Program za obradu videa zaključana tema

poruka: 20
|
čitano: 22.385
|
moderatori: naxeem, F1-IVO, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
Program za obradu videa

Imam nekoliko videa koje trebam spojiti u jedan, napraviti prijelaze između scena, pojačati zvuk i pojačati kvalitetu slike.

Koji program koristiti?

Nije važno ako nije besplatan. Svejedno ga planiram kupiti.

Hvala

AMD Athlon X2 4200+ @ 2.5 | Gigabyte GA-M56S-S3 | 2 GB DDR2 840Mhz | Palit GeForce 9500GT Silence+ 1GB | Hitachi 320GB 16MB+WD Caviar 80GB 8MB | 420W | LG Flatron W2241S (22''...) http://s4.ba.bitefight.org/c.php?uid=57668
6 godina
RE: Program za obradu videa

Dajte ljudi ITKO!!!!!!!!!!!!

AMD Athlon X2 4200+ @ 2.5 | Gigabyte GA-M56S-S3 | 2 GB DDR2 840Mhz | Palit GeForce 9500GT Silence+ 1GB | Hitachi 320GB 16MB+WD Caviar 80GB 8MB | 420W | LG Flatron W2241S (22''...) http://s4.ba.bitefight.org/c.php?uid=57668
6 godina
Program za obradu videa

Ako misliš kupiti program preporučam ti Cyberlink PowerDirector.

A ako ti treba samo za taj film skini si probnu verziju Adobe Premiere koju možeš besplatno koristiti mjesec dana.

Naravno, možeš i Cyberlink isprobavati besplatno ali mislim da ti ostavlja logo na početak eksportiranog filma.

5 godina
Program za obradu videa

Neznam koliko točno si zahtjevan, ali ja bih ti preporučio jedan koji ja koristim i koji je besplatan i po meni moćan program za obradu trakAxPC

Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
5 godina

Ne znam koliko profi ti alat mora biti, al evo stavljam jedan podosta napredan alat koji nije spomenuti do sada

Sony Vegas products

Inače, ako cijena nije problem, moj glas ide Premieru :]

Moj tip žene? Plug'n'play
5 godina
protjeran

jesi probao virtual dub, čitao sam recenzije za sony vegas, primio je samo pohvale, kao jest da nije profesionalni alat za obradu, ali svejedno izvrstan.

adobe premier je isto odličan

ali čemu platiti ako nećeš puno koristiti i ne treba ti nešta extra, možda sve to možeš napraviti i sa movie makerom, ja sam napravio neke solidne filmiće, onako malo ih doradio i mjenja zvuk, zafrkancije radi

5 godina
Program za obradu videa

Besplatan ti je Microsoft Movie Maker

A jedan od najboljih ali skupih Adobe Premiere Elements 7.0

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis Intel E6750 2.67 ghz Gigabyte GA-PS3-DS3 Powercolor Radeon HD2600XT 2 Gb Ram Hitachi 320 GB HDD
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2009 10:39 (Mitch).
4 godine
neaktivan

Najbolji ti je ulead video studio 10.0.Evo linka za skidanje   http://www.brothersoft.com/ulead-videostudio-download-10483.html

N4
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2009 22:13 (n_a_h_e).
5 godina
Bukva kaže...

Ne znam koliko profi ti alat mora biti, al evo stavljam jedan podosta napredan alat koji nije spomenuti do sada

Sony Vegas products

Inače, ako cijena nije problem, moj glas ide Premieru :]

jel ko zna kak u vegasu ubrzat jedan dio(ne cijeli) videa tako da izgleda da ultra-brzo pišem.
ONtopic: preporuka također sony vegas.
4 godine
neaktivan
Bellatrix kaže...

Neznam koliko točno si zahtjevan, ali ja bih ti preporučio jedan koji ja koristim i koji je besplatan i po meni moćan program za obradu trakAxPC

jesi cula za ulead video studio najbolji medu najbojim
N4
5 godina
n_a_h_e kaže...
Bellatrix kaže...

jesi cula za ulead video studio najbolji medu najbojim
 to je muško. ulead sucks!
5 godina
Program za obradu videa

hehe :)) čuo sam ja i za taj.. ulead video studio ali ja koristim taj što sam naveo gore i dosta sam toga s njim napravio!! meni je među najboljim ;)

Ako sam ti pomogao svojim postom, slobodno klikni na gumb HVALA! :)
3 godine
protjeran

probaj s udeal video studio 11 ja ču ti reć još neke kad nađem

Jebeš chuck norrisa kad se vuco digo iz pepela
3 godine
Program za obradu videa

zanima me dali kad spustis neki video klip sa it kao atentat   JFK moze se gledati slajd po slajd zumirati,pauzirati i poboljsati kvalitet slike na neki program   od navedenih

5 godina
rexi kaže...

zanima me dali kad spustis neki video klip sa it kao atentat   JFK moze se gledati slajd po slajd zumirati,pauzirati i poboljsati kvalitet slike na neki program   od navedenih

kvalitetu slike ne možeš popravti (osim svjetline, kontrasta i slično), ali možeš gledati freme po frame, zumirati, to može svaki video editor.

3 godine
protjeran
Program za obradu videa

Za sve bih preporučio Ulead video studio11 jedina mana je što kad staviš video da ga naprimjer smanjiš nemožešu njega stavit sliku kako bi i nju smanjio program je dobar i pun je opcija za obrađivanje ja sam sa kazete na jednom programu(nije bitno kojem)obradio s kazete na cd Koncert Halida Bešlića i stavio sam u UVS 11 i stavio sam kao svoju produkciju i napiso sam ko je sve gost bio uz Halida i svoje ime sam stavio i da još sam reklame maknio i bilo je kao orginal.Preko Power pointa napravio sam neke televizije:FTV,ZDF,NOV@+,RTL... i stavljo sam u neke videe.Izgledalo je amaterski!

TT hard TT rock AJME MENI
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2010 11:24 (Miki Maus OD BAUHUS).
5 godina

već sam ti rekao da je taj ulead video studio stara stvar, stari program. današnji noviji programi nude puno višemogućnosti od njega. u krajnjem slučaju, ulead video studio više niti ne potoji kao softwer.

3 godine
neaktivan
Program za obradu videa

Od besplatnih rješenja preporučujem Wax 2.0, a ukoliko novci nisu problem Adobe Premier.

3 godine
protjeran
robisierra92 kaže...

već sam ti rekao da je taj ulead video studio stara stvar, stari program. današnji noviji programi nude puno višemogućnosti od njega. u krajnjem slučaju, ulead video studio više niti ne potoji kao softwer.

ma dobro al je pun mogučnosti i dobar je ako nemaš para u ostalom koga briga jer je zastario.

TT hard TT rock AJME MENI
3 godine
protjeran
Program za obradu videa
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice