Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.733
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Ajd, pliz, neka netko ko ima ovu HomeBEE listu, pogleda jel ima DIVA HR

 

hvala

 Ima i HR i SLO

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 0:01 (Bugov moljac).
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel moze neko da mi kaze koliko giga internet bi potrosio mesecno za iptv da bi gledao 8 saati dnevno u fhd rezolucii

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aleksandaraleks kaže...

Jel moze neko da mi kaze koliko giga internet bi potrosio mesecno za iptv da bi gledao 8 saati dnevno u fhd rezolucii

 4gb bi trebalo na sat da skida kako sam ja merio na tv viet.

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gushter kaže...

Podržava ja imam tvviet i RD preko ministre. 

 Kako ti to funkcionira sa dvije liste? Da li na početku biraš koju listu ćeš gledati ili na neki drugi način mijenjaš liste?

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sonics kaže...
Gushter kaže...

Podržava ja imam tvviet i RD preko ministre. 

 Kako ti to funkcionira sa dvije liste? Da li na početku biraš koju listu ćeš gledati ili na neki drugi način mijenjaš liste?

 

 Moraš se vratit na početni ekran ministre i biraš, sam si dao odgovor u svom pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 12:33 (Gulaš).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...
Aleksandaraleks kaže...

Jel moze neko da mi kaze koliko giga internet bi potrosio mesecno za iptv da bi gledao 8 saati dnevno u fhd rezolucii

 4gb bi trebalo na sat da skida kako sam ja merio na tv viet.

 Nije malo ako skida 4 giga na saat. Ja da bi gledao cel mesec morao imati bar 1000 giga limita 

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ima netko da mu radi RD preko ministre na MAG-u 425? Meni ne radi i od jučer mi pokušavaju složiti test liniju... Ne kužim, TVViet radi bez problema.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gulaš kaže...
Sonics kaže...
Gushter kaže...

Podržava ja imam tvviet i RD preko ministre. 

 Kako ti to funkcionira sa dvije liste? Da li na početku biraš koju listu ćeš gledati ili na neki drugi način mijenjaš liste?

 

 Moraš se vratit na početni ekran ministre i biraš, sam si dao odgovor u svom pitanju.

 Da, to mi je logično, samo mi nije jasno kako bi trebao unijeti postavke od RD liste jer sam već unio od Tvvieta i kad uđem u aplikaciju odmah dolazim na tvviet listu. 

Znači, kako dodati još RD listu u Ministru?

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko vi trosite mesecno internet za iptv? Pitam jer meni je limitiran internet na 1.000 giga a pre da sam koristio iptv trosio sam negde oko 350 giga mesecno tako da sada za iptv bi mi ostali negde oko 650 giga? Zamolio bih vas ako neko stvarno zna dali bi mi bili dovolnji 650 za iptv ?

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aleksandaraleks kaže...

Koliko vi trosite mesecno internet za iptv? Pitam jer meni je limitiran internet na 1.000 giga a pre da sam koristio iptv trosio sam negde oko 350 giga mesecno tako da sada za iptv bi mi ostali negde oko 650 giga? Zamolio bih vas ako neko stvarno zna dali bi mi bili dovolnji 650 za iptv ?

 Najbolje ćeš saznati da sam testiraš svoje navike jedan mjesec. Meni recimo, mjesečno je dovoljno oko 600 giga, sa IPTV-om, i ostalim, ali ne gledam baš tv 8 sati dnevno. Nekad gledam skoro pa ništa, kako kad...

 

Ja imam Tele2 internet, ali nikad nisam uspio doći do tih 1TB nekakvog limita. Netko možda je. Testiraj mjesec pa vidi.

 

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aleksandaraleks racunaj oko 16 giga na dan neces vise trosit inace film za sat i po hd potrosi oko 2 giga
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 13:25 (danijelzg).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sonics kaže...
Gulaš kaže...
Sonics kaže...
Gushter kaže...

Podržava ja imam tvviet i RD preko ministre. 

 Kako ti to funkcionira sa dvije liste? Da li na početku biraš koju listu ćeš gledati ili na neki drugi način mijenjaš liste?

 

 Moraš se vratit na početni ekran ministre i biraš, sam si dao odgovor u svom pitanju.

 Da, to mi je logično, samo mi nije jasno kako bi trebao unijeti postavke od RD liste jer sam već unio od Tvvieta i kad uđem u aplikaciju odmah dolazim na tvviet listu. 

Znači, kako dodati još RD listu u Ministru?

 Imaš opciju kad se odlogiraš, add new portal.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
danijelzg kaže...
Aleksandaraleks racunaj oko 16 giga na dan neces vise trosit inace film za sat i po hd potrosi oko 2 giga

 Mislim da ste u pravu obadvojica, ovisi kojim bitrateom ide stream

 

Ako ide 4 Mbps, to je 0,0005 GBps što bi bilo nešto malo manje od 2 GB za sat vremena

 

Ako je stream 8 megabita po sec, onda je to skoro 4 (3,6)

 

Ali da, danijelzg je u pravu, teško da svi streamovi idu baš u 8 megabita 

 

:)

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, planiram uzeti neki IPTV pa me za početak zanima je li za normalno gledanje dovoljna brzina od 30Mbit/s? Gledao bi preko kompa/laptopa kojeg bi žičano spojio na komp, internet je od Bneta. Hvala! 

 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Homer Si. kaže...

Pozdrav, planiram uzeti neki IPTV pa me za početak zanima je li za normalno gledanje dovoljna brzina od 30Mbit/s? Gledao bi preko kompa/laptopa kojeg bi žičano spojio na komp, internet je od Bneta. Hvala! 

 I više neg dovoljno.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala na odgovoru. Još jedno pitanje - ako bi htio gledati na tv-u, trebam li imati isključivo Android TV ili je dovoljan i Smart TV od npr. Samsunga? (rezervna opcija mi je da spojim komp i tv hdmi kablom) 

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aleksandaraleks kaže...
Luksa89 kaže...
Aleksandaraleks kaže...

Jel moze neko da mi kaze koliko giga internet bi potrosio mesecno za iptv da bi gledao 8 saati dnevno u fhd rezolucii

 4gb bi trebalo na sat da skida kako sam ja merio na tv viet.

 Nije malo ako skida 4 giga na saat. Ja da bi gledao cel mesec morao imati bar 1000 giga limita 

 ja koristim kod tvvieta, gleda se od fhda do obicnih jer jbg nisu svi kanali u fhd, dnevno mi ode 16 gb, i sad mi je mjesec zavrsio sa 300 gb prometa, tu i tamo sam ja jos nest skidao sastrane

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Trebalo bi moći na SmartTV-u. Probaj u aplikacijama naći SIPTV za početak, vidim da dosta ljudi hvali tu app.

 

Ja nemam smarttv, pa ti nemogu dalje pomoći, ali prevrti malo stranice unazad, pisalo se o tome koja je naj aplikacija za Samsung.

 

morao bi biti tamo negdje oko 400-te stranice  

 

Šalim se, možda se netko i javi sa boljim prijedlogom od SIPTV

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Homer Si. kaže...

Hvala na odgovoru. Još jedno pitanje - ako bi htio gledati na tv-u, trebam li imati isključivo Android TV ili je dovoljan i Smart TV od npr. Samsunga? (rezervna opcija mi je da spojim komp i tv hdmi kablom) 

 Pa možeš i na Samsungu sad imaš za njeg razne iptv aplikacije poput siptv ili ministra.

Znači nije ti nužna ta rezervna opcija za sad.

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imate li vi u Reddevils listu Novu Sport?

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

To i jeste problem sto nije sve u 8mbs, nego u 4mbs. Zato i jeste los kvalitet slike i ako stave da je HD i FULL HD. Dosta tu ima da se sredjuje jos.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...

Imate li vi u Reddevils listu Novu Sport?

 Trebao je poceti sa javnim emitiranjem tek prije dva dana 04.12., ako je poceo.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...

Imate li vi u Reddevils listu Novu Sport?

 Nema, mada video sam na nekom kanalu kratko novu dok sam saltao, da li su testirali nesto il sta, ne znam, ali za sad nema

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za sad ima samo Nova Sport BG (Bugarska)

 

 

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na tvvietu je Nova Sport u FullHD odmah kad je startala prije neki dan ubačena u ponudu.

 
4 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sonics kaže...
Gulaš kaže...
Sonics kaže...
Gushter kaže...

Podržava ja imam tvviet i RD preko ministre. 

 Kako ti to funkcionira sa dvije liste? Da li na početku biraš koju listu ćeš gledati ili na neki drugi način mijenjaš liste?

 

 Moraš se vratit na početni ekran ministre i biraš, sam si dao odgovor u svom pitanju.

 Da, to mi je logično, samo mi nije jasno kako bi trebao unijeti postavke od RD liste jer sam već unio od Tvvieta i kad uđem u aplikaciju odmah dolazim na tvviet listu. 

Znači, kako dodati još RD listu u Ministru?

 Tamo di si unio postavke od tvvieta tamo imas polje i za drugi portal, ili imas u polju prije da omogucis multiportal

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mozel neki kontakt za Art listu, neki link. Sutra mi istice pretplata jednomesecna od nekog lika kojeg sam nasao na Facebooku, i moram priznati da je ok, uz neke manje poteskoce ali ok je radila.. Ono sto mene najvise zanima je muzika, tj strani muzicki kanali kojih na tvvietu nema nazalost, slika super ali to manjka. Mtv classic, dance,hits, vh1 classic, itd itd.

 

Ako ima ko neki predlog, udrite

 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ima Nova ogled unazad ?
 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

imam pitanje dali je moguće kako gledati liste sa macovima preko mag resivera ili je to nemoguće ,hvala  , haha znači s drpljenim  macovima koje bi ja stavio  u mag 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 22:08 (fukavac).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
denix26 kaže...
ima Nova ogled unazad ?

 

Imas videoteku, razni filmovi i serije, al nemozes programe gledat unazad, ako to pitas.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice