Audio,video i foto oprema u autu

poruka: 2
|
čitano: 1.333
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
pomoć pri odabiru audio, video opreme

pozdrav svima,

 

trebala bi pomoc, znaci sutra kupujem svoj prvi autic opel astru 1,7 cdti, i prije nego pošteno sijednem u njega želim si ga malo spigecati, a počinjem naravno od muzike u autu, pa bi mi trebala vaša pomoć pri odabiru nekog uređaja koji bi osim CD ( to ubiti ni netreba primati ) mogao primiti usb i recimo da mogu spojiti mobitel na taj uređajčić,pa npr i mozda javiti se na mob preko tog uredjaja pa da se čuje na zvucnicima, i da ima obavezno dobru navigaciju.. znaci treba mi nesto 5 u 1 =) multipraktik, da nemoram posebno kupovati radio, posebno navigaciju, pa posebno neki tablet i bla bla bla.... dala bi max 1500kn , ali i to mi je previse, ali mozda i previse trazim pa ajde toliko bi dala...  i to bi ugradila umjesto onog orginalnog radia od Opela... trazila sam malo po njuskalu, ali ne kuzim se tako da nasla sam 5 komponenti koje bi ja spojila u jednu =D

 

slobodno ako nađete jeftinijije, ili ako ne postoji nesto takvo sto ja trazim za te novce, neki drugi savjet kako to skombinirati da dobim bar nesto slicno tome=)

13 godina
offline
Audio,video i foto oprema u autu

OEM radio-navigacija sistem,imaš na ebay toga ko pljeve,em je original em će izgledat najljepše

sad da je navigacija dobra,neznam za astru H,za astruj J je super (zove se navi600 za jednu mapu,eventualno dvije,neznam) i navi900 za cijelu europu

 

sad neznam koji model kupuješ

Svemirski mega car
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice