Video format za pioneer auto radio

poruka: 4
|
čitano: 4.955
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Video format za pioneer auto radio

Dali mi tko moze pomoci kupio sam Pioneer AVH 5000D

Nemogu pronaci odgovarajuci video format na kojem bi radio funkcjonirao. Na dvd-u koji sam dobio uz auto radio su pjesme na .vob

pa sam pokusao sa mp4 i vob formatom ali ne funkcjonira. Znaci zanima me format na kojem bi uz audio bio prikazan i video

a da je kompabitilan sa radiom. Mozda WMA?

It's not always rainbows and butterflies, it's compromise that moves us along
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Video format za pioneer auto radio

Po nekim podacima s interneta, ovaj radio podržava DVD-Video i DivX formate; znači opcije su izraditi klasični DVD-Video disk ili podatkovni disk s video datotekama kodiranim DivX codecom (u .avi obliku).

KaeR
14 godina
neaktivan
offline
Video format za pioneer auto radio

Fulo sam model P5900D

Ali isto je sve , pokusao sam danas na 10 nacina . Samo divix format uspijem pokreniti ali "trokaje" ne znam zasto . Ako neko u Splitu je tu da mu se da objasnit kako sprzit taj dvd. Ima za pivu :)

It's not always rainbows and butterflies, it's compromise that moves us along
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Video format za pioneer auto radio

DivX možda ne radi dobro zbog izbora parametara kodiranja - ne znam čime točno konvertiraš film, ali probaj namjestiti rezoluciju na 720*576 ili 720*480 i ne preveliki bitrate (recimo do 2 Mbit/s). Primjer programa s kojim možeš konverirati je besplatni Xmedia Recode; ima ih još dosta besplatnih.

 

A za kreiranje "običnog" DVD-Video medija ti treba također neki program za izradu DVD-Video strukture - probaj besplatni DVD Flick.

KaeR
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice