Projektor

poruka: 6
|
čitano: 5.797
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Izbor Projektora

Pozdrav

 

Planiram si kupiti projektor do cijene 2500kn maksimalno 3000kn, zanima me što mi preporučavate

Inače bi projektor koristio najviše za gledanje filmova i bitno mi je da slika bude što bolje vidljiva na danskom svjetlu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Projektor

Ja baš ovih dana to isto istražujem i zapelo mi ovo za oko: 3D projektor Benq 1280x800. Malo prelazi tvoj buđet ali bi se isplatilo dati malo više. Na eBayu si naruči 3D naočale za 20-tak $. Platno isto uzmeš nekakvo samostojeće. Ja npr. planiram ovako nešto (170x127 cm).

Meni možda dođe na red kroz koji mjesec jer sam se stvarno zapalio za to. Sad kad sam si složio HTPC sa 5.1 zvukom u sobi, nekako mi je moj 82cm (HD Ready) Panasonic postao premalen za potpuni ugođaj kućnog kina. Posebno sada kad gledam mkv filmove s 1080p a udaljen sam od TV-a 3m.

 

Ujedno bih molio nekog tko se bolje kuži u specifikacije navedenog projektora da mi opiše da li je to ok projektor za uloženi novac, što je dobro a što ne na njemu i sl. (na žalost, ne mogu odvojiti 6000 i više kn za neki 1920x1080).

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Projektor
Ja sam uzeo prije 2 mjeseca lg pb62g,3200 kn, isto 3d ready, rezolucije kao taj benq, projektor je led, što znači 30 000 sati možeš gledati, ne moraš brinuti o lampi, za filmove je odlična stvar, jedino moraš zamraciti prostoriju što mi ne predstavlja nikakav problem, jer po noći i gledam filmove,pogledaj malo na YouTube o tom projektoru, samo tamo upiši lg pb60g jer ovaj 62g je u biti isti model, samo uz njega još dobiješ widi stick za bežično streamanje s kompa...
12 godina
protjeran
offline
Projektor

Pozdrav,

 

zanima me šta može bit sa projektorom. otkad se upali samo vertikalne crte

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 15:33 (Bulldozer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Projektor

Pozdrav! Ako mi netko moze preporuciti neki projektor do 3k kuna,, koristio bi se za gledanje filmova mozda 1-2 puta tjedno i ponekad zaigrati koju igru sa ps3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice