Kako spržiti 3 epizode serije na 1 DVD?

poruka: 8
|
čitano: 4.203
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Kako spržiti 3 epizode serije na 1 DVD?
Pozdrav svima,

trebao bi pomoć vezano uz naslov gore.
Naime,zanima me kako se prže 2,3 ili više epizoda na jedan DVD,a da se titlovi ne izgube?
Ako netko ima vremena pa da me kratko uputi,bio bi mu jako zahvalan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Kako spržiti 3 epizode serije na 1 DVD?

Preimenuj datoteke na način:

 

SerijaS01E01      - serija

SerijaS01E01.srt     - titl

 

SerijaS02E02      - serija

SerijaS01E01.srt     - titl

 

SerijaS02E02     - serija

SerijaS01E01.srt     - titl

 

Svi fajlovi mogu u isti direktorij. Ako ti TV podržava titlove, na ovaj način će ih automatski učitati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 8:56 (Paolo Maldini).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Kako spržiti 3 epizode serije na 1 DVD?
Jurassic Park kaže...
Pozdrav svima,

trebao bi pomoć vezano uz naslov gore.
Naime,zanima me kako se prže 2,3 ili više epizoda na jedan DVD,a da se titlovi ne izgube?
Ako netko ima vremena pa da me kratko uputi,bio bi mu jako zahvalan.

 Ukratko naziv titla mora biti identičan nazivu serije, dakle ne sličan, nego isti. Forumaš gore ti je fino objasnio.

 

Jednostavno kopiraš naziv epizode, klikneš na titl da ga preimenuješ i zaljepiš naziv i snimiš i onda će se automatski učitavati titl prilikom pokretanja epizode.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
offline
Kako spržiti 3 epizode serije na 1 DVD?

Puno hvala na savjetu.

Probao sam nazvati seriju

midsomermurdersS02E01

i isto tako titlove.

Onda sam ubacio drugu epizodu nazvavši je

midsomermurdersS02E02

i titlove također.

Onda sam ubacio obje epizode i oba prijevoda u ConvertXtoDVD4 i probao spržiti,ali spržila mi se samo prva (jedna) epizoda,znate li zašto?

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 16:45 (Jurassic Park).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Kako spržiti 3 epizode serije na 1 DVD?

Zato što moraš napravit u opcijama izbornik da ti prikazuje koju epizodu ćeš gledati (mislim da postoji opcija za tri serije) i kad to označiš , prilikom pokretanja dvd-a ćeš dobiti izbornik za prikaz di odabereš jednu od tri serije za gledanje.

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Kako spržiti 3 epizode serije na 1 DVD?
crankshaft kaže...

Zato što moraš napravit u opcijama izbornik da ti prikazuje koju epizodu ćeš gledati (mislim da postoji opcija za tri serije) i kad to označiš , prilikom pokretanja dvd-a ćeš dobiti izbornik za prikaz di odabereš jednu od tri serije za gledanje.

 Puno hvala kolega,uspio sam.

15 godina
offline
Re: Kako spržiti 3 epizode serije na 1 DVD?
Jurassic Park kaže...
crankshaft kaže...

Zato što moraš napravit u opcijama izbornik da ti prikazuje koju epizodu ćeš gledati (mislim da postoji opcija za tri serije) i kad to označiš , prilikom pokretanja dvd-a ćeš dobiti izbornik za prikaz di odabereš jednu od tri serije za gledanje.

 Puno hvala kolega,uspio sam.

 Ili samo spržiš kao data DVD ako ti uređaj može čitati razne formate tipa xvid, divx i sl.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Re: Kako spržiti 3 epizode serije na 1 DVD?
Jurassic Park kaže...

..

Onda sam ubacio obje epizode i oba prijevoda u ConvertXtoDVD4 i probao spržiti,ali spržila mi se samo prva (jedna) epizoda,znate li zašto?

 -jer brkaš standarde i nazive.. snimiti na DVD (medij) kao na usb ili bilo što, odnosno, napraviti DVD-Video (pal/ntsc) i sl.

-ako radiš kao medij, tad je dvd/cd/usb/disk.. samo medij i snimaš kao običan (data) file.

-ako želiš 'pravi' video dvd, tad je to standard, tad sve što radiš (nekim editorom) konvertiraš u npr VOBove, menije, jezik, audio.. i tad to radi na normalnom DVD playeru uz ograničenja npr rezolucije.. dok bi BR standard dozvoljavao i više.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice