Program za Video, brisanje tablica i gašenje zvuka

poruka: 7
|
čitano: 1.422
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Program za Video, brisanje tablica i gašenje zvuka

dali postoji takav program, u free izdanju ili neki crack da na postojećem videu zamutim tablice na video-snimci te da na pojedinim sekundama ugasim zvuk ili stavim neki drugi ton da ga prekrije, i da kad se sprema da kvaliteta ostane ista tj da ne padne previše..? Svi videi su mi u FullHD ili 4k?

 

- Volio bi da ima još i svojstva za rezanje, ubacivanje ostalog videa, glazbe, mjenjaje formata, i još sitnica da se napravi kvalitetan video edit..?

Pare nisu problem, para nema.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Program za Video, brisanje tablica i gašenje z

To moze svaki video editor. Pitanje je samo koje formate podrzavaju..... NE mogu ti preporuciti neki besplatni jer koristim premiere.....

8 godina
neaktivan
offline
Re: Program za Video, brisanje tablica i gašenje z
Može i premiere? Samo ako je jednostavniji za rad, da se početnik snađe
Pare nisu problem, para nema.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Program za Video, brisanje tablica i gašenje z
To je zadnje sto treba pocetniku...Movie maker ako ga jos ima uopšte...
16 godina
neaktivan
offline
Program za Video, brisanje tablica i gašenje zvuka

Vegas video nije los.

VLC je imao svoj video editor, nisam siguran da li je jos uvijek aktivan http://www.videolan.org/vlmc/

Poprilicno jednostavan za raditi.

ccna, ccda, ccnp, ccdp, ccie written, eci peci pec ti si mali zec, a ja mala vjeverica, eci peci pec
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Program za Video, brisanje tablica i gašenje z
Torent kaže...
To je zadnje sto treba pocetniku...Movie maker ako ga jos ima uopšte...

 

Ako se očito razumite u to, dali igdje postoji skritpa neka sa uputama za rad na premier pro cc? još da je na hrvatskom :D

 

A pogledaću taj VLMC

Nikad nisam bio kao drugi. Znao sam više nego drugi, znao sam bolje i radio drugačije. Nakon 20 godina života, danas radu u komunalnom, čuvaju ovce, a ja gledam i promatram iz svemirske postaje. Šou.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Program za Video, brisanje tablica i gašenje z

Pa pun je net toga ali ne znam za hrvatski. Na youtube imas stotine sati tutorijala ali za ovo sto tebi treba premiere je teski overkill....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice