Spajanje kompa na TV

poruka: 2
|
čitano: 2.368
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Spajanje kompa na TV
pitanje

Bok,

Ovako, upravo sam pokušavao spojiti. Isprobao dosta opcija na nvidinom control panelu al još uvijek to nije to. Monitor je 17" 4:3, a TV je HD 16:9, naravno preko s-videa neću propustiti HD rezoluciju, ali bi htio barem 16:9 PAL signal, da li je to moguće? Za sada sam uspio dobiti 4:3 razvučeno na 16:9. Kako najbolje sve to složiti da gledam filmove? Ima i ona fora da neće prikazivati film i na monitoru i TVu, pa se treba složiti clone, ili dual view itd. Ako mi može netko u par koraka to razjasnit pliz.

 

hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Spajanje kompa na TV

Ja imam spojen PC i TV preko hdmi kabela. Kada želim gledati film na tv-u odem na nview display settings/single display/tv. To mi najbolje odgovara jer imam 37" tv, a konfiguracija mi i nije nešto jaka. Po meni je ova opcija najjednostavnija jer ti ostaju jedne postavke (rezolucija, rr) za monitor i druge za tv kada sve namjestiš i kasnije si miran. Osobno sam uvijek imao problema sa dualview i pogotovo sa clone uvijek mi se nešto pošeremetilo pa onda sve namještaj iz početkaMršti se. Što se tiče slike moraš na tv-u podesiti na B-PAL ili any-PAL (ako se dobro sjećam) da ti prikazuje video. Pozz!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice