Autoradio preporuka

poruka: 8
|
čitano: 9.961
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Autoradio preporuka

trebam preporuku za neki autoradio do cca 500 kn da je solidan može i za manje naravno hahah

 

EDIT: planiram ga spajat na pojačalo u autu

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2013 11:39 (Over(C)lock).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Autoradio preporuka

U tom cjenovnom razredu uglavnom prevladavaju Pioneer, Kenwood, JVC, Sony... Koji god da uzmeš od njih - nećeš pogriješiti u tom cjenovnom razredu.

 

Gledaj samo da ima RCA izlaze i to je to, jer preko toga se spaja pojačalo tj preko chinch kablova.

 

 

http://www.emmezeta.hr/multimedija/audio/auto-radio/24267/jvc-kd-x30ey-autoradio/

http://www.emmezeta.hr/multimedija/audio/auto-radio/29049/pioneer-mvh-150ui-autoradio/

 

12 godina
offline
Autoradio preporuka

i mislio sam da su najači u tom rangu ovako gledajući malo :) ništa hvala na pomoći :) {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Autoradio preporuka

Evo da ne otvaram novu temu, pa ću i ja tražit ovdje preporuku.

 

Trebao bih autoradio do najviše 300 kn. Znam da to nisu nikakve pare i da se ne može dobit bog zna šta za te pare ali bolje išta nego ništa.

 

Recimo da mi je najbitnije da ima utor za USB, da svijetli u plavoj, crvenoj ili tak nekoj atraktivnijoj boji i da ima daljinski iako to nije tolko važno.

 

Hvala!

Tu sam i kad misliš da nisam!! BF3: GHOSTair
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2013 13:55 (Nisam Ja,Nisi Ti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Autoradio preporuka

Treba mi neka preporuka za radio do 500kn da je best-buy. Mora imati USB, mp3, te da nije bas neko kinesko smece :D

 

Gledao sam za 400kn ima već veliki izbor (sony, jvc, kenwood i pioneer), ali neznam koji da odaberem..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Autoradio preporuka
Rasho kaže...

Treba mi neka preporuka za radio do 500kn da je best-buy. Mora imati USB, mp3, te da nije bas neko kinesko smece :D

 

Gledao sam za 400kn ima već veliki izbor (sony, jvc, kenwood i pioneer), ali neznam koji da odaberem..

 

Evo to i meni treba samo moj je džeparac do 800kn, ima ko kakav prijedlog?

(I bilo bi dobro da ima handsfree opciju preko bluetootha sa dobrim mikrofonom)

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 22:34 (Carek).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice