivo.

Meni stvarno nije jasno na koji način i kako to nekima "dobro" šljaka...hmm 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
meni kinez radi super
 
3 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice