Program za dijeljenje videa u dva komada

poruka: 25
|
čitano: 11.218
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Program za dijeljenje videa u dva komada

Vjerojatno ima tema, ali ja ju ne mogu naći, pa može preporuka programa koji će mi podijeliti ogromni video bez gubitka kvalitete na dva dijela da ga mogu spržiti.

There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 17:51 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za dijeljenje videa u dva komada

Ultra Video Splitter je solidan pa probaj s njim!

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Program za dijeljenje videa u dva komada

za rezanje velikih fajlova, bili to mkv-i od 10 giga, iso fajlovi od igara i slično, koristim chainsaw. besplatan programčić koji se ne mora niti instalirati. jednostavno mu daš komandu da npr file isječe na dva komada po 4,5 giga (ako je npr file velik 9 giga), a poslje se oni spoje vrlo lako i jednostavno.

 

tu nema nikakvog gubitka kvalitete, isječeš fajl na 2 ili 10 komada ako hoćeš, a oni se poslje spoje u jedan fajl identičan kakv je bio. nema to veze s kvalitetom, codecima ili bilo čime drugim.

 

također ti može poslužiti i win rar, ali taj postupak traje puno duže ako je slabiji pc u pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 23:59 (robisierra92).
16 godina
offline
Program za dijeljenje videa u dva komada

Znam za tu mogučnost, ali meni konkretno treba nešto što će napraviti dva zasebna videa koja mogu stavit na dva DVDa. I onda svakog posebno ubaciti u DVDplayer i odgledati na telki.

There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 11:37 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za dijeljenje videa u dva komada

Kakv je to video? Sta je konkretno u pitanju.

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Program za dijeljenje videa u dva komada

aha, dakle dva dvd-a na kojemu su dva vieo fajla. probaj s virtual dubom podijeliti film na dva dijela. pretpostavljam da je taj file mkv, ne znam kako virtual dub radi s mkv fajlovima ali isprobaj, sa avi radi bez greške.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za dijeljenje videa u dva komada

Kaze DVD player. Koji podrzava MKV? Morat ce to prebaciti u mpeg ako zeli napraviti to sto zeli. Ali onda otpada dio bez gubitka kvalitete.

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Program za dijeljenje videa u dva komada

možda čovjek ima neki mkv player, čini mi se da sam u bug-u čitao neki test tih playera (ili negdje drugdje)i. pretpostavljam da je taj film mkv-u, jer ne vjerujem da ima neki avi od 5-6 giga. da, slažem se, konvertiranje mkv-a u bilo što radi gledanja na dvd-u je nije baš poželjno.

 

bolje je onda taj film skinuti u divixu pa ga tako gledati na dvd playeru.

 

ali eto, vidjeti ćemo što će reći autor teme kada se javi.

16 godina
offline
Program za dijeljenje videa u dva komada

Ma zaboravite na player, nije on bitan (inače nije dvdplayer već bluray, ja to tako zovem iz navike Izlanuo se). Bitno je da to bude na dva dvda. Konkretno to je 8 gigabajtni 1080p video u mkv kontenjeru. Ako se ne varam video je kodiran u H.264 a zvuk u AC3 5.1.

There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Program za dijeljenje videa u dva komada
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za dijeljenje videa u dva komada
ZC_Someone kaže...

Ma zaboravite na player, nije on bitan (inače nije dvdplayer već bluray, ja to tako zovem iz navike Izlanuo se). Bitno je da to bude na dva dvda. Konkretno to je 8 gigabajtni 1080p video u mkv kontenjeru. Ako se ne varam video je kodiran u H.264 a zvuk u AC3 5.1.

A sta fali dvoslojnom DVDu? Trebalo bi da moze stati.

:)
16 godina
offline
Program za dijeljenje videa u dva komada

Zato jer taj film od 8GB ima nastavak koji je velik 11GB. A njega ću sigurno morati dijeliti na više komada, pa se raspitujem za ovaj od 8GB jer drugi dio još nisam nabavio.

There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za dijeljenje videa u dva komada

na trebam pomoć oko toga. Naime pomoću power directora sam presnimio nešto sa vhs-a na komp i sad bi to sprzio na dvd. E sad. Uspio sam pomoću alata u power directoru razdvojiti na 2 dijela i izbrišem drugi dio i jedan snimim. Pa ponovim radnju za drugi dio. Sad mi više to neće da radi. Neznam zašto. Izrežem, obrišem podijelim ma štagod da napravim pokazuje mi kada terbam pržit da je video velik 5 gb (a to mu je početna vrijednost) tako da ludim pa bi nekim drugim programom prvo podijelio i onda svaki dio za sebe obradio...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Program za dijeljenje videa u dva komada

Snimila sam glasovni zapis koji traje 17:40 min tj 1,25GB.trebala sam ga poslati ali je nemoguce jer je predugacak.Da li postoji nacin da ga ikako pošaljem ili da ga izrezem na dva dijela i posaljem zasebno?Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Program za dijeljenje videa u dva komada

Hallo ima li nekoga tuuu?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za dijeljenje videa u dva komada
neverland70 kaže...

Hallo ima li nekoga tuuu?

 tema stara 5 godina i nakon 30 min od svog posta pitaš jel ima koga?

 

uplodaj na google drive i šalji

12 godina
offline
Re: Program za dijeljenje videa u dva komada
neverland70 kaže...

Hallo ima li nekoga tuuu?

 Ima nas,ima,a da malo smiris tenzije i scrolas temu prema gore?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Program za dijeljenje videa u dva komada

Meni tek sad treba jer je hitno.....svejedno hvala

16 godina
moderator
offline
Re: Program za dijeljenje videa u dva komada
neverland70 kaže...

Snimila sam glasovni zapis koji traje 17:40 min tj 1,25GB.trebala sam ga poslati ali je nemoguce jer je predugacak.Da li postoji nacin da ga ikako pošaljem ili da ga izrezem na dva dijela i posaljem zasebno?Hvala unaprijed

Kolega ti je već napisao da bi mogla cijeli fajl uploadati na Google Drive (ili neki drugi cloud-servis, recimo pCloud).

 

Alternativa ti je programom poput WinRAR-a napraviti višedijelnu RAR arhivu (sama si određuješ koliko želiš da dijelovi budu veliki).

 

BTW kažeš "glasovni zapis" - zar ti to ne bi imalo više smisla rekodirati u MP3 pa onda poslati MP3-cu, koja će biti velika tek parsto megabajta?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Program za dijeljenje videa u dva komada

ma sve sam pogledala al nista mi ne pomaze a pogotovo sto su stare objave

7 godina
neaktivan
offline
Re: Program za dijeljenje videa u dva komada

pokusat cu na google drive....a daj mi reci kako na mp3 preko moba?Sorry al ne kuzim se bas 

16 godina
moderator
offline
Re: Program za dijeljenje videa u dva komada

Pretpostavljam da ti je audio fajl u WAV formatu, zar ne? Imaš hrpu programa na Googleovom Play Storeu koji omogućavaju konverziju WAV u MP3, npr. ovaj. Ako koristiš iOS, potraži si na tom storeu alternativni program.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Program za dijeljenje videa u dva komada

u WD formatu mp4,android

7 godina
neaktivan
offline
Re: Program za dijeljenje videa u dva komada

sorry bez onog WD

16 godina
moderator
offline
Re: Program za dijeljenje videa u dva komada

To je onda videozapis? Imašprograme i za to.

 

Ili si jednostavno prebaci datoteku na računalo - pod Windowsima programe imaš za svašta.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice