Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.463
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Cisto informativno za sve "lurkere", ljude koji citaju i gledaju da se ubace u IPTV:

 

Blizi se black Friday, crni petak, datuma 29.11. a trebalo bi i prije poceti neki popusti za Amazonu, tak da preporuka od mene, ako se neko ubaciva u IPTV nemojte trosit previse para na box dok ne vidite jel IPTV za vas, crni petak je odlicno vrijeme sad da se upikne 4k Firestick od Amazon.de direkt s amazona. Ako vam ne shippa u HR, sredi se preko Mailboxde.

 

Mislim da bude Firestick na standardnom popustu koji ionako bude svakih par mjeseci, a to je 34.99 eura + max nekih 10 eura shipping koji se placa Mailboxu za 45 eura imate stvarno dobar pocetnicki uredjaj.

 

Edit: zaboravil napomenut, vrijedi za Hrvatsku, Srbiju, BiH...

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 11:11 (kameni_zg).
 
5 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...
mrvica12 kaže...
Mashke kaže...
mrvica12 kaže...

Zanima me da li vama koji koristite RD listu rade titlovi na filmskim FHD kanalima (Cinemax 1/2 FHD RS/HR /SLO /MK,

HBO 1/2/3 FHD RS /HR /SLO /MK, FOX Movies FHD RS /HR /SLO /MK) 

 

Mene zanima jel to sve radi na ministra playeru. Ako netko zna. Hvala

 I mene bi to zanimalo,naročito ako netko koristi RD listu na ministri.Uštedio bi 600 kn da ne moram kupovati MAG. 

 Titlovi rade za gore navedene programe...sad provjerio na mobitelu - Iptv aplikacija.

 Na smart TV-u (SMART IPTV aplikacija) ne radi. Evo slika, piše da nema titlova.

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja imam Amazon fire 4K, vrhunska stvar, brz ko raketa. Alexa glasovne komande super. Imao sam tanixe tx3 i tx6 ali ovo je Ferrari za njih. 

ToniP
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JackIsBack kaže...
R36 kaže...
mrvica12 kaže...
Mashke kaže...
mrvica12 kaže...

Zanima me da li vama koji koristite RD listu rade titlovi na filmskim FHD kanalima (Cinemax 1/2 FHD RS/HR /SLO /MK,

HBO 1/2/3 FHD RS /HR /SLO /MK, FOX Movies FHD RS /HR /SLO /MK) 

 

Mene zanima jel to sve radi na ministra playeru. Ako netko zna. Hvala

 I mene bi to zanimalo,naročito ako netko koristi RD listu na ministri.Uštedio bi 600 kn da ne moram kupovati MAG. 

 Titlovi rade za gore navedene programe...sad provjerio na mobitelu - Iptv aplikacija.

 Na smart TV-u (SMART IPTV aplikacija) ne radi. Evo slika, piše da nema titlova.

 Evo slike. Radi se o IPTV aplikaciji... 

10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo ja MAG 420 pa ćemo vidjeti.

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...

Samo citam komentare i ne mogu da verujem. Nemam preca posla nego da klikcem dislajkove. Molim vas, zaobidjite me tih gluposti. Nisam ulazio dva dana i svi dislajkovi su moji. Ahahaha

 

Tvviet je best of the best i tu nema sumnje. Mozete vi da pricate sta hocete, ali RD tapka u mestu vec godinu dana i sve losije radi kada se uporedi sa tvviet listom. Hteli vi to da priznate ili ne. Zao mi je vas koji mislite da se neko slihta ako iznese svoje misljenje o listi koju koristi i uporedi je sa drugima koje je koristio. Sada cu sam sebi da silajkujem post. :D Dosta vas ovde ima mrznju prema tvviet, jer nece da vam spusti cenu na 10e. To se vidi.

Ti si toliko inteligentan da ne shvačaš da klikom na svaki like i dislike možeš vidjet tko ti ga je dao. Tako da s ovim kometarom da ti nisi dao samo ispadaš smješan.

 

Ne brine nas Tvviet i ostali., mene osobno brine tvoje psihičko stanje gdje se ti trudiš iz petinih žila nama objasnit kako je Tvviet bogom dan. Kolega imao sam ga mjesec dana i bilo mi je dovoljno.

 

Možeš se ti tu popeti na trepavice ali to ne znaći da ćemo svi prijeći na Tvivet.

 

Opet kažem lucluc da ovaj način marketinga je najgori marketing. Ja ne kažem da im ti govoriš da te na taj način reklamiraju., nego ti kažem da je se bolje ogradit o takvih pacijenata.

 

Vidiš da su ljudi opsjednuti nebitni stvarima kao što je odabir provajdera. Luksa89 nađi si život., nađi si curu, izađi van se ekipom, zabavi se. Ne zamaraj si psihu stvarima koje su potpuno nebitne i irelevantne.

 

 

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vi koji imate tvviet, na koji način ga gledate na androidu? Samo preko njegove aplikacije (ak iptv player) ili ima kakva druga alternativa? Aplikacija radi ok, ali dizajn je zastarjeli i ružno izgleda na velikom TV-u. Ima kakva alternativa (osim Ministre)?

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Cisto informativno za sve "lurkere", ljude koji citaju i gledaju da se ubace u IPTV:

 

Blizi se black Friday, crni petak, datuma 29.11. a trebalo bi i prije poceti neki popusti za Amazonu, tak da preporuka od mene, ako se neko ubaciva u IPTV nemojte trosit previse para na box dok ne vidite jel IPTV za vas, crni petak je odlicno vrijeme sad da se upikne 4k Firestick od Amazon.de direkt s amazona. Ako vam ne shippa u HR, sredi se preko Mailboxde.

 

Mislim da bude Firestick na standardnom popustu koji ionako bude svakih par mjeseci, a to je 34.99 eura + max nekih 10 eura shipping koji se placa Mailboxu za 45 eura imate stvarno dobar pocetnicki uredjaj.

 

Edit: zaboravil napomenut, vrijedi za Hrvatsku, Srbiju, BiH...

 ima na njuškalu novih fiestickova 4k za 400kn, što mi se trenutno čini kao najpovoljnija opcija za kupiti firestick...

 

evo jedan: https://www.njuskalo.hr/media-player/fire-tv-stick-4k-amazon-alexa-oglas-29284995

 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sakho kaže...

Vi koji imate tvviet, na koji način ga gledate na androidu? Samo preko njegove aplikacije (ak iptv player) ili ima kakva druga alternativa? Aplikacija radi ok, ali dizajn je zastarjeli i ružno izgleda na velikom TV-u. Ima kakva alternativa (osim Ministre)?

Od free varijanti, probaj si ott navigator player, al moras ga trazit listu koju je rekao da nebu vise davao tak da ne znam - ali mozes mu se javit da ti sredi da gleadas preko Siptv aplikacije, to se placa jednom 5.5 eura, makar imas nekih par dana test period pa barem vidis jel ti pase.
Ja bi koristio SIPTV da mogu gledati unazad, a trenutno to ide preko aplikacije tak da sam na njoj, pa eto, napomena da gubis tv unazad ako odes na SIPTV, meni je to dost bitno radi crtica, tebi mozda nije, tak da probaj i vidi.

 

Dan1234567890 trenutno da posto je firestick 4k 60 eura na amazonu, kad bude crni petak sve skupa s postarinom bu dosel oko 340kn - direkt s amazona. Al da, taj na njuski za 400kn najjeftiniji nacin ako se nekome neda cekat popuste, trebali bi krenut kroz tjedan i pol.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 14:36 (kameni_zg).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da javim da je RTL hr krenuo danas u FHD-u...tako da molim sve uvažene vlasnike lista da ga ubace u svoju ponudu kanala

 

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Samo da javim da je RTL hr krenuo danas u FHD-u...tako da molim sve uvažene vlasnike lista da ga ubace u svoju ponudu kanala

 

 

 Aj da se i to čudo desilo jesu im i oni svi drugi kanali koje imaju pod svojom kapom isto krenuli u HD? Tipa RTL 2 , Kockica i oni neki još?

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sakho kaže...

Vi koji imate tvviet, na koji način ga gledate na androidu? Samo preko njegove aplikacije (ak iptv player) ili ima kakva druga alternativa? Aplikacija radi ok, ali dizajn je zastarjeli i ružno izgleda na velikom TV-u. Ima kakva alternativa (osim Ministre)?

 Dosta ljudi koristi smart iptv player i perfect player. Mozes se javiti korisnickoj podrsci za jos info

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
sakho kaže...

Vi koji imate tvviet, na koji način ga gledate na androidu? Samo preko njegove aplikacije (ak iptv player) ili ima kakva druga alternativa? Aplikacija radi ok, ali dizajn je zastarjeli i ružno izgleda na velikom TV-u. Ima kakva alternativa (osim Ministre)?

 Dosta ljudi koristi smart iptv player i perfect player. Mozes se javiti korisnickoj podrsci za jos info

 StbEmu

ToniP
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...
ciperca kaže...

Moram stvarno da pohvalim NOVA IPTV,radi bez greske a popravili su i dosta kvalitet.

Ima dosta HD i FHD kanala i sto meni treba to je Svedski kanali koji rade kao doxa.

Imam i ove ostale ali NOVA IPTV za 5 eura nerazlikuje se puno od ostalih.Sto je najbitnije kad su utakmice nista nekoci a slika je super.

Samo toliko da ipak malo kazem o ovoj vrlo povoljnoj i kvalitetnoj IPTV jer ipak su zasluzili da se spominju pored ovih ostali...mislim nema tu ostali to su samo TvVIET i RD :)

 

 Vidio sam kod kolege tu listu. Sa kanala za ex yu područje nabroji mi molim te te full HD kanale ? Koliko sam ja vidio kod hrvatskih kanala ima ih 0. Kod filmskih na toj listi ih je 0. Kod dokumentarnih 2 su HD, ostalo SD, FHD 0 itd... Nekakvu stabilnost lista doduše ima, epg nema vlastiti niti za jedan tv kanal. Liste ne daju, nego android app (bez epg) windows app (bez epg) ili ti oni ukucaju listu u SIPTV app za smart tv pa se koristi epg od aplikacije. Slika je vrlo mutna, boje blijede, na tih 5€ ide taksa na paypal malo veća jer se obavezno mora navesti slanje novca prijatelju, kolegu je izašlo blizu 7€ za jedan uređaj... Nedavno je kolega forumaš ovdje naveo da uzima listu isključivo zbog videoteke s crtanim fimovima, a ja sam ih izbrojao ukupno 16?! Sve u svemu, mogu se složiti da svaka roba ima svog kupca ...

 Ne znam sta si ti gledao kod svog kolege ali ima vise hd i fhd sa exyu podrucja nego reddevils.I sve sto si gore napisao sve cista suprotnost jer ocigledno si i ti jedan od onih sto moras hvaliti tvviet ili reddevils ali ima test pa neka ljudi procijene a ti koji nemas tu listu ne trebas ni da je komentarises.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 17:53 (ciperca).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

evo dokaz haha

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 18:12 (fukavac).
 
3 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sakho kaže...

Vi koji imate tvviet, na koji način ga gledate na androidu? Samo preko njegove aplikacije (ak iptv player) ili ima kakva druga alternativa? Aplikacija radi ok, ali dizajn je zastarjeli i ružno izgleda na velikom TV-u. Ima kakva alternativa (osim Ministre)?

 nakon dugog testiranja velikog broja aplikacija, tu mislim na android box, na kraju sam naisa na TiviMate IPTV. toliko me je odusevila da sam odma kupio i pro verziju. jedina aplikacija koja me je uz sve tehnicke mogucnosti zadovoljila i vizualno. odlican EPG izgled i dizajn, cista petica. ne mora se kupovati pro verzija, ali ima par zgodnih mogucnosti personilizacije i postavki streama

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nova IPTV nije u rangu RD i TvViet, ali s obzirom na uloženo i dobiveno to je OK lista.

Ja sam uplatio mjesec, onako da vidim kako izgleda lista. Na Pay Palu mi nije uzelo proviziju, dakle 5 Eura sam uplatio.

Dečki su mi poslali link, odmah nakon uplate. Slika se ne može porediti sa dvije vodeće liste o kojima se najviše

raspravlja na ovom forumu, ali lista za ovaj novac može poslužiti nekom kome ne treba epg, kvalitetna slika, gledanje na

više uređaja. Lista je uglavnom stabilna, nađe se koji kanal što ima dobru sliku, ali zbog većine koja gleda sport i dokumentarce

preko IPTV-a RD I TvViet su ipak ispred.

 

TOTAL TV_Red Devils IPTV_Moja webTV_EON
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja koristim TiviMate ali free verziju pa ako mi možeš samo napisati šta se sve dobiva sa premium verzijom. 

15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zna li neko u cemu je problem kad mi stalno nestaje zvuk na pojedinim kanalima, najvise na RTL? Koristim SmartIPTV app na Samsung tvu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 20:08 (KimCage).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomy92 kaže...
sakho kaže...

Vi koji imate tvviet, na koji način ga gledate na androidu? Samo preko njegove aplikacije (ak iptv player) ili ima kakva druga alternativa? Aplikacija radi ok, ali dizajn je zastarjeli i ružno izgleda na velikom TV-u. Ima kakva alternativa (osim Ministre)?

 nakon dugog testiranja velikog broja aplikacija, tu mislim na android box, na kraju sam naisa na TiviMate IPTV. toliko me je odusevila da sam odma kupio i pro verziju. jedina aplikacija koja me je uz sve tehnicke mogucnosti zadovoljila i vizualno. odlican EPG izgled i dizajn, cista petica. ne mora se kupovati pro verzija, ali ima par zgodnih mogucnosti personilizacije i postavki streama

 Tivimate pro verzija ti se naplacuje jednom godisnje, tako da je moras svake godine ponovo placat.

Ali zato postoji google pa trazi pro krekiranu

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
NaJbolja lista na ovim prostorima je ART
 
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

mogu se favoriti detaljnije uredjivat, ima afr funkciju ( prilagodjava se refresh rate-u stream-a), mozes mijenati postavke update EPG, mozes detaljno mijenjat izgled EPG-a pd transparentnosti, playbacka u pozadini, velicine fonta, itd..., mozes jos npr. postavit kad palis aplikaciju da ti upali zadnji koristeni kanal, svasta nesto. najbolje ti je da upises na youtube da malo bacis oko. Nisam ti sad siguran, al ja mislim da se moze uzeti premium na testni period od 5 dana pa da odjavis pretplatu, ali nisam 100% siguran

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ciperca kaže...
tuškanac07 kaže...
ciperca kaže...

Moram stvarno da pohvalim NOVA IPTV,radi bez greske a popravili su i dosta kvalitet.

Ima dosta HD i FHD kanala i sto meni treba to je Svedski kanali koji rade kao doxa.

Imam i ove ostale ali NOVA IPTV za 5 eura nerazlikuje se puno od ostalih.Sto je najbitnije kad su utakmice nista nekoci a slika je super.

Samo toliko da ipak malo kazem o ovoj vrlo povoljnoj i kvalitetnoj IPTV jer ipak su zasluzili da se spominju pored ovih ostali...mislim nema tu ostali to su samo TvVIET i RD :)

 

 Vidio sam kod kolege tu listu. Sa kanala za ex yu područje nabroji mi molim te te full HD kanale ? Koliko sam ja vidio kod hrvatskih kanala ima ih 0. Kod filmskih na toj listi ih je 0. Kod dokumentarnih 2 su HD, ostalo SD, FHD 0 itd... Nekakvu stabilnost lista doduše ima, epg nema vlastiti niti za jedan tv kanal. Liste ne daju, nego android app (bez epg) windows app (bez epg) ili ti oni ukucaju listu u SIPTV app za smart tv pa se koristi epg od aplikacije. Slika je vrlo mutna, boje blijede, na tih 5€ ide taksa na paypal malo veća jer se obavezno mora navesti slanje novca prijatelju, kolegu je izašlo blizu 7€ za jedan uređaj... Nedavno je kolega forumaš ovdje naveo da uzima listu isključivo zbog videoteke s crtanim fimovima, a ja sam ih izbrojao ukupno 16?! Sve u svemu, mogu se složiti da svaka roba ima svog kupca ...

 Ne znam sta si ti gledao kod svog kolege ali ima vise hd i fhd sa exyu podrucja nego reddevils.I sve sto si gore napisao sve cista suprotnost jer ocigledno si i ti jedan od onih sto moras hvaliti tvviet ili reddevils ali ima test pa neka ljudi procijene a ti koji nemas tu listu ne trebas ni da je komentarises.

 Odgovorno stojim iza svake svoje napisane riječi, iza svakog zareza, jer ta lista je trenutno preda mnom. Osim Planet Sport, niti jedan FHD kanal s exyu područja nisam pronašao na listi. I o kvaliteti slike na istom dalo bi se itekako raspraviti. U svakom slučaju, slažem se, neka ljudi uzmu test.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
danijelzg kaže...
NaJbolja lista na ovim prostorima je ART

 Možeš biti malo precizniji?

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 bome nema puno tih tzv fhd  programa ali nemoj odmah pljuvat po njoj ,ja sam sto puta napisao  uzmite test ,idite na druge forume raspitajte se i nađite si listu koja vam paše ..imate stvarno veliki izbor.

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 21:57 (fukavac).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

ma i to ću da vam dam  evo vam tivi tatu matu 

tivimate

Ti ćeš dat. Ne brukaj se molim te. 

 

Nes ti problema naći bilo koju apk aplikaciju crackanu na netu...

 

 

 

 

 
0 3 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ok ti znaš ,ali nebi vjerovao koliko ljudi nezna naći takvu aplikaciju..

sve radim samo da ne radim
 
5 1 hvala 3
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

ok ti znaš ,ali nebi vjerovao koliko ljudi nezna naći takvu aplikaciju..

 Tako je kolega fuki!

Ja sam stari čovik i neznam baš lako nać te crackane apkove i onda je svaka pomoć dobro došla.

Iako ja koristim ministra app isprobat ću malo i ovaj tivimate da vidim malo kako šljaka.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 9:30 (Kranjska).
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
KimCage kaže...

Zna li neko u cemu je problem kad mi stalno nestaje zvuk na pojedinim kanalima, najvise na RTL? Koristim SmartIPTV app na Samsung tvu.

 Do davaoca ip usluge je. I kod mene se to desavalo na nekim kanalima. Kaze davaoc usluge, kod mene radi. Restartuj ruter na deset minuta, onda ugasi uredjaj preko koga gledas na 10 minuta, onda testiraj internet... Na kraju dobija odgovor, kod mene sve radi, visa sila. Eto, sad znas sta moze da bude. :D Kod koga zakupljujes listu? Mora da je RD, posto se dosta njih zali i da neki kanali nemaju titlove.

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nebi rekao da je do davaoca usluge. Meni na nova iptv se zna dogoditi da nestane zvuka, zastavim i ponovo pokrenem, zvuk radi normalno dalje i cesce mi se dogada kad mi je internet spor
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice