Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.167.024
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

lucluc, ako moze i da se stavi epg na ove nove kanale dodane neki dan. sk 7,8,9,10, pickbox, viasat explore, brainz. to je to valjda.

 

dado16 kaže...
na viasat explore je na cirilici, nadam se da ce biti latinica uskoro

 Danas u toku dana pravim reviziju epg servisa

sakho kaže...

Vama svima radi normalno TV na zahtjev kod tvvietta? Meni svaki puta radi nekih 10-15 min i onda se odjednom zacrni ekran i stane video. Pokrenem ga ponovno, premotam do gdje sam stao i onda nakon 10-15 minuta opet ista stvar, zacrni se ekran i stane video.  Testirao sam to prošli tjedan par puta i jučer, oba puta na FOX-u. Ostale programe nisam isprobavao. Ima tko sličnih problema, je li to do mene, FOX programa ili do tvvietta?

 Na kojem uredjaju gledate i mozete probati i drugi kanal

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Do tvviet-a. Svi kanali mora da rade ako je do provajdera sve ok. To da neki kanal nece i da slusamo pricu da je visa sila, da su ddos napadi, hakovanje, nestanak struje... Nema veze sa vezom. To pokazuje da na neke kanale ne mozes da utices, jer su reseleri. Nisu svi kanali koje imas u ponudi zakupljeni od istog provajdera i zato se izmisljaju razlozi kako je neki kvar, a da oni imaju svoju opremu i slicno... RD radi klasican reseler sistem. Imas na internetu programe kako to mozes da proveris i nece jos dugo da drzi ovu cenu za 10e. Dosta zaostaje za tvviet i nova, a plus traze doplatu da od 2e da se gleda na drugom tv-u. Znaci opet dodjes na 12e kao kod tvviet, a jos kod nejga mozes na tri televizora. Vidite kako se maste oci. Ljudi, nismo ovde nikoga da mrzimo, ali nemoj da se pravimo blesavi i glupi, zmureci na jedno oko kako bi nam oni ponudili besplatnu listu na mesec dana ili dva.

 

@lucluc bravo majistore. Vidi se da brines o svojim korisnicima. Ovi iz RD tima kao da su umrli. Bas ih briga za nas koji redovno placamo. Nema ni novih kanala, ni epg varijante, ni tema da pitaju da li smo zadovoljni. U sustini sramota za RD tim. Nastavi ovim stopama i ides na sigurnih 2500 aktivnih korisnika. 12ex2500, a neki su i na 5e, dobra lova prijatelju moj stari. :D Moramo mi da uzimamo od tebe i preprodajemo na aliju liste. :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 9:07 (Luksa89).
 
0 6 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Opet ponavljam zašto ovi fanovi tvvietera misle da mene kao korisnika zanima od kud kome koji kanali. Da li su oni druga/treća ili peta ruka.

Mene kao korisnika zanima da kanali rade ispravno. Da li postoji lista na ovom balkanu koja nikad nije imala problema. E NE POSTOJI.

Da li fanovi tvvieta imaju takvu listu koja ne šteka - NEMAJU. 

 

Ostali poštovani kolege i sami smo svjesni na koji i kakav naćin gledamo 500-1000-10000 programa. Sad traži preko pogače kruh neće moći. Očekivati da ni jedan ilegalni IPTV davatelj usluga nema nikakvih problema je skoro pa suludo. Možemo samo očekivat da ima što manje problema u nekom razumnom vremenskom roku.

 

 

 

 
5 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sakho kaže...

Vama svima radi normalno TV na zahtjev kod tvvietta? Meni svaki puta radi nekih 10-15 min i onda se odjednom zacrni ekran i stane video. Pokrenem ga ponovno, premotam do gdje sam stao i onda nakon 10-15 minuta opet ista stvar, zacrni se ekran i stane video.  Testirao sam to prošli tjedan par puta i jučer, oba puta na FOX-u. Ostale programe nisam isprobavao. Ima tko sličnih problema, je li to do mene, FOX programa ili do tvvietta?

 Na kojem uredjaju gledate i mozete probati i drugi kanal

 

Gledam na android tv-u, kanali uživo rade normalno, nikad ne štekaju (internet je optika, brzina uvijek minimalo 70-80 mbps)

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nastavno na Tvviet...imao sam ga mj dana paralelno s RD.

 

Imam optiku 500mbps. Nešto mi je štekao i onda je bila priča da je u pitanju krivi server., tj da kao treba ići preko Frankfurta a ne preko pizde materine. karikiram. Samo da nadodam da im je trebalo preko Vibera negdje 12 sati da mi odgovore na problem.

Aj onda su to složili u 2-3 dana, pa je počelo sve ok radit.

Nakon toga crknu programi LP - ove godine u 4-5mj. Svim nama koji smo imali Tvviet su crkli programi. 

Bilo je obećano nama na forumu da će nam produžit tjedan dana zbog ovog servera i tih programa...

Produženo je moj k....

Nije do produženja nego do principa.

 

Aplikacija Tvviet kao aplikacija ok. Programa ima dovoljno. Fale mi neki programi ali nije to toliki problem. Također kvaliteta slike je bila na nekim programima odlična na nekim ne. Npr RD ima bolju kvalitetu slike na sportskim programima. Ne zanima me od koga RD nabavlja tako dobru sliku, bitno da je ja kao korisnik imam. Također kod Tvvieta mi fali videoteka, a RD ima brutalnu videoteku - pogotovo serije. 

 

Zaključak - u svakom slučaju Tvviet nije loš, lagao bi kad bi rekao da je loš., ali brate mili nije nije za sjedni 5. I Tvvietu i RD-u bi dao jednu vrlo dobru ocjenu 4., samo je pitanje tko što preferira. Ja kao dodatnu uslugu preferiram rađe kod RD videoteku, a netko premotavanje programa kod Tvvieta.

 

I nakon svega toga mene j... kad tu svako malo novi pojedinci krenu hvalit Tvviet a pljuvat po ostalim, kao da je Tvviet usluga bez greške. Ispada da smo mi tu poštovani kolege lud, jer mi ne vidim to što taj jedan "novi nickname", (svakih 2-3mj se pojavljuju tih novi hvalitelji Tvvieta) vidi. 

 

Zato molim svakog novog hvalitelja Tvvieta da se nepotrebno ne trudi., jer mi na ovom forumu i na ovoj podtemi nismo od jučer pa da nam ti "novi nickname" možeš prodavat ribarske priče.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 9:33 (R36).
 
10 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sakho kaže...
sakho kaže...

Vama svima radi normalno TV na zahtjev kod tvvietta? Meni svaki puta radi nekih 10-15 min i onda se odjednom zacrni ekran i stane video. Pokrenem ga ponovno, premotam do gdje sam stao i onda nakon 10-15 minuta opet ista stvar, zacrni se ekran i stane video.  Testirao sam to prošli tjedan par puta i jučer, oba puta na FOX-u. Ostale programe nisam isprobavao. Ima tko sličnih problema, je li to do mene, FOX programa ili do tvvietta?

 Na kojem uredjaju gledate i mozete probati i drugi kanal

 

Gledam na android tv-u, kanali uživo rade normalno, nikad ne štekaju (internet je optika, brzina uvijek minimalo 70-80 mbps)

Dobit ćeš odgovor da je server u pitanju...

 

Proćitaj moj post ispod tvog...baš sam pisao o Tvvietu...

 

I ja sve gledam preko Android TV-a, pa te razumijem. Ni u kojem slučaju ne bi trebao svakih 10-15 minu imat takav problem., i budi siguran da nije do tebe., jer nije bilo ni do mene kad meni nije radilo.

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Naravno da nije do njega, vec do iptv. Najjace da samo jedan kanal ne radi, a drugi rade. Ima neta, a dobije odogovor da je do njega. Restartuj modem, ugasi ruter ili tv na 10 minuta, kontaktiraj tvoj provajder i kada sve od toga nije to, onda kao visa sila, serveri, sredicemo, nisam tu, na odmoru sam... Ljudi, neka iznesu ovde pravi problem i da znamo sta nas ocekuje i o cemu se radi. Ne da nas maste kako je uvek do nas. Koliko kosta da sve radi kao kod legalnog provajdera i kraj price?

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zdravo svima. Jednom sam postavio ovo pitanje ali niko nije mogao da mi pomogne.

Zivim u makedoniji imam opticki internet 60/30 i uvek kad merim na speed test (naravno nadje najblizi nasi serveri)uvek mi daje brzinu od 60 ili max sto moze da padne je to 58 nikad ispod bez razlike dali je to u udarnim terminima kad je liga prvaka ili preko vikenda. A kad merim na BANDWIDTH PLACE.COM odaberem frankfurt i brzina ide negde od 12-16 i tad nemam problema gledati ni fhd kanale, ali u udarnim termina kako sto sam rekao zna da padne i na 4 mega i tad jedino mogu da gledam samo sd kanale. U istom momentu merim na speed test i tamo je odlicno 60 ali kad vratim ma Bandwidth place.com opet 4 i kanali stekaju i mogu gledati samo sd kanale. Jel to do moj internet? Kako moze opticki internet da padne i na 4 na Bandwidth place.com a na speed testu pokaze 60 u cemu je problem??

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
na viasat explore je na cirilici, nadam se da ce biti latinica uskoro

 ja na viasat explore ne vidim nikakav epg.

ti vjerojatno koristis smart iptv, pa ti automatski stavlja epg za taj kanal

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aleksandaraleks kaže...

Zdravo svima. Jednom sam postavio ovo pitanje ali niko nije mogao da mi pomogne.

Zivim u makedoniji imam opticki internet 60/30 i uvek kad merim na speed test (naravno nadje najblizi nasi serveri)uvek mi daje brzinu od 60 ili max sto moze da padne je to 58 nikad ispod bez razlike dali je to u udarnim terminima kad je liga prvaka ili preko vikenda. A kad merim na BANDWIDTH PLACE.COM odaberem frankfurt i brzina ide negde od 12-16 i tad nemam problema gledati ni fhd kanale, ali u udarnim termina kako sto sam rekao zna da padne i na 4 mega i tad jedino mogu da gledam samo sd kanale. U istom momentu merim na speed test i tamo je odlicno 60 ali kad vratim ma Bandwidth place.com opet 4 i kanali stekaju i mogu gledati samo sd kanale. Jel to do moj internet? Kako moze opticki internet da padne i na 4 na Bandwidth place.com a na speed testu pokaze 60 u cemu je problem??

Testiraj preko fast.net

On ti je najbolji i najrealniji.

 

Speedtest je primjer programa koji laže o brzinima...znam iz osobnog iskustva i testiranja T-coma.

 

Preko koga gledaš IPTV? Od koga listu imaš??

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 10:35 (R36).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Preko RD ali nije do njega jel sam probao i druge liste isto kod svih. 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sakho kaže...
sakho kaže...

Vama svima radi normalno TV na zahtjev kod tvvietta? Meni svaki puta radi nekih 10-15 min i onda se odjednom zacrni ekran i stane video. Pokrenem ga ponovno, premotam do gdje sam stao i onda nakon 10-15 minuta opet ista stvar, zacrni se ekran i stane video.  Testirao sam to prošli tjedan par puta i jučer, oba puta na FOX-u. Ostale programe nisam isprobavao. Ima tko sličnih problema, je li to do mene, FOX programa ili do tvvietta?

 Na kojem uredjaju gledate i mozete probati i drugi kanal

 

Gledam na android tv-u, kanali uživo rade normalno, nikad ne štekaju (internet je optika, brzina uvijek minimalo 70-80 mbps)

 Mozete probati instalirati mx player i u postavkama nase app podesiti externi player za video

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...
Aleksandaraleks kaže...

Zdravo svima. Jednom sam postavio ovo pitanje ali niko nije mogao da mi pomogne.

Zivim u makedoniji imam opticki internet 60/30 i uvek kad merim na speed test (naravno nadje najblizi nasi serveri)uvek mi daje brzinu od 60 ili max sto moze da padne je to 58 nikad ispod bez razlike dali je to u udarnim terminima kad je liga prvaka ili preko vikenda. A kad merim na BANDWIDTH PLACE.COM odaberem frankfurt i brzina ide negde od 12-16 i tad nemam problema gledati ni fhd kanale, ali u udarnim termina kako sto sam rekao zna da padne i na 4 mega i tad jedino mogu da gledam samo sd kanale. U istom momentu merim na speed test i tamo je odlicno 60 ali kad vratim ma Bandwidth place.com opet 4 i kanali stekaju i mogu gledati samo sd kanale. Jel to do moj internet? Kako moze opticki internet da padne i na 4 na Bandwidth place.com a na speed testu pokaze 60 u cemu je problem??

Testiraj preko fast.net

On ti je najbolji i najrealniji.

 

Speedtest je primjer programa koji laže o brzinima...znam iz osobnog iskustva i testiranja T-coma.

 

Preko koga gledaš IPTV? Od koga listu imaš??

 

 

 Mislim da nije najrealniji jer je fast.com (ako si mislio na taj speedtest) napravljen od strane netflix i mjeri njihove servere i napravili su da se provjeri mogucnost nesmetane konekcije za njihove servise

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...

Nastavno na Tvviet...imao sam ga mj dana paralelno s RD.

 

Imam optiku 500mbps. Nešto mi je štekao i onda je bila priča da je u pitanju krivi server., tj da kao treba ići preko Frankfurta a ne preko pizde materine. karikiram. Samo da nadodam da im je trebalo preko Vibera negdje 12 sati da mi odgovore na problem.

Aj onda su to složili u 2-3 dana, pa je počelo sve ok radit.

Nakon toga crknu programi LP - ove godine u 4-5mj. Svim nama koji smo imali Tvviet su crkli programi. 

Bilo je obećano nama na forumu da će nam produžit tjedan dana zbog ovog servera i tih programa...

Produženo je moj k....

Nije do produženja nego do principa.

 

Aplikacija Tvviet kao aplikacija ok. Programa ima dovoljno. Fale mi neki programi ali nije to toliki problem. Također kvaliteta slike je bila na nekim programima odlična na nekim ne. Npr RD ima bolju kvalitetu slike na sportskim programima. Ne zanima me od koga RD nabavlja tako dobru sliku, bitno da je ja kao korisnik imam. Također kod Tvvieta mi fali videoteka, a RD ima brutalnu videoteku - pogotovo serije. 

 

Zaključak - u svakom slučaju Tvviet nije loš, lagao bi kad bi rekao da je loš., ali brate mili nije nije za sjedni 5. I Tvvietu i RD-u bi dao jednu vrlo dobru ocjenu 4., samo je pitanje tko što preferira. Ja kao dodatnu uslugu preferiram rađe kod RD videoteku, a netko premotavanje programa kod Tvvieta.

 

I nakon svega toga mene j... kad tu svako malo novi pojedinci krenu hvalit Tvviet a pljuvat po ostalim, kao da je Tvviet usluga bez greške. Ispada da smo mi tu poštovani kolege lud, jer mi ne vidim to što taj jedan "novi nickname", (svakih 2-3mj se pojavljuju tih novi hvalitelji Tvvieta) vidi. 

 

Zato molim svakog novog hvalitelja Tvvieta da se nepotrebno ne trudi., jer mi na ovom forumu i na ovoj podtemi nismo od jučer pa da nam ti "novi nickname" možeš prodavat ribarske priče.

 Cijenim recenziju i sve sto je napisano je u biti tacno sto se tice padanja kanala. Medjutim nakon toga je kompletna usluga poodignuta na drugi nivo. Mrezna infrastruktura je kompletno rekonstruirana, transcoderi promijenjeni i povecani kapaciteti samih streaming centrala. Tako smo dobili na 90% kanala 24h uptime i podigli kvalitetu slike na skoro svim kanalima, a ubrzo ce ici jos gore... Korisnicka sluzba je "pojacana" tako da koliko vidim kada provjeravam da nema kasnjenja u odgovorima. Ako mozda zelis cisto da probas kakva je situacija sada, te da napises osvrt, tu sam. Znam da ces napisati realnu recenziju, tako da mozes sto se mene tice napisati da je sada duplo gore, ista situacija ili bolje... pozz

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 11:13 (lucluc).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...
sakho kaže...
sakho kaže...

Vama svima radi normalno TV na zahtjev kod tvvietta? Meni svaki puta radi nekih 10-15 min i onda se odjednom zacrni ekran i stane video. Pokrenem ga ponovno, premotam do gdje sam stao i onda nakon 10-15 minuta opet ista stvar, zacrni se ekran i stane video.  Testirao sam to prošli tjedan par puta i jučer, oba puta na FOX-u. Ostale programe nisam isprobavao. Ima tko sličnih problema, je li to do mene, FOX programa ili do tvvietta?

 Na kojem uredjaju gledate i mozete probati i drugi kanal

 

Gledam na android tv-u, kanali uživo rade normalno, nikad ne štekaju (internet je optika, brzina uvijek minimalo 70-80 mbps)

Dobit ćeš odgovor da je server u pitanju...

 

Proćitaj moj post ispod tvog...baš sam pisao o Tvvietu...

 

I ja sve gledam preko Android TV-a, pa te razumijem. Ni u kojem slučaju ne bi trebao svakih 10-15 minu imat takav problem., i budi siguran da nije do tebe., jer nije bilo ni do mene kad meni nije radilo.

 Covjek je pitao za tv na zahtjev. naime, na nekim android tv tv na zahtjev ne radi ok sa nasim playerom, pa se u nasoj app treba podesiti na externi player. Zato kada odabere externi player kako sam mu objasnio, tv na zahtjev ce mu raditi normalno.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sakho kaže...

Vama svima radi normalno TV na zahtjev kod tvvietta? Meni svaki puta radi nekih 10-15 min i onda se odjednom zacrni ekran i stane video. Pokrenem ga ponovno, premotam do gdje sam stao i onda nakon 10-15 minuta opet ista stvar, zacrni se ekran i stane video.  Testirao sam to prošli tjedan par puta i jučer, oba puta na FOX-u. Ostale programe nisam isprobavao. Ima tko sličnih problema, je li to do mene, FOX programa ili do tvvietta?

Isti problem kod mene. Rijesio sam tako sto sam instalirao externi player. MX Player mi se pokazao kao najbolji jer ima manje korake (po 10sec) dok premotavas pa mozes preciznije premotati reklame.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 11:53 (kameni_zg).
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nedavno sam imao problem sa tvviet, rekli su da je neko zagušenje i za 30 min da probam. Nakon 30 min je sve radilo super.

Još da imaju videoteku kao Laiban...

ToniP
 
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
R36 kaže...

Nastavno na Tvviet...imao sam ga mj dana paralelno s RD.

 

Imam optiku 500mbps. Nešto mi je štekao i onda je bila priča da je u pitanju krivi server., tj da kao treba ići preko Frankfurta a ne preko pizde materine. karikiram. Samo da nadodam da im je trebalo preko Vibera negdje 12 sati da mi odgovore na problem.

Aj onda su to složili u 2-3 dana, pa je počelo sve ok radit.

Nakon toga crknu programi LP - ove godine u 4-5mj. Svim nama koji smo imali Tvviet su crkli programi. 

Bilo je obećano nama na forumu da će nam produžit tjedan dana zbog ovog servera i tih programa...

Produženo je moj k....

Nije do produženja nego do principa.

 

Aplikacija Tvviet kao aplikacija ok. Programa ima dovoljno. Fale mi neki programi ali nije to toliki problem. Također kvaliteta slike je bila na nekim programima odlična na nekim ne. Npr RD ima bolju kvalitetu slike na sportskim programima. Ne zanima me od koga RD nabavlja tako dobru sliku, bitno da je ja kao korisnik imam. Također kod Tvvieta mi fali videoteka, a RD ima brutalnu videoteku - pogotovo serije. 

 

Zaključak - u svakom slučaju Tvviet nije loš, lagao bi kad bi rekao da je loš., ali brate mili nije nije za sjedni 5. I Tvvietu i RD-u bi dao jednu vrlo dobru ocjenu 4., samo je pitanje tko što preferira. Ja kao dodatnu uslugu preferiram rađe kod RD videoteku, a netko premotavanje programa kod Tvvieta.

 

I nakon svega toga mene j... kad tu svako malo novi pojedinci krenu hvalit Tvviet a pljuvat po ostalim, kao da je Tvviet usluga bez greške. Ispada da smo mi tu poštovani kolege lud, jer mi ne vidim to što taj jedan "novi nickname", (svakih 2-3mj se pojavljuju tih novi hvalitelji Tvvieta) vidi. 

 

Zato molim svakog novog hvalitelja Tvvieta da se nepotrebno ne trudi., jer mi na ovom forumu i na ovoj podtemi nismo od jučer pa da nam ti "novi nickname" možeš prodavat ribarske priče.

 Cijenim recenziju i sve sto je napisano je u biti tacno sto se tice padanja kanala. Medjutim nakon toga je kompletna usluga poodignuta na drugi nivo. Mrezna infrastruktura je kompletno rekonstruirana, transcoderi promijenjeni i povecani kapaciteti samih streaming centrala. Tako smo dobili na 90% kanala 24h uptime i podigli kvalitetu slike na skoro svim kanalima, a ubrzo ce ici jos gore... Korisnicka sluzba je "pojacana" tako da koliko vidim kada provjeravam da nema kasnjenja u odgovorima. Ako mozda zelis cisto da probas kakva je situacija sada, te da napises osvrt, tu sam. Znam da ces napisati realnu recenziju, tako da mozes sto se mene tice napisati da je sada duplo gore, ista situacija ili bolje... pozz

 Pohvalno. Budem sljedeći mjesec provao Tvviet na mjesec dana.

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc aj kad budeš radio reviziju epg-eova na svim kanalima, obrati pažnju i na ES 2,  na njemu dugo nema epg dok na ES 1 ga uvijek ima.

Ali meni osobno a vjerovatno i još nekom drugom je bitan ES 2 zbog bundeslige.

Jedno vrijeme su oba bila pokrivena odlično sa epg ali u zadnje vrijeme jedno mjesec dana ga nema više na ES 2.

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomy92 kaže...
sakho kaže...

Vi koji imate tvviet, na koji način ga gledate na androidu? Samo preko njegove aplikacije (ak iptv player) ili ima kakva druga alternativa? Aplikacija radi ok, ali dizajn je zastarjeli i ružno izgleda na velikom TV-u. Ima kakva alternativa (osim Ministre)?

 nakon dugog testiranja velikog broja aplikacija, tu mislim na android box, na kraju sam naisa na TiviMate IPTV. toliko me je odusevila da sam odma kupio i pro verziju. jedina aplikacija koja me je uz sve tehnicke mogucnosti zadovoljila i vizualno. odlican EPG izgled i dizajn, cista petica. ne mora se kupovati pro verzija, ali ima par zgodnih mogucnosti personilizacije i postavki streama

 TVMate i ja koristim te mi se čini dosta pregledna, jednostavna i brza iako ju vrtim na Sony android tv-u. Sa EPG-om od Cableguya imam problema da se preko TVMate ne učitava dobro pa ne znam dali se to automatski radi ili treba ručno. Sam Cableguy je rekao da još nije EPG dovršen ima i mjesec dana.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kranjska kaže...

lucluc aj kad budeš radio reviziju epg-eova na svim kanalima, obrati pažnju i na ES 2,  na njemu dugo nema epg dok na ES 1 ga uvijek ima.

Ali meni osobno a vjerovatno i još nekom drugom je bitan ES 2 zbog bundeslige.

Jedno vrijeme su oba bila pokrivena odlično sa epg ali u zadnje vrijeme jedno mjesec dana ga nema više na ES 2.

 kolko ja vidim ima esp 2 epg i preko sajta/aplikacije i preko externog epg-a

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...
Kranjska kaže...

lucluc aj kad budeš radio reviziju epg-eova na svim kanalima, obrati pažnju i na ES 2,  na njemu dugo nema epg dok na ES 1 ga uvijek ima.

Ali meni osobno a vjerovatno i još nekom drugom je bitan ES 2 zbog bundeslige.

Jedno vrijeme su oba bila pokrivena odlično sa epg ali u zadnje vrijeme jedno mjesec dana ga nema više na ES 2.

 kolko ja vidim ima esp 2 epg i preko sajta/aplikacije i preko externog epg-a

 Da moja greška trebao sam naglasit da u minstri to neradi na ES 2.

 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cassiopean kaže...
tomy92 kaže...
sakho kaže...

Vi koji imate tvviet, na koji način ga gledate na androidu? Samo preko njegove aplikacije (ak iptv player) ili ima kakva druga alternativa? Aplikacija radi ok, ali dizajn je zastarjeli i ružno izgleda na velikom TV-u. Ima kakva alternativa (osim Ministre)?

 nakon dugog testiranja velikog broja aplikacija, tu mislim na android box, na kraju sam naisa na TiviMate IPTV. toliko me je odusevila da sam odma kupio i pro verziju. jedina aplikacija koja me je uz sve tehnicke mogucnosti zadovoljila i vizualno. odlican EPG izgled i dizajn, cista petica. ne mora se kupovati pro verzija, ali ima par zgodnih mogucnosti personilizacije i postavki streama

 TVMate i ja koristim te mi se čini dosta pregledna, jednostavna i brza iako ju vrtim na Sony android tv-u. Sa EPG-om od Cableguya imam problema da se preko TVMate ne učitava dobro pa ne znam dali se to automatski radi ili treba ručno. Sam Cableguy je rekao da još nije EPG dovršen ima i mjesec dana.

 Jesi TVMate skinuo s google trgovine na Androdi TV-u. Ja bi probao RD listu...

 

I ja imam Sony tv zato te i pitam. Meni je za sad najbolja IPTV aplikacija od onog Rusa...

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Decki nemate vi pojima o pojimu koja je najbolja lista. Ces moje ruke je proslo preko 2000 servera i listi ovo sta vi pricate mi koji se bolje razumijemo u to sve nekad da i ne poverujemo.Jednom cu vam razjasnit neke stvari nemojte se za emocijama vodit,a koliko vidim ovdje vecina od vas i to cini ne sagledava realno stanje vjerujem jer mnogi nemaju uvid u mnoge liste
 
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
danijelzg kaže...
Decki nemate vi pojima o pojimu koja je najbolja lista. Ces moje ruke je proslo preko 2000 servera i listi ovo sta vi pricate mi koji se bolje razumijemo u to sve nekad da i ne poverujemo.Jednom cu vam razjasnit neke stvari nemojte se za emocijama vodit,a koliko vidim ovdje vecina od vas i to cini ne sagledava realno stanje vjerujem jer mnogi nemaju uvid u mnoge liste

 

 

Obožavam ove pameten koji se jave a imaju account 6 dana.

 

Kad vidim tvoj način pisanja...nekad se pitam da li su takvi poput tebe završili osnovnu školu.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
danijelzg kaže...
Decki nemate vi pojima o pojimu koja je najbolja lista. Ces moje ruke je proslo preko 2000 servera i listi ovo sta vi pricate mi koji se bolje razumijemo u to sve nekad da i ne poverujemo.Jednom cu vam razjasnit neke stvari nemojte se za emocijama vodit,a koliko vidim ovdje vecina od vas i to cini ne sagledava realno stanje vjerujem jer mnogi nemaju uvid u mnoge liste

 ffs!

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
danijelzg kaže...
Decki nemate vi pojima o pojimu koja je najbolja lista. Ces moje ruke je proslo preko 2000 servera i listi ovo sta vi pricate mi koji se bolje razumijemo u to sve nekad da i ne poverujemo.Jednom cu vam razjasnit neke stvari nemojte se za emocijama vodit,a koliko vidim ovdje vecina od vas i to cini ne sagledava realno stanje vjerujem jer mnogi nemaju uvid u mnoge liste

 Nije uopce bitno ,vazno,mi ne moramo uopce imati veze sa IPTV.

 

 

 

 

Za sve bitno,nebitno imamo luksu89....on zna sve

EDIT: hvala za like. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 16:10 (rollex78).
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
rollex78 kaže...
danijelzg kaže...
Decki nemate vi pojima o pojimu koja je najbolja lista. Ces moje ruke je proslo preko 2000 servera i listi ovo sta vi pricate mi koji se bolje razumijemo u to sve nekad da i ne poverujemo.Jednom cu vam razjasnit neke stvari nemojte se za emocijama vodit,a koliko vidim ovdje vecina od vas i to cini ne sagledava realno stanje vjerujem jer mnogi nemaju uvid u mnoge liste

 Nije uopce bitno ,vazno,mi ne moramo uopce imati veze sa IPTV.

 

 

 

 

Za sve bitno,nebitno imamo luksu89....on zna sve

 Momak, nemoj ti mene da mesas u njegov post. Mislim da pises, samo da bi nesto napisao. Nemoj da spamujes temu. Nemam ja veze sa njegovium pisanjem.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nije bitno koliko imas posta nego ko iza tog nicka stoji hahahah.
 
0 3 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cassiopean kaže...
tomy92 kaže...
sakho kaže...

Vi koji imate tvviet, na koji način ga gledate na androidu? Samo preko njegove aplikacije (ak iptv player) ili ima kakva druga alternativa? Aplikacija radi ok, ali dizajn je zastarjeli i ružno izgleda na velikom TV-u. Ima kakva alternativa (osim Ministre)?

 nakon dugog testiranja velikog broja aplikacija, tu mislim na android box, na kraju sam naisa na TiviMate IPTV. toliko me je odusevila da sam odma kupio i pro verziju. jedina aplikacija koja me je uz sve tehnicke mogucnosti zadovoljila i vizualno. odlican EPG izgled i dizajn, cista petica. ne mora se kupovati pro verzija, ali ima par zgodnih mogucnosti personilizacije i postavki streama

 TVMate i ja koristim te mi se čini dosta pregledna, jednostavna i brza iako ju vrtim na Sony android tv-u. Sa EPG-om od Cableguya imam problema da se preko TVMate ne učitava dobro pa ne znam dali se to automatski radi ili treba ručno. Sam Cableguy je rekao da još nije EPG dovršen ima i mjesec dana.

 Samo PRO verzija TiviMate automatski radi update liste i epg. Free verzija ručno.

TOTAL TV_Red Devils IPTV_Moja webTV_EON
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice