Soundbar-preporuka

poruka: 12
|
čitano: 2.271
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Soundbar-preporuka

Nema nikakvih tema za to područje pa da prodiskutiramo ovdje..

Prodao (Klipsche+Nad) stereo sistem i selim se na gore navedeni sistem, radi prostora..

Tražim neki soundbar za filmove i muziku, izvor zvuka, komp i eventualno telka..

Gledam nekaj do 5tkn max.. U tom cjenovnom rangu da se dobar sistem nać, samo kaj je ponuda velika, a odabir još teži..

Pikirao sam Denon Heos HomeCinema, bio na akciji za 4.4tkn, sad mu je regularna cijena 5.6tkn, što mi je malo previše, kolko sam ga slušao na kratko, zvuči odlično..

Slušam mišljenja..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Soundbar-preporuka

Evo par primjera:

LINK

LINK

LINK

Mislim da ni sa jednim nećeš pogriješiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Soundbar-preporuka

Prije cca 2g uz Samsung smart tv uzel ovo:

http://www.ronis.hr/soundbar-samsung-hw-f450-280w-bluetooth/HW-F450%2FEN/product/

wifi, i ostale pizdarije i mogu ti reci da mi je cisto dosta za sobu od cca 20m2 ....
E sad ti mozes i jos vise izdvojiti tako da ni sa jednim od ovih gore nebus pogrijesil ...

Lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Re: Soundbar-preporuka
brijalec kaže...

Prije cca 2g uz Samsung smart tv uzel ovo:

http://www.ronis.hr/soundbar-samsung-hw-f450-280w-bluetooth/HW-F450%2FEN/product/

wifi, i ostale pizdarije i mogu ti reci da mi je cisto dosta za sobu od cca 20m2 ....
E sad ti mozes i jos vise izdvojiti tako da ni sa jednim od ovih gore nebus pogrijesil ...

Lp

I ja imam taj Samsung soundbar i zadovoljan sam. Ne trebaju mi nikakve perverzije i zvuk je sasvim solidan, a pošto nisam neki zagriženi audiofil nije mi niti više i potrebno. 

9 godina
Soundbar-preporuka
Ma cak sam i razmatrao zvucnike za komp. Ovi su ipak malo bolji, a hvalospjeva ne manjka..
Klipsch ProMedia 2.1, hvale ih naveliko..

Nisam u tim vodama, pa uzimam sve u obzir:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
odjavljen

Zar nije bolje uzeti neki 5.1 sistem ako je za tv jer pretpostavljam da su ti filmovi prioritet.....

8 godina
Torent kaže...

Zar nije bolje uzeti neki 5.1 sistem ako je za tv jer pretpostavljam da su ti filmovi prioritet.....

U toj konfiguraciji (5.1) često je problem kuda sa zadnja 2 zvučnika ako nisu samostojeći, nego neki mali pikavci, a da ne govorim o žicama po cijelom boravku, itd.

4 godine
Soundbar-preporuka
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 12:22 (artyom).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Torent kaže...

Neam baš mjesta, tak da 5.1 nije u igri..

artyom kaže...

6 godina
Jesi razmišljao o Yamaha YSP 1600? Za 4 hiljadarke se dobije fini zvuk, a kompaktan je.

0 0 hvala 0
5 godina
Soundbar-preporuka

Pozdrav, dakle trebao bi preporuku nekakvog sustava za tv (soundbara). Maksimalno do nekakvih 2000-2200 kn, no poželjno je da je sustav ćim manji jer mi je i soba dosta mala pa nemam baš kud puno mogučnosti s zvučnicima, dakle koristio bi se naravno najviše za tv, a i volio bi da ima bluetoth/wifi kako bi mogao i preko moba slušat neke stvari.

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Jesi li razmišljao o ovako nečemu, nije soundbar, ali je mali, definitivno poboljša zvuk + ima CD player + FM radio + Bluetooth + Karaoke?

https://www.emmezeta.hr/multimedija/audio/mikro-i-mini-linije/51962/sony-mhc-v11-mini-linija/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice