Najbolji program za gledanje Divx filmova

poruka: 32
|
čitano: 19.827
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

Dakle, kao što naslov govori - najbolji program za gledanje divx filmova. Koristite li vlc, bsplayer, windows media player..... Osobno još tragam za najboljimBelji se

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za gledanje Divx filmova

GOM player..

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova
Definitivno Gom player
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

Media Player Classic Homecinema. Podržava HD akceleraciju preko grafičke novije generacije(odlična stvar za one koji imaju slabiji procesor)

 

HD akceleracija
- GF 8***, 9***,2**

- HD 2,HD3 ,HD4

 


A najbolja stvar je što dolazi uz K-Lite megacodec može pokrenut sve što poželiš.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2009 19:35 (Hyperion).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Najbolji program za gledanje Divx filmova

Gom

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

Media Rlayer Classic Homecinema

 

Makar nećeš fulati ni s ovima:

Gom Player

KM Player

VLC

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za gledanje Divx filmova
Hyperion kaže...

Media Player Classic Homecinema. Podržava HD akceleraciju preko grafičke novije generacije(odlična stvar za one koji imaju slabiji procesor)

 

HD akceleracija
- GF 8***, 9***,2**

- HD 2,HD3 ,HD4

 


A najbolja stvar je što dolazi uz K-Lite megacodec može pokrenut sve što poželiš.

 

 

I Gom player pokrece sve sto zelis a i s hd-om nema nikakvih problema, ak ti fali koji codec ponudi ti da skines prek njega pa ne moras rucno traziti..

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

GOM Player i Media Player Classic Homecinema.

To su među boljih i poznatijih playera, a ako ti se ovi ne svide , pogledaj na ovome - KLIK

U srcu gamer , u duši profesionalac (u it-u) , ali n00b u glavi!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2009 20:16 (schemso).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji program za gledanje Divx filmova
Vesperian kaže...
Hyperion kaže...

Media Player Classic Homecinema. Podržava HD akceleraciju preko grafičke novije generacije(odlična stvar za one koji imaju slabiji procesor)

 

HD akceleracija
- GF 8***, 9***,2**

- HD 2,HD3 ,HD4

 


A najbolja stvar je što dolazi uz K-Lite megacodec može pokrenut sve što poželiš.

 

 

I Gom player pokrece sve sto zelis a i s hd-om nema nikakvih problema, ak ti fali koji codec ponudi ti da skines prek njega pa ne moras rucno traziti..

Problem je što uz k-lite dođu svi codeci, a to što sa HD-om nema problema nemožeš reći onome što ima pentiuma 4 na 2GHz. On bi si lijepo uključio HD akceleraciju i sve bi išlo preko grafičke i nebi ništa štekalo, a pogonilo bi se takorekoć na prastarom compu i štedilo struju(HD sadržaj optereti proc na 15-100% zavisi o procu)

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
14 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji program za gledanje Divx filmova
Hyperion kaže...
Vesperian kaže...
Hyperion kaže...

Media Player Classic Homecinema. Podržava HD akceleraciju preko grafičke novije generacije(odlična stvar za one koji imaju slabiji procesor)

 

HD akceleracija
- GF 8***, 9***,2**

- HD 2,HD3 ,HD4

 


A najbolja stvar je što dolazi uz K-Lite megacodec može pokrenut sve što poželiš.

 

 

I Gom player pokrece sve sto zelis a i s hd-om nema nikakvih problema, ak ti fali koji codec ponudi ti da skines prek njega pa ne moras rucno traziti..

Problem je što uz k-lite dođu svi codeci, a to što sa HD-om nema problema nemožeš reći onome što ima pentiuma 4 na 2GHz. On bi si lijepo uključio HD akceleraciju i sve bi išlo preko grafičke i nebi ništa štekalo, a pogonilo bi se takorekoć na prastarom compu i štedilo struju(HD sadržaj optereti proc na 15-100% zavisi o procu)

 

pa čak i ja na svom muzejskom kompu imam 3ghz

 

Gom player a za spotove winamp ako želiš i tekst pjesma

Sk8er Boi
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2009 19:46 (filip avril_fan).
15 godina
protjeran
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

meni je ovaj zakon

ŽIVOT JE ONO ŠTO ODABEREŠ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

GOM Player

bez puno objašnjenja

uzmi to i nisi fulao

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

Ne postoji nešto kao najbolji program za gledanje DivX filmova.

 

Osobno koristim GoM Player i dobar je, stavrno dobar. Jedina zamjerka - nema izbornik na hrvatskom.

Probao sam i drugih jako puno, ima ih loših ali su jako malo zastupljeni.

Razer neću kupiti iz principa. Ne mare za arahnofičnu i ofidijofobičnu rulju.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najbolji program za gledanje Divx filmova
Hyperion kaže...

Media Player Classic Homecinema. Podržava HD akceleraciju preko grafičke novije generacije(odlična stvar za one koji imaju slabiji procesor)

 

HD akceleracija
- GF 8***, 9***,2**

- HD 2,HD3 ,HD4

 


A najbolja stvar je što dolazi uz K-Lite megacodec može pokrenut sve što poželiš.

I ja dajem palac gore za Media Player Clasic Home Cinema za mene je to odavno postao jedini player za video bilo koje vrste ne bez razloga. Nisam jos naisao na video koji je bio normalan a da ga taj program nije mogao otvorit a uz to i nema uopce instalacije samo ga stavis u jedan folder i ne mices ga od tamo i poslje napravis asocijaciju s svim tipovima videa i to je to ne trebaju mu nikakvi kodeci sa strane uopce. Kaj se tice koristenja Video Procesora na grafickim karticama tj ovo dole na slici. ovaj program to koristi automatski ne treba nista podesavat uopce a to s nekim drugim programima nije uopce slucaj treba ili prckat da bi to radilo ili ne radi kak spada. Uglavnom po meni nema boljeg video playera istina bog da ne izgleda ko maneken ali zato razvaljuje svojim mogucnostima!Cool

 

http://mpc-hc.sourceforge.net/

 

 

 

 

15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji program za gledanje Divx filmova
191x7 kaže...

Ne postoji nešto kao najbolji program za gledanje DivX filmova.

 

Osobno koristim GoM Player i dobar je, stavrno dobar. Jedina zamjerka - nema izbornik na hrvatskom.

Probao sam i drugih jako puno, ima ih loših ali su jako malo zastuplj za gom player ne znam da ima izbornik na hrvatskom ali bs player ima

ŽIVOT JE ONO ŠTO ODABEREŠ
15 godina
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

prije sam koristio GOM, a otkad je VLC izašao u punom izdanju koristim njega

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

Ubuntu : VLC

Win xp: Media Player Classic

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

GOM uglavnom za sve osim za HD filmove gdje sam primjetio da VLC ipak bolje odrađuje posao. Znalo mi se dogoditi da GOM neke filmove nije mogao očitati ili nije funkcionirao zvuk, no to sve lijepo šljaka preko VLC-a i sa tom kombinacijom sam prilično zadovoljan.

 

(primjerio sam da gotovo nitko ne koristi nekoć slavni Bs Player - da li se to kvaliteta srozala ili više nije polpularan?)

They took our jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

vlc

 

makar nemozes fulat sa gom i sa mpclassic

 

Ogame player
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Najbolji program za gledanje Divx filmova
Stimulans kaže...

GOM uglavnom za sve osim za HD filmove gdje sam primjetio da VLC ipak bolje odrađuje posao. Znalo mi se dogoditi da GOM neke filmove nije mogao očitati ili nije funkcionirao zvuk, no to sve lijepo šljaka preko VLC-a i sa tom kombinacijom sam prilično zadovoljan.

 

(primjerio sam da gotovo nitko ne koristi nekoć slavni Bs Player - da li se to kvaliteta srozala ili više nije polpularan?)

 

Ja koristim VLC i BS Player.

Srozao se on onih dana kada su poceli imati verziju koju naplacuju (pro) i onu free verziju.

Ta free mi je bila uzasno problematicna sa toliko toga sto mi je dizalo tlak. Ona koja se placa je daleko stabilnija, ali opet se zna blesirati.

BS Player koristim vise iz neke navike, cak sam na 2.15 verziji. Pretpostavljam da je od onda izaslo podosta novijih verzija, pa su mozda nesto i sredili.

14 godina
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

U to vrijeme sam i ja prestao koristiti Bs Player jer mi se gadio iz razloga što se neki vrag morao instalirati zajedno sa free verzijom a pro verzija se masno naplaćivala - kakav bi ja to bio čovjek kada bi slovencima plaćao za takvu glupost Belji se? /slovenski program, zar ne? Eto to je bila prekretnica, btw onaj novi dizajn mi se uopće nije svidio a čini mi se koliko se sjećam da je nova verzija Bs-a bila gladnija za resursima i kako sam u to vrijeme imao prilično slab komp, tražio sam alternativu. Od tada više nisam uopće pratio kakvo je stanje sa Bs-om, jer jednostavno nisam imao potrebe. GOM u kombinaciji sa VLC-om su mi i više nego dobri, nikakvih problema nemam, bar za sad...

They took our jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za gledanje Divx filmova
Hyperion kaže...

Media Player Classic Homecinema. Podržava HD akceleraciju preko grafičke novije generacije(odlična stvar za one koji imaju slabiji procesor)

 

HD akceleracija
- GF 8***, 9***,2**

- HD 2,HD3 ,HD4

 


A najbolja stvar je što dolazi uz K-Lite megacodec može pokrenut sve što poželiš.

Jedino bih dodao: Uz Media Player Classic - Home Cinema, dovoljno ti je instalirati samo Haali Media Splitter. Sve ostalo radi "out-of-the-box"

 

14 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

Zasad samo pohvale VLC-u.Nema toga što mi nije pokrenuo.

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

MPC Homecinema i GOM su super ali ako ti nije potreban EVR odnosno nisi na Win7 nego na nekim starijim najbolji je VLC.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

Gom + media player classic za ispomoc!!

Bitch is a bitch but the dog is the man´s best friend!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

Media Player Classic. Malen,sitan,ali dinamitan.

 

Nikad problema s njim.Namigiva

http://www.youtube.com/watch?v=eVU9YWliLzs&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

Po meni najnovija verzija VLC media playera Namigiva

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji program za gledanje Divx filmova
rambox kaže...
Hyperion kaže...

Media Player Classic Homecinema. Podržava HD akceleraciju preko grafičke novije generacije(odlična stvar za one koji imaju slabiji procesor)

 

HD akceleracija
- GF 8***, 9***,2**

- HD 2,HD3 ,HD4

 


A najbolja stvar je što dolazi uz K-Lite megacodec može pokrenut sve što poželiš.

I ja dajem palac gore za Media Player Clasic Home Cinema za mene je to odavno postao jedini player za video bilo koje vrste ne bez razloga. Nisam jos naisao na video koji je bio normalan a da ga taj program nije mogao otvorit a uz to i nema uopce instalacije samo ga stavis u jedan folder i ne mices ga od tamo i poslje napravis asocijaciju s svim tipovima videa i to je to ne trebaju mu nikakvi kodeci sa strane uopce. Kaj se tice koristenja Video Procesora na grafickim karticama tj ovo dole na slici. ovaj program to koristi automatski ne treba nista podesavat uopce a to s nekim drugim programima nije uopce slucaj treba ili prckat da bi to radilo ili ne radi kak spada. Uglavnom po meni nema boljeg video playera istina bog da ne izgleda ko maneken ali zato razvaljuje svojim mogucnostima!Cool

 

http://mpc-hc.sourceforge.net/

 

 

 

 

Posve se slazem s svime gore izrecenim, sto se tice izgleda, kada je film u prozoru okvir je isti kao i svi drugi u Windowsima, ako stavim preko cijelog ekrana izgled postaje nebitan.

Komande su sve lako dohvatljive i razumljive, nisu skrivene u sarenilu pa moram "intuitivno" pogadjati sto stisnuti. MPC + FFDShow je moja visegodisnja kombinacija, nema instalacije,

samo ga startas, napravis asocijacije i gotovo.

 

Mozda najveca prednost kod Media Player Classica ( valjda sam pogodio padez) je direktno zumiranje slike na numerickoj tipkovnici u svim smjerovima, uglavnom povecavam film da mi popuni vecinu ekrana po

visini a to  MPC radi odlicno. BS Player, VLC i ostale nisam koristio godinama za gledanje filmova jer je ovaj program sve sto mi treba.

14 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

Da ti skratim KM Player Link

Luka.M.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za gledanje Divx filmova

gom mi se ne svidja iz jednog jednostavnog razloga, sto na njemu ne radi (ili ja ne znam) manipulacija prozorom u win 7..ne znam kako da se izrazim, al obozavam kad na jednom dijelu monitora imam web browser, na drugom nesto gledam..jednostavno "sutnem" prozor od MPC-a na desnu stranu, i eto ga..kod GOM-a to moram rucno, i navikao sam na MPC

to je i moja preporuka, home cinema verzija i imas sve sto ti treba..

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice