Zaflekan B&W zvučnik

poruka: 18
|
čitano: 2.878
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Zaflekan B&W zvučnik

Pozdrav!

Netko je stavio nekog boga na jedan od mojih 685 S2 i sada se na bijelom "krovu" vidi blijedo žuti prsten, valjda od vruće šalice ili masne narukvice.

Jel bi se to dalo sa čime skinuti?

U kurac kad ljudi od cijele jebene kuće stavljaju svoja sranja na zvučnike i to još ispod TV-a, nitko tamo ni ne ide...  

 

 

Ako nađem tko ga je zasrao, taj ide njemu, a meni nek kupi novi pa ovome neka sere u bass reflex što se mene tiče...
A do tada, ako netko ima bilo kakvu ideju, neka kaže :)

 

 

 

Hvala :)

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Zaflekan B&W zvučnik

Jesi probao sa vatom i alkoholom to očistit ?

Trebalo bi ići

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Zaflekan B&W zvučnik
chutac kaže...

Netko je stavio nekog boga na jedan od mojih 685 S2 i sada se na bijelom "krovu" vidi  1) blijedo žuti prsten, valjda od vruće šalice ili masne narukvice.

2) Jel bi se to dalo sa čime skinuti?
U kurac kad ljudi od cijele jebene kuće stavljaju svoja sranja na zvučnike 3) i to još ispod TV-a, nitko tamo ni ne ide...  

Ako nađem tko ga je zasrao, taj ide njemu, a meni nek kupi novi pa ovome neka sere u bass reflex što se mene tiče...
A do tada, ako netko ima bilo kakvu ideju, neka kaže :)

1) blijedo žuto = više od 4 sata staro, i ukazuje na nepravilnosti i disbalans u radu tjelesnih sustava

2) naravno, s bilo čime, ali im drugi put rađe ostavi maramice

3) to ti je tak kad ti prek TV-a idu na "CornHub"

Stavi im neki PC u sobu, da ti ne rade više ovakva sranja....

 

 

 

 

 

 

P.S. nemoj shvatiti zlonamjerno, samo malo zezam 

Kruha i igala...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zaflekan B&W zvučnik
1BIT kaže...

Jesi probao sa vatom i alkoholom to očistit ?

Trebalo bi ići

 Ne ide. Probao i onom pastom za ruke, ne ide.

 

fer-de-lance kaže...

1) blijedo žuto = više od 4 sata staro, i ukazuje na nepravilnosti i disbalans u radu tjelesnih sustava

2) naravno, s bilo čime, ali im drugi put rađe ostavi maramice

3) to ti je tak kad ti prek TV-a idu na "CornHub"

Stavi im neki PC u sobu, da ti ne rade više ovakva sranja....

 

 

 

 

 

 

P.S. nemoj shvatiti zlonamjerno, samo malo zezam 

 Svakakve ti stranice znaš 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
offline
Re: Zaflekan B&W zvučnik

3 stvar su moguće.

1.Površinska fleka od nečega. Ovisno o vrsti završnog laka možeš probati očistiti s alkoholom, tekućinom za prati prozore. Obavezno mekana krpa.

2. Prsten od vručeg čaja ili kave i promjena boje laka uslijed izloženosti visokoj temperaturi. Popravak: brušenje laka i ponovno lakiranje, ali najverojatnije bi tu došlo do oštećivanja bajca (boje) i moralo bi se i bajcat. Šanse bez majstora za vraćanje u izvorno stanje vrlo mala.

3. Čaša vode prolazak kroz premeabilan lak i oštećivanje bajca (boje). Ako je zvučnik možda voskan ili premazan sredstvom na bazi voska može doći do prolaska vode i oštećivanja boje ispod laka. Ovdje je slična priča kao i pod točkom 2 samo je lakiranje lakše.

 

Sve u svemu ako nije 1. i nisi neki majstor ili neznaš nekoga pedatnog majstora, pomiri se s flekom. Može se pokrpati u ručnoj radinosti samo neće izgledati kao original.

11 godina
offline
Re: Zaflekan B&W zvučnik
chutac kaže...

Pozdrav!

Netko je stavio nekog boga na jedan od mojih 685 S2 i sada se na bijelom "krovu" vidi blijedo žuti prsten, valjda od vruće šalice ili masne narukvice.

Jel bi se to dalo sa čime skinuti?

U kurac kad ljudi od cijele jebene kuće stavljaju svoja sranja na zvučnike i to još ispod TV-a, nitko tamo ni ne ide...  

 

 

Ako nađem tko ga je zasrao, taj ide njemu, a meni nek kupi novi pa ovome neka sere u bass reflex što se mene tiče...
A do tada, ako netko ima bilo kakvu ideju, neka kaže :)

 

 

 

Hvala :)

 Daj sliku, hvala! ;)

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zaflekan B&W zvučnik
Yunfy-man kaže...

3 stvar su moguće.

1.Površinska fleka od nečega. Ovisno o vrsti završnog laka možeš probati očistiti s alkoholom, tekućinom za prati prozore. Obavezno mekana krpa.

2. Prsten od vručeg čaja ili kave i promjena boje laka uslijed izloženosti visokoj temperaturi. Popravak: brušenje laka i ponovno lakiranje, ali najverojatnije bi tu došlo do oštećivanja bajca (boje) i moralo bi se i bajcat. Šanse bez majstora za vraćanje u izvorno stanje vrlo mala.

3. Čaša vode prolazak kroz premeabilan lak i oštećivanje bajca (boje). Ako je zvučnik možda voskan ili premazan sredstvom na bazi voska može doći do prolaska vode i oštećivanja boje ispod laka. Ovdje je slična priča kao i pod točkom 2 samo je lakiranje lakše.

 

Sve u svemu ako nije 1. i nisi neki majstor ili neznaš nekoga pedatnog majstora, pomiri se s flekom. Može se pokrpati u ručnoj radinosti samo neće izgledati kao original.

 Ok, ubdem probao tekućinom za prozore, hvala :)

metallic kaže...

 Daj sliku, hvala! ;)

 Slikam, sam sebi trljam sol na ranu.

 

 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
11 godina
offline
Zaflekan B&W zvučnik

Pokusao bih s onim specijalnim bijelim spuzvicama kojih ima u DM-a, ima vileda i profisimo. Mislim da se malo smoce s vodom i lagano ribas, nema sto ta ne opere! ;)

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zaflekan B&W zvučnik

Ok, budem probao, hvala :) 

 

Kako se tocno zove to,  kako izgleda? 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zaflekan B&W zvučnik

Za "neskidive" mrlje postoje industrijska sredstva za čišćenje. U Elgradu košta 60ak kuna 1l tekučine FSG Industriereiniger Typ B. Koristi se za skidanje zapečenog ljepila nakon kantiranja iverice i ostalih ružnih mrlja. Samo pazi ako su zvučnici lakirani, traži savjet kod njih prije nego kupiš

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zaflekan B&W zvučnik

Ok, budem probao ako ne bude išlo sa tim nekim spužvicama iz DM-a.

Ali to za vikend :)

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zaflekan B&W zvučnik

Bojim se da ti ovjde nikakva spužva nebude pomogla.

Meni ovo izgleda na promjenu boje uzrokovana vrućom šalicom čaja.

Samo reci je li to moguće?

Recimo imao sam slučaj da sam s rukama na kojima sam imao tragove završnog laka za metal obojao xbox 360 kontroler. Obzirom da je riječ o hrapavoj površini čestice boje uhvatili su se za kotroler i osušile (iako sam ruke oprao u razrjeđivaču i sapunu prije toga).

 

Edit:

On je sav žut ili je to samo slika?

Kao da je prolito nešto. Čini se kao water ring. I to je tako ostalo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 17:17 (Yunfy-man).
12 godina
neaktivan
offline
Zaflekan B&W zvučnik

stvarno ti se zurilo igrat 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zaflekan B&W zvučnik
Yunfy-man kaže...

Bojim se da ti ovjde nikakva spužva nebude pomogla.

Meni ovo izgleda na promjenu boje uzrokovana vrućom šalicom čaja.

Samo reci je li to moguće?

Recimo imao sam slučaj da sam s rukama na kojima sam imao tragove završnog laka za metal obojao xbox 360 kontroler. Obzirom da je riječ o hrapavoj površini čestice boje uhvatili su se za kotroler i osušile (iako sam ruke oprao u razrjeđivaču i sapunu prije toga).

 

Edit:

On je sav žut ili je to samo slika?

Kao da je prolito nešto. Čini se kao water ring. I to je tako ostalo.

 Slika je jer je osvjetljeno LED-icom.

 

Ali ima dva žuta prstena. Sumnjam da je netko stavio vruću šalicu punu tekućine jer znaju da bi im ta vruća tekućina završila u gaćama da to vidim.

Ali može biti, šta ja znam, budem sad za vikend probao sve gore navedeno, a ako ne ide 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
offline
Re: Zaflekan B&W zvučnik

Pogledaj si na googleu how to remove watermark from wood furniture.

 

Možda ti pomogne.

13 godina
neaktivan
offline
Zaflekan B&W zvučnik

Saznao sam što je.

Drvena crvena narukvica pustila farbu. Jebeni nakit i ženski rod!

Budem probao nečime...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Zaflekan B&W zvučnik

Jel prošlo?!

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
neaktivan
offline
Zaflekan B&W zvučnik

Nisam doma, sutra ću čistiti 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice