Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.193.495
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ta mazda u najgorem mogucem slucaju (turbo, zamasnjak, dizne, crijeva turbine, maf, egr, dpf) mu nece pojest vise od 15 000 kuna u narednih 5 godina a motor trosi ko upaljac, a buduci da je njegov godinama i cuva ga tesko da ce se to desit.. ja da sam na tom mjestu dao bi 200 eura za dpf/egr off i nastavio uzivat u dizelu s preko 250 nm momenta i imas all roundera a ne kupit jadnog malog benzinca s kojim nece moc pratit promet ispred sebe kad bude isao na more a kamoli pretec nekog a unutra bu stala djeca od 5 god i jos bu kukala citavim putem kak im je tijesno.. a ona izjava da ce u 5 god ustedit za novi auto kupnjom benzinca je jednostavno smijesna.. 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nisam preskočio nikakav dio. Ali ti jesi, odmah drugu rečenicu gdje kaže da je bio super zadovoljan, samo redovni servis i to je to.

A kasnije kaže kako traži nešto takvo kao što je imao, nešto što se ne kvari. Malo nespretno rečeno, ali.

I dalje stoji pitanje što je s tim autom, da li ga je prodao/razbio/uzeo neko u familiji. Jer ako i dalje ima taj auto, jednostavno nema nikakve računice prodat, kupit skupljeg benzinca o kojem ne zna ništa i nadat se da ga neće ozut. Male relacije neće biti toliki problem kako ljudi često predstavljaju.

Zamjena bi imala smisla da odlučno traži nešto specifično, ovak mjenjanje auta čisto da mjenjaš a ne tražiš nešto određeno nema financijske isplativosti.

Naravno, ako tog auta više nema iz ovog ili onog razloga, onda ok. Uzme Megane dizel za 8k i još mu ostane 2k za iznenadne troškove.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ljudi, opet ne citate, ako je PRIJE imao mazdu, znaci da ju vise nema...

6 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja bi onda gledao Mazdu 2 ako želi manji ili Mazdu 3 benzinca..

4 godine
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav svima, imam nas 5, od toga 3 djece, trenutno vozim golfa mk4 i u dogledno vrijeme bi si uzeo novi auto iz ducana, nisam pametan sto uzeti nakon ovog cudovista, mora biti benzinac.

Gledam non stop Ford Fiestu(u glavi su mi ostale dobre kritike) no nekako mi se auto cini mali naspram mog prastarog golfa, prelazim godisnje cca 30k+ km, nebi htio da je skuplji od 90-100k kn dali se ista "pametno" moze naci u tom rangu? podizaci, klima, centralno pod obavezno ostalo mi nije bitno nisam zahtjevan, Hvala

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav,

 

Vozim Opel Insigniju 2014 godište. U posljednje vrijeme čujem sve jače zvukove u kabini u području volana koji zvuče kao "klik klik klik" kad se mota volan i lijevo i desno, te ponekad osjetim kao neko struganje kada smotam puni i dam gas (to struganje se osjeti na papučici gasa). Vozio sam i jednom majstoru, koji je rekao da uopšte ne zna šta bi moglo biti. Letva volana je potpuno električna i nije mi bacalo nikakve greške. Malo sam guglao i ti zvukovi mogu dolaziti i zbog pokvarenog homokinetičkog zgloba (iako sam imao pokvaren na prošlom autu i taj zvuk se čuo samo iz jednog točka i nije se osjetio na volanu i kabini). Također, učestalo je da takvi zvukovi dolaze zbog pokvarenog "steering shaft binding ili intermediate steering shaft", sad me zanima kako se to prevodi na naš (google translate kaže vezivanje vratila upravljača) i da li je neko imao slična iskustva i problem?

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Winnfield kaže...

Pozdrav svima, imam nas 5, od toga 3 djece, trenutno vozim golfa mk4 i u dogledno vrijeme bi si uzeo novi auto iz ducana, nisam pametan sto uzeti nakon ovog cudovista, mora biti benzinac.

Gledam non stop Ford Fiestu(u glavi su mi ostale dobre kritike) no nekako mi se auto cini mali naspram mog prastarog golfa, prelazim godisnje cca 30k+ km, nebi htio da je skuplji od 90-100k kn dali se ista "pametno" moze naci u tom rangu? podizaci, klima, centralno pod obavezno ostalo mi nije bitno nisam zahtjevan, Hvala

Zar nije mala Fiesta za vas petero ? Za vas bi bio idealan nekakav karavan/monovolumen ali do te cijena nema niti jednog novog...

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 19:14 (hahhaajaads).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CoLdPlay kaže...

steering shaft", sad me zanima kako se to prevodi na naš (google translate kaže vezivanje vratila upravljača) i da li je neko imao slična iskustva i problem?

 

letva volana.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Winnfield kaže...

Pozdrav svima, imam nas 5, od toga 3 djece, trenutno vozim golfa mk4 i u dogledno vrijeme bi si uzeo novi auto iz ducana, nisam pametan sto uzeti nakon ovog cudovista, mora biti benzinac.

Gledam non stop Ford Fiestu(u glavi su mi ostale dobre kritike) no nekako mi se auto cini mali naspram mog prastarog golfa, prelazim godisnje cca 30k+ km, nebi htio da je skuplji od 90-100k kn dali se ista "pametno" moze naci u tom rangu? podizaci, klima, centralno pod obavezno ostalo mi nije bitno nisam zahtjevan, Hvala

 Ti ispod C segmenta s troje djece nemaš što tražiti, kupi radije veći, a rabljeni auto star 2 godine s tvorničkim jamstvom

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 19:56 (Ziga).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Homokineticki zglob ili stabilizator, letva volana rijetko ima takve simptome nego bude lufta u upravljanju. Posteni mehanicar ce pronaci problem relativno brzo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 20:11 (ivanzu).
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

zdravo ljudi treba mi savjet

u potrazi sam za BMWom F30 automatik

trazim 320ku ali sad koliko vidim ima razlicitih 320-ki neki imaju 163ks(sto mi se cini nekako malo) neki 184 i neki 190

 

koji su zapravo najpouzdaniji motori,ima li f30 dizel nekih standardnih gresaka kao istezanje lanaca kao stare trojke?

 

jel u svim ovim modelima isti automatski mijenjac sa 8 brzina?

 

http://tiny.cc/tape8y

ovako nesto trazim sad samo nisam siguran koji motor je najbolji

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mersimh kaže...

zdravo ljudi treba mi savjet

u potrazi sam za BMWom F30 automatik

trazim 320ku ali sad koliko vidim ima razlicitih 320-ki neki imaju 163ks(sto mi se cini nekako malo) neki 184 i neki 190

 

koji su zapravo najpouzdaniji motori,ima li f30 dizel nekih standardnih gresaka kao istezanje lanaca kao stare trojke?

 

jel u svim ovim modelima isti automatski mijenjac sa 8 brzina?

 

http://tiny.cc/tape8y

ovako nesto trazim sad samo nisam siguran koji motor je najbolji

 Takvi "njemci" su 120,000km vidjeli pred par godina... Sve sto nije iz "oficijalnog" BMW-ovog salona nije vrijedno ni spomena, a kamoli gledanja u "uzi krug". 

 

 

btw. ovaj auto sa slike je model za Americko trziste, mozes vidjeli po auspuhu jer ovakav raspored nije u Europi nikad bio na seriji 3.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 21:15 (ivanoile).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Do 2014 su ugrađivani N47 motori koji su imali taj problematičan lanac

Od 2014 je došao novi motor B47 koji nemaju takvih problema.
Doduše najkritičnije razdoblje N47 je bilo 2007-2009,ali pošto ti gledaš F30 (pretpostavljam 2012-2014) taj N47 više tu nije bio problematičan,i dalj se mjenja lanac ali teško da će puknuti

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...
mersimh kaže...

zdravo ljudi treba mi savjet

u potrazi sam za BMWom F30 automatik

trazim 320ku ali sad koliko vidim ima razlicitih 320-ki neki imaju 163ks(sto mi se cini nekako malo) neki 184 i neki 190

 

koji su zapravo najpouzdaniji motori,ima li f30 dizel nekih standardnih gresaka kao istezanje lanaca kao stare trojke?

 

jel u svim ovim modelima isti automatski mijenjac sa 8 brzina?

 

http://tiny.cc/tape8y

ovako nesto trazim sad samo nisam siguran koji motor je najbolji

 Takvi "njemci" su 120,000km vidjeli pred par godina... Sve sto nije iz "oficijalnog" BMW-ovog salona nije vrijedno ni spomena, a kamoli gledanja u "uzi krug". 

 

 

btw. ovaj auto sa slike je model za Americko trziste, mozes vidjeli po auspuhu jer ovakav raspored nije u Europi nikad bio na seriji 3.

 Trebao bi onda imati i US side markere.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mersimh kaže...

zdravo ljudi treba mi savjet

u potrazi sam za BMWom F30 automatik

trazim 320ku ali sad koliko vidim ima razlicitih 320-ki neki imaju 163ks(sto mi se cini nekako malo) neki 184 i neki 190

 

koji su zapravo najpouzdaniji motori,ima li f30 dizel nekih standardnih gresaka kao istezanje lanaca kao stare trojke?

 

jel u svim ovim modelima isti automatski mijenjac sa 8 brzina?

 

http://tiny.cc/tape8y

ovako nesto trazim sad samo nisam siguran koji motor je najbolji

 trice imaju n47 motor do negdje 2015 godine (nisam siguran kad tocno), tak da ti i ovaj linkani ima taj zloglasni n47 motor, doduse sa nesto "kvalitetnijim" zatezacima i sl. ali opet ocekuj da ces mjenjat lanac na 150tkm (ili manje ak je skidana kilometraza)

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mersimh kaže...

zdravo ljudi treba mi savjet

u potrazi sam za BMWom F30 automatik

trazim 320ku ali sad koliko vidim ima razlicitih 320-ki neki imaju 163ks(sto mi se cini nekako malo) neki 184 i neki 190

 

koji su zapravo najpouzdaniji motori,ima li f30 dizel nekih standardnih gresaka kao istezanje lanaca kao stare trojke?

 

jel u svim ovim modelima isti automatski mijenjac sa 8 brzina?

 

http://tiny.cc/tape8y

ovako nesto trazim sad samo nisam siguran koji motor je najbolji

 

Ako ikako mozes, gledaj verziju sa 190ks. To je najnovija verzija motora (B47) koja ne bi trebala imat problema s lancem. Verzije sa 184ks i 163ks su obje N47 i kod njih problem s lancem nikad nije u potpunosti rijesen, s tim da su kasnije verzije bolje od ranijih. 163ks je Efficient dynamics verzija i ja ju osobno ne bih gledao.

 

ivanoile kaže...

 Takvi "njemci" su 120,000km vidjeli pred par godina... Sve sto nije iz "oficijalnog" BMW-ovog salona nije vrijedno ni spomena, a kamoli gledanja u "uzi krug". 

 

 

btw. ovaj auto sa slike je model za Americko trziste, mozes vidjeli po auspuhu jer ovakav raspored nije u Europi nikad bio na seriji 3.

 

I ja nekako sumnjam da 3ica iz 2012. ima tako malo kilometara i svakako bi bilo bolje gledat iz reputabilnih, po mogucnosti ovlastenih BMW salona koji daju i nekakvu garanciju te su im automobili prosli nekakav opsezniji pregled.

 

A sto se tice konkretnog modela, nije za americko vec je netko jednostavno stavio druckije izlaze auspha koji su inace dolazili na 335i/340i verziji. Americki modeli imaju macje oci na prednjem braniku sa strane, instrument tablu u mph i kmh, potpuno crvena straznja svjetla i tako.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
ivanoile kaže...

 Trebao bi onda imati i US side markere.

 Ne bi trebao, znaci da je krs nekakav koji su popravili sa europskim djelovima, nagledao se takvih auta koliko god hoces, obicno malo bolji modeli. Neka trazi VIN i provuce kroz Carfax, pa ce vidjeti listu "iznenadenja"

 

btw. pogledaj zadnja svjetla, vidis sve.

gamer34 kaže... 

I ja nekako sumnjam da 3ica iz 2012. ima tako malo kilometara i svakako bi bilo bolje gledat iz reputabilnih, po mogucnosti ovlastenih BMW salona koji daju i nekakvu garanciju te su im automobili prosli nekakav opsezniji pregled.

 

A sto se tice konkretnog modela, nije za americko vec je netko jednostavno stavio druckije izlaze auspha koji su inace dolazili na 335i/340i verziji. Americki modeli imaju macje oci na prednjem braniku sa strane, instrument tablu u mph i kmh, potpuno crvena straznja svjetla i tako.

 Da ne bi bilo, uveo sam osobno aute, vise puta iz Njemacke, pogotovo BMW, tako da znam o cemu pricam, ako treba pomoc kolega moze slobodno na PM se javit.

 

Nije ovo nikakav 335i ili 340 izlaz jer takvi auti dolaze u M opremi, iliti M zadnji branik, a ovaj nema to, ovaj ima obicni branik s 2 rupe. Nesto slicno Audi radi na A3, umjesto 2skupa auspuha, svaki na jednoj strani za USA trziste. Oprema takoder, sve ima, tko zna sto u Americi je imao u salonu.

 

Slika: 340i

Slika2: govno americko (razmak auspuha je veci)

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 21:45 (ivanoile).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...

 Da ne bi bilo, uveo sam osobno aute, vise puta iz Njemacke, pogotovo BMW, tako da znam o cemu pricam, ako treba pomoc kolega moze slobodno na PM se javit.

 

Nije ovo nikakav 335i ili 340 izlaz jer takvi auti dolaze u M opremi, iliti M zadnji branik, a ovaj nema to, ovaj ima obicni branik s 2 rupe. Nesto slicno Audi radi na A3, umjesto 2skupa auspuha, svaki na jednoj strani za USA trziste. Oprema takoder, sve ima, tko zna sto u Americi je imao u salonu.

 

Slika: 340i

Slika2: govno americko (razmak auspuha je veci)

 

Bez uvrede, al za nekog tko se dici nekim znanjem, pogotovo o BMW-u, pises stvari koje ne stoje.

 

335i je sigurno dolazio i u verzijama s obicnom opremom (ili sport/luxury), a 99% sam siguran i 340i. Nadalje, de mi nadi slike modela 320i, 328i, 330i ili 328d koji su se prodavali u USA, a da imaju takve ispuhe?

Takoder, kad si vec stavljao slike, pogledaj kako izgleda zadnji lampa na americkom modelu, a kako na europskom. Hint: europski model ima narandasti dio za zmigavac. Ili hoces reci da je i to mijenjano? Eh da, klima je u C, a ne u F pa mora da si i to prekodirali. Bome su se potrudili da od americkom naprave europski model, a budale nisu zamijenile te izlaze auspuha....

 

I gdje sam ja rekao da je ovo 335 ili 340i? Svaki giga u supi moze slozit izlaze auspuha u tom stilu bez nekog problema pa nije ni cudo da je razmak veci na ovom primjerku nego na navedenim modelima koji dolaze s dva izlaza iz tvornice.

 

BTW. Po kojoj "opremi iz salona u Americi" ti zakljucujes da je ovo US model?

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 21:53 (gamer34).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Moj bed, gledao sam ovakav isti auto iz USA, ali jos uvijek smatram da je jako cudna kombinacija. Ovo je branik nekog jaceg modela, zamjenih ih sa 240M.

 

 

Iako usporedio sam i nije od 340i ovo branik, slican, ali neka inacica mrvu drugacija, zato i tvrdim da je amerika jer ovakav branik nisam nikad vidio, pa ni na Luxury il Sport lineu.

 

Razmak izmedu dva auspuha nije bas lako spojit, ako je od BMW-a onda mora biti i branik od BMW-a.

 

 

Ali sutra budem trazio VIN, pa mozda ipak jesam u pravu.

 

 

btw. gamer34  Smiri sa takvim tonom, km/h ili Celzijusi ne znace nista, njih nekakva klima ili kazaljke ne znace ni 150eura. Stovise, auti koji su bili u nesrecama su uvijek napucani opremom da dobijes osjecaj "best buya". Odi u ovoj temi, stavlja sam slike serije 2, koja je bila u frontalcu, komplet izmjenjena sa M Performance djelovima, sastavljena od karbona iznutra... A kad ono auto iz Amerike, obicni 220i... tko bi rekao? Potrudili su se sve to izmjeniti, ne kodirati, vec stavit novo, svijetla, kompjuter, kocnice, motor, felge...sve.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 22:30 (ivanoile).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...

Moj bed, gledao sam ovakav isti auto iz USA, ali jos uvijek smatram da je jako cudna kombinacija. Ovo je branik nekog jaceg modela, zamjenih ih sa 240M.

 

 

Iako usporedio sam i nije od 340i ovo branik, slican, ali neka inacica mrvu drugacija, zato i tvrdim da je amerika jer ovakav branik nisam nikad vidio, pa ni na Luxury il Sport lineu.

 

Razmak izmedu dva auspuha nije bas lako spojit, ako je od BMW-a onda mora biti i branik od BMW-a.

 

 

Ali sutra budem trazio VIN, pa mozda ipak jesam u pravu.

 

Branik je s 3era s luxury opremom, to je neupitno. Ne kuzim sto tocno nisi vidio kad je branik u pitanju??? Pa netko je jednostavno izrezao bijaksom otvor za drugi izlaz i to je to. Sat vremena posla za nekog tko se bavi ispusnim sistemima. Stvarno mi nije jasno sto te buni toliko.

Pa ja redovito vidam kod nas po cesti BMW-e s 2 izalaza, svaki s jedne strane, a najobicnije dizelske 18/20d verzije. Evo zadnje sto mi je ostalo u sjecanju je F33 s M sport paketom u predivnoj Estoril plavoj boji. Ima dva ispuha iza, ali nema zvuka benzinca. Pogledam po tablici, radi se o 420d...

 

PS. Nemam se sto smirit jer nisam nemiran 

Samo mi nije jasno cemu odmah bacanje teorija o "razbijenom americkom govnu" bez nekih dokaza. A sto se tice kmh, celzijusa, 150 eur i opreme ne kuzim sto tocno zelis reci??

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 22:35 (gamer34).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Pa i moj 220i ima dva izlaza iza, od M sporta difuzor i auspuh sa 2 izlaza odvojena. Ne buni me nista, nego je branik jeftina stvar, difuzor takoder -- 100injak eura za difuzor. Auspuh takoder, znaci stavljano je nesto van serije BMW-a jer su presiroki za obicni BMW-ov auspuh sa 2 odvojena izlaza. Nije nista od BMW-a od tog auspuha to me buni.

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dvostruke izlaze i takve spike su jeftini za napraviti.
KOd nas većina to radi kod Lastovčića,tamo režu branik i vare šta god poželiš

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...

Pa i moj 220i ima dva izlaza iza, od M sporta difuzor i auspuh sa 2 izlaza odvojena. Ne buni me nista, nego je branik jeftina stvar, difuzor takoder -- 100injak eura za difuzor. Auspuh takoder, znaci stavljano je nesto van serije BMW-a jer su presiroki za obicni BMW-ov auspuh sa 2 odvojena izlaza. Nije nista od BMW-a od tog auspuha to me buni.

 

Mislim da nakon ovog posta zavrsavam raspravu jer gubi smisao 

 

Pa eto kad je to sve tak jeftina stvar ne kuzim u cemu je problem, netko je htio dva izlaza auspa i jeftino si to sredio... Prici je tu za mene kraj, ne radi se o nikakvom karambolu iz US. Ali kilometri su i dalje sumnjivi kao i felge koje nisu iz Luxury paketa, al mozda se radi o zimskom setu.

 

Inace auspusi se po sirini meni cine kao standardni auspusi koji dolaze na 316/318d i 320d ranijih godina prije nego su se prebacili na 2 ispuha s jedne strane na 320d modelima. A ako mislis na sirinu samog razmaka izmedu izalaza, normalno da je sire kad kod modela koji serijski dolaze s jednom cijevi, ta cijev je blize rubu vozila, nego kog modela s dvije cijevi kod kojih je svaka cijev blize sredini.

 

Eto mislim da je sad zaista sve razjasnjeno i dilema vise nema. 

 

PS.

Jel i tvoj onda razbijeni US model kad ima dva ispuha? 

I kako to da si se odlucio na benzinca u zemlji u kojoj je to svetogrde??? Ne bi skodilo ni da koju sliku stavis... 2er je meni trenutno omiljeni model u BMW-ovoj ponudi.

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

 

Mislim da nakon ovog posta zavrsavam raspravu jer gubi smisao 

 

Eto mislim da je sad zaista sve razjasnjeno i dilema vise nema. 

 

PS.

Jel i tvoj onda razbijeni US model kad ima dva ispuha? 

I kako to da si se odlucio na benzinca u zemlji u kojoj je to svetogrde??? Ne bi skodilo ni da koju sliku stavis... 2er je meni trenutno omiljeni model u BMW-ovoj ponudi.

 

Ne brini nije, direkt iz Munchena. I nije svetogrde, ne volim dizele, ni Abarth nije dizel nit ce bit sljedeci ikoji auto dizel. 

(M kocnice su spremne u kutiji)

 

I ima 2 auspuha jedino zato jer stock lonac tezak, zvuk je odvratan, a 2 cijevi i mrvicu bolje izgledaju, sa M kocnicama ce bit okej.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 22:50 (ivanoile).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Podrzavam izbor benzinca, osobno mi karakteru tog auta puno vise odgovara nego dizel.

 

Jel saltung ili automatik?

Osobno bih ga uzeo u plavoj ili crvenoj boji, bijela bi mi bila tek 3. izbor, ali je auto sam po sebi predivan pa ajde. 

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

A vas dvojica opleli raspravljat, a bilo vam ijednom teško pročitat oglas...

 

"Umbau Sportauspuff".

 

Švabo, turčin, ili čiji je već auto bio je 'dogradio' auspuh da tak izgleda. To nema veze sa niti jednim tvorničkim paketom opreme.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

Podrzavam izbor benzinca, osobno mi karakteru tog auta puno vise odgovara nego dizel.

 

Jel saltung ili automatik?

Osobno bih ga uzeo u plavoj ili crvenoj boji, bijela bi mi bila tek 3. izbor, ali je auto sam po sebi predivan pa ajde. 

 Saltung, greska zivota. Benzinac je okej, nije nesto zivahan, ali ne trosi puno, mozda mapa sljedece godine, ali auto je u god. dana napravio 5k km, tako da ne smeta.

 

Ovo je "perla" bijeli, jako lijepa boja i to mi je puno draze od icega, nije ona obicna bijela.

 

jopis 

 

Nisam preveo cijeli oglas, onda moja greska, EU je auto, posipam se pepelom

 

I onda isprike kolegi gamer34 

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...

 Saltung, greska zivota. Benzinac je okej, nije nesto zivahan, ali ne trosi puno, mozda mapa sljedece godine, ali auto je u god. dana napravio 5k km, tako da ne smeta.

 

Ovo je "perla" bijeli, jako lijepa boja i to mi je puno draze od icega, nije ona obicna bijela.

 

jopis 

 

Nisam preveo cijeli oglas, onda moja greska, EU je auto, posipam se pepelom

 

I onda isprike kolegi gamer34 

 

Uff da, ZF za daily bi uvijek uzeo prije saltunga osim ako se radi o M235i/240i. Tu bi jos i razmislio o saltungu.

Je, perla bijela (mineral white) je puno puno ljepsa i zvilja boja od obicne bijele (alpine white). Bas sam se neki dan vozio iz 3era te boje i nisam mogao vjerovat kolika je razlika uzivo.

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

ode ova rasprava daleko(sta sam ocekivao na forumu hah)

uglavnom ne uvozim auto vec zivim u Nürnbergu pa gledam u krugu 200km da nadjem sebi auto.

 

f30 je i dalje moguce naci sa manje od 150000km ali to nije bilo pitanje.

zanimalo me ovo oko lanaca i koji 2.0 dizel je napouzdaniji :)

 

inace nisam rekao da mora biti ovaj sto sam linkao,samo et tako nesto trazim sa lijepom opremom i da lici na nesto

 

benzinca necu,vozim trenutno benzinca pa mi se place kad idem za hrv,bos,CG itd

 

uuuglaaavnom koliko sam skuzio ovi sa 190ks su najvjerovatnije najbolji ali su tek od 2015te dostupni a ovi sa 163ks su neki efišensi fazon

a kod ovog sa 184 konja je moguce da lanac moze pravit probleme ali nije toliki problem kao kod starih trojki.

 

ok gledat cu ako mognem naci kakav dobar sa 190 konja onda,ako nista bit ce neki sa 184

 

hvala :)

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...
Winnfield kaže...

Pozdrav svima, imam nas 5, od toga 3 djece, trenutno vozim golfa mk4 i u dogledno vrijeme bi si uzeo novi auto iz ducana, nisam pametan sto uzeti nakon ovog cudovista, mora biti benzinac.

Gledam non stop Ford Fiestu(u glavi su mi ostale dobre kritike) no nekako mi se auto cini mali naspram mog prastarog golfa, prelazim godisnje cca 30k+ km, nebi htio da je skuplji od 90-100k kn dali se ista "pametno" moze naci u tom rangu? podizaci, klima, centralno pod obavezno ostalo mi nije bitno nisam zahtjevan, Hvala

Zar nije mala Fiesta za vas petero ? Za vas bi bio idealan nekakav karavan/monovolumen ali do te cijena nema niti jednog novog...

 Ima. Punim imenom: Dacia Logan MCV Stepway Prestige. 

Taman materijali i unutarnji dizajn ko Golf star dvadesetak godina. Osjećati će se kao kod kuće. :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice