Gledanje TV programa preko Interneta

poruka: 419
|
čitano: 397.489
|
moderatori: naxeem, F1-IVO, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina

Kao što samo ime teme govori: Gledanje TV programa preko Interneta

Tako bih molio sve one koji znaju kako je i na koji način moguće pratiti TV program uživo preko Interneta da stave Linkove, URL...

Evo ja stavljam način kako gledati HTV1, HTV2, RTL i NovaTV

U windows media playeru otvoriti File pa open URL i tamo ukucati slijedeći link 

rtsp://media.saan.hr/htv1

rtsp://media.saan.hr/htv2

rtsp://media.saan.hr/rtl

rtsp://media.saan.hr/nova

hcsc
6 godina
RE: Gledanje TV programa preko Interneta

ima ovaj programcic, samo update-as programe, izaberes zemlju i opleti ... http://www.jlc-software.com/?page=internet_tv.html

6 godina

Nije loše, ima dosta toga. Nešto ni ne radi. Svejedno hvala

Ostali... 

hcsc
6 godina
HCSC kaže...

Nije loše, ima dosta toga. Nešto ni ne radi. Svejedno hvala

Ostali... 

istina, ne radi dosta toga al' eto, džaba je ... :D 
6 godina
neaktivan

radi sve osim zvuka....hehe...

6 godina

kaj da radim s time, koji god program odaberem nece ga prikazat

6 godina
neaktivan

HCSC koja je brzina streama. Ima mi zvuka ali slika odma stane samo.

Evo  odlična  stranica  za  tv  spreko  neta,  posebno  za  sport.     

www.myp2p.eu

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.4.2008 23:45 (1kokolo1).
6 godina
HarryPlopper kaže...

kaj da radim s time, koji god program odaberem nece ga prikazat

pa ne radi ti svi, ali neki rade, meni da...

hcsc
6 godina
1kokolo1 kaže...

HCSC koja je brzina streama. Ima mi zvuka ali slika odma stane samo.

Evo  odlična  stranica  za  tv  spreko  neta,  posebno  za  sport.     

www.myp2p.eu

Meni sve normalno radi i slika i zvuk i ništa ne zastaje, sad kako se spajaš, onaj 54k modem ni i ludilu, ADSL koje brzine ja imam onaj paket od 2Mbit/sek download i radi OK. Sad imaš isto ili što drugo, možda si preopterečen dali što skitaš (downloadiraš, torrent ili što drugo što ti može usporavati vezi ili...)

Sad za brzinu streama neznam gdje da pogledam, nisam toliko u tome, reci pa ti javim.

hcsc
5 godina
neaktivan

kod mene samo pokaze crnu sliku i nece ni hrt 1 i 2 ni rtl zasto? sta moram uraditi da mogu geldati???

Hvala

atweb

5 godina
neaktivan

ako ja kliknem na RTL ili RTL Televizija dolazi Connection failed?

zasto?

Hvala unaprijed.

6 godina

... e neznam, dali radiš sve prema uputama? Kako se spajašna net? Neznam, možda ti fali koji codek, ili kako se već piše.

hcsc
5 godina
protjeran

meni radi samo hrt 2

5 godina
neaktivan

ja imam DSL 16000

koristim JLCs Internet TV.

ali direktno u Windows Media Playeru isto nece?

6 godina
protjeran

Može se umjesto Windows Media playera koristiti i VLC player, meni u njemu radi bolje nego u WMP

6 godina

pomoć, kako gledati prijenos VN Kanade? Zbog nogometa nema prijenosa na HTV2 pa me zanima kako mogu pratit live prijenos. Hvala

Tko pod drugim jamu kopa pod prvim je već iskopo.
5 godina
neaktivan

da se prestavim ja sam piko ime mi je vinko krenulo je i nakon 1.min. pojavljuje se natpis:info@saan.tv

6 godina

zadnje informcije koje imam, firma il šta već koja je distribuirala program ima ozbiljnijih problema (vezano za prava) te nije u mogučnosti emitirati sadržaj. Stoga...

هردسري & سبيدسري
6 godina
neaktivan

Ista stvar i kod mene..

6 godina

Usluga gletanja TV programa je u fazi testiranja, početak komercijalnog prikazivanja očekuje se sljedeći tijedan. Biti će nekih novosti u odnosu na dosadašnje (čitaj ondašnje) mogučnosti, ali kako je usluga još uvijek u fazi testiranja... za sad toliko.

I dalje će se TV program moći pratiti preko WMP, uz nešto izmjenjene URL adrese te isti program će se moći pratiti i preko web stranice uz jednu novost, a to je da ćete biti u mogućnosti i gledati program koji je već bio emitiran, znači onaj od predhodnog dana i više, naravno i live streaming je podržan.

Windows Media Player (WMP) nudi gledanje samo programa uživo, dok će se preko web stranice moći pregledavati i onaj "od prije". Za sad su podržani IE i Chrome kao web browser-i, nadam se uskoro i FF.

Neznam što da još stavim osim kako je usluga još uvijek u fazi testiranja tako da će se detalji znati tek sljedeći tjedan kad se planira početi s komercijalnim radom. Novina, usluga će se plaćati, što i kako neznam (detalji), vidijeti ćemo. Te isto tako ista će se usluga moći pratiti (samo uživo) i preko mobilnih telefona, točnije WM uređaja preko WMP (meni za sad ide samo zvuk bez slike) dok će se za Symbian S60 platformu morati pričekati sljedeća godina.

Neki dojmovi koje sam stekao par dana koristeći/testirajući uslugu, ukratko: program uživo ide odlično, što to znači, ajde zaostaje za TV programom kojih 20-30 sek, što mislim i ne smeta previše. Ostalo zna ponekad nakon dužeg gledanja doći do trzaja/zastavkivanja slike, što ja riješavam na način da sve pogasim i pokrenem ponovo program te ono što sam također primijetio da zvuk kasni kojih sekundu za slikom. Mada to ima više veza sa pružateljem Internet usluge. Dobro ajde to je još u fazi testiranja, tako da....

هردسري & سبيدسري
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2008 22:51 (HCSC).
5 godina
neaktivan

kako mogu gledati npr RTL televitiju preko interneta?

6 godina

probaj ovdije: saan.tv

هردسري & سبيدسري
5 godina
neaktivan

a kako postati korisnik? i da li se plaća ili?

...ako se plaća, ima neki besplatni software?

6 godina

javi im se na kontakt i pitaj. Neznam dal je još usluga u fazi testiranja ili ne, ali će se nešto naplačivati.

هردسري & سبيدسري
5 godina

Ja sam testirao taj rtl link na dva računala na poslu sve mi krene lijepo i onda odjednom crna slika na jednom kompu, a na drugom sa dedicated vezom umjesto crne slike dpbijam nasred ekrana loop slike sa e-mail adresom info@saan.

Ajmo ljudi na poslu sam do 22h, ludim jer nemogu gledat tekmu, dajte mi nešto što radi. Preferirao bi nešto što se ne mora instalirati pošto su zalockana računala. hvala.

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
5 godina
nCh! kaže...

Ja sam testirao taj rtl link na dva računala na poslu sve mi krene lijepo i onda odjednom crna slika na jednom kompu, a na drugom sa dedicated vezom umjesto crne slike dpbijam nasred ekrana loop slike sa e-mail adresom info@saan.

Ajmo ljudi na poslu sam do 22h, ludim jer nemogu gledat tekmu, dajte mi nešto što radi. Preferirao bi nešto što se ne mora instalirati pošto su zalockana računala. hvala.

isto tako i ja pls neki live streaming ili nesto sam da mogu gledat
Asus P5N-T Deluxe | Intel C2D E7300 | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w| 22" Benq Wide Screen
5 godina

Etogac:

http://www.justin.tv/themacedonian_4

Ukoliko imate drivere sve će šljakati super

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
5 godina

kolko treba da krene prijenos?

Asus P5N-T Deluxe | Intel C2D E7300 | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w| 22" Benq Wide Screen
5 godina

Meni je na poslu krenilo odma na adsl vezom limitiranom na 6mb.

na 100 mega optici koja je na ostalim računalima nemogu ni ja otvoriti, tj otvara mi unedogled. Vjerovatno do codeca.

6 godina
neaktivan

Registrirajte se na saan.tv stranici i oni vam pošalju password i username(nekih 10-15 minuta)

Onda onaj link koji vam pošalju otvorite sa internet explorerom i logirajte se i gledajte.Ja gledam upravo.

Samo instalirajte silverlight i to je to

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PITANJA NA PM NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice