Novi DVD Player do 500 kn

poruka: 53
|
čitano: 22.151
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Novi DVD Player do 500 kn !!

Evo kako naslov kaže treba mi novi dvd player do max 500 kn koji primarno dobro pokreće Xvid/Divx, titlove srt. Do sad sam imo onaj excello jeftinjava od 200 kn koja mi radila 3 god i sad crkla. Ajde molim vas da mi nesto preporučite do navedene cifre i da se to može nać u Rijeci, možda mi možete preporučit koji iz Vemila. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Ja imam ovoga... DVD player Quadro DVD-933 Divx, HDMI, USB, 5/1 čitač kartica, crni

 

Meni je odlican. 

 

400kn

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Ja bi ti preporučio PIONEER DV-300 S, cijena cca.499Kn, a pošto ga imam ja prezadovoljan...u svakom slučaju moja preporuka

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Da hmm....meni nekako vise zapeo za oko pionir jer to ipak mi se cini kvalitetnije. Quadro ima sve zivo na sebi ali pitanje je kolko to fluidno radi. Ajde hvala ali pogledat cu jos malo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Novi DVD Player do 500 kn
Bruno kaže...

Ja imam ovoga... DVD player Quadro DVD-933 Divx, HDMI, USB, 5/1 čitač kartica, crni

 

Meni je odlican. 

 

400kn

 

 Kako mu radi reprodukcija video materijala izravno s USB-a?
16 godina
neaktivan
offline
Novi DVD Player do 500 kn

A treba mu oko 10-ak sec. da pokrene film....

 

Sve je ostalo OK

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2008 22:10 (Bruno).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Ovako malo sam bio na google pa sam za ovaj navedeni pioneer pročito da su mu titlovi sitni i da reprodukcija Xvid filmova malo šteka.

E a ovaj Quadro dali kod njega Xvid radi normalno ili znaju filmovi usporavat pa malo zatrzat i kakvi su titlovi?  E  i procito na nekom forumu da  taj quadro model nemoze čitat  DVD-R.  I  jos  dali  ima firmware-ova za ta dva quadro i pioneer. hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Ja nisam nikakvo trzanje primjetio...

Cita DVD-R...

Ima odabir pozicije i oblika podnaslova tako da sa titlovima nema problema ( cita .sub i .srt )...

 

Malo pricekaj da jos netko da nekakvo misljenje jer mislim da sa 500kn mozes uzeti i kvalitetniji player

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2008 23:52 (Bruno).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Novi DVD Player do 500 kn
Bruno kaže...

 

 

Malo pricekaj da jos netko da nekakvo misljenje jer mislim da sa 500kn mozes uzeti i kvalitetniji player

 Pa sa USB-om baš i ne... Takvi su uglavnom još skuplji...
16 godina
protjeran
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Vidim da ovaj Quadro po drugim forumima dosta hvale, samo sto se zna desit da u većini slučajeva im prvi primjerak bude u banani pa odu ga mjenjat. Za sad mi se taj Quadro čini dobar izbor, jer ovi pionirci 300 nisu bas nesto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Ma stvarno je dobar... Nisam nikad imao problema,sve cita,ima za usb i kartice.

Neces pogrijesiti...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DVD Player do 500 kn !!

*DVD player Panasonic DVD-S42E-S, DivX, JPEG, MP3/WMA, progresive scan, srebrni                 ovaj ili   *DVD player Quadro DVD-933 Divx, HDMI, USB, 5/1 čitač kartica, srebrni

No ako si baš previše izbirljiv ja ti preporučam da si nađeš neki s čvrstim diskom.

16 godina
protjeran
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Izgleda da ću ipak taj quadro uzet.....sviđa mi se ideja da si ubodem usb memorijsku da netrebam pržit po dvd-ima. Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Ja imam taj Quadro, sve čita - memorijske kartice, usb stickove, sve vrste DVD-a, HDMI izlaz nisam isprobao, nikad problema s njim, platio sam ga nešto više od 350 kn.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi DVD Player do 500 kn

dali to očitava data cd, dvd... mislim valjda sve fajlove očitava

 

qudarooo dvd....

 

 

imao sam   T-VISION i crko mi.. error... ništa ne očitava... se da mjenjat taj laser...

mislim i onako uzet taj quadroo...

 

glupo mi je uzet neku markicu pa da mi crkne, il neočitava titlove il neko sranje......

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DVD Player do 500 kn

Da, imam taj quadro vec 2 godine i zbilja nikakvih problema. Svaki dan ga koristim navecer (inace, ne ide se spavad dok se bar 2 serije ili film pogledaOsmijeh) i zbilja sam zadovoljan.

Citanje s USB-a je isto ok rjeseno. Malo se priceka i sve ide odlicno. Moze se i firmware flashat i sve. Titlovi idu odlicno, moze se i velicina mijenjat i sve. Ukratko, zbilja ok kupnja. Iako za quadro ce nekome biti previse dat oko 400 kn ali zbilja za te novce i usb citac i sve ok... mislim da ipak dobro prolazi.


¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
16 godina
neaktivan
offline
Novi DVD Player do 500 kn

znači ja mogu prek tog usba piknu externi hdd... i gledat sa harda...

coolll

 

a zašto oni imaju samo 1god jamstva...

vidio sam u vemila da samo samsung ima 2god...

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DVD Player do 500 kn
hellbyte0 kaže...

Ovako malo sam bio na google pa sam za ovaj navedeni pioneer pročito da su mu titlovi sitni i da reprodukcija Xvid filmova malo šteka.

E a ovaj Quadro dali kod njega Xvid radi normalno ili znaju filmovi usporavat pa malo zatrzat i kakvi su titlovi?  E  i procito na nekom forumu da  taj quadro model nemoze čitat  DVD-R.  I  jos  dali  ima firmware-ova za ta dva quadro i pioneer. hvala

 Evo, nedavno sam jednoj curi u Pioneera DV-300 ubacio Sebastianov firmware.

Problem je bio sto ti je originalan pioneerov firmware prikazivao samo nekih prvih XX znakova, tako da kad unutra stavim dvd sa serijama koje se zovu npr. Heroes - 01x02 - bla bla bla....ti vidis samo heroes i 01, tako da nemas pojma koja je serija.
Drugi problem je bio sto su titlovi premali i sto ne podrzava dijakriticke znakove.
Prvo sam bio puknuo neciji drugi firmware, to je povecalo titlove ali se pojavio problem reckanja, onako kao da se preskoci par frameova kad se prikaze titl..prilicno iritirajuce.

Sebastianov firmware rjesava sve navedene probleme, barem koliko sam ja brzinski uspio preletit, jer nemam taj DVD doma.
Inace mislim da je DVD kostao oko 350kn, mislim da za te novce ne mozes dobit kvalitetniji player.

Lupis ovaj Sebastianov firmware kojeg mozes nac na http://pioneerdivx.net/ ... poljski je forum, moras se registrirat...ali isplati se ;)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DVD Player do 500 kn

Ha cuj, jamstvo je bitno, ali kao sto kazes, samsung ima dvije godine. Iskreno, sa samsungom sam imao toliko problema s dvd playerima i to sa par modela da je to mrtva firma sto se dvd playera i mene tice. Pod jamstvom, nov dvd player i to cita neke filmove, neke ne, na nekima preskace... Nosio u servis, mijenjali laser i nakon nekog vremena opet problemi. Opet nosio u servis, dobio novi dvd player i on nakon pola godine isto. Onda sam odustao, kupio novi player. no on nije htio audio cd-e reproducirat. Mislim htio je ali kako kad. Filmove vecinom ok ali znao je opako preskakat neke djelove. Vec sam mislio da je s mojim dvd filmovima problem. Uglavnom sve te iste filmove i dan danas posjedujem i gledam na quadru. Ocito sam imao peh sa tri samsung uredaja al eto, toliko o jamstvu.


¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DVD Player do 500 kn
wick kaže...

znači ja mogu prek tog usba piknu externi hdd... i gledat sa harda...

coolll

 

 

 

 Eh, ne znam sad tocno na koji player mislis. Ali kad sam isao kupovat tog pioneera 300, onda je do njega bio neki vrlo slican s USB-om (mislim model 400 ili tako nesto). I sad pitam ja tipa jel ide na to externi hard, a on kaze: nazalost, ne. Kaze da su isprobavali i da je ocitavao samo do nekih velicina (pretpostavljam samo stickovi, tj. flash memorija). E sad, koliko je to istina, pojma nemam. Ali mislim da ti je bolje uvijek prvo pitat ili negdje iskopat na netu, a ne da kupis player s USB-om za tu namjenu pa se onda razocaras.
16 godina
neaktivan
offline
Novi DVD Player do 500 kn

 

daj probaj ti pinut u dvd 933 neki veći kapacitet usba... jel ograničeno...???

pa javi....

ako imaš externi hdd daj i njega...

sorry kaj gnjavim zanima me...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Svi ti govore kaj kupi a ja cu ti reci kaj nikako nemoj kupiti!!

Nikakav player od Vivaxa, tj. ne samo player vec nista uopce od te firme!!

Radio sam u Vivax-ovom servisu i nemam ni jedne rijeci pohvale za njihove proizvode!!


PC RULES!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Kupio sam Quadro DVD-933. Upalio ga, niš ne radi osim originalnih DVD-ova. Već sam bio poludio, al kako je bila subota predvečer nisam mogao otić nazad u Vemil i tresnut im ga o glavu već sam uhvatio zraka i pronjuškao po forumima i skinuo nekakav firmware iz 5 mj. 2007., lagani flash koji je prošao bez problema i SVE PRORADILO!!!!!!!!! Cool

Čita DVD-ove pune divx-a, xvid-ova, mp3-ica, jpega bilo da su + ili -. Subovi rade bez beda, ne trebaju čak ni bit nazvani isto kao film. Smijeh SD kartica od 2Gb također funkcionira kak spada mada u user manualu je navedeno da prima samo do 512Mb, pokrenio sam Cloverfield, 100000 BC sa nje, radi ko beba. Al još uvijek imam mali problem sa USB-om što se tiče spajanja ext. HDD-a. Nema šanse da ga upogonim. Čak nije ni velik, nekih 40Gb. Ma kaki! Neće pa neće. Malo sam opet pronjuškao po forumima, kažu da ga formatiram na FAT32, postavim ga da je aktivan.etc. , al neće pa neće. Ako je netko možda rješio ovaj problem pliz pomoć bi mi dobro došla.

 

Eto moj osvrt na Quadro. Nakon prvotnog šoka, usljedilo je makar malo veselje, al HDD neće pa neće. Stara narodna dobro govori: "Kolko para, tolko muzike" i nakon nje "Snađi se druže!" Smijeh

 

POzzzzzzzzz svima...........

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DVD Player do 500 kn
silmarillion kaže...

 pronjuškao po forumima i skinuo nekakav firmware iz 5 mj. 2007., lagani flash koji je prošao bez problema i SVE PRORADILO!!!!!!!!! Cool

 

 daj link za taj firmware.... ili ga na PM pošalji... Nevinašce
kodi dvd ima istao šta i qudarov model 939..
konkurencije skuplje...
16 godina
neaktivan
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Evo frende link za firmware stiže:

 

http://rapidshare.com/files/71251502...rmware.zip.htm

 

Imaš dva foldera. Sprži drugi folder stim da zatvoriš sesiju koju pržiš. Utrpaj cd u uređaj i to ti to. Usput rješio sam problem sa hddom, bio je hardware u pitanju, ladica koju imam mi pravila probleme???? Dao mi frend novu ladicu, guta hard discove ko bombone. Cool

 

Eto tolko od mene. Pozzzzz....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Evo pozdrav, moj prvi post, pa da neotvaram novu temu bezvezeCool. Naime iduči tjedan bi si uzeo Philipsov dvd player konkretno ovaj novi model: PH-DVP 3260 sa usb priključkom 380kn Vemil, pa me zanima što imate protiv Philips dvd-aSmijeh. I zanima me da li podržava normalne veličine titlova (kao quadro) ili je ono mini me kao na pioneer modelima pa se mora stavljati firmvare. HvalaBelji se

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2008 22:12 (ToxiCity).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DVD Player do 500 kn

znači sam spržim na cd onda dva filea i pokrenem u dvd

sam nekuim zatvori sesiju koju pržiš???

 

kolki ti je taj hard, velićina??

16 godina
neaktivan
offline
Novi DVD Player do 500 kn

Imao, imam Quadro 933, dva modela su mi već crkla, sad ga opet nosim nazad na popravak. Prvi je umro kod flashanje firmwarea, ovaj drugi je umro sam od sebe. Bez objašnjivog razloga.

Dok u drugoj prostoriji imam povezan Pioneer DV300S s Geniusovim HTW5.1, to mi služi za slušat glazbu. S njim nikad problema.

 

Eh da, usput...čak i na običnom CRT televizoru, razlika u kvaliteti video reprodukcije između ova dva ide u korist Pioneera. Ne puno, ali se vidi, i divxovi idu puno brže i bez ikakvog (milisekundskog) zastajkivanja kakvo mi se pojavljuje na Quadru, hm...bar dok je bio ispravan.

Na istim ovim zvučnicima, moram priznati da je razlika u audio kvaliteti reprodukcije OGROMNA, opet u korist Pioneera. Totalno druga dimenzija, i nevjerojatno s obzirom da je razlika u cijeni dosta malena (100njak kuna?).

Quadro neke DVDe s MP3 fajlovima ne želi pročitat (samo neke VBR pjesme ne voli), dok Pioneer guta sve.

Jedina prednost Quadra je USB, ali ne znam isplati li se žrtvovati sve ostalo zbog toga.

Ako mislite na HDMI na Quadru, slika je dosta loša i zrnata, isprobano, ne pomaže ni flashanje novijeg firmwarea.

Pioneera furam s moddanim firmwareom koji prikazuje preko 40-50 znakova u imenima pjesama i ima te nek fore s boljim čitanjem i većim fontovima subtitlova, ali kako mi služi uglavnom za glazbu - to i nisam previše koristio, bitnija mi je ova prva pogodnost.

 

Eto, kupujte što vam se više sviđa, moja iskustva su bila takva kakva jesu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi DVD Player do 500 kn

imo sam starog Grundiga koji je reko ne tamo prije nove godine...

bio mi je zapeo za oko Quadro sa USB-om, čitačem kartica, HDMI-jem, prvenstveno zbog opremljenosti i niske cijene...

no, prije neg sam išo uzet nešt novo, malo sam prosurfo da vidim kakve su recenzije, mišljenja korisnika itd...

kad sam vidio da ljudi po forumima (u nas i u svijetu) imaju puno prigovora na taj i ostale Quadro playere, kao i slične firme koje ugrađuju manje više istu kinesku elektroniku, odlučio sam pogledat koji to uređaji imaju najbolje kritike...

da ne ispadne Quadro totalni škart, ima ljudi koji nemaju baš nikakvog prigovora i kažu da im radi ko švicarski sat ;) al je bilo ipak previše onih koji su se razočarali (bilo kvalitetom slike i zvuka, elektronike ili izrade) pogotovo u usporedbi sa jačim igračima (Pioneer, Sony, Panasonic, Philips, LG...)...

nakon silnog istraživanja došo sam do zaključka da to Pioneer ipak najbolje radi (za mase), jedini prigovor koji sam našo je upravo već spominjana veličina fonta kod DivX/Xvid reprodukcije...

na kraju sam uzo DV-400-S za nekih 700 i kusur kunića i nije mi žao ni lipe (ima manje fontove al ništa strašno)...

zašto taj a ne DV-300 koji je dost jeftiniji?

zato što ima USB i, ono najvažnije, HDMI, da ne moram opet uskoro kupovat novi kad kupim LCD TV :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.5.2008 17:28 (LittleNicky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi DVD Player do 500 kn
LittleNicky kaže...

imo sam starog Grundiga koji je reko ne tamo prije nove godine...

bio mi je zapeo za oko Quadro sa USB-om, čitačem kartica, HDMI-jem, prvenstveno zbog opremljenosti i niske cijene...

no, prije neg sam išo uzet nešt novo, malo sam prosurfo da vidim kakve su recenzije, mišljenja korisnika itd...

kad sam vidio da ljudi po forumima (u nas i u svijetu) imaju puno prigovora na taj i ostale Quadro playere, kao i slične firme koje ugrađuju manje više istu kinesku elektroniku, odlučio sam pogledat koji to uređaji imaju najbolje kritike...

da ne ispadne Quadro totalni škart, ima ljudi koji nemaju baš nikakvog prigovora i kažu da im radi ko švicarski sat ;) al je bilo ipak previše onih koji su se razočarali (bilo kvalitetom slike i zvuka, elektronike ili izrade) pogotovo u usporedbi sa jačim igračima (Pioneer, Sony, Panasonic, Philips, LG...)...

nakon silnog istraživanja došo sam do zaključka da to Pioneer ipak najbolje radi (za mase), jedini prigovor koji sam našo je upravo već spominjana veličina fonta kod DivX/Xvid reprodukcije...

na kraju sam uzo DV-400-S za nekih 700 i kusur kunića i nije mi žao ni lipe (ima manje fontove al ništa strašno)...

zašto taj a ne DV-300 koji je dost jeftiniji?

zato što ima USB i, ono najvažnije, HDMI, da ne moram opet uskoro kupovat novi kad kupim LCD TV :)

 Ne da ćeš morat uskoro ponovno kupovat, nego ako tako gledaš (prema HD formatima nadam se), onda ćeš morati tako ionako kupovati blu-ray player, kojih je na tržištu sve više, sad je i medija i snimača sve više i više...i uskoro (za godinu-dvije) će blu-ray biti solidno raširen po tržištu.
Već sada svi najnoviji naslovi izlaze i na blu-rayu, i ne vidim smisla u kupnji (jako) skupih DVD playera kad je novi format ne pred vratima, nego ih je i već polu-otvorio :)
*ebiga, tehnologija ide dalje.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice