Kako spojiti ovo?

poruka: 5
|
čitano: 1.161
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti ovo?

spojio sam dvd preko scarta sa hdtvom.optičkim digitalnim kablom sam spojio dvd sa linijom.e sad me zanima kad to spojim zašto nemam zvuk na liniji preko optičkog kabla?molim za pomoć i savjet.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako spojiti ovo?

Možda trebaš posebno podesiti liniju i dvd za rad s optičkim kablom. pogledaj uputstva. :-)

 

Zašto ne spojiš liniju i dvd s običnim audio kablovima? jednostavno i jeftino, a ja kod sebe ne primjećujem neku ogromnu nekvalitetu u zvuku...

16 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti ovo?

jao na liniji piše cd digital output.odo se ubit ko siroče.spojio sa običnim činčevima ali htio sam kao bolji zvuk ali sad vidim da nema optical ulaz samo izlaz.izgleda da je ovo rezervirano samo za recivere sa dts dekoderima i da jedino oni imaju optical ulaz.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako spojiti ovo?

Pa ne vidim baš neku svrhu osim ako ti ne treba za profesionalnu upotrebu.... Obični audio kabel i uživaj. :-)

16 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti ovo?

evo vratio sam kako je bilo sa običnim kablom.zvuk je navodno perfektan kad se spaja sa optičkim.onda imaš cake tipa dts,dolby digital i tako to.ali treba reciver za to i 5.1 zvučnički sistem.ja se bio ponadao  da može i stereo sa optičkim.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice