Video@125fps

poruka: 9
|
čitano: 2.090
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Video@125fps

jutar.

pitanjce: koji program za obradu videa (jer mi treba da stavim videe u razlicitim FPSima (23.9, 25, 30, 60, 90 i 125, trebam za fax)) moze staviti videe na prije nabrojenim FPSima u jedan i da to izbacim van kao video u 125 FPS (da ovaj na maximalnom FPSu je gubi na kolicini slicica)? (znam sve price o refresh rateu, ljudskom oku, bla bla bla). kolko sam se igrao s tim, virtualdub moze napraviti snimljen source od 125fps u gledljiv AVI na 125fps, ali ako bi to iso radit u nekom programu za obradu videa (da stavim intro i slicno, jel), van bi dobio video na najvise 30fps, sto mi je beskorisno jer onda ostali video koji imaju vise od 30 gube na broju slicica te kao rezultat imam zadnja tri videa na 30fps a ne kako bi trebalo biti (60, 90 i 125).

hvala

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Video@125fps

adobe premiere to moze bez beda, samo nije bas za pocetnike

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Video@125fps

zahvaljujem. pogledat cu da vidim da li radi kako trebam.

 

edit: da li je dobar i adobe premiere elements ili bas mora biti premiere  (pretpostavljam da je to cjeli suite; jer je razlika u skoro 2GB downloada)?

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2011 11:23 (Bass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Video@125fps

e sad neznam tocno za taj elements, ali za premiere cs3 sam siguran da ima opciju jer ga osobno koristim

 

 

PS

Otvoris video u njemu pa ides na export, i tamo imas brdo opcija (formati, fps, bit rate itd itd)

 

PS2

U koliko fps je snimljen original video? jer ako je oko 25 i razuvces ga na 125 to ce ti grozno izgledati (jer ipak nijedan program nemoze stvorit nepostojece slicice)

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2011 11:59 (Escudo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Video@125fps
Bass kaže...

zahvaljujem. pogledat cu da vidim da li radi kako trebam.

 

edit: da li je dobar i adobe premiere elements ili bas mora biti premiere  (pretpostavljam da je to cjeli suite; jer je razlika u skoro 2GB downloada)?

elements je gotovo za krajnje početnike ( i tamo trebaš nešto znat :P), premiere je naravno napredniji pa presudi sam :P

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
15 godina
offline
Re: Video@125fps

imam porpilicno iskustva s izradom video materijala tako da mi malo ucenja nije na odmet ali mi je samo vazno da mogu napravit jedan filmic od 125fps. valjda nije tolko komplicirano da to ne cu skuzit.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Video@125fps
Bass kaže...

imam porpilicno iskustva s izradom video materijala tako da mi malo ucenja nije na odmet ali mi je samo vazno da mogu napravit jedan filmic od 125fps. valjda nije tolko komplicirano da to ne cu skuzit.

Snimi nesto na sto vise moguce fps, pa taj video otvori u premiere i idi na export, tamo mozes odabrat i do 300fps, simple :)

15 godina
offline
Video@125fps

ako sto sam napisao, baza ce biti video od 125fps i iz njega cu dalje slagat ostale videse s pripadajucim FPSima.

 

hvala na pomoci decki, bog ce vam platit za ovo {#}

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2011 15:39 (Bass).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Video@125fps
Bass kaže...

ako sto sam napisao, baza ce biti video od 125fps i iz njega cu dalje slagat ostale videse s pripadajucim FPSima.

 

hvala na pomoci decki, bog ce vam platit za ovo {#}

ok ako kreces sa 125fps i smanjujes onda nebi trebalo biti nikakvih problema :)

mislio sam da je suprotno moji bed

 

i mali off, ako oces nekome zhvaliti stisnes tipku hvala ispod posta koji ti je pomogao ;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice