Gdje kupiti VHS videorekorder ?

poruka: 15
|
čitano: 23.625
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti VHS videorekorder ?

Je li moguće ovo čudo uopće još negdje kupiti u Zagrebu ?Pitao sam već na nekoliko mjesta ali ništa..

 

Da sam normalan poludio bi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gdje kupiti VHS videorekorder ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gdje kupiti VHS videorekorder ?
Što te točno zanima, marka, nov, rabljen, starost, ispravnost, ... ?
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Gdje kupiti VHS videorekorder ?
Hanter kaže...

Je li moguće ovo čudo uopće još negdje kupiti u Zagrebu ?Pitao sam već na nekoliko mjesta ali ništa..

 

Moram priznati da se ne sjećam kada sam zadnji put vidio VCR na prodaju u trgovini... Možda neka tvrtka koja se bavi ugrađivanjem alarmnih i sustava vidao nadzora? Mada si i oni većinom pršli na digiralne snimače...ne škodi pitati možda znaj gdje nabaviti.

 

Npr.

 

http://www.tehnoservis.net/video-nadzor-usluge-1.html

 

 

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti VHS videorekorder ?

Pa nisam lud kupovat pokvareni {#}

Najbolje novi ako postoji

Da sam normalan poludio bi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gdje kupiti VHS videorekorder ?

Bojim se više nigdje, jer je proizvodnja prestala. Ako ga trebaš, kupi rabljeni, mada je i do videokazeta već teže doći... a za što ti treba, prebaciti neke VHSice na komp? Ako je samo to, možda bolje da ga posudiš od nekoga...

I was only mostly dead, try finding that option on government paperwork!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti VHS videorekorder ?
Father_Dougal kaže...

Bojim se više nigdje, jer je proizvodnja prestala. Ako ga trebaš, kupi rabljeni, mada je i do videokazeta već teže doći... a za što ti treba, prebaciti neke VHSice na komp? Ako je samo to, možda bolje da ga posudiš od nekoga...

 

Također: većina videoteka nudi mogućnost presnimljavanja s VHS-a na DVD-e za neke sitne pare.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti VHS videorekorder ?

Ma imam hrpu starih kazeta na kojima su filmovi, obiteljske snimke itd..Sentimentalna vrijednost {#}

I budući da je toga jako puno, nebi se vjerojatno isplatilo sve to presnimavati na dvd..Kakve su otprilike cijene presnimavanja ?

Da sam normalan poludio bi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gdje kupiti VHS videorekorder ?
Hanter kaže...

Ma imam hrpu starih kazeta na kojima su filmovi, obiteljske snimke itd..Sentimentalna vrijednost {#}

I budući da je toga jako puno, nebi se vjerojatno isplatilo sve to presnimavati na dvd..Kakve su otprilike cijene presnimavanja ?

Posudi VHS od nekoga, posudi DVD snimač (linijski) od nekoga, spoji, presnimavaj. Kazete propadaju s vremenom, to si već prije deset godina morao prebaciti na DVDove.
Filmove nabavi nekako drugačije :) ili iz videoteke na trajnoj posudbi, kupi rabljeno. Obiteljske snimke snimi i odmah kopiraj na još jedan DVD drugog proizvođača.

I was only mostly dead, try finding that option on government paperwork!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti VHS videorekorder ?
Father_Dougal kaže...
Hanter kaže...

Ma imam hrpu starih kazeta na kojima su filmovi, obiteljske snimke itd..Sentimentalna vrijednost {#}

I budući da je toga jako puno, nebi se vjerojatno isplatilo sve to presnimavati na dvd..Kakve su otprilike cijene presnimavanja ?

Posudi VHS od nekoga, posudi DVD snimač (linijski) od nekoga, spoji, presnimavaj. Kazete propadaju s vremenom, to si već prije deset godina morao prebaciti na DVDove.
Filmove nabavi nekako drugačije :) ili iz videoteke na trajnoj posudbi, kupi rabljeno. Obiteljske snimke snimi i odmah kopiraj na još jedan DVD drugog proizvođača.

jel se može negdje nac malo detaljniji tutorial za presnimavanje kazeta koristeči vhs is dvd rekorder?

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: Gdje kupiti VHS videorekorder ?
Father_Dougal kaže...
Kazete propadaju s vremenom, to si već prije deset godina morao prebaciti na DVDove.

Propadaju i DVD-ovi ;)

Ne treba ti tutorial za to. Spojiš VHS-ov AV out (SCART ili 3 cincha) na AV in od DVD rekordera ili TV kartice i sl. i na DVD rekorderu kao ulaz staviš AV, pokreneš kazetu i počneš snimati na DVD.

DIY projekti: http://vidosprojects.freei.me/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti VHS videorekorder ?
Vido kaže...
Father_Dougal kaže...
Kazete propadaju s vremenom, to si već prije deset godina morao prebaciti na DVDove.

Propadaju i DVD-ovi ;)

Ne treba ti tutorial za to. Spojiš VHS-ov AV out (SCART ili 3 cincha) na AV in od DVD rekordera ili TV kartice i sl. i na DVD rekorderu kao ulaz staviš AV, pokreneš kazetu i počneš snimati na DVD.

ok fala,poigrat cu se malo :D

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: Gdje kupiti VHS videorekorder ?

Ako ti je dovoljno prebacivanje s VHS na DVD, onda pogledaj neke combo uredjaje.

 

Npr. LG DVD VCR RCT689, cca. 1.200 kn, http://www.lg.com/it/tv-audio-video/video/LG-lettori-dvd-RCT689H.jsp

 

Sasa

you don't have to be crazy to work here, but it helps
10 godina
protjeran
offline
Gdje kupiti VHS videorekorder ?

Videorekorderi se najlakše mogu kupiti kod profesionalnih snimatelja vjenčanja. Oni imaju hrpu videorekordera koje sada masovno koriste za digitalizaciju brojnih VHS kazeta koje im donose klijenti. Oni će vam videorekorder prodati vrlo jeftino - ja sam kod njih nabavio jedan za samo 12€. Osim toga,možete biti 100%-sigurni da su njihovi videorekorderi ispravni. Nije ni važno da li će vam prodati rabljeni ili novi,jer razlika u kvaliteti slike i zvuka između rabljenih i novih VHS uređaja je totalno neprimjetna. Oni imaju samo najbolje marke VHS uređaja,tako da ne morate strahovati da će uređaji imati lošu sliku i zvuk.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti VHS videorekorder ?

Gdje kupiti novi ?

Ne preko njuškala.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice