Koji media player kupiti?

poruka: 160
|
čitano: 121.477
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Android TV Box, molim preporuku, Vaš audio kutak
15 godina
odjavljen
offline
Re: Koji media player kupiti?
Avensac kaže...

MHL kao i SlimPort radi uglavnom na "high end" mobitelima (nije uvijek istina).

O tome i pričam. Nije toliko česta pojava da bi se moglo reći "imate sve kod kuće".

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
14 godina
offline
Koji media player kupiti?

zanima me dal postoji neki media player koji podrzava bluray mkv filmove i dts zvuk? tv mi ne podrzava dts zvuk tako da trazim neku alternativu. bluray player mi je pomalo skup a i nebi iskoristavo nikad njegov puni potencijal jer nemam nijedan bluray disk niti ih kupujem, samo bi preko usb-a pustao filmove

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji media player kupiti?

Stari dobri WDTV live, danas ga mozes naci za 300-400 kn.

Imam ga i radi kako treba, BR i DTSHD rade kako treba na usb, na mrezi zna stekati.

Dodatno sam uzeo RPI2, koji se ubi sa blueray dekodiranjem i TrueHD zvukom (npr Mad Max blueray image sa DTSHD steka da se ne moze gledati), ali je za sve ostalo RPI2 bolji.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji media player kupiti?
maxy0 kaže...

zanima me dal postoji neki media player koji podrzava bluray mkv filmove i dts zvuk? tv mi ne podrzava dts zvuk tako da trazim neku alternativu. bluray player mi je pomalo skup a i nebi iskoristavo nikad njegov puni potencijal jer nemam nijedan bluray disk niti ih kupujem, samo bi preko usb-a pustao filmove

Mislim da bilo koji od Amlogic S812/S805/S802 baziranih playera vrti bluray mkv filmove i dts zvuk.  Sumnjam da vrte dts hd audio zbog licencnih razloga.

Za S812 još ne postoji OpenElec (ako ti je bitan), za ostala dva postoje. ako ti nije bitna podrška za 4K rezoluciju M8 boxovi sa Amlogic S805 ili S802 procesorima su super izbor za malo love.

16 godina
offline
Koji media player kupiti?

Kakvi su ti android playeri ?

 

Trazim player, mora imat wifi, podrzavat dts i mkv.

Trebao bih moc streamat s pc-ovog hdd-a i zavrtit youtube.

 

Ak moze koji prijedlog, radio bih ga vidio :)

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji media player kupiti?

Pošto kupujem tv i po svemu sudeći bit će neki 4k planiram uzeti neki media player. Dvoumim se između raspberry 2 + openolec ili nekog Android media playera (sa s812, s905 procesorom ).

 

Koliko vidim cjenovno su tu negdje, čini mi se da sa Android media player om dobivam jači hardver, ali ne znam koliko su pouzdani što će tiče softverske strane i koliko dobro rade s kodijem. Mislim uglavnom koristiti kodi i puštati nešto s usb-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Koji media player kupiti?

Ja koristim linksysos router A6400 sa ugradjenim media playero i streama sve sa vanjskog diska na Tv i do sada je pustao sve osim jednog filma...Ne znam u kojem formatu...

9 godina
offline
Koji media player kupiti?

Je li uopće moguće prebaciti aplikacije sa internal memorije media playera na SD karticu? U svom media playeru (mygica) imam zauzetih neku 1 od 2 GB, a imam memorijsku od 16 GB na koju bi želio prebaciti barem dio tih aplikacija. Sa onom app2sd mi ne funkcionira, pokazuje mi poruku kako bi trebalo napraviti kao neku particiju na sd kartici. Kako to napraviti i je li uopće to pametno ili je bolje pustiti ovako kako je sada?

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Koji media player kupiti?

Pretpostavljam da je andorid u pitanju. Da bi to mogao regularno napraviti mora ti andorid to omogucavati i mora ti aplikacija biti napisana da to dozvoljava. I widgeti ne rade ako ti je app na sd kartici. Udjes u menazer aplikacija kliknes na palikaciju i ako imas tu move to sd onda mozes a ako nemas onda moras mudrovati sa tim aplikacijama tipa apptosd i sl.

9 godina
offline
Re: Koji media player kupiti?
Nemam one opcije na androidu gdje mogu prebaciti na sd.Probam s nekom aplikacijom.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Koji media player kupiti?

Neces uspjeti...

9 godina
offline
Re: Koji media player kupiti?
Da,uvjerio sam se.Dobivam neku poruku kako moj uređaj ne dopusta instalaciju na sd karticu.
8 godina
neaktivan
offline
Koji media player kupiti?

Pozdrav forumašima, molio bih za pomoć:(

 

S gearbesta sam naručio MXIII android box, verziju s 2 gb rama. Danas mi je došla, sve lijepo upakirano, spojim kabele, kliknem na Power dugme i ništa. Ne boota se, ne pokazuje svjetlo, ništa. Ne znam šta da radim:(. Provjerit ću kod kolega da li je strujni kabel u redu. Što mi je dalje činiti ako se uspostavi da jest? Totalno sam razočaran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji media player kupiti?

Nakon sad već višegodišnjeg igranja sa media playerima, napravio bi par recenzija, pa možda nekome pomogne u odluci. Do sada sam imao jedan android usb stick i 3 media playera. Krenimo redom:

1. V8 Android mini PC - prvi uređaj koji sam nabavio. To je ustvari, usb stick koji se uključuje u HDMI port na tv-u. Nisam ga planirao kupiti,ali sam ga pronašao po izrazito jeftinoj cijeni od 100 kn dok su se prodavali po 500 kn. To je ujedno bio moj prvi susret sa android playerima iako sam se sa XBMC-om/KODI-em susretao već i prije na PC-u.

Karakteristike uređaja su sljedeće:

OS: Google Android 4.1 Jelly Bean
Procesor: RK3066 dual core procesor takta do 1.6GHz Cortex A9
GPU: 4 jezgreni grafički čip sa 3D podrškom
RAM: 1GB DDR3 memorije
Unutarnja memorija: 4GB NAND flash
WiFi 802.11 b/g/n , 10/100Mbps sa vanjskom antenom
1x USB 2.0 standardni konektor, USB HOST, sa podrškom za USB HUB-ove
1x HDMI 1.3
1x Micro SD utor za memorijske kartice
1x micro USB utor za napajanje
Podrška za google play store
Podrška za veliki broj multimedijskih formata divX, mkv, avi, mp4, Xvid, RM8/9/10, VP6, TP, TS, RMVB, VOB, DAT, ASF, TRP, FLV...
Mogućnost downloada dodatnih codeca
Podrška za USB diskove i stickove (*napomena – za USB diskove preporuča se 2.0 USB hub sa vlastitim napajanjem ili HDD sa vlastitim napajanjem)
Podrška za android aplikacije....itd, itd...

 

Sam uređaj je jako dobro radio. Brzo se kretao po meniju, otvarao bez problema KODI i sl. aplikacije. Koristio sam ga sa USB-om od 16 GB. Vanjski hard disk od 120 GB nije prepoznavao, točnije palio ga je i gasio zbog premalo struje. To je bilo i očekivano i napomenuto je u karakteristikama proizvoda. Koristio sam ga 5-6 mjeseci i na kraju ga prodao za 300 kn, tj. zaradio 200 kn na njemu :)

PLUS: veličina, sakriven iza TV-a, lako se prenosi, čitao većinu formata

MINUS: zagrijavanje nakon dugotrajnijeg rada uslijed čega je dolazilo do usporavanja uređaja, ne pokreće vanske HD bez vlastitog napajanja, starija verzija androida

 

2. Mygica 582 kupljena u "Linksu" prije približno 2 godine.  Nakon usb android sticka želio sam uzeti nešto bolje i naletio na akciju u "Linksu" gdje je ovaj uređaj bio na akciji 629 kn. Realno, bio je stotinjak kuna skuplji od onih naručenih preko ebaya i sl.,ali zbog eventualnog ostvarivanja garancije odlučio sam se uzeti uređaj u RH.

Karakteristike uređaja su sljedeće:

  • Amlogic S802B Quad Core CPU, Octa Core GPU, frequency is 2.0 GHz
  • 1GB RAM, 8GB Flash NAND memory
  • Powered by Android 4.4 KitKat OS
  • Built in Internet Browser for Web Surfing with Flash Support
  • Google Playstore, Offering Millions of Apps, Movies, Books and Games
  • XBMC Home Media Center Entertainment. Sports, News, Movies, Religious, Music and more.
  • Skype Video Chat. (Web Camera required, KR-300 remote Supports Microphone/Speaker)
  • Free Movies from Crackle and Free Trial of Netflix.
  • Supports 4K2K video local media playback from Micro SD card or USB HDD
  • Bulit in 2.4 GHz 802.11 b/g/n Wi-Fi with External Antenna
  • HDMI Supports 1080i,1080p and 4K Ultra HD
  • Support weather, calendar, and desktop clock gadgets
  • 2 external USB interface, support for mobile HDD, support mouse and keyboard operating
  • Support for weather, calendar, and desktop clock gadgets
  • Support for music player, picture player and more family entertainment
  • Airplay/DLNA from your Android and Apple IOS Devices straight to your MyGica ATV 582
  • Support for Micro SD card up to 128GB
  • App Installer for application installation from USB/Micro SD.......
  • Uređajem sam bio prezadovoljan, jednostavno je bio puno bolji od android sticka iako sam napomenuo kako sam i njime bio zadovoljan. Ovaj uređaj je bez poteškoća radio sa vanjskim hard diskovima do 1 TB (veće nisam isprobavao). Uređaj je imao svakih nekoliko mjeseci nadogradnje. Neke od tih nadogradnji su bile dobre, druge baš i ne, ali se u slučaju lošijeg rada lako mogao flashati originalni software. Prodao sam ga prije 2 mjeseca kako bi uzeo nijansu jači uređaj.
  • PLUS:uređaj je besprijekorno radio (pali-gasi), fluidni android 4.4, dobra korisnička podrška na stranici mygicasupport.com, CEC radi normalno
  • MINUS:gotovo i nisam našao, eventualno to što je sada Android 4.4 KitKat na neki način već možda pomalo zastario

 

3. TRONSMART MX III PRO - kupljen u "Chipoteci". Uzeo sam ga kao određenu "nadogradnju" na prijašnji media player Mygicu 582. Karakteristike su na ovome linku:

http://mail.chipoteka.hr/artikl/126367/media-player-tronsmart-mxiii-plus-android-2gb-8gb

Nažalost, s ovim playerom sam se družio samo kratko vrijeme. Ne znam da li sam samo ja naletio na "defektni" primjerak ili i u stvarnosti tako radi, ali ja sam se u radu našao sa nekoliko poteškoća pa sam zbog toga bio prisiljen vratiti player. Ovim putem pohvaljujem dečke iz "Chipoteke" koji su bez pogovora slušali i pročitali moje primjedbe na rad uređaja i ponudili mi zamjenu za isti ili povrat novaca. Odabrao sam ovo drugo.

POZITIVNO: novija verzija androida (Lollipop 5.1), više memorije, relativno provjerena marka koja izdaje redovite OTA nadogradnje za uređaj

MINUS:

1. pri uključivanju prepoznaje vanjski hard disk i to i onaj od 120 GB kao i onaj od 500 GB. Međutim, nakon nekog vremena (ponekad je to desetak minuta, ponekad dvadeset, ponekad samo 1-2 minute, media player izbaci vanjski hard. Samim time, zaustavlja se reprodukcija filma,glazbe ili sl. Za svaki slučaj isprobao sam i sa drugom elektronikom na vanjskim diskovima, ali je i s njom isto. Testirao sam diskove sa HD Tune i HD Sentinel programima i pokazuje se 100% ispravnost.
2. uređaj je pri uključivanju obavio automatsku nadogradnju na 108L software, ali problemi ostaju. Vraćanjem na tvorničke postavke problemi ostaju.
3. isprobao sam download filmova i glazbe i gotovo nijednu datoteku nije uspjelo skinuti. Skidanje ili ne krene ili krene te stane nakon 1-2 minute i prikazuje grešku. Isprobano sa aplikacijama Flud, utorrent, Vuze...Torrent aplikacijama je dano root pravo kako bi se moglo nesmetano skidati. Svugdje isti problem.
4. svakih nekoliko uključenja uređaja pojavi se problem da uređaj ne prepoznaje datum, vrijeme, ali i neke aplikacije koje su instalirane (npr. nestajala mi je aplikacija speedtest i sl..
4. BEELINK M18 PRO - nakon kratkog, nažalog neuspješnog druženja sa Tronsmartom krenuo sam u nabavu novog uređaja. U "Neutrino mobileu" naručio sam BEELINK M18 PRO. Karakteristike uređaja su ovdje:
Sam uređaj je dosta lijepo napravljen. Veličinom je sličan Tronsmartu, dosta veći je od Mygice 582. Za razliku od Tronsmarta i Mygice koji su bili od plastike, Beelink ima metalno kučište (kombinacija crno+srebrno) pa lijepo izgleda. Odmah pri pokretanju dobio sam OTA nadogradnju i u dva mjeseca korištenja došle su još 2 OTA nadogradnje koje su poboljšale rad uređaja (najviše se to vidi kod podizanja sustava). nadogradnje su bile brze i instalirane bez poteškoća. Kod postavljanja instalirano je bilo i nekoliko bespotrebnih aplikacija koje sam pobrisao. Treba spomenuti kako je u novijim verzijama android na neki način onemogućeno automatsko snimanje na SD karticu i vanjski HD te je potrebno pri postavljanju torrent i sl. aplikacija dati dozvolu kako bi se moglo skidati na vanjsku memoriju. U protivnom se sve skida na internu memoriju.
POZITIVNO: noviji android, veća memorija, kvaliteta izrade, fluidnost u radu,CEC radi normalno
NEGATIVNO: neke aplikacije ne mogu raditi u pozadini (ili ja to ne znam postaviti), daljinski koji dolazi s uređajem ponekad nije baš precizan.
PREPORUKA: kod svih ovih media playera obavezno uzeti neki airmouse ili bežičnu tipkovnicu jer pripadajući daljinski mogu poslužiti za prvu ruku,ali nisu u potpunosti funkcionalni. Također, 99% korisnika media playera vjerojatno koristi KODI. Kako će nova verzija KODI-a 17 (Krypton) raditi samo na androidima 5.1 ili 6.0 preporučam nabavku istih iako mi se u nekim stvarima Android KitKat čak činio bolji.
Ako bi na kraju napravio neku rang listu, onda bi išla u mom slučaju ovako:
1. Mygica 582
2. Beelink M18
3. android stick V8
-Tronsmart MX III PRO nisam zbog gore navedenih problema testirao duže vremena pa ga nema smisla stavljati na listu.
 
3 0 hvala 3
9 godina
offline
Koji media player kupiti?

Kupio sam panasonic 50 dx 700e i vrlo sam zadovoljan tv-om.Jedini problem koji mi se javio je taj što ne učitava neke avi i mp4 video datoteke sa hard diska  koje sam bez problema učitavao na starom samsungu.Imam veliku bazu od2000 filmova i sad  mi ne očitava desetak posto filmova.Koliko sam tražio neka rješenja problem je i što ne učitava audio dts signal.Mislio sam to rješiti s nekim android playerom.Imate li vi kakvih prijedloga za ovaj problem?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji media player kupiti?

Pozz,

Gledam si uzeti neki malo bolji player , oko 1500 kn rang cijene. 

Nemam 4k tv pa mi je prvo pitanjenda li gledati da im h 265 podrsku ili ne. Brine me da nece se sve kodirati u tome pa i 720p i 1080p i da ondal ne zvisim. 

 

Vidim da u Ronisu ima Popcorn vten za 1500 kn pa jel netko ima kakvih iskustava sa time

 

Androidi me bas i ne privlace na prvu, em ih je more em gledam da plejanje muzike bude kvalitetnije  i  da maltene baba moze klincima crtani pustiti. 

Thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji media player kupiti?

Pozdrav

ima tko kakvu preporuku za neki jeftin android box?

namjena- spajanje na 720p projektor, znaci koristio bi se wifi, torrent, bs player, i filmovi sa usb sticka/hdd.

 

bs player pretpostavljam radi na svim tim boxevima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji media player kupiti?
Nexbox a95x... imas verziju s 1 i 2 gige rama...8 il 16 GB pohrane.... 47 doloresa je i kako sam cuo od ramkza sta ima osijek build za kodi (potrazi na fejsu ako neznas za ovo) najbolji je sto je on dosad probo za te pare...
VenAtoR#2231
6 godina
protjeran
offline
Koji media player kupiti?

kolege, hitno je.

zna li tko na kojoj stranici da kupim taj Nexbox ali s 2 gb ddr3.

tražim najpovoljnijeg prodavača normalno da je za EU, bez davanja.

 

je li dobar i ovaj beelink 3 Gb ddr4 i osam jezgri ?

 

https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_607542.html

Da, JA lično i osobno !
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji media player kupiti?

 

Evo recenzije dva uređaja koja koristim, a admini mogu pobrisati post ako misle kako nije potreban.
Uglavnom, pred dvije godine sam u Neutrinu uzeo Beelink M18 koji je naslijedio dotadašnju Mygicu 520. Beelink ima android 5.1, metalno kućište. Vrlo lako sam ga konfigurirao i u dvije godine nikad nije bilo s njim problema. Pokazatelj je taj što nisam imao potrebe raditi factory reset i sl. stvari. Kako ima vanjsku antenu, dobro mi je hvatao wi-fi.Ima dva usb ulaza, mogućnost optičkog kabla i naravno sd karticu. Memorija 2/16. U početku sam dobio bio 2 OTA updatea, ali sad već preko godinu dana nije bilo updatea iako i bez toga radi odlično. Većinu 4k videa dobro vrti, ali kako nemam 4K tv nisam se previše time ni opterećivao. Youtube ide u svim rezolucijama.PLUSEVI: kvaliteta izrade, stabilnost u radu, vanjska antena,4K ide i u 60 Hz,youtube u svim rezolucijama. MINUSEVI: stariji android
Pred par tjedana sam preko geekbuying ITA uzeo Mecool M8s PRO W. Plaćen je bio 245 kn s dostavom. Vidljivo je manji i plastičniji od Beelinka. Pokreće ga Android 7.1.2.. Radi brzo i glatko po izbornicima. Iako je noviji android i ima istu količinu memorije kako i Beelink, ipak sam mišljenja kako je Beelink kvalitetnije napravljen uređaj.Ima par stvari koje mi se baš i ne sviđaju, ali je to samo moje subjektivno mišljenje. Prva:launcher-iako sam instalirao druge launchere, nekako mi je uvijek pri pokretanju ostao originalni launcher iako sam u postavkama stavio Novu ili Microsoft launcher. Drugo:primjetio sam kako su mi često aplikacije ostale raditi u pozadini,pa sam u postavkama tih aplikacija morao blokirati rad u pozadini koji je po defaultu bio uključen. Treće: skidao sam više verzija youtubea, ali nijedan mi nije davao veću rezoluciju od 720p, četvrto: 4K ide u 30, ali ne i u 60 Hz
PLUSEVI:noviji android, brzo radi, dobar wi-fi iako nema vanjske antene
MINUS: gore sam naveo par stvari za koje mislim kako su nekako nedorečene i kako bi se nekim updateom mogle smanjiti ili u potpunosti eliminirati, nema bluetooth
NAPOMENA: uređaji su testirani na istim postavkama jer sam si jednostavno KODI I SPMC podigao preko backupa na oba uređaja. IPTV sam gledao i preko Perfect playera i što se tiče IPTV-a i gledanja videa i sl. nisam primjetio nikakve probleme.
Konačna ocjena: Beelink 4/5 (manje zbog starijeg androida), Mecool 3/4 (zbog više sitnica koje ne smetaju, ali bi se mogle poboljšati).
Beelink će ujedno u prodaju čim nađem neki uređaj slične kvalitete, Mecool po meni za sad ipak nije te klase,ali može dobro poslužiti kao rezervni uređaj ili za dječju sobu ili sl.

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji media player kupiti?

bok ekipa,

 

trebam pomoć moj WD TV live radi super ali svi ovi novi formati i codec-i su jednostavno nepodržani. Da titlove i ostala moderna čuda ne spominjem....

 

trebam nešto što podržava H.265, da ima ulaz za mrežu, i možda digitalni audio izlaz (nije nužno)

 

ja inače sve gledam sa svog NAS-a.

 

gledam malo ovaj  Media player DUNE HD Solo Lite

 

Budget je do 200 EUR-a koji sam spreman utrošiti.

 

Koja je preporuka od vas?

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji media player kupiti?
ColdBaron kaže...

 

 

Budget je do 200 EUR-a koji sam spreman utrošiti.

 

Koja je preporuka od vas?

 Ne moraš baciti 200 € za obični box

Ovdje imaš s talijanskog skladišta.

Ne plaćaš porez ni carinu, samo šiping

 

Bitno ti je da je CPU amlogic, izbjegavaj rockchip

 

https://www.geekbuying.com/category/TV-Boxes-1879/

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2018 16:56 (Anđeo bez falinge).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji media player kupiti?

Hvala na preporuci gdje kupiti. Ali moje pitanje je što kupiti.

 

Kum mi gleda ovo

 

VENZ TLBB V12 Ultra 4K UHD media player, Amlogic S912 Octa Core ARM 64-bit Cortex A53, 3GB DDR4, 16GB eMMC, USB2.0×3, HDMI, LAN, Dual Band WiFi, Bluetooth 4.0, Android 6.1

 

1200 kn

 

Media player VENZ-TLBB V10 Pro+ 4K UHD, Amlogic S912 Octa Core ARM 64-bit Cortex A53, 2GB DDR4, 16GB eMMC, USB2.0×3, HDMI, LAN, Dual Band WiFi, Bluetooth 4.1, microSD čitač, Android 7.1

 

900 kn

 

zna li netko razliku? ima li tko to doma i kako rade?

 

Hvala svima

11 godina
offline
Re: Koji media player kupiti?
ColdBaron kaže...

bok ekipa,

 

trebam pomoć moj WD TV live radi super ali svi ovi novi formati i codec-i su jednostavno nepodržani. Da titlove i ostala moderna čuda ne spominjem....

 

trebam nešto što podržava H.265, da ima ulaz za mrežu, i možda digitalni audio izlaz (nije nužno)

 

ja inače sve gledam sa svog NAS-a.

 

gledam malo ovaj  Media player DUNE HD Solo Lite

 

Budget je do 200 EUR-a koji sam spreman utrošiti.

 

Koja je preporuka od vas?

 Ako ides na potrosnju full budzeta best of the best je nvidia shild tv sa kontrolerom koji podrzava sve zivo.

 

Imas na saturn.de ili amazonu cca 200eura

 

Od kineskih ti je dovoljan za 30-40 dolara mecool 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji media player kupiti?
roby27 kaže...

 Ako ides na potrosnju full budzeta best of the best je nvidia shild tv sa kontrolerom koji podrzava sve zivo.

 

Imas na saturn.de ili amazonu cca 200eura

 

Od kineskih ti je dovoljan za 30-40 dolara mecool 

 

 

 E sad ti nama objasni po čemu je taj tv box kvalitetniji od "kineskog" Mecoola ?

Zašto bacati novac u smeće ?

Zašto baciti 140 € (odprilike) kad za 60 € može kupiti kvalitetan "kineski" box ?

Što znači u današnjem svijetu pojam "kineski tehnološki proizvod" ?

 

Što to Nvidia box podržava a da jedan Mecool "ne podržava" ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2018 7:04 (Anđeo bez falinge).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji media player kupiti?

Meni je samo bitno da box bude spreman za 4K  jer planiram kupiti ubrzo taj TV. 

 

i da ima donekle jak procesor da bude redovito ažuriran softver. 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji media player kupiti?
ColdBaron kaže...

Meni je samo bitno da box bude spreman za 4K  jer planiram kupiti ubrzo taj TV. 

 

i da ima donekle jak procesor da bude redovito ažuriran softver. 

 

 

 Kupiš bilo koji s osmojezgrenim Amlogic CPU 3 GB RAM memorije i nemaš nikakvih problema.

Nisi valjda lud kupiti u Hrvatskoj od naše trgovačke mafije.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
11 godina
offline
Re: Koji media player kupiti?
Anđeo bez falinge kaže...
roby27 kaže...

 Ako ides na potrosnju full budzeta best of the best je nvidia shild tv sa kontrolerom koji podrzava sve zivo.

 

Imas na saturn.de ili amazonu cca 200eura

 

Od kineskih ti je dovoljan za 30-40 dolara mecool 

 

 

 E sad ti nama objasni po čemu je taj tv box kvalitetniji od "kineskog" Mecoola ?

Zašto bacati novac u smeće ?

Zašto baciti 140 € (odprilike) kad za 60 € može kupiti kvalitetan "kineski" box ?

Što znači u današnjem svijetu pojam "kineski tehnološki proizvod" ?

 

Što to Nvidia box podržava a da jedan Mecool "ne podržava" ?

 https://www.bug.hr/recenzije/nvidia-shield-tv-2017-u-drugom-pokusaju-postaje-nedodirljivi-kralj-kucne-2902

 

Ja sam mu samo sugerirao da ne kupuje kineski box za 1200 nego uzme nesto provjerenije za nesto vise novaca ako hoce potrosit cijeli budzet. A sad da bas kinez ima sve audio licence ko shild nebi rekao ili da salje pass audio 5.1...a i stream zna stucat na kineskom boxu...mozda i nativna netflix aplikacija u 4k?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji media player kupiti?

Jel nužno 3GB RAM memorije ili može i 2 GB

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji media player kupiti?
roby27 kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
roby27 kaze...

 

Ja sam mu samo sugerirao da ne kupuje kineski box za 1200 nego uzme nesto provjerenije za nesto vise novaca ako hoce potrosit cijeli budzet. A sad da bas kinez ima sve audio licence ko shild nebi rekao ili da salje pass audio 5.1...a i stream zna stucat na kineskom boxu...mozda i nativna netflix aplikacija u 4k?

 Imao sam Mecool 3 GB i ne štuca ništa. Uređaj radi kao zmaj. 

E sad, koliko će tako dugo raditi, ne znam ali ni drugi proizvođači ne daju više od godinu dvije garancije.

ColdBaron kaže...

Jel nužno 3GB RAM memorije ili može i 2 GB

 Pa kad moj tv vozi bez problema 4k stream i s lošijim procesorom treba i svaki box to moći.

Posebno je zanimljivo što ti tzv glupi Kinezi ugrađuju kvalitetan CPU i ram...bolji od poznatih proizvođača televizora iz 2017 godine.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Android TV Box, molim preporuku, Vaš audio kutak
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice