Honestech TVR 3.0 izgubljen instalacijski cd

poruka: 5
|
čitano: 2.006
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Honestech TVR 3.0 izgubljen instalacijski cd

Poznanik ima neki usb tv tuner s kojime je prije dosta godina dobio i cd sa Honestech TVR 3.0 softverom.

Nedavno mu je netko reinstalirao Windows 7 i kada je ponovno išao instalirati software za njega shvatio je da od cd-a ni c. Ostala je samo bijela folija u kojoj je bio sa naljepnicom na kojoj je serijski ključ.

Pokušao sam mu naći taj TVR 3.0, ali ispada da ne poistoji. Nalazim samo 2.5 verziju, ali on hoće baš 3.0. Ne želi ni onaj ProgDVB jer na ovu je verziju navikao i to je to.

Mislio sam da me zaje.... i da nije niti imao tu verziju, ali sam probao pročešljat disk recovery alatom i našao samo exe datoteku i stvarno je 3.0 verzija.

Ako netko slučajno ima tu verziju molio bih ga da mi negdje uploada ili bar da link za skinut jer ja ne mogu nikako naći. Ako i naletim na 3.0 onda su to lažni linkovi koji ne vode nikamo.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Honestech TVR 3.0 izgubljen instalacijski cd

http://www.honestech.com/main/TVPlus40Gold.asp

 

Probaj sa 4.0, mozda kljuc valja i za tu verziju.

 

A od savjeta ti mogu reci da im napises mail sa svojim problem, mozda imaju u arhivi da ti posalju

program na CD-u ili mailom/linkom.

 

http://www.honestech.com/main/ContactUs.asp

support@honestech.com

 

A treci i najbolji savjet - obecaj da ces instalirati cim ti da CD medij sa programom. Ne mozes ga ti izmisliti.

Tko ga je zadnji koristio, nije ga pospremio, a to nije tvoja krivica.

 

PS - pogledaj tko je tocno proizvodjac kartice, najcesce je netko drugi proizvodjac Hardwarea,

tako da ono naprave sebi prilagodjenu verziju programa, koju neces naci na stranicama Honestech-a.

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Honestech TVR 3.0 izgubljen instalacijski cd

Probam sve navedeno :-)

A neke ne možeš urazumit ni pod razno. Samo čekam da me počne davit da su mu nestale sve slike sa kompa. Samo ću mu poslat links sa pjesmom: ''Odjeb je lansiran'' :-)

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Honestech TVR 3.0 izgubljen instalacijski cd

Pa ako si napravio backup osobnih podataka, nista mu nije "nestalo". Al ako nisi napravio backup,

naravno da ce svatko poludit "gdje su mu podatci".

 

No da, probaj sa ver4, po fotografijama izgleda slicna kao ver3. Recimo da trojke vise nema.

Kao sto nema vise ni XP-a, ni Viste, ni Win 7 bez SP-a. Tehnologija napreduje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Honestech TVR 3.0 izgubljen instalacijski cd

Nisam mu ja reinstalirao, nego netko sasvim deseti.

Ja mu samo pokušavam pomoći, ali nema mi goreg nego ispravljat tuđa sranja tj. greške.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice