Ljepljenje titlova na film

poruka: 43
|
čitano: 44.257
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ljepljenje titlova na film
fight kaže...

drustvo bog zanimame problem s titlovima kad skinem film i sprzim na dvd

 zanimame zasto na dvd uredaju nema titla a na kompu kad gledam ima imali

za to ljeka ili se titlovi moraju drugacije stavit molim pomoc{#}

Ovisi kako koji dvd player cita moj LG ne cita dok ne dodam na kraju .srt  a vivax mi cita.

 

kad przis film na dvd stavi isti naziv filma i prijevoda.

dakle ako je naprimjer:

 

film:  Stone.2010.LiMiTED.BDRip.XviD isti takav naziv daj i prijevodu samo na kraju dodas .srt 

primjer: Stone.2010.LiMiTED.BDRip.XviD.srt

 

15 godina
neaktivan
offline
Ljepljenje titlova na film

S kojim programom mogu povečati titlove i staviti sivu podlogu jer kad gledam na tv-u film onda mi titlovi budu nekak mali....

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Ljepljenje titlova na film
mario1990 kaže...
fight kaže...

drustvo bog zanimame problem s titlovima kad skinem film i sprzim na dvd

 zanimame zasto na dvd uredaju nema titla a na kompu kad gledam ima imali

za to ljeka ili se titlovi moraju drugacije stavit molim pomoc{#}

Ovisi kako koji dvd player cita moj LG ne cita dok ne dodam na kraju .srt  a vivax mi cita.

 

kad przis film na dvd stavi isti naziv filma i prijevoda.

dakle ako je naprimjer:

 

film:  Stone.2010.LiMiTED.BDRip.XviD isti takav naziv daj i prijevodu samo na kraju dodas .srt 

primjer: Stone.2010.LiMiTED.BDRip.XviD.srt

 

hoces rec recimo ako skinem film recimo taj stone limited.BDrip.xvid, znaci isti takav mora i titli bit

a kako uz taj titli dodam na kraju ovaj srt?{#}

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ljepljenje titlova na film
fight kaže...

hoces rec recimo ako skinem film recimo taj stone limited.BDrip.xvid, znaci isti takav mora i titli bit

a kako uz taj titli dodam na kraju ovaj srt?{#}

 

Preimenujes titl dakle rename i samo napises isti naziv kao i film i na kraju napises .srt

13 godina
offline
RE: Ljepljenje titlova na film
mario1990 kaže...
fight kaže...

hoces rec recimo ako skinem film recimo taj stone limited.BDrip.xvid, znaci isti takav mora i titli bit

a kako uz taj titli dodam na kraju ovaj srt?{#}

 

Preimenujes titl dakle rename i samo napises isti naziv kao i film i na kraju napises .srt

 

okej znaci to tak ide uredu! a da te pitam jos nekaj jer ne mogu da to shvatim, pa me to isto tako zanima,

recimo skinem tri filma isto tako dodam titlove i sprzim ih na dvd, i recim kad taj dvd ubacim u dvd i gledam film recimo od ta tri film uvjek bude

da jedan ili dva nemaju title,a na kompu ima,kad odnesem seki da gleda kod nje nema niti jedan prevoda, pa me to zanima zasto se

to dogada,inace imam dvd smartvision,i zanima me dali ce mi opet tak radit i ako napravim to sto si mi ti rekao, znam da sam dosadan

ali me nekad i svaki detalj zanima?{#}

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ljepljenje titlova na film
fight kaže...

okej znaci to tak ide uredu! a da te pitam jos nekaj jer ne mogu da to shvatim, pa me to isto tako zanima,

recimo skinem tri filma isto tako dodam titlove i sprzim ih na dvd, i recim kad taj dvd ubacim u dvd i gledam film recimo od ta tri film uvjek bude

da jedan ili dva nemaju title,a na kompu ima,kad odnesem seki da gleda kod nje nema niti jedan prevoda, pa me to zanima zasto se

to dogada,inace imam dvd smartvision,i zanima me dali ce mi opet tak radit i ako napravim to sto si mi ti rekao, znam da sam dosadan

ali me nekad i svaki detalj zanima?{#}

 

Sve ovisi o DVD playeru, kod vecine uglavnom radi ovo kad dodas .srt

a sto se tice filmova kad stavljas 2-3 ili vise filmova na dvd napravis za svaki film folder i u njega stavis film i prijevod skupa.

onda bi trebalo raditi, znaci 3 filma 3 foldera na dvd-u i u svakom folderu film i prijevod.

13 godina
offline
RE: Ljepljenje titlova na film
mario1990 kaže...
fight kaže...

okej znaci to tak ide uredu! a da te pitam jos nekaj jer ne mogu da to shvatim, pa me to isto tako zanima,

recimo skinem tri filma isto tako dodam titlove i sprzim ih na dvd, i recim kad taj dvd ubacim u dvd i gledam film recimo od ta tri film uvjek bude

da jedan ili dva nemaju title,a na kompu ima,kad odnesem seki da gleda kod nje nema niti jedan prevoda, pa me to zanima zasto se

to dogada,inace imam dvd smartvision,i zanima me dali ce mi opet tak radit i ako napravim to sto si mi ti rekao, znam da sam dosadan

ali me nekad i svaki detalj zanima?{#}

 

Sve ovisi o DVD playeru, kod vecine uglavnom radi ovo kad dodas .srt

a sto se tice filmova kad stavljas 2-3 ili vise filmova na dvd napravis za svaki film folder i u njega stavis film i prijevod skupa.

onda bi trebalo raditi, znaci 3 filma 3 foldera na dvd-u i u svakom folderu film i prijevod.

 

jos jedno pitanje dali kad napravim folder za svaki film, dali da ga ostavim praznoga ili stavim ime filma ,ili da samo napravim folder bezimeni ili moram u taj

prazan folder stavit film i titli?{#}

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ljepljenje titlova na film
fight kaže...
mario1990 kaže...
fight kaže...

 

 

jos jedno pitanje dali kad napravim folder za svaki film, dali da ga ostavim praznoga ili stavim ime filma ,ili da samo napravim folder bezimeni ili moram u taj

prazan folder stavit film i titli?{#}

 

Stavis folderu isti naziv kao i filmu (tako se lakse snadjes kad trazis) i onda stavis film i prijevod u njega.

13 godina
offline
RE: Ljepljenje titlova na film
mario1990 kaže...
fight kaže...
mario1990 kaže...
fight kaže...

 

 

jos jedno pitanje dali kad napravim folder za svaki film, dali da ga ostavim praznoga ili stavim ime filma ,ili da samo napravim folder bezimeni ili moram u taj

prazan folder stavit film i titli?{#}

 

Stavis folderu isti naziv kao i filmu (tako se lakse snadjes kad trazis) i onda stavis film i prijevod u njega.

 

 

uredu skuzio sam znaci tak  uredu{#}

 

13 godina
offline
RE: Ljepljenje titlova na film
mario1990 kaže...
fight kaže...
mario1990 kaže...
fight kaže...

 

 

jos jedno pitanje dali kad napravim folder za svaki film, dali da ga ostavim praznoga ili stavim ime filma ,ili da samo napravim folder bezimeni ili moram u taj

prazan folder stavit film i titli?{#}

 

Stavis folderu isti naziv kao i filmu (tako se lakse snadjes kad trazis) i onda stavis film i prijevod u njega.

 

e majstori jos jedan problem sve sam napravil kaj ste mi rekli,ovako ja imam dvd player smartvision, i recimo kad napravim dadoteku i dodam film unju sa titlom i dodam na kraju srt ili prepravim,

desava mi se ovo kad sprzim recimo ta cetir filma,i na kraju ga stavim u dvd pleyer onda imaju svi filmofi titlove ali se jedan film uvjek ocita i onda se iskljuci i vrati se u meni odnosno na naslove filmova ,

dok su svi filmovi uredno sprzeni svi dobro krenu i gledam od pocetka do kraja,osim sto mi uvjek jedan  od tih filmova krene stane i vrati se na pocetak tj na glavni meni u dvd plejeru,dok recimo kod seke

ona ima marku dvd pleyera elite noviji od moga ali nema titlova kad ubacim dvd filmove u njezin dvd pleyer,inace przim s ashampoo bruning studio 6 i probao sam s brzinama 4 i 8

i isto mi se dogda pa me zanima dali je probram s programom ili bih morao konvertirat svaki film u drugi format a da mi se to ne dogada molim pomoc kaj da radim?

 

14 godina
neaktivan
offline
Ljepljenje titlova na film

Evo tutorial da se olakša svima kako konvertirat .avi film u DVD format zajedno sa titlovima sa hrvatskim znakovljem kao šta su č,ć,š,đ,ž

 

Kako konvertirati .avi film u DVD format i ubaciti titl sa hrv. znakovljem

 

LINK:

http://www.crowarez.org/domaci-tutorijali/kako-konvertirati-avi-film-u-dvd-format-uz-ubacivanje-titlova-sa-hr-znakovljem/

 

tutorial je vrlo koristan i sve se radi pomoču jednog programa

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Ljepljenje titlova na film

Imam film a skinuo sam titl koji se sastoji od dva dijela - za CD1 i za CD2. međutim u mene je film u jednom komadu. kako spojiti ta 2 titla u jedan - probao sa Subtitle Workshop ali nisam skontao kako ide...

 

ako ima kakav jednostavan program kojim mogu spojiti ove titlove u jedan pucajte

 

 

EDIT: Skontao sam kako ide sa Subtitle Workshop...

 

tools - join subtitles..

 

c2920585@tyldd.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2011 18:20 (newklear).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ljepljenje titlova na film

Moze preporuka jednostavnog programa za ljepljenje titlova u film?

Napomena-(da se mogu citati  ipreko USB sticka i na H1 TV kada sheram film sa kompa)

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice