Program za mkv format

poruka: 81
|
čitano: 22.759
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Program za mkv format

Nema playera do Windows Media Playera...

 

WMP WMP
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Program za mkv format
zokybob kaže...
ma gom je zakon...

ma gNom {#} player nije los no cesto se zna zablesati kad prikazuje MKV a i kad ga spojis na TV slika je katastrofa.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
12 godina
odjavljen
offline
Re: Program za mkv format
SupremeCommander kaže...

Nema playera do Windows Media Playera...

 

jesi ga naso lol 

 

jedino kaj kod njega valja je dizajn nista vise

a i sjecam se tebe jos od davnina zapamtio sam te kao microsoft fanboya tak da me ne cudi tvoj odabir playera

14 godina
neaktivan
offline
Program za mkv format

Mislim da je kolega sarkastičan.

Kadir beneath Mo Moteh
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Program za mkv format
blacko kaže...

Mislim da je kolega sarkastičan.

ne 
ja mislim da nije (ozbiljno) ,ako stvarno je onda se duboko ispricavam :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 14:05 (Arnold Layne).
15 godina
offline
Re: Program za mkv format
Arnold Layne kaže...
blacko kaže...

Mislim da je kolega sarkastičan.

ne 
ja mislim da nije (ozbiljno) ,ako stvarno je onda se duboko ispricavam :)

 -vjerojatno nije (sarkastičan) ... jer osnova MPC je WMP koji se zato upravo i zove tako (zato je dodatak imenu Classic, tj po uzoru na prastari skin vs. Vistaliziranog skina), samo su dodatne opcije omogućene kao i drugačiji skin ispod haube je ono važno tj DirectShow i ASF. Ako je MPC / MPC-HC dobar po čemu je WMP loš? Radi OK, to bi trebao biti primarni kriterij, po tom kriteriju je bolji od polovice drugih playera, samo siromašniji opcijama (koje su sporedne) ... Ili je razlog pljuckanja MS i Windows. Free soft (pogotovo za codece) je OK, ali ovdje je MS jak, standardi, MPC i VirtualDub koriste (malo reverzibilinga) upravo te prednosti. Identična situacija kao nekad s mp3cama i fraunhoferom (kupljenim od MSa), kasnije divXa. MS tu ima potporu Sonyja Philipsa, Audio-Vizualne industrije za DMC-DRM itd.. tako da bez obzira na free oni su 'zakon', tj svaki PC soft kao TVkartica će najnormalnije koristiti i raditi upravo s tim standardom, svi problemi će nastajati (namjerno) zbog ograničavanja DMCom ili HDCPom itd. itd..

Kao što je suprotna situacija s noname DVD-playerima (Vivax i sl) koji su playali sve, dok su TheBrandovi bili samo za originale.. dok nisu shvatili da tako gube tržište, ali to je bio razlog (zaštita copyrightanog materijala).

 

- Pa tad pitanje, koji će player imati najmanje problema? (čarobna kugla kaže; MSov, Sonyjev... i MPC) Zato WMP nebi okarakterizirao kao loš, samo namjerno ograničen opcijama. Gom je daleko problematičniji, rekao bi nekvalitetniji, dok je MPC ono što  palyer treba biti.

ali to je samo mišljenje.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Program za mkv format
zokybob kaže...
davorho kaže...
Filip77 kaže...

Koji je dobar program za gledanje filmova u mkv formatu???

Meni se pokazao kao najbolji Media Player Classic - Home Cinema.

Koristi grafičku karticu za dekodiranje videa a ne primarno procesor kao npr. GOM player (koji je super ali ne za MKV).

 

http://mpc-hc.sourceforge.net/

 

ma gom je zakon...

Možda prije godinu dana, ali sad je nula prema MPCHC i VLC-u...

 

Evo na gomu još nisu riješili problem sa AAC kodekom u cropanom full HD mkvu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Program za mkv format
ihush kaže...
Arnold Layne kaže...
blacko kaže...

Mislim da je kolega sarkastičan.

ne 
ja mislim da nije (ozbiljno) ,ako stvarno je onda se duboko ispricavam :)

 -vjerojatno nije (sarkastičan) ... jer osnova MPC je WMP koji se zato upravo i zove tako (zato je dodatak imenu Classic, tj po uzoru na prastari skin vs. Vistaliziranog skina), samo su dodatne opcije omogućene kao i drugačiji skin ispod haube je ono važno tj DirectShow i ASF. Ako je MPC / MPC-HC dobar po čemu je WMP loš? Radi OK, to bi trebao biti primarni kriterij, po tom kriteriju je bolji od polovice drugih playera, samo siromašniji opcijama (koje su sporedne) ... Ili je razlog pljuckanja MS i Windows. Free soft (pogotovo za codece) je OK, ali ovdje je MS jak, standardi, MPC i VirtualDub koriste (malo reverzibilinga) upravo te prednosti. Identična situacija kao nekad s mp3cama i fraunhoferom (kupljenim od MSa), kasnije divXa. MS tu ima potporu Sonyja Philipsa, Audio-Vizualne industrije za DMC-DRM itd.. tako da bez obzira na free oni su 'zakon', tj svaki PC soft kao TVkartica će najnormalnije koristiti i raditi upravo s tim standardom, svi problemi će nastajati (namjerno) zbog ograničavanja DMCom ili HDCPom itd. itd..

Kao što je suprotna situacija s noname DVD-playerima (Vivax i sl) koji su playali sve, dok su TheBrandovi bili samo za originale.. dok nisu shvatili da tako gube tržište, ali to je bio razlog (zaštita copyrightanog materijala).

 

- Pa tad pitanje, koji će player imati najmanje problema? (čarobna kugla kaže; MSov, Sonyjev... i MPC) Zato WMP nebi okarakterizirao kao loš, samo namjerno ograničen opcijama. Gom je daleko problematičniji, rekao bi nekvalitetniji, dok je MPC ono što  palyer treba biti.

ali to je samo mišljenje.. :)

pa to sto je namjerno ogranicen opet ne znaci da je dobar 

korisnika nije briga zasto je ogranicen nego dali je ogranicen ili ne 

 

jedino MPCHC podrzava madVR i tu prica zavrsava jer je dobro poznato da je on najbolji 


VLC pak ima problema sa ordered chapterima i sad neznam kak nova verzija stoji sa 10bit videom ,samo neznam zasto nitko ne spominje Mplayer 2 koji je po meni 

jedina konkurencija MPCu i radi na svim platformama

16 godina
offline
Re: Program za mkv format
Arnold Layne kaže...

 

jedino MPCHC podrzava madVR i tu prica zavrsava jer je dobro poznato da je on najbolji 


VLC pak ima problema sa ordered chapterima i sad neznam kak nova verzija stoji sa 10bit videom ,samo neznam zasto nitko ne spominje Mplayer 2 koji je po meni 

jedina konkurencija MPCu i radi na svim platformama

A di si to čul da jedino MPCHC, podržava madVR kad ga podržava i KmPlayer koji se više ne razvija tj mrtav je i zastario.No zato madVR podržava i PotPlayer recimo, a taj program je nasljednik poznatog  KMPlayer-a(baziran je na MPCHC) ali sa znatnim poboljšanjima na svim razinama.{#}

 

Uglavnom probaj PotPlayer svakako, on ima razne dodatne mogućnosti koje MPCHC uopče nema po mnogima je taj video player najbolja opcija iz više razloga.Imaš dole Portabilnu verziju PotPlayer sa okvirnim uputama na hrvatskom jeziku, pa skini i koristi ovisno kakve imaš Windowse 32bit/64bit prema tome izaberi i verziju. Usput meni se čini da ti madVR, možda neče niti trebat kod PotPlayer jer on po defoltu ima itekak dobru sliku.{#}

 

http://www.box.com/s/6s6x1eb10qxxxqr4v31q

 

http://www.box.com/s/nedtdrnp3qcpoqij0hgd

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 19:06 (rambox).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Program za mkv format

YoungHuee Kang koji je autor KMPlayer-a (čiji je source prodao), autor je i Daum PotPlayer (free).

Nisam siguran da je uopče baziran na MPCHC-u.

Ako ste bili zadovoljni sa KMPlayer-om, PotPlayer je još bolji.

Što se tiče rendering-a radi i sa Madshi-om.

 

 

Radi sve out of box jer ima sve codec-e built-in, ako se želite poigrati opcijama onda je prava perverzija.

 

Zadnje verzije prevedene na engleski (x86 i x64) imate ovdje:

http://www.dvbsupport.net/download/index.php?act=category&id=16

a forum za nešto više ovdje:

http://forum.doom9.org/showthread.php?t=148745

15 godina
offline
Program za mkv format

Koristim MPCHC player kojeg otvaram kroz Media Portal (po meni najbolji media center) za gledanje svih formata. Ne služim se bulid-in codecima, već koristim CoreAVC,ffdshow.xvid codec i VobSub. Sve to uz MadVR i ukomponirani Reclock. Trebalo je sati i sati rada za ovo sve proštimati i ukomponirati,ali je vrijedilo. Reprodukcija je besprijekorna,kod 1080p H.264 formata nema trzanja,sutteringa ni tearing-a, refresh rate se automatski mijenja na 1080/24p. ovisno o fps-ovima filma itd...Također,preporučio bi svima madVR render je je stvarno najbolji i po opcijama i po prikazu. Jedino mi je žao,pošto sam fan 64-bitnog softvera što ovo sve nije 64-bitno,a to su već moja sitničarenja...

www.hrphotocontest.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 19:02 (BlackMoon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Program za mkv format
BlackMoon kaže...

Koristim MPCHC player kojeg otvaram kroz Media Portal (po meni najbolji media center) za gledanje svih formata. Ne služim se bulid-in codecima, već koristim CoreAVC,ffdshow.xvid codec i VobSub. Sve to uz MadVR i ukomponirani Reclock. Trebalo je sati i sati rada za ovo sve proštimati i ukomponirati,ali je vrijedilo. Reprodukcija je besprijekorna,kod 1080p H.264 formata nema trzanja,sutteringa ni tearing-a, refresh rate se automatski mijenja na 1080/24p. ovisno o fps-ovima filma itd...Također,preporučio bi svima madVR render je je stvarno najbolji i po opcijama i po prikazu. Jedino mi je žao,pošto sam fan 64-bitnog softvera što ovo sve nije 64-bitno,a to su već moja sitničarenja...

Problem je u tome kaj večina ljudi, nema niti volje niti želje za tolkim čeprkanjem več treba video player koji po defoltu bez ikakve muke i hrpe podešenja nudi dobru sliku. PotPlayer sve to ima pa još i dodatne funkcije, i razne opcije na raspolaganju kao vrlo praktičan "Video Capture" nekog videa kojeg gledaš na kompu u njemu. U praksi je to zapravo kao izrezivanje nekog videa po želji, kak očeš bilo koji dio normalno ali original video ostaje nedirnut kaj drugo a isto se radi i kroz "Audio Capture" u nekom videu na isti način.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
12 godina
odjavljen
offline
Program za mkv format

daj rambo vec si par puta govorio za razlicite playere da su vrhunski ovo ono cak i bolji od MPC-HC 

pa smo ti ih potukli 

 

sad bi bio red na tebi da stavis neke dokaze i nemoj sirit dezinformacije

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Program za mkv format
Arnold Layne kaže...

daj rambo vec si par puta govorio za razlicite playere da su vrhunski ovo ono cak i bolji od MPC-HC 

pa smo ti ih potukli 

 

sad bi bio red na tebi da stavis neke dokaze i nemoj sirit dezinformacije

Kaj sam ja to spominjal i gdje, kakve dezinformacije o čem ti pričaš pa nije to atomska fizika več samo video playeri ali opet se zna koji su dobri a koji loši video Playeri ko GOM recimo. Daj se malo saberi fučkaj ga a ne pričat gluposti,{#} ak si skinul ovaj PotPlayer Portable, onda i sam vidiš da ima dosta vrlo zgodnih opcija za bilo kojeg korisnika koje MPCHC nema uopče ili to nisi nit primjetil jel.{#}

 

Jesam ja rekel da PotPlayer ima najbolju sliku, nisam ali da ti madVR možda neče trebat to sigurno nema potrebe za nikakvim testovima i opet spominjem da svi ne znaju kak nekaj dodatno podesit. Korisnici oče odma kad prvi put otvore neki Player, sve po defoltu da im fino radi i da mogu sve gledat uz dobru sliku i još ak imaš u paketu vrlo korisne dodatne mogučnosti nema frke.{#}{#}

 

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za mkv format

Ne brini se, PotPlayer se testira već (chromadef točnije) i ne prolazi baš dobro....

12 godina
odjavljen
offline
Re: Program za mkv format
TheRunner kaže...

Ne brini se, PotPlayer se testira već (chromadef točnije) i ne prolazi baš dobro....

Nije da ne prolazi dobro, no bilo koji file da pokrenem, isti trend se pojavljuje. Plavi tint na slici. Takoder mi se srusio par puta kada sam screen uzimao.

 

Takder mi se sucelje pomalo gadi vec, no to je moj subjektivni dojam.

 

Vrijeme je sad za malo hardcore testove, neke ideje su mi pale na pamet dok sam se tusirao.

Katawa Shoujo - GOTY 2012
16 godina
offline
Re: Program za mkv format
TheRunner kaže...

Ne brini se, PotPlayer se testira već (chromadef točnije) i ne prolazi baš dobro....

Pa normalno kad ne koristi madVR, pod defoltu niti ga ima instaliranog ko niti bilo koji drugi video player. I bez testova se to zna ovak i onak, i moš tak nekaj očekivat kaj drugo ali je poanta jasna treba gledat cjeli paket kaj nudi bez madVR kad usporediš recimo GOM, MPCHC i Pot Player i onda usporediš te vagneš sve njihove funkcije i mogučnosti.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za mkv format

Ali zašto to raditi ako možeš jednostavno odmah CCCP skinuti i bez ikakvog namještanja imaš sve.... Potrošiš vrijeme kao i instralirajući "običan" MPCHC....

12 godina
odjavljen
offline
Re: Program za mkv format
rambox kaže...
TheRunner kaže...

Ne brini se, PotPlayer se testira već (chromadef točnije) i ne prolazi baš dobro....

Pa normalno kad ne koristi madVR, pod defoltu niti ga ima instaliranog ko niti bilo koji drugi video player. I bez testova se to zna ovak i onak, i moš tak nekaj očekivat kaj drugo ali je poanta jasna treba gledat cjeli paket kaj nudi bez madVR kad usporediš recimo GOM, MPCHC i Pot Player i onda usporediš te vagneš sve njihove funkcije i mogučnosti.{#}{#}

Normalno da ne koristim madVR, gledam kako se sa slikom nosi default player bez dodataka.

Katawa Shoujo - GOTY 2012
13 godina
neaktivan
offline
Re: Program za mkv format
chromadef kaže...
TheRunner kaže...

Ne brini se, PotPlayer se testira već (chromadef točnije) i ne prolazi baš dobro....

Nije da ne prolazi dobro, no bilo koji file da pokrenem, isti trend se pojavljuje. Plavi tint na slici. Takoder mi se srusio par puta kada sam screen uzimao.

 

Takder mi se sucelje pomalo gadi vec, no to je moj subjektivni dojam.

 

Vrijeme je sad za malo hardcore testove, neke ideje su mi pale na pamet dok sam se tusirao.

 Verzija 1.5.32007 - sve radi kak treba, slika je uredu, sucelje je ok.

 

Isprobao ga na dvatesetak filmova i svi su radili kak treba.

16 godina
offline
Re: Program za mkv format
chromadef kaže...
TheRunner kaže...

Ne brini se, PotPlayer se testira već (chromadef točnije) i ne prolazi baš dobro....

Nije da ne prolazi dobro, no bilo koji file da pokrenem, isti trend se pojavljuje. Plavi tint na slici. Takoder mi se srusio par puta kada sam screen uzimao.

 

Takder mi se sucelje pomalo gadi vec, no to je moj subjektivni dojam.

 

Vrijeme je sad za malo hardcore testove, neke ideje su mi pale na pamet dok sam se tusirao.

A koju verziju koristiš, ovu Portabilnu koja je normalna i stabilna kaj je vrlo bitno iako je Beta ili neku drugu noviju verziju. Kod mene se nije nit jednom srušil, a nema nikakvih linija nigdje i sve radi ok nekaj ti se smrdalo možda na windowsima ili se nekaj potuklo s nečim ko zna.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 20:10 (rambox).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Program za mkv format
blackjobmamba kaže...
chromadef kaže...
TheRunner kaže...

Ne brini se, PotPlayer se testira već (chromadef točnije) i ne prolazi baš dobro....

Nije da ne prolazi dobro, no bilo koji file da pokrenem, isti trend se pojavljuje. Plavi tint na slici. Takoder mi se srusio par puta kada sam screen uzimao.

 

Takder mi se sucelje pomalo gadi vec, no to je moj subjektivni dojam.

 

Vrijeme je sad za malo hardcore testove, neke ideje su mi pale na pamet dok sam se tusirao.

 Verzija 1.5.32007 - sve radi kak treba, slika je uredu, sucelje je ok.

 

Isprobao ga na dvatesetak filmova i svi su radili kak treba.

To nist ne znaci.

Katawa Shoujo - GOTY 2012
12 godina
odjavljen
offline
Re: Program za mkv format
rambox kaže...
chromadef kaže...
TheRunner kaže...

Ne brini se, PotPlayer se testira već (chromadef točnije) i ne prolazi baš dobro....

Nije da ne prolazi dobro, no bilo koji file da pokrenem, isti trend se pojavljuje. Plavi tint na slici. Takoder mi se srusio par puta kada sam screen uzimao.

 

Takder mi se sucelje pomalo gadi vec, no to je moj subjektivni dojam.

 

Vrijeme je sad za malo hardcore testove, neke ideje su mi pale na pamet dok sam se tusirao.

A koju verziju koristiš, ovu Portabilnu koja je normalna i stabilna kaj je vrlo bitno a ne Beta ili neku drugu noviju. Kod mene se nije nit jednom srušil, a nema nikakvih linija nigdje i sve radi ok nekaj ti se smrdalo možda na windowsima ili se nekaj potuklo s nečim ko zna.{#}

Tocno tu. Windowsi su svjezi nema se sta smrdati. Nikakve linije nisam spominjao.

Katawa Shoujo - GOTY 2012
13 godina
neaktivan
offline
Re: Program za mkv format
chromadef kaže...

To nist ne znaci.

 To što video player radi OK ono za što je napravljen ništ ne znači? :)

16 godina
offline
Re: Program za mkv format
blackjobmamba kaže...
chromadef kaže...

To nist ne znaci.

 To što video player radi OK ono za što je napravljen ništ ne znači? :)

On misli na defoltnu kvalitetu slike kaj drugo, otvori neki Full HD MKV video sa GOM Player pa onda sa MPCHC ili PotPlayer na defoltnim podešenjima i odma buš primjetil zakaj GOM ne valja.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2012 20:15 (rambox).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Program za mkv format
blackjobmamba kaže...
chromadef kaže...

To nist ne znaci.

 To što video player radi OK ono za što je napravljen ništ ne znači? :)

Tu ima jos tisuce detalja koji mogu ovisiti o tome hoce li se pokrenuti kako spada video. Od postavka enkodiranja, bitne dubine, samog encodera koji je iskoristen. Treba sto vise situacija isprobati.

Katawa Shoujo - GOTY 2012
12 godina
odjavljen
offline
Re: Program za mkv format
rambox kaže...
Arnold Layne kaže...

daj rambo vec si par puta govorio za razlicite playere da su vrhunski ovo ono cak i bolji od MPC-HC 

pa smo ti ih potukli 

 

sad bi bio red na tebi da stavis neke dokaze i nemoj sirit dezinformacije

Kaj sam ja to spominjal i gdje, kakve dezinformacije o čem ti pričaš pa nije to atomska fizika več samo video playeri ali opet se zna koji su dobri a koji loši video Playeri ko GOM recimo. Daj se malo saberi fučkaj ga a ne pričat gluposti,{#} ak si skinul ovaj PotPlayer Portable, onda i sam vidiš da ima dosta vrlo zgodnih opcija za bilo kojeg korisnika koje MPCHC nema uopče ili to nisi nit primjetil jel.{#}

 

Jesam ja rekel da PotPlayer ima najbolju sliku, nisam ali da ti madVR možda neče trebat to sigurno nema potrebe za nikakvim testovima i opet spominjem da svi ne znaju kak nekaj dodatno podesit. Korisnici oče odma kad prvi put otvore neki Player, sve po defoltu da im fino radi i da mogu sve gledat uz dobru sliku i još ak imaš u paketu vrlo korisne dodatne mogučnosti nema frke.{#}{#}

 

 

pa take 

po tebi ispada da MPCHC nemoze pustat normalno bez da se 2 sata ne prcka po njemu 

 

reci onda koje su to dodatne opcije koje MPC nema 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Program za mkv format
rambox kaže...
blackjobmamba kaže...
chromadef kaže...

To nist ne znaci.

 To što video player radi OK ono za što je napravljen ništ ne znači? :)

On misli na defoltnu kvalitetu slike kaj drugo, otvori neki Full HD MKV video sa GOM Player pa onda sa MPCHC ili PotPlayer na defoltnim podešenjima i odma buš primjetil zakaj GOM ne valja.{#}{#}

 Otvaro sam filmove odma poslije instalacije plejera, bez prtljanja po ičem. I koristio sam od 300mb dvdripova do 42gb br.

16 godina
offline
Re: Program za mkv format
Arnold Layne kaže...

 

pa take 

po tebi ispada da MPCHC nemoze pustat normalno bez da se 2 sata ne prcka po njemu 

 

reci onda koje su to dodatne opcije koje MPC nema 

A di sam ja to uopče rekel, da se po MPCHC treba nekaj prčkat da bi dobil dobru sliku nigdje slika je dobra i po defoltu to sigurno a takva je i u PotPlayer. Koje opcije PotPlayer ima a koje MPCHC nema, pa ak to sam ne vidiš nakon kaj si dobro pregledaj mogučnosti onda ti ja nemrem pomoč jer je vrlo uočljivo. Dvije mogučnosti sam več iznad i objasnil, ili to nisi primjetil ak si skinul onu Portabilnu verziju tam imaš i upute na hrvatskom za te dvije opcije nije moguče da nisi to primjetil ili ti se ne da čitat.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 2:31 (rambox).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Program za mkv format
Bugsy kaže...

Evo zašto su potrebni ACTA/PIPA/SOPA.... zbog ovakvih zgubidana kao na ovom threadu.

Svima kazne: puna cijena x100 u EUR za svaki film koji imate na računalu + zabrana korištenja interneta

 

Korisnici torrenta = kuga civilizacije

Nitko te nije pozvao i otkud ti pravo da nas optuzujes da ilegalne filmove koristimo.

 

On subject.

 

http://screenshotcomparison.com/comparison/109901

http://screenshotcomparison.com/comparison/109907

http://screenshotcomparison.com/comparison/109911

 

Source slike (ravno iz fotosopa, 16 bit PNG)

http://slikice.info/images/CPle7.png

http://slikice.info/images/nDEMb.png

http://slikice.info/images/xFVaM.png

 

U Premieru sam napravio video, h.264, level 5.1 high.

Katawa Shoujo - GOTY 2012
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice