Prženje spotova za AUTO VIDEO PLAYER

poruka: 7
|
čitano: 5.235
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prženje spotova za AUTO VIDEO PLAYER

Dakle kao što je naziv teme, zanima me po kojoj metodi trebam pržiti i u kojem formatu spotove da bi radili u auto video playeru?

 

Točnije ne pržim sebi tako da ne znam detaljnije podatke o playeru, znam samo da podržava HD video rezoluciju i CD/DVD, za formate nisam siguran

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 13:24 (ibari91).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prženje spotova za AUTO VIDEO PLAYER
ibari91 kaže...

Dakle kao što je naziv teme, zanima me po kojoj metodi trebam pržiti i u kojem formatu spotove da bi radili u auto video playeru?

 

Točnije ne pržim sebi tako da ne znam detaljnije podatke o playeru, znam samo da podržava HD video rezoluciju i CD/DVD, za formate nisam siguran

Složi kolekciju i iskoristi DVD Flick da to sve spržiš na DVD. Ako podržava DVD onda nemaš problema. Mada mislim da, ukoliko je u pitanju noviji uređaj, da bi trebao podržavati sve popularnije formate.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prženje spotova za AUTO VIDEO PLAYER

Točnije u pitanju je nakoliko spotova koji su sninuti sa youtube-a u FLV formatu, to sam pretvorio u .AVI HD rezoluciju sad mi nije jasno kako da to spržim, (koristim NERO 15) i kod prženja dvd videa me traži da ubacim dvd file-ove, .vob itd a kod AVCHD dvd-a također nemogu postavit .avi file-ove

15 godina
offline
Re: Prženje spotova za AUTO VIDEO PLAYER

..pokušavaš napraviti DVD-Video, to je standard.. za dvd.

-što player podržava, ima li npr mem.karticu/usb? Ako je 'moderniji' player tad 'video file' snimiš na medij kao file (ne kao video), znači nova kompilacija kao za pc ne za dvd-video. Format je sporedan, ovisno što podržava npr divx.. avc itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prženje spotova za AUTO VIDEO PLAYER

znači pržim kao DATA DVD disk? ubacim te avi fajlove, spržim i m oralo bi radit na tom playeru?

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 14:17 (ibari91).
11 godina
neaktivan
offline
Prženje spotova za AUTO VIDEO PLAYER

DVD video standard svakako podrzava, nacini isti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prženje spotova za AUTO VIDEO PLAYER

da podržava i mem.karticu i usb i cd/dvd

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice