Program za pjesmeizradu

poruka: 5
|
čitano: 1.768
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Program za izradu pjesme

Ovako znam da je ovakvih tema bilo jako puno itd.. Mene prvenstveno zanima program za izradu pjesma mislim onako techo.. Program mora biti manji od 4GB za download i nije mi bitno dali je besplatan ili cu ga morat kupit.. Zanima me također da program bude dobar za izradu pjesama i da ih mogu spremit u mp3 a da opet bude i jednostavan ne pretežak za primjenu. Koristio sam FLV ali nisam bas zadovoljan nije mi se svidio. Ako neko zna nek kaze koji i nek kaze neko iskustvo s tim programom po mogućnosti.

 

EDIT: sad sam skuzio da sam naslov krivo napisao pa molim moderatore da ga isprave u "Program za izradu pjesama?"

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2010 23:17 (MarioVk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Program za pjesmeizradu

ajde jel zna neko..? 

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Program za pjesmeizradu

Jel pod "FLV" mislis na Fruity loops?

Ako ne, onda isprobaj taj program...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Program za izradu pjesme
MarioVk kaže...

Ovako znam da je ovakvih tema bilo jako puno itd.. Mene prvenstveno zanima program za izradu pjesma mislim onako techo.. Program mora biti manji od 4GB za download i nije mi bitno dali je besplatan ili cu ga morat kupit.. Zanima me također da program bude dobar za izradu pjesama i da ih mogu spremit u mp3 a da opet bude i jednostavan ne pretežak za primjenu. Koristio sam FLV ali nisam bas zadovoljan nije mi se svidio. Ako neko zna nek kaze koji i nek kaze neko iskustvo s tim programom po mogućnosti.

 

EDIT: sad sam skuzio da sam naslov krivo napisao pa molim moderatore da ga isprave u "Program za izradu pjesama?"

Fruity Loops, Reason, Cubase..sve su komercijalni programi.

Preporučam korištenje MIDI klavijature.

15 godina
offline
RE: Program za pjesmeizradu
rustweaver kaže...

Jel pod "FLV" mislis na Fruity loops?

Ako ne, onda isprobaj taj program...

da probao sam niam zadovolja :D

voluhare kaže...

Fruity Loops, Reason, Cubase..sve su komercijalni programi.

Preporučam korištenje MIDI klavijature.

koji je bolji reason ili cubase

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice