Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.508
|
čitano: 7.150.736
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako nije do tvviet, nova ili RD, onda je do tebe. Ti veruj u to. Ima kanala koji imaju zvuk, a nemaju sliku. :D Ja poznajem dobro materiju i znam da je do njih. Kako se to ne desava kod legalnih provajdera?

 
1 5 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Najviše me izbaci iz takta kada slika i zvuk nisu usklađeni,a toga bude dosta.

 
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Valjda ce srediti to. Dosta su skupi za neke druge liste, a opet kazu da imaju dosta svoje opreme i da nisu reseleri. Ustvari, sve ide preko reseler varijante, samo se ne zakupljuju svi kanali odjednom od istog, vec po grupama od razlicitih provajdera i preusmerava prema nama. Sve to moze da se proveri i gde je masina i na kojoj adresi. Ja sam za to da zakupi bolji stream i da pusti premka nama. Koliko to kosta neka kazu i kraj. Ja sam juce nabavio besplatne dve liste, to jest ista lista na dva razlicita korisnika, da bih gledao na oba uredjaja. U toj listi ima fhd i h264 kanala. Znas kako to radi? Pise, fps nepoznat sto i treba da bude kada je izvorni FHD. Nema kasnjenja u odnosu na pravi satelitski snjimak. Juce gledao novaka na rts hd. Bruka. Voldeo bih da tvviet i RD imaju h264 kanale ili hd, a ne lazan hd u strimu sd kanala kao sto je bilo. Da covek nije provalio, mi bi kao ovce gledali sd u nadi da je hd kanal. Ima jos kanala koji pise da su hd, a nisu. :D

 
1 5 hvala 1
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Toliko dobro znaš materiju, isto kao što si i ovo znao "Ti si toliko inteligentan da ne shvačaš da klikom na svaki like i dislike možeš vidjet tko ti ga je dao."

 

Ako mi počne nestajati zvuk ili se pali "buffering" onda kad mi i na mobitelu i kompu šteka internet, a ne nestaje kad  mi svugdje internet radi, kak bi to bilo do providera, jel mi je i štekanje interneta na kompu do iptv providera? A evo ti i još jedan primjer kaj mi se dogodio, na tvu buffering svakih 5 sekundi, ugasim iptv, upalim na mobitelu, radi super. ugasim i upalim tv, radi i na tvu super, jel isto do providera?

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...

Toliko dobro znaš materiju, isto kao što si i ovo znao "Ti si toliko inteligentan da ne shvačaš da klikom na svaki like i dislike možeš vidjet tko ti ga je dao."

 

Ako mi počne nestajati zvuk ili se pali "buffering" onda kad mi i na mobitelu i kompu šteka internet, a ne nestaje kad  mi svugdje internet radi, kak bi to bilo do providera, jel mi je i štekanje interneta na kompu do iptv providera? A evo ti i još jedan primjer kaj mi se dogodio, na tvu buffering svakih 5 sekundi, ugasim iptv, upalim na mobitelu, radi super. ugasim i upalim tv, radi i na tvu super, jel isto do providera?

 Bitno je da se ti razumes i branis tvog davaoca iptv usluge. U ovom slucaju RD. Imas neispravnu opremu. Meni kod tvviet nikad nista nije stekalo, sem kada neki kanal uopste ne radi, sto je slucaj bio i kod ostalih. To sa dislajkove stoji, jer ti meni dajes dislajk na svaku poruku. Nemoj da se pravis fin ovde, kada radis isto. Obrati se RD listi za problem. Oni su azurni i javljaju se redovno.

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Na kojem to postu sam ti stisnuo dislajk? Lijepo te pitam, jel i štekanje interneta na kompu do iptv providera? Ne branim nikog, a kamoli RD jer ni nemam njegovu listu, nego sam realan i nema potrebe bezveze nekog napadati ako nije kod njih problem. Samo pokazuješ kolko si glup, baš me zanima kolko duboko se možeš ukopati u svoje gluposti.

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...

Na kojem to postu sam ti stisnuo dislajk? Lijepo te pitam, jel i štekanje interneta na kompu do iptv providera? Ne branim nikog, a kamoli RD jer ni nemam njegovu listu, nego sam realan i nema potrebe bezveze nekog napadati ako nije kod njih problem. Samo pokazuješ kolko si glup, baš me zanima kolko duboko se možeš ukopati u svoje gluposti.

 Nemam stekanje interneta na optici. Imas neispravnu opremu, pa to regulisi sa davaocem interneta.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

H264 kanali, nepoznat fps? Haahhahahaha

Vidi se da si tehnicki potkovan.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 13:11 (scylla98).
 
1 1 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
KimCage kaže...

Zna li neko u cemu je problem kad mi stalno nestaje zvuk na pojedinim kanalima, najvise na RTL? Koristim SmartIPTV app na Samsung tvu.

 Čiju listu imaš? 

Pitam zbog toga jer unatrag par godina sam isprobao puno listi i neke su imale problema sa zvukom ,posebno na rtl televiziji.  

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja ti kazem sta pise na vlc kada odes info o kodeku, a ti nastavi da pametujes. To pise kada je izvorni kod. Pravi fhd sto se vidi na vecem televizoru na kome sam i testirao.

 
0 3 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nije uopće stvar jel neispravna oprema ili ne, nego ti pokazujem primjer da nestajanje zvuka ili buffering nisu uvijek problem od iptv providera

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...

Nije uopće stvar jel neispravna oprema ili ne, nego ti pokazujem primjer da nestajanje zvuka ili buffering nisu uvijek problem od iptv providera

 

 Ako ti jedan kanal ne radi, a svi ostali rade, to nije do tebe i tvog interneta. Mogu oni da pricaju sta hoce, problem je do kanala. Testirao licno na vise uredjaja, kod drugoga na njegovom internetu... Lazu obicne korisnike, nas koji smo to sve probali i istestirali, tesko. Kao i to da nisu reseleri, a dobro znamo da jesu. Nema tu nista lose, jer za ovoliko godina koliko koristimo smo ispratili koje grupe kanala riknjavaju zajedno, a koje ostaju da rade...

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Gdje si vidio da sam ja spomenuo jedan kanal? Ili da mi je neko od providera tako rekao? Opet ti po svojem udaraš bez da išta pročitaš s razumijevanjem.

 

Koji su onda po tebi reseleri, a koji nisu?

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

a tvviet i rd ne pustaju kanale u h264? ahaahhaha kolko ti pojma nemas

izvorni kanal nema fps ahahahah kolko ti pojma nemas

 

ma pustite ga, ni on sam ne zna sta prica

do sada hvalio tvviet i rd kojeg nije probao, pricao kako su najboji, imaju svoju opremu, nisu reseleri

sad ih pljuje, oni su reseleri

toliko se pogubio da sad ne zna ni sam sta izmislja vise

 
2 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

a tvviet i rd ne pustaju kanale u h264? ahaahhaha kolko ti pojma nemas

izvorni kanal nema fps ahahahah kolko ti pojma nemas

 

ma pustite ga, ni on sam ne zna sta prica

do sada hvalio tvviet i rd kojeg nije probao, pricao kako su najboji, imaju svoju opremu, nisu reseleri

sad ih pljuje, oni su reseleri

toliko se pogubio da sad ne zna ni sam sta izmislja vise

 Ma probao je on RD,napisao je da je neki drugi lik uzeo pa kad taj radi drugu smjenu onda Luksa gleda.Vidi da je Luksa I'ma puno iskustva sa bilo cime vezano sa IT...sto se tice IPTV tu mu nema ravna na ovom forumu 

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc zamolio bih te ako se moze na Cinestar action&thriller popraviti EPG vec duže vrijeme krivo pokazuje.

 

Hvala unaprijed !

 
0 1 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Naravno da ne pustaju, jer rade upscale i vestacki dizu kanal sa fps. To se vidi u poredjenju sa ovom listom gde su h264 kanali. Nisu svi, ali ove koje imam su pravi izvor. Ne mogu da se porede sa njihovim kanalima u fhd. Vidi se razlika u teksturi samog loga kanal, a kamoli nesto drugo. RD ima dosta kanal hd u odnosu na tvviet gde se radi upscale. Govorim za sportske. Za ostale tvviet prednjaci.

 
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...

Naravno da ne pustaju, jer rade upscale i vestacki dizu kanal sa fps. To se vidi u poredjenju sa ovom listom gde su h264 kanali. Nisu svi, ali ove koje imam su pravi izvor. Ne mogu da se porede sa njihovim kanalima u fhd. Vidi se razlika u teksturi samog loga kanal, a kamoli nesto drugo. RD ima dosta kanal hd u odnosu na tvviet gde se radi upscale. Govorim za sportske. Za ostale tvviet prednjaci.

 Tko radi upscale?

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
latko kaže...

Nova IPTV nije u rangu RD i TvViet, ali s obzirom na uloženo i dobiveno to je OK lista.

Ja sam uplatio mjesec, onako da vidim kako izgleda lista. Na Pay Palu mi nije uzelo proviziju, dakle 5 Eura sam uplatio.

Dečki su mi poslali link, odmah nakon uplate. Slika se ne može porediti sa dvije vodeće liste o kojima se najviše

raspravlja na ovom forumu, ali lista za ovaj novac može poslužiti nekom kome ne treba epg, kvalitetna slika, gledanje na

više uređaja. Lista je uglavnom stabilna, nađe se koji kanal što ima dobru sliku, ali zbog većine koja gleda sport i dokumentarce

preko IPTV-a RD I TvViet su ipak ispred.

 

meni je osobno nova bolja od tvvieta iz jednostavnog razloga kaj za duplo jeftiniju cijenu dobijes jednako kvalitetnu uslugu. ako ti je bitna videoteka, a meni je zbog crtica onda mi je i bolja od oba dvije navedene. 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...

 Ja sam juce nabavio besplatne dve liste, to jest ista lista na dva razlicita korisnika, da bih gledao na oba uredjaja. U toj listi ima fhd i h264 kanala. Znas kako to radi? Pise, fps nepoznat sto i treba da bude kada je izvorni FHD. Nema kasnjenja u odnosu na pravi satelitski snjimak. Juce gledao novaka na rts hd. Bruka. Voldeo bih da tvviet i RD imaju h264 kanale ili hd, a ne lazan hd u strimu sd kanala kao sto je bilo. Da covek nije provalio, mi bi kao ovce gledali sd u nadi da je hd kanal. Ima jos kanala koji pise da su hd, a nisu. :D

 Koja lista je u pitanju i koji kanali - bez tog infa je prazna priča.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Meni je glupo usporedjivat novu, tvviet i red devil videoteke, jer viet opce nema videoteku na nacin na koji ju imaju nova i red. To su dvije razlicite stvari.

A to da dobijes jednako kvalitetnu uslugu nova i viet - otom potom, ne slazem se, ali dobro, imas pravo na svoje misljenje ko i svi mi ovdje...

 

Naravno, niko nemre govorit u ime svih, tak ni ja, zato kazem meni osobno je tvvietovo gledanja programa unazad puno bolji feature nego videoteka. Ako hocu gledati film - skinem ga ili ako je dostupan na netflixu pogledam ga tamo.

Ako propustim nesto sto sam htio pogledati, mogu se vratit nazad i pogledati, kod drugih to ne mozes., a i dobrim masu crtica za dijete, jer par programa za djecu se mogu gledati unazad.

 

Opet ponavljam, nemam nis protiv nove i sam sam ih koristil ko sekundarnu listu prije za UK programe, i mislim da su za te pare OK(recimo moj prvi provider je bio "bitka na neretvi", i puno bolje se nova isplati od njih), ali po meni nisu ni blizu reda i viet...

 

BTW... dobrodosli svi na 500-tu stranicu, evo  za jos 500, sa sto manje bannova.. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 17:05 (kameni_zg).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

jedan mali savjet svim onim koji imaju  uploadane liste  preko ott player-a ( https://ottplayer.es/ ) nadam se da ne koristite ovaj player ,ako imate svoj account odmah otkažite sve i   vadite svoje liste iz njega ...ne pitajte zašto ( iskreno se nadam da nitko od vas ne koristi ovaj player)

 A u cemu je problem sa tim playerom? Baš sam prije par dana gledao te iptv playere na samsung storeu i ovaj mi je bio ponuđen da instaliram. Nisam ga instalirao ali sam ga imao u planu ovih dana testirati kada uhvatim vremena.

 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
meni ott najbolji
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Meni je glupo usporedjivat novu, tvviet i red devil videoteke, jer viet opce nema videoteku na nacin na koji ju imaju nova i red. To su dvije razlicite stvari.

A to da dobijes jednako kvalitetnu uslugu nova i viet - otom potom, ne slazem se, ali dobro, imas pravo na svoje misljenje ko i svi mi ovdje...

 

Naravno, niko nemre govorit u ime svih, tak ni ja, zato kazem meni osobno je tvvietovo gledanja programa unazad puno bolji feature nego videoteka. Ako hocu gledati film - skinem ga ili ako je dostupan na netflixu pogledam ga tamo.

Ako propustim nesto sto sam htio pogledati, mogu se vratit nazad i pogledati, kod drugih to ne mozes., a i dobrim masu crtica za dijete, jer par programa za djecu se mogu gledati unazad.

 

Opet ponavljam, nemam nis protiv nove i sam sam ih koristil ko sekundarnu listu prije za UK programe, i mislim da su za te pare OK(recimo moj prvi provider je bio "bitka na neretvi", i puno bolje se nova isplati od njih), ali po meni nisu ni blizu reda i viet...

 

BTW... dobrodosli svi na 500-tu stranicu, evo  za jos 500, sa sto manje bannova.. 

 idemo sad dalje na tisuću ,živi bili pa vidjeli 

sve radim samo da ne radim
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
prole kaže...

Lucluc zamolio bih te ako se moze na Cinestar action&thriller popraviti EPG vec duže vrijeme krivo pokazuje.

 

Hvala unaprijed !

 Ispitam odmah ujutro. Thanks

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

problem je da je cinestar action hrvatska verzija, a ide epg od srpske verzije.

 
1 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

problem je da je cinestar action hrvatska verzija, a ide epg od srpske verzije.

 Pa neka stavi Hrvatski EPG

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc, ako moze i da se stavi epg na ove nove kanale dodane neki dan. sk 7,8,9,10, pickbox, viasat explore, brainz. to je to valjda.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
na viasat explore je na cirilici, nadam se da ce biti latinica uskoro
battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vama svima radi normalno TV na zahtjev kod tvvietta? Meni svaki puta radi nekih 10-15 min i onda se odjednom zacrni ekran i stane video. Pokrenem ga ponovno, premotam do gdje sam stao i onda nakon 10-15 minuta opet ista stvar, zacrni se ekran i stane video.  Testirao sam to prošli tjedan par puta i jučer, oba puta na FOX-u. Ostale programe nisam isprobavao. Ima tko sličnih problema, je li to do mene, FOX programa ili do tvvietta?

 
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice