Program za obradu zvuka

poruka: 56
|
čitano: 32.120
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka

El zna tko mozda neki dobar program za obradu zvuka ali da nije atomix,virtual dj,sound editor free ili power sound editor free?

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Program za obradu zvuka

FL Studio. Jako dobar program, treba malo vremena da se skuže sve silne opcije i samo sučelje, ali poslije u njemu možeš raditi čuda. Naravno ne očekuj da češ nešto napraviti ako kreneš sam isprobavati funkcije. Najbolje je da ideš po tutorialima koje imaš na njihovim stranicama.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
14 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka

imo sam ja taj,ima previse opcija nema sanse da se snadem a el znas neki program onako da je malo ljepsi poput atomixa?

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Program za obradu zvuka

možda Audacity?

Bubamara na steroidima.
16 godina
offline
RE: Program za obradu zvuka

Iskreno nisam previše u tome, ovaj znam jer sam se malo igrao u njemu. Znam još jedan, a to je Hip hop Ejay no kako vidiš iz naziva da je orijentiran na jedan tip glazbe, tko zna možda ti je za taj tip i potreban Osmijeh Uglavnom prejednostavan mali program koji jako dobro služi svrsi. Kada ga otvoriš imaš par vrsti instrumenata te za svaki instrument imaš par sampleova koje slažeš po svojoj volji i ritmu.  

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
14 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka

hvala vam skinit cu oba dva i hip hop ejay i audacity.

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Program za obradu zvuka

Inače Audacity ti samo služi za izrezivanje i obradu nekog audio filea, micanje šumova, itd.. Premda ako imaš sampleove možeš i u njemu složiti glazbu. A ono što ti tražiš je zapravo program za miksanje, te stvaranje nekakve virtualne glazbe pomoću uzoraka koje nudi program. 

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Program za obradu zvuka
Branimir2412 kaže...

Inače Audacity ti samo služi za izrezivanje i obradu nekog audio filea, micanje šumova, itd.. Premda ako imaš sampleove možeš i u njemu složiti glazbu. A ono što ti tražiš je zapravo program za miksanje, te stvaranje nekakve virtualne glazbe pomoću uzoraka koje nudi program. 

 znam to.Koristit cu obadva.
mp14
15 godina
offline
Program za obradu zvuka

Probaj Mixcraft, odlican ima sve, ima dosta funkcija kao i FL Studio, može se mjenjat boja glasa, može se svirat, i davat note more se dosta toga, a slican je Audacity!

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Program za obradu zvuka

Pokusaj sa Steinberg Wawe Lab

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka

Wavepad

 

najjednostavniji, a opet bogat funkcijama. moja preporuka!

 

a za samu izradu glazbe uzmi taj FL Studio. nije baš jednostavan, al eto...

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2009 21:34 (betmen).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka

ako misliš kreiranje zvukova, samplovi, itd.

preporuka su:

 

catewalk-ov -        Sonar

stainberg-ov -          Cubase

proppelerhead-ov -       Reason

                                           ili Ableton 7.0

 

svi su preko 500 $ ali su za ovo što tražiš THE BEST  ( osobno uzmi (probaj) Sonar )

za svaki program imaš na youtubeu video kako radi itd.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka

a za što bi tebi program koristio, za čistu obradu, znači rezanje, efekti itd., ili za kreiranje glazbe?

Za obradu je dobar Cool Edit, Cubase

Za stvaranje glazbe je po meni jedan od najboljih Reason, sada izlazi Record u kojem će u odnosu na Reason biti i dodano snimanje, i naravno Cubase..

Za sempliranje bi ti s Reasonom u paru dobro poslužio i ReCycle

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka

 Sony Sound Forge.Njime možeš vrlo precizno rezati dijelove pjesme,dodavati efekte,itd...Cool

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka

ja zelim dodavati efekte i sve sto mjenja pjesmu kao power sound editor samo da ima vise efekata moze ikoji se placaju uzet cu trial

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za obradu zvuka
lamborghini murcelago lp640 kaže...

ja zelim dodavati efekte i sve sto mjenja pjesmu kao power sound editor samo da ima vise efekata moze ikoji se placaju uzet cu trial

Probaj ACID od Sony-a

Prilicno kvalitetan alat

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
16 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka

ej, prvo lijep pozdrav svima... evo vidim da je tema već započeta pa ću se samo nadovezati. negdje sam naletio na screen jednog programa za obradu zvuka.. zanima me može li ga netko prepoznati jer mi je nepoznat, a izgleda mi zanimljivo... dosad sam uglavnom koristio audacity za obradu zvuka, dok sam glazbu puštao pomoću traktor dj studia... kombinirao sam i sa sibeliusom i encorom zbog nekih efekata.... program mi izgleda primamljivo i stvarno bih ga želio isprobati..

 

unaprijed puno hvala

Tko pod drugim jamu kopa pod prvim je već iskopo.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2009 15:26 (Laptop).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Program za obradu zvuka

link Evo to je taj Osmijeh

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2009 9:40 (Branimir2412).
14 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka

zna li netko s kojim programom i kako mogu snimiti glazbu(zvukove) koje streamam s interneta?

mislim da s eto može s audacityem ali neznam kako

a onda sam se probudio...
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2009 13:26 (crazy_luđak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Program za obradu zvuka

Ja bi preporučio Cool Edit Pro 2.1. Program je odličan za obradu zvuka. Ja sa njime prebacujem audio kazete na komp i stvarno je odličan za to. Potrebno je pogledati par tutoriala i sve će bit jasno. Program je jednostavan za korištenje i ima puno opcija. Za čistu obradu već gotovih snimaka je super ali za sampleove i slično baš i nije. Za to je FL Studio.

Stick to the shadows....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka

ljudi može li mi tko pomoć?!?

a onda sam se probudio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Program za obradu zvuka
crazy_luđak kaže...

zna li netko s kojim programom i kako mogu snimiti glazbu(zvukove) koje streamam s interneta?

mislim da s eto može s audacityem ali neznam kako

imaš za winamp plugin streamripper

Bubamara na steroidima. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za obradu zvuka
crazy_luđak kaže...

ljudi može li mi tko pomoć?!?

ako trazis za stimanje internet radia

bez sumnje Raima Radio ili ako hoces bugovu preporuku

http://www.bug.hr/program/radiosure-20/94577.aspx

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
14 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka

ne za internetski radio nego za bilo koji internetski izvor zvuka

a onda sam se probudio...
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.8.2009 21:35 (crazy_luđak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za obradu zvuka
crazy_luđak kaže...

ne za internetski radio nego za bilo koji internetski izvor zvuka

hmm maloprije sam citao jedan clanak sa tim,i jos kontam da postam ali reko stavio sam mu ono,sad cu probat nac...

 

http://tubemaster.free.fr

 

Eto ga uspip sam ga brzinski naci :D

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.8.2009 22:33 (xxtoni).
14 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka
WavePad Sound Editor
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Program za obradu zvuka

Moram se umiješati. Kako ti to "streamaš" muziku sa interneta? Rukama ili nogama? Zvuk se na kompjuteru snima na način da se snima svaki output koji ide prema zvučnicima tj. ono što čuješ. Svaki audio CD se izvodi na način da se podaci učitavju kao stream (dio po dio i tako i izvode) jer su to bile prevelike datoteke da bi se u komadu učitale u memoriju i odatle izvodile. Ta tehnologija sviranja wav datoteka je iz starih vremena ali se zadržala do danas i jednostavno je primjenjena i na internet (da korisnik ne bi čekao satima sata da se cijela datoteka učita, no i ta tehnologija zahtijeva određenu propusnost tj. brzinu internetske veze). Dakle, bilo koji zvuk koji čuješ na zvučnike (nije bitan izvor tog zvuka) možeš snimiti i sa ugrađenim Microsoft Sound Recorder-om. On ima ograničenje na jednu minutu ali to možeš lako zaobići. Ja sve pjesme sa interneta snimam sa svojim karaoke programom (KaPlaRe) koji ima ugrađeni rekorder, onda tu wav datoteku otvorim u Sound Recorder-u, uklonim višak na početku i kraju pjesme pa spremim u mp3 formatu. No ti možeš snimati i u nekom besplatnom Audio Recorder-u. Ne zaboravi da trebaš i podesiti Recording opciju: na Mixer ili Line-in ili što već a ne na Microphone.

 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za obradu zvuka
ninek_zg kaže...

Moram se umiješati. Kako ti to "streamaš" muziku sa interneta? Rukama ili nogama? Zvuk se na kompjuteru snima na način da se snima svaki output koji ide prema zvučnicima tj. ono što čuješ. Svaki audio CD se izvodi na način da se podaci učitavju kao stream (dio po dio i tako i izvode) jer su to bile prevelike datoteke da bi se u komadu učitale u memoriju i odatle izvodile. Ta tehnologija sviranja wav datoteka je iz starih vremena ali se zadržala do danas i jednostavno je primjenjena i na internet (da korisnik ne bi čekao satima sata da se cijela datoteka učita, no i ta tehnologija zahtijeva određenu propusnost tj. brzinu internetske veze). Dakle, bilo koji zvuk koji čuješ na zvučnike (nije bitan izvor tog zvuka) možeš snimiti i sa ugrađenim Microsoft Sound Recorder-om. On ima ograničenje na jednu minutu ali to možeš lako zaobići. Ja sve pjesme sa interneta snimam sa svojim karaoke programom (KaPlaRe) koji ima ugrađeni rekorder, onda tu wav datoteku otvorim u Sound Recorder-u, uklonim višak na početku i kraju pjesme pa spremim u mp3 formatu. No ti možeš snimati i u nekom besplatnom Audio Recorder-u. Ne zaboravi da trebaš i podesiti Recording opciju: na Mixer ili Line-in ili što već a ne na Microphone.

Ti si sad jednostavno napravio komplikaciju,da bi ispao pametan...upravu si,ali za tim nema potrebe,jer postoji kvalitetni programa koji su ljudi koji su bili pametni fino napisali da bi prosjecni korisnici mogli uzicat a ne gnjavit se glupostima koje si ti opisao

 

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
14 godina
neaktivan
offline
Program za obradu zvuka

tražio sam neki drugi program zato što nekim programom za snimanje internet radija nisam uspio snimit stream glazbe čiji sam link postavio

btw opće nemogu dokučit kako se taj tubemaster koristi, on očito snima kad on hoće

a onda sam se probudio...
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.8.2009 0:03 (crazy_luđak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za obradu zvuka
crazy_luđak kaže...

tražio sam neki drugi program zato što nekim programom za snimanje internet radija nisam uspio snimit stream glazbe čiji sam link postavio

Ovak... Skini Free Download Manager ... Skini Any Audio Converter... Napiši u tražilicu  who wants to be a millionaire+youtube... Pomoću Free Download Managera skini klip sa youtubea, a pomoću Any Audio Convertera izvuci pjesmu iz klipa.(možeš odabrati mp3). Voila...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice