Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.379
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

e moj lucluc nije tebi lako s ovima ,ti sigurno kak i   ćiro koji je jedanput rekao :uvijek dok mi je najteže sjetim se svog računa u švicarskoj banci ,hahaha

sve radim samo da ne radim
 
8 1 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
Kranjska kaže...

Sad nema onog znaka HD i još slika oštrija nego šta je bija prije.

Meni je oštro iako negledam taj kanal, morao sam provjerit.

 da, da, Seki, znamo, brani lucluca i dalje

 reci ces i u FHD da ide

 a ako jesi ozbiljno proverio i stvarno ti se cini da je ostrije, onda kao sto rekoh, idi proveri oci, iz dobre namere ti kazem

 

 Zamjenili ste me kolega men se čini sa nekim!?

Ali vratimo se mi temi, ne ozbiljno slažem se sa vama vele-uvaženi  kolega, nije ovo pravi FullHD ali dobar 720p HD 100% jest! 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kranjska kaže...

 

 Zamjenili ste me kolega men se čini sa nekim!?

Ali vratimo se mi temi, ne ozbiljno slažem se sa vama vele-uvaženi  kolega, nije ovo pravi FullHD ali dobar 720p HD 100% jest! 

 SD kolega bre

 upscale na 720

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ocito je dobar taj tv viet cim je glavni problem dali je neki lijevi program u sdu ili hdu ..na mom dosadasnjem iptvu smo mogli bit sretni ako se uredaj uopce upali za vrijeme lige prvaka ili nekih jacih i gledanijih utakmica 😂😂

 
5 1 hvala 3
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kao prvo, nije levi program, nego program koji svi gledaju i koji su odavno trazili da se uvede. Kao drugo, upscale SD kanal na 720p je prevara da je HD. Ili da se pusti izvorno HD ili nista. Ima jos kanala koji su ista varijanta SD na HD. Ako vec to radite, dajte HD 50fps, a ne vestacki da se guraju kanali. Instalirate vlc plejer i ides na codec info. Sve pise i ne moze se lagati da je HD, kada nije... Vidim da ovde ima dosta poltrona koji ubedjuju nas informaticki pismene da je kanal HD, ali program i realnost govore drugo. Kanal je upscale SD na HD 25fps. To nije HD. Ajde proverite jos par kanala, jer ja vidim da ima jos par koji isto rade... :D

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

pratim ovu temu potiho već dulje vrijeme....ali bože mili koliko pompe oko jednog SD/HD kanala...kojeg "svi gledaju"...majko mila...da sam lucluc nebih vam više ni odgovarao, majke mi.

Čovjek ima previše strpljenja za vas, blago njegovoj ženi.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MasterG kaže...

pratim ovu temu potiho već dulje vrijeme....ali bože mili koliko pompe oko jednog SD/HD kanala...kojeg "svi gledaju"...majko mila...da sam lucluc nebih vam više ni odgovarao, majke mi.

Čovjek ima previše strpljenja za vas, blago njegovoj ženi.

 Da , i to još nickeleodon haha ja bi to zakonom zabranio.

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MasterG kaže...

pratim ovu temu potiho već dulje vrijeme....ali bože mili koliko pompe oko jednog SD/HD kanala...kojeg "svi gledaju"...majko mila...da sam lucluc nebih vam više ni odgovarao, majke mi.

Čovjek ima previše strpljenja za vas, blago njegovoj ženi.

 Ti verovatno koristis RD ili neku jeftiniju varijantu liste, pa ti to nije ni bitno. Mi koje uredno placamo, hocemo da imamo ono sto placamo. Crno na belo, a ne da se vestacki pravi od SD HD kanal i to na 25fps, umesto na 50 fps kao kod reddevils. Kako ne kapiras u cemu je poenta? Korisnici su prevareni, a da niko nije video to, ostalo bi tako.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MasterG kaže...

pratim ovu temu potiho već dulje vrijeme....ali bože mili koliko pompe oko jednog SD/HD kanala...kojeg "svi gledaju"...majko mila...da sam lucluc nebih vam više ni odgovarao, majke mi.

Čovjek ima previše strpljenja za vas, blago njegovoj ženi.

 Također. U biti uopće nebi odgovarao. Ne paše ti nešto? Investiraj u original karticu pajdo pa uživaj. Jebote za 80kn gledaš kaj bi inače platio valjda preko 1000 i još imaš obraza kmečat da je nekaj u SD ili trza ili nekaj drugo. Ej, plačate ilegalnu uslugu koja je stečena ilegalno. Nemam ništa protiv iste, dapače. Koliko puta ste nazvali HRT, RTL ili NovuTV i kmečali njima jer ima previše reklama u programu? Hmmmm? Pojedinci se razbacuju sa terminologijom i znanjem kao da su popili svo znanje svijeta. A ispada da znaju drek! Samo ponavljaju ono što je netko prije njih napisao. Internet ratnici! A i moderiranje topica je ono

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@audiofonik

emu je stvar ili

Da li mozemo da znamo koju ti listu koristis druze? Naravno, ako nije tajna? Posto vidimo da si ti ovde pametan i da po tebi svi treba da cute i samo pisu, dobro jutro, kako ste, koliko si platio i slicno... Ocigledno i ti ne shvatas u cemu je stvar ili si mozda korisnik tvviet koga branis? Ljudi, jos jedan bot na forumu i sticenik tvviet. :D

 
1 6 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo internet ratnik/haker/kužer u sve/imam 5 accounta/baniran sam na svima/ preko Drine lupa odma minuse. Stari zaboli me za minuse. Tenkre si i nema tu pomoći.

 

ps: ne koristim ničiju listu

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 9:12 (audiofonik).
 
7 1 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

NIckelodeon je onakav kakav je. U izvooru je rezolucija 1280x720 i ima hd logo u kanalu. Ne znam samo odakle neki dookaz da je upscale ili bilo sta. Takodjer, ako nitko se nikad nije pozalio na taj kanal, ne kontam sta ste se uzjebali ovdje da ja nekoga varam ili nesto. Svi vi koji uredno placate uslugu, a osjecate se prevareni, javite se za povrat novca. Ja takodjer mogu taj kanal podici i preko kablovske u full hd, ali ne mogu sad da zauzimam resurse u toj centrali jer nickelodeon moze imati i 16mbps bitrate ali da slika nije nesto naj jer trebate razumjeti da su to ili crtani ili filmske serije koje se ne emituju u nekoj sad extra kvaliteti. Ps. mozete nickelodeon od jutros gledati i unazad :-))

 
5 0 hvala 5
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
audiofonik kaže...

Evo internet ratnik/haker/kužer u sve/imam 5 accounta/baniran sam na svima/ preko Drine lupa odma minuse. Stari zaboli me za minuse. Tenkre si i nema tu pomoći.

 

ps: ne koristim ničiju listu

 hahahahaha 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@lucluc

 

meni su bitni drugi kanali da rade. Ovi sto gledaju taj kanal, neka vide sta ce. Ja sam testirao kod mene i video razliku u odnosu na pre i sada. Sto se tice toga da moze unazad, to je super stvar. Sve pohvale luc. Mislim da ce se malo smiriti sada sto je upscale sa SD na HD u 25fps kada imaju opciju da gledaju unazad. Odlican pogodak. ;)

 
1 0 hvala 2
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E, ovih zadnjih par stranica oko Nickelodeona je uistinu refresh za forum!  

 

Luksa, prećero si brate mili!   Lijepo je da imaš toliko energičan stav, ali nepotrebno za ovakve stvari, kak su ti i ostali forumaši već rekli.

Bolje tu energiju usmjeri na korisnije stvari u životu. Evo, ja predlažem brigu o napuštenim životinjama. Bori se da se psi ne drže na lancima, bori se da se izgradi čim više skloništa. Dio novaca od razlike između usluge koju sad koristiš, i koliko bi te koštala legalna pretplata, izdvoji za ta skloništa, kupi im hranu, daj stare deke (ide zima), i tak to...

 

Nemoj, brate mili, toliko energije gubiti na Nckl, dal i je HD ili SD.  Pa kvragu, samo je jedno slovo razlike 

 
5 1 hvala 2
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Po meni je jako bitno da svi kanali koji su u ponudi budu u sto boljoj kvaliteti ako je to tehnicki moguce. Totalno je nevazno dali to bio neki vazni ili nevazni kanal. 95% ljudi je ode zbog sportskih kanala, ali ima i ljudi kojima je nesto drugo prioritet, tipa dokumentarci ili crtani filmovi, tako da sam misljenja da te osobe imaju pravo nesto pitati u vezi toga. Ja sam takodjer " kritizirao" pojedine filmske kanale, iako ih na iptv-u nikad ne gledam jer imam puno bolje izvore za film i serije, ali sam to napravio jer me zanimalo sto se s njima desilo jer stvarno ima kanala koji su fantasticni, jedino zato, i dali postoji mogucnost napretka na tim kanalima. Sve u svemu, sta se tice Tvvieta prolazna, jako dobra ocjena, ali postoji mogucnost napretka, a upiti korisnika i sugestije samo mogu pomoci

 
3 0 hvala 3
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Naravno da nitko od nas ne gleda nick. 

Ali vi koji imate djecu 5-10 godina znate da su ovisnici o tom kanalu. 

 
4 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

O tome ja i pricam. Ljudi kojima taj kanal znaci za decu, nece da placaju HD, a da gledaju vestacki podignut SD na HD upscale na 25fps. Nista drugo nije problem. Sada se javlja sumnja, koji jos kanali rade na tom principu, a pise da su HD? CineStar Comedy je primer pravog HD kanal, a ima ih jos. Dosta kanala je HD, a rezolucija im uopste nije u izvornom HD formatu, vec je smanjena. Zasto je to tako?

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mojem djetetu nije bitno dal je hd ili sd, haha
A ovo za snimalicu bogami je!

 
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ovaj put se moram sloziti s luclucom.
Djeci 5-10 godina nije bitna rezolucija, njima je bitno samo da je spuzva bob, tom i jerry ili kaj vec. Druga stvar, ne moze crtic napravljen prije 10 godina biti fullhd, tak da fullhd rezolucija programa nebi nis znacila ako je crtic u losoj rezoluciji.
 
4 1 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

Lagao bi čovjek kad bi rekao da tvviet nije jedan od najboljih iptv providera s naših prostora, al da ima mjesta za napredak ima.

Evo primjer nečega što nije popravljeno još od vremena otkad sam ja bio korisnik, a to je kašnjenje prijenosa.

Ja trenutno gledam listu koju mi je složio jedan dobro poznati kolega sa našeg pozitiva foruma, a susjed gleda tvviet, i uspoređivali smo sportklub programe.

Tvviet kasni za tom mojom listom u prosjeku 35-40 sekundi na sk programima, što je za moje pojmove već gotovo kao da gledaš snimak.

Znači padne gol, ja zezam susjeda i šaljem mu poruku gol, a on još čeka više od pola minute da ga vidi...

Inače, koliko sam vidio popravljena je u tvvieta slika na sportklubovima i tu je nešto bolji od ove moje liste, ali što se slike na planet sportovima tiče tu je ova moja lista neprikosnovena po pitanju bitratea i oštrine, a probao sam stvarno desetine, ako ne i stotine raznih lista.

Uglavnom, uvijek se može bolje.

Luclucu pohvale za kontakt s korisnicima i unapređivanje, ali ovo s kašnjenjem mu je i dalje određeni hendikep, bar po mom mišljenju.

Lucluc, bez zamjerke 

 
1 2 hvala 2
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kak se ljudi kače na gluposti. Ovaj što mu smeta to nešto umjetno, imaš gore povrat novaca. Uzmi o odj.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...
MasterG kaže...

pratim ovu temu potiho već dulje vrijeme....ali bože mili koliko pompe oko jednog SD/HD kanala...kojeg "svi gledaju"...majko mila...da sam lucluc nebih vam više ni odgovarao, majke mi.

Čovjek ima previše strpljenja za vas, blago njegovoj ženi.

 Ti verovatno koristis RD ili neku jeftiniju varijantu liste, pa ti to nije ni bitno. Mi koje uredno placamo, hocemo da imamo ono sto placamo. Crno na belo, a ne da se vestacki pravi od SD HD kanal i to na 25fps, umesto na 50 fps kao kod reddevils. Kako ne kapiras u cemu je poenta? Korisnici su prevareni, a da niko nije video to, ostalo bi tako.

 Tko te tjera da placas,I jos uredno...pa nisi ugovor potpisao!!!

Kako znas koliki je kod RD kad ti covjek nije dao listu.

 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
rollex78 kaže...

Kako znas koliki je kod RD kad ti covjek nije dao listu.

 

 

Nakon pročitanih komentara od dotičnog ti bi mu dao listu? Spasio se čovjek i sad umire od smijeha. Kao i većina sa teme..

 

nhf s4m3m4n

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mfran kaže...

 

Lagao bi čovjek kad bi rekao da tvviet nije jedan od najboljih iptv providera s naših prostora, al da ima mjesta za napredak ima.

Evo primjer nečega što nije popravljeno još od vremena otkad sam ja bio korisnik, a to je kašnjenje prijenosa.

Ja trenutno gledam listu koju mi je složio jedan dobro poznati kolega sa našeg pozitiva foruma, a susjed gleda tvviet, i uspoređivali smo sportklub programe.

Tvviet kasni za tom mojom listom u prosjeku 35-40 sekundi na sk programima, što je za moje pojmove već gotovo kao da gledaš snimak.

Znači padne gol, ja zezam susjeda i šaljem mu poruku gol, a on još čeka više od pola minute da ga vidi...

Inače, koliko sam vidio popravljena je u tvvieta slika na sportklubovima i tu je nešto bolji od ove moje liste, ali što se slike na planet sportovima tiče tu je ova moja lista neprikosnovena po pitanju bitratea i oštrine, a probao sam stvarno desetine, ako ne i stotine raznih lista.

Uglavnom, uvijek se može bolje.

Luclucu pohvale za kontakt s korisnicima i unapređivanje, ali ovo s kašnjenjem mu je i dalje određeni hendikep, bar po mom mišljenju.

Lucluc, bez zamjerke 

 Lepo reci da koristis RD listu, jer znamo kakvi su kanali kod njega koje si nabrojao. Nemoj te fore da krijes ovde koja je lista u pitanju, jer to je foliranje isto kao ova fora da se kanal pusta u SD zato sto crtaci nisu u HD rezoluciji i nije vidljivo, a pise HD na kanalu koji si platio. Ahahaha, stvarno ste smesni. Moze vas manipulisati ko god hoce. Kao drugo, neka se ukloni znak da je HD i problem resen. Ni jedan kanal ne bi smeo da stoji da je HD ako nije, jer to je prevara. Vi kao da ste caknuti, pa ne kapirate poentu price? Da kasne utakmice, to je tacno, jer je dosta kanala upscale i vestacki naduvano na 50 ili 25fps. Plus sto jos ima kasnjena od reselera od koga se preuzima usluga. Niko ovde nema svoju opremu, to zapamtite, vec samo server na kome je dingut linux i podeseno sve za stream. Da vam otkijem malu misteriju. Nadam se da vam je sada jasnije sve? :D Nemam nameru da se svadjam ili ubedjujem bilo koga, ima nacin sve da se proveri kako i sta radi. Toliko od mene. Uvlacite se i branite vase provajdere, ali program ne moze da se lazira, a dva oka jos teze... :D

 

RD listu sam uzeo od jednog korisnika i gledam dok je on na poslu. Sve sam uporedio i RD ima realne HD kanale na 50fps. Znaju oni koji je imaju o cemu pricam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 12:31 (Luksa89).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hahahahahahahahahahahahahahhaahahahhaahhaahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahah

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 12:52 (fukavac).
 
2 1 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tako je! Pravica mora pobediti!

 

lucluc, daj na kanalima koje puštaš u 1080p, sve logotipe izmjeni iz HD u FHD ! ! !

Inzistiram! Jer neću da me obmanjuješ!

 

 
3 1 hvala 3
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hocete za dzabe da vam da listu, posto vidim da idete ka tome vasim komentarima? Daj im test na mesec dana neka gledaju, posto ima da te dizu u nebesa luc. :D

 
0 3 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ja se uvlačim luclucu mjesecima da mi da listu (nikako da pošalje hahahaha) i nije me sram  ..hhahaha istina boli rd nije više što je bio ,sad je sam na pijedestalu ostao TVVIET hahahahaha 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2019 13:02 (fukavac).
 
2 1 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uopće ne koristim RD listu...trenutno koristim 5 različitih lista preko siptva...to mi sasvim dosta...ove za stbemu skoro da i ne pogledam, a imam ih brdo instaliranih za potrebe testiranja i za onu staru zlu ne trebalo :)

 
2 1 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice