Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.196.616
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema

U svakoj zemlji ima dosta ljudi sa specijalnim tablicama, u svabiji kosta 15€ i dobije se za 15min.

 

A u austriji kosta 200€, dobije se za 3 dana, vrijedi 10 godina od izdavanja, i ne moze se na nju

registrirati digitalna vinjeta. Dakle 200€ bacenih u vjetar.

Takodjer se ne moze koristiti za mjenjanje auta, ako netko ima dva, a samo jednu tablicu.

A i svrha tome je digitalna vinjeta - jedna registracija vinjete za dva automobila.

 

U njemackoj je to uglavnom super, jer nema vinjete i tablica vrijedi dok ju zelis.

Ne znam kako je u HR, ali 200€ mi je glupo davati za posebne tablice.

 

Makar bi bilo ovo veoma smijesno:

 
 
 

 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

 Intercooler hladi zrak koji turbina tlaci. Ali unutra znaju uljne pare ulaziti, hladiti se i postanu ulje pa se s vremenom napuni. Trebalo bi ga skinuti i oprati dimmerom ( 30kn tokic ) i dobro posusiti i spojiri nazad. To bi bio uzrok pada perfomansi...a za podmazivanje nemam pojma...neshvatljivo mi je da kad se ugrije da pocne se cut  nesto kao bregasta...koje ulje uopce koristis?

Castrol 5W30.

Morati cu to sam,jer mi ne izgleda komplicirano,jedino sto cu morati kupiti i nova crijeva,jer je debil skratio ih da može koljeno ugurati!

Hvala na tipu!

omomomomoomm kaže...

Ima tu dosta nelogicnosti oko te astre. Ako se radi o astri h nju sam imao 7 godina i moja sucut sto si kupio taj auto. Moj se stalno kvario.

reci mi jel se pali kakva lampica pri gubitku snage? Provjeriti dobro sva crijeva jer taj motor je poznat po losim crijevima vode i zraka, puno motora je zakuhalo radi toga.  Ja sam imao problema sa gubitkom snage na tom autu pri poklapanju gasa, jednol mi je bilo izbiseno crijevo od turba jednom od IC-a. 

Astra H je u pitanju.

Ne pali nikakvu lampicu,ali je prije palila onu zutu lampicu motora stalno,majstor je zamjenio grijac i nije se vise palila.Upravo danas sam ju malo stisnuo na autoputu i prilikom 150-160 kmh upalila mi je tu lampicu opet,stao sam,ugasio motor i upalio ga odmah,lampica vise nije svjetlila(nesta se malko pojebalo :-).

Ja sam poprilicno zadovoljan sa njom,troši malo više od Zippo upaljaca,karavan je,pa mi posluzi svrsi,jer ju teglim kao magare.

Jedino bi joj zamjerio upravo kontra to sto tvrdis-grijanje motora joj je u kuhcu,motor non stop hladan,jaaako tesko postize radnu temperaturu...guglanjem sam ustanovio da je to samo kod tih 1.7 masina.

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...
Ne znam kako je u HR, ali 200€ mi je glupo davati za posebne tablice.

 U HR je tablica sa slovima 2000kn fiksno (osim ako nije nešto mijenjano od prošle godine). I vrijedi za jedno vozilo kao i svaka druga normalna tablica

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 12:08 (Osa).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Osa kaže...
Čitatelj kaže...
Ne znam kako je u HR, ali 200€ mi je glupo davati za posebne tablice.

 U HR je tablica sa slovima 2000kn fiksno (osim ako nije nešto mijenjano od prošle godine). I vrijedi za jedno vozilo kao i svaka druga normalna tablica

 Cca 250kn je ako hoćeš birati brojeve i slova, a 2000 ako hoćeš da nešto piše. Međutim, ovo tvoje boldano nije točno. Klasične tablice slovo broj i naručene slovo/broj su prenosive na druge aute i nemaju vijek trajanja, a tu na kojoj nešto piše ne možeš staviti na drugi auto i vrijedi 5 godina.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Motoru treba malo duze da se zagrije i radna temp mu je oko 88 stupnjeva. Mozes uci u test mode i tamo pratis temp rashladne tekucine. 

Kazem da ima slaba crijeva pa ti pulne crijevo od vode i auto zakuha a ti skuzis tek kad je gotovo je lampicu pali prakticki kad je prekasno.

 

ukoliko ti se tako pali lampica na 150 pri poklapanju gasa velika vjerojatnost ti je da ti negdje nije nesto dobro sa crijevima ja bi prvo slozio sve kak spada oko IC-a ako mislis jos taj auto voziti. Pogledaj si crijevo od turbine lako ti je dostupno, neka netko malo turira auta a ti prati crijevo. Meni ie na njemu bila rupica kao da si ga probusio jebenom cackalicom i palio mi se safe mode. Kupio novo crijevo u opelu (cca 300kn) i problem nestao.  

 

Savjetovati cu te jos jednu stvar koja ti nije skupa- odi kod nekog ko radi opele i reci mi da zamijeni sva crijeva od vode. Imas ih par kriticnih meni su sva propisala samo sam ja skuzio jer mi se i guzvi na semaforu pocelo dimiti iz haube jer je voda kapala po vrucem motoru.

 

taj motor (blok) je isuzu i prakticki je nepoderiv ali sve ostalo sto je opel na njega zasrafio ne vrijedi kurca.  Moj je bio dobar do 150tkm. Od 150-250tkm sam zamijenio apsolutno sve. Alternator,anlaser,letvu volana,kuplung set,kompresor klime i jos 100 raznih pizdarija. Cim se sjetim tog auta me hvata grc u zelucu

PSN:Tomislav025
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

taj motor (blok) je isuzu i prakticki je nepoderiv ali sve ostalo sto je opel na njega zasrafio ne vrijedi kurca.  Moj je bio dobar do 150tkm. Od 150-250tkm sam zamijenio apsolutno sve. Alternator,anlaser,letvu volana,kuplung set,kompresor klime i jos 100 raznih pizdarija. Cim se sjetim tog auta me hvata grc u zelucu

Logicno, jedino kaj valja na autu je iz japana 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...
Osa kaže...
Čitatelj kaže...
Ne znam kako je u HR, ali 200€ mi je glupo davati za posebne tablice.

 U HR je tablica sa slovima 2000kn fiksno (osim ako nije nešto mijenjano od prošle godine). I vrijedi za jedno vozilo kao i svaka druga normalna tablica

 Cca 250kn je ako hoćeš birati brojeve i slova, a 2000 ako hoćeš da nešto piše. Međutim, ovo tvoje boldano nije točno. Klasične tablice slovo broj i naručene slovo/broj su prenosive na druge aute i nemaju vijek trajanja, a tu na kojoj nešto piše ne možeš staviti na drugi auto i vrijedi 5 godina.

 Njegovo je točno, a ti nisi u pravu. U njemačkoj i austriji možeš imat jedan komplet tablica i mijenjat između 2 auta, kad imaš namjeru vozit jedno skineš tablice s drugog i staviš i voziš.

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Je, japanski motori su nepoderivi, samo je pitanje koliko su motori zaista "japanski":

http://www.index.hr/auto/clanak/-ovo-su-auti-koji-najcesce-ostaju-kod-istog-vlasnika/1019268.aspx

 

Recimo benzin motor na mojoj Toyoti je iz Poljske, dok je elektricni iz Japana.

https://www.toyota-europe.com/world-of-toyota/feel/operations/made-in-europe/manufacturing

 

Sad ga ti znaj dali je u Francuskoj samo statavljen benzinac sa elektromotorom ili su sastavljali elektricni od nule.

 

Danas vise nista ne znas jer svi su sa svima. Svi elektricni motori na BMW-u, Audiu ili Mercedesu su od Toyote.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Peugeot_Citro%C3%ABn_Automobile_Czech

 

Naravno, ne mora biti lose ako nesto nije proizvedeno u Japanu, ali sigurno nije bolje ni preciznije, nego kad to "zuti" sklepa.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
U Austriji mozes imat Wechselkennzeichen i ide na tri vozila iste grupe. Pajdo ima dva auta i jednu tablicu. Placa se osiguranje na skuplji jer je jeftiniji automatizmom pokriven i kad oce vozi bubu staru trideset godina ili Passata ili kaj vec ima. Placas za jedan auto a vozis dva maximalno tri. Sad kad su uveli digitalne vignette ne trebas placat za sve aute nego jednom i peglas jer se veze na registraciju. Osim dva auta pajdo ima i tri motora pa fino swapa izmedu ta tri sa jednom registracijom. Ta shema sa Wechselkennzeichen je zakon.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne valja taj 1.7 Isuzu ni za kur*c, tek na Astri J vrijedi nešto sa jačim diznama. Jedini dizel motori koji su valjali su JTD i Opelovi 2.0DTI, 2.2DTI i 1.7TD.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bruno11 kaže...

 Njegovo je točno, a ti nisi u pravu. U njemačkoj i austriji možeš imat jedan komplet tablica i mijenjat između 2 auta, kad imaš namjeru vozit jedno skineš tablice s drugog i staviš i voziš.

 Moja poruka se nije odnosila na vožnju više auta sa jednim tablicama jer to u HR nije nikada ni bilo moguće. Odnosila se na to da regularne tablice možeš prebaciti na drugi auto (mjenjaš i prometnu npr), a ove tablice od 2000kn ne možeš prebaciti na drugi auto kad npr prodaš taj na kojemu su.

 

A ja koliko znam u Njemačkoj nemožeš imati to što ti govoriš. Austriju ne znam, ali vidim da kolege pišu da da, ali Njemačka ne, jer znam puno ljudi gore koji imaju par auta i svaki na svojim tablicama, nikada nitko nije spominjao vožnju sa jednim parom na više auta. Znam da CH isto to ima, to DE koliko ja znam ne.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Je, japanski motori su nepoderivi, samo je pitanje koliko su motori zaista "japanski":

http://www.index.hr/auto/clanak/-ovo-su-auti-koji-najcesce-ostaju-kod-istog-vlasnika/1019268.aspx

 

Recimo benzin motor na mojoj Toyoti je iz Poljske, dok je elektricni iz Japana.

https://www.toyota-europe.com/world-of-toyota/feel/operations/made-in-europe/manufacturing

 

Sad ga ti znaj dali je u Francuskoj samo statavljen benzinac sa elektromotorom ili su sastavljali elektricni od nule.

 

Danas vise nista ne znas jer svi su sa svima. Svi elektricni motori na BMW-u, Audiu ili Mercedesu su od Toyote.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Peugeot_Citro%C3%ABn_Automobile_Czech

 

Naravno, ne mora biti lose ako nesto nije proizvedeno u Japanu, ali sigurno nije bolje ni preciznije, nego kad to "zuti" sklepa.

Da, nije sigurno proizveden u japanu, proizveden je od strane opela, ali po isuzu licenci. Isto su i ti Toyotini el. motori kod ostalih proizvodaca proizvedeni od njihove strane ali po licenci.(moguce da i kupuju direktno od toyote, ali je niska vjerojatnost)

Tako danas svijet jednostavno funkcionira.

Moja toyota je sastavljena u turskoj, a vjerujem da su i djelovi napravljeni u denso tvornici u turskoj(vecina stvari u motornom prostoru je denso)

Tome naravno pridonose i zakoni za eu trziste prema kojima su neki brutalni porezi ako neznam koji postotak auta nije made in EU.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Skoro niti jedan japanac nije proizveden tamo, npr. Mazde su iz meksika, Honda iz UK itd.. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Moja je sastavljena u Francuskoj, benzinski motor je iz Poljske,

a za elektricni nemam informacija.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...
Osa kaže...
Čitatelj kaže...
Ne znam kako je u HR, ali 200€ mi je glupo davati za posebne tablice.

 U HR je tablica sa slovima 2000kn fiksno (osim ako nije nešto mijenjano od prošle godine). I vrijedi za jedno vozilo kao i svaka druga normalna tablica

 Cca 250kn je ako hoćeš birati brojeve i slova, a 2000 ako hoćeš da nešto piše. Međutim, ovo tvoje boldano nije točno. Klasične tablice slovo broj i naručene slovo/broj su prenosive na druge aute i nemaju vijek trajanja, a tu na kojoj nešto piše ne možeš staviti na drugi auto i vrijedi 5 godina.

 Nisam ni znao da ove na kojima želliš samo da nešto piše,tipa moj nadimak STRMI da bi vrijedile svega 5 godina.Koja glupa pravila

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

 Nisam ni znao da ove na kojima želliš samo da nešto piše,tipa moj nadimak STRMI da bi vrijedile svega 5 godina.Koja glupa pravila

 Glupo je kompletno napravljeno, platiš 2000kn i nakon 5 godina ti isteknu, a nakon i tokom toga perioda iz ne možeš prenijeti na drugi auto.

 

A onda kupiš ove obične za 70kn (ili 250 ako biraš slova i brojeve) i vrijede ti neograničeno, i možeš ih stavljati gdje kad hoćeš.

 

Krajnost nelogičnosti.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ne valja taj 1.7 Isuzu ni za kur*c, tek na Astri J vrijedi nešto sa jačim diznama. Jedini dizel motori koji su valjali su JTD i Opelovi 2.0DTI, 2.2DTI i 1.7TD.

Ah,to ti je varljivo,nprm moja Astra ima 235 000 km,na njoj od kvarova promjeniti su alternator(nesta na njemu( 600 KN)),alnaser(nesta na njemu(600 KN)),lezaj tocka,brtva dekla i još hladnjak klime treba zamjenu(probušen).

To je to(ne racunam remenja,plocice,filteri).

Isto tako kolega voza istu 260 000,promjenio isto alternator i alnaser kao i ja....paaa nije to lose za jednoga Opela!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To je lose za jednoga Opela. Stari ima Astru G 1.7TD 200k km i od kvarova je bilo jedino crkavanje brave paljenja tamo negdje 2007 godine, popravak kostao 100€. Sada bih trebao mijenjati spojku i vjerojatno nosač motora. Auto je pretrpio izlijetanje sa ceste pri 80kmh i poslje toga je trebalo mijenjati kuglu desnog kotača jer je udario u ivicnjak. Vectra C i Astra H su vjerojatno bili najgori Opeli sto se tice pouzdanosti, a samo me zanima kako su uspjeli sjebati Astru H kada je radena na karoseriji od Astre G kao Golf6 na Golf5. 

10 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ukraden radio i starija navigacija sinoc iy auta. Jel ima kakve mogucnosti da naletim na njih u oglasnicima tipa njuskalo,index.. Ako ima tko kakva iskustva da podijeli?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
stipee98 kaže...

Ukraden radio i starija navigacija sinoc iy auta. Jel ima kakve mogucnosti da naletim na njih u oglasnicima tipa njuskalo,index.. Ako ima tko kakva iskustva da podijeli?

 Zanimljivo, jer se danas i ne isplati baš krasti radio, 90% radia u vozilima ima polovnu vrijednost do 500Kn u oglasniku, većina i manje, to si imao neki top model onda od 2000Kn kad je nekome zapelo za oko...

 

Teško da ćeš ga naći i ako ga nađeš kako ćeš ga indetificirati da je baš tvoj?

 

Mojoj majci su ukrali radio, ali davno, negdje 2003 ili 2004 godine, sa čekićem su nekako nabili šrafciger u bravu, totalno strgali bravu na vozačevim vratima, ukrali radio, ništa drugo nisu dirali, a radio je bio sony xplod sa zakrivljenim ekranom i čitao je mp3 sa cd-a šta je u ono vrijeme bilo moderno, većina radia je tada imala pravokutni ekran, al ništa posebno radio, nije ni bio skup, niti je sony neka firma, al predpostavljamo da je neki ovisnik napravio, jer iz očaja nije imao za drogu...

Uglavnom veća je šteta bila nova brava u ovlaštenom, nego drugi radio, radio naravno nikada nismo našli...

 

Nego šta ti nisu napravili štetu na autu, pa kako su ti provalili?

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 18:48 (1BIT).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
stipee98 kaže...

Ukraden radio i starija navigacija sinoc iy auta. Jel ima kakve mogucnosti da naletim na njih u oglasnicima tipa njuskalo,index.. Ako ima tko kakva iskustva da podijeli?

 mislim da ces prije naletjet na fejsu po grupama 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 

 Ma nije nista pretjerano skupo. radio je slican ovome link i oko 500kn je bila cijena novog prije malo manje od godinu dana. A kolko vidim oko brava nema fizickih ostecenja,a ja sam siguran 101% da sam ga zakljucao. A budem gledao po oglasnicima par dana pa mozda nekom srecom naletim

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zato ja imam nevidljivi radio edition 2018 u duji... 

Koji cigani jos radio krade u ovom stoljecu.... Lakse nekom drpit mob iz ruke neg radio.............

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Današnjim autima ni ne možeš ukrasti radio jer em su kodirani, em nisu klasični radio nego samo uređaj bez tipki. Tj. možeš ali nema smisla.

 

Sjećam se kada sam morao skidati panel sa tipkama, stavljati ga u njegovu kutiju i nositi sa sobom 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 19:49 (chutac).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

iskustva sa XC70? po mogucnosti neki D5

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

iskustva sa XC70? po mogucnosti neki D5

gledao sam ga i ja za kupnju kao sljedećeg auta (treba mi karavan)

no hladim se cijenom..skupi su užasno a i vjerujem da mu servisi i dijelovi nisu jeftini naspram npr

Passat B7 Variant, Opel Insignia SportTourier....

 

 

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

1.6 PSA 80KW motor - SMECE!!!

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

1.6 PSA 80KW motor - SMECE!!!

 Kaj pa je?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

iskustva sa XC70? po mogucnosti neki D5

 

 
 

Znam samo da su to auti poznati po tome da unište crash test poligon

6 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Raja treba mi hitno pomoc 

Malo je falilo da zavrsim auto i kupim od prijatelja cordobu za koju sam ranije pitao https://www.olx.ba/artikal/27653581/seat-cordoba-ibiza/ drugi prijatelj me nekako uspio odgovoriti. Kaze on da potrasnja puno znaci, a ovaj trosi 9l gradske voznje. Koliko vama znaci potrosnja i je li to presudan faktor da odustanes od dobrog auta ?

Od prijatelja komsija prodaje Hyundai Getz https://www.olx.ba/artikal/26549889/hyundai-getz-getz/

Auto ko auto nije lose izgledom, bolja mi je Cordoba, ali ovdje je velika razlika sto je Hyundai registrovan do 12 mjeseca i dobijam polisu osiguranja od 50% prilikom iduce registracije, ima 4 nove zimske gume i tek mu je uradjen veliki servis.

 

Cordobu moram registrovati i razlika bi na kraju bila 650 eura.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice