Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.182.219
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jel kvaliteta u rangu onih fm transmitera ili?
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
rapa kaže...
Jel kvaliteta u rangu onih fm transmitera ili?

definiraj "onih" dal ti to znaci najjeftiniji transmitter na trzistu ili najkvalitetniji?

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
rapa kaže...
Jel kvaliteta u rangu onih fm transmitera ili?

 Bolji je od onih jeftinijih fm transmitera, kvaliteta zvuka je nepromjenjana te sam skuzio da bolje radi kad se npr. mobitel pojaca na pola i onda ti prek radia riktas glasnocu, onda se izgubi sum kod bassa.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Mislio sam na one do 100kn.
A kakvi su skuplji? Da normalno sviraju, ne tražim spektakl, ali da nema šuma
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
rapa kaže...
Mislio sam na one do 100kn.
A kakvi su skuplji? Da normalno sviraju, ne tražim spektakl, ali da nema šuma

 Za one ispod 100kn ne znam, ovaj roidmi 3s je cirka 140kn kod nas u ducanu

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jeftini daju nekvalitetan zvuk i upitnu pouzdanost, ovo je neki best buy.

Klasicni xiaomi, nudi malo vise nego ostali u tom cjenovnom rangu.

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja sam uzeo ovaj, a imam i Xiaomi ROIDMI. Zašto? Ide mi jako na živce rodimi aplikacija, jedina mogućnost je puštanje glazbe preko bluetootha, handsfree opcija radi katastrofalno. Najviše sam se odlučio radi handsfreea. Javim se, on prebaci negdje reprodukciju sluđalice da ja to nisam uspio pronaći. Na zvučnike se ništa ne čuje, na mobitelu isto....Možda je moj primjerak bio defektan, pa ne želim potpuno popljuvati.
I onda naiđem na ovaj Ugreenov. Njihove stvari su me uvijek oduševljavale gledajući dobiveno-uloženo, pa tako i ovaj.

 

Da skratim priču, njihov transmitter je vrhunski. Ne treba aplikacija, možete puštati s USB porta ili bluetoothom. Handsfree radi strava! Slušam glazbu preko USB-a, zvoni mi mobitel, on utiša glazbu i daje mi do znanja da me netko zove. Javim se il na mob il na tipku, odradim poziv, prekinem, glazba nastavlja gdje je stala. Mijenjanje pjesama direkt na njemu preko fizičkih tipki kao i mijenjanje frekvencije.

Kad upalite auto prikaže na ekranu napon na akumulatoru i odradi spajanje s mobitelom u sekund. Glazba nastavlja gdje je stala prilikom gašenja automobila. 

Jedina zamjerka je što se ne mogu preskakati folderi na USB-u, nego pomiješa sve fileove, pa je navigacija otežana, pogotovo ako imate puno pjesama. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.7.2019 16:49 (SHELBY_09).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
SHELBY_09 kaže...

Ja sam uzeo ovaj, a imam i Xiaomi ROIDMI. Zašto? Ide mi jako na živce rodimi aplikacija, jedina mogućnost je puštanje glazbe preko bluetootha, handsfree opcija radi katastrofalno. Najviše sam se odlučio radi handsfreea. Javim se, on prebaci negdje reprodukciju sluđalice da ja to nisam uspio pronaći. Na zvučnike se ništa ne čuje, na mobitelu isto....Možda je moj primjerak bio defektan, pa ne želim potpuno popljuvati.
I onda naiđem na ovaj Ugreenov. Njihove stvari su me uvijek oduševljavale gledajući dobiveno-uloženo, pa tako i ovaj.

 

Da skratim priču, njihov transmitter je vrhunski. Ne treba aplikacija, možete puštati s USB porta ili bluetoothom. Handsfree radi strava! Slušam glazbu preko USB-a, zvoni mi mobitel, on utiša glazbu i daje mi do znanja da me netko zove. Javim se il na mob il na tipku, odradim poziv, prekinem, glazba nastavlja gdje je stala. Mijenjanje pjesama direkt na njemu preko fizičkih tipki kao i mijenjanje frekvencije.

Kad upalite auto prikaže na ekranu napon na akumulatoru i odradi spajanje s mobitelom u sekund. Glazba nastavlja gdje je stala prilikom gašenja automobila. 

Jedina zamjerka je što se ne mogu preskakati folderi na USB-u, nego pomiješa sve fileove, pa je navigacija otežana, pogotovo ako imate puno pjesama. 

 Izgleda da je tvoj primjerak takav, meni handsfree radi odlicno, utisa glazbu kad netko zove i vrati se u prvobitni ton kad se prekine poziv, isto tako prikaze napon akumulatora...

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Pišeš gluposti

Kod mene je razlika izmešu 95 i 100 kad točim (crodux VT , Tiffon NA) razlika u oko 5-10km više na 100 na istu količinu goriva.I na kraju me dođe isto dal uzeo 95 ili 100

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Kako to kad natocim spremnik dizela u Hr pređem 750km a sa spremnikom dizela iz Njemacke pređem 1000km?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jel ima kod nas gdje za kupiti taj ugreen?
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bik kaže...
Kako to kad natocim spremnik dizela u Hr pređem 750km a sa spremnikom dizela iz Njemacke pređem 1000km?

 Kad smo istocno trziste, bili i ostali, pa dovoljno je otici u Italiju i utocit njihovu 98icu koja je bolja od nase tzv. 100ke. 

 

 

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.7.2019 20:43 (ivanoile).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Work in progress:

 
 

9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav,

 

trebaju mi novi brisači, a vidim da svi preporučuju Bosch Aerotwin pa sam na Amazonu pronašao ovu ponudu:

https://www.amazon.de/gp/product/B0774VYJ46/ref=ox_sc_act_title_1?smid=AM8ML02RWZ2IF&psc=1

 

Dobra kupnja ili prijevara? 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Work in progress:
  

 Krpica i glancaj to... malo taj kiler ocisti od buba i slicno... natoci tekucine koje fale itd... mali servis........

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Imate li neku preporuku kod koga obaviti zaštitu podvozja, preferiram Novi Zagreb.

 

Odmah pokraj mi je Auto Siget, iskustva s njima?

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jeli iko od vas diza novi MMI na audiu, jel potrebno ic u ovlašteni servis ili mogu sam, priko diska ili kako vec. Ima li zajebancije sa tin i kakve su šanse da nesto zajeben.. hvala

Not funny dude
12 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
TKScump kaže...

Jeli iko od vas diza novi MMI na audiu, jel potrebno ic u ovlašteni servis ili mogu sam, priko diska ili kako vec. Ima li zajebancije sa tin i kakve su šanse da nesto zajeben.. hvala

 Ja sam prošle godine našao na torrentima i audi forumima novu verziju sustava i mapa za navigaciju.
Stavio na SD karticu, updateao (trebalo mi je oko pola sata) i eto sve super radi već godinu+ dana.
Mape se sad nalaze na SD kartici, dok je prije bilo na DVD, pa je znalo nekad imati problema sa učitavanjem, sad radi bez problema.

Radi se o A4 B8, 2012. godište, 2.0 TDI, MMI 3G High

Watercooled CPU. Pošalji PP, ako te nešto zanima. Sponsored by Noiseblocker.
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gledan malo tutoriale po netu i čini mi se poprilično jednostavno, al isto tako čitan i warninge da može doc do blokade mmia pa nez koliko mi je pametno igrat se sa tin. Auto san nedavno tek kupija, polovnog a vidin da je na njemu i dalje 1113 ili 1131 sofwere odnosno prijasnji vlasnik nikad nije to dira dosad jer je službeno mmi već na 5xxx

Not funny dude
4 godine
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
El Munjoko kaže...

Pozdrav!

Ima li kakav električar u Rijeci, ili netko tko se razumije u spajanje radija. Može i pomoć na daljinu, ako ima netko kakve upute, bio bi zahvalan.

 

Nakon ugradnje 2 din radija u auto, nakon par dana mi je ispraznilo akumulator. Inače ima canbus (bar tako kaže proizvođač). 

Hvala!

 prespoji crvenu i žutu žicu. žuta je stalni napon, crvena samo kad je ključ u bravi.

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TKScump kaže...

Gledan malo tutoriale po netu i čini mi se poprilično jednostavno, al isto tako čitan i warninge da može doc do blokade mmia pa nez koliko mi je pametno igrat se sa tin. Auto san nedavno tek kupija, polovnog a vidin da je na njemu i dalje 1113 ili 1131 sofwere odnosno prijasnji vlasnik nikad nije to dira dosad jer je službeno mmi već na 5xxx

 Ja na vw (golf 7 2013) skidam mape sa njihove sluzbene stranice. Mape su na SD kartici.  Vjerojatno je isti proces i na audiju (pretpostavljam). Malo procackaj po netu da se ne sjebes.

PSN:Tomislav025
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

cekaj, koji ludak drzi filter goriva nakon 60tkm? pa jebo vas, valjda se mjenja na svakom malom servisu, svakih 7-8000km?

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

cekaj, koji ludak drzi filter goriva nakon 60tkm? pa jebo vas, valjda se mjenja na svakom malom servisu, svakih 7-8000km?

 Ludjak koji ne drzi do auta. Prosli cmax nam je imao izmjenu filtra goriva "tek" nakon 35tkm, ulje je mjenjano svake druge godine godine (taj lik je radio oko 8k km godisnje, on se drzao uputstva da nakon ~15tkm mjenja ulje )...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
1BIT kaže...

Work in progress:
  

 Krpica i glancaj to... malo taj kiler ocisti od buba i slicno... natoci tekucine koje fale itd... mali servis........

Pa nije to golf da bi falilo tekucina svako malo 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

 Ludjak koji ne drzi do auta. Prosli cmax nam je imao izmjenu filtra goriva "tek" nakon 35tkm, ulje je mjenjano svake druge godine godine (taj lik je radio oko 8k km godisnje, on se drzao uputstva da nakon ~15tkm mjenja ulje )...

Uputstvo jasno kaze da je 15tkm ili godinu dana, ovisno sto prvo dode tak da se i nije bas drzao uputstva.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2019 20:25 (CroNk3r).
16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

cekaj, koji ludak drzi filter goriva nakon 60tkm? pa jebo vas, valjda se mjenja na svakom malom servisu, svakih 7-8000km?

 Ni na Golfu dvojci nisam imao servis na 7-8kkm...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Old Iggy kaže...

 Ni na Golfu dvojci nisam imao servis na 7-8kkm...

 

 

Ja mislim da je najbolje kad natankas, jos na benzinskoj se zavuc ispod auta i nataknut friski filter, za svaki slucaj.

 

Mislim stvarno se neki ovdje preseravaju... Osobno na mom autu nikad nije mijenjan filter goriva jer se isti nalazi u tanku i nije predvideno mijenjanje, a koliko sam citao nije ga ni moguce zasebno kupiti vec ide s pumpom. A i da je mpguce, ne bi mi palo na pamet raskapat rezervoar da bi to mijenjao.

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
Old Iggy kaže...

 Ni na Golfu dvojci nisam imao servis na 7-8kkm...

 

 

Ja mislim da je najbolje kad natankas, jos na benzinskoj se zavuc ispod auta i nataknut friski filter, za svaki slucaj.

 

Mislim stvarno se neki ovdje preseravaju... Osobno na mom autu nikad nije mijenjan filter goriva jer se isti nalazi u tanku i nije predvideno mijenjanje, a koliko sam citao nije ga ni moguce zasebno kupiti vec ide s pumpom. A i da je mpguce, ne bi mi palo na pamet raskapat rezervoar da bi to mijenjao.

 Ja se nebi usudio nikad ne mjenjat filter goriva, nedavno je netko kupio golfa 5 sa 400tkm u vw grupi na fejsu, filter goriva kao da je bio omotan nekakvom krpom kolko je zamazan...

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Moj auto isto nema filter goriva,ali to nije cudno kad je benzinac

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

Moj auto isto nema filter goriva,ali to nije cudno kad je benzinac

Zašto nije čudno?

Nekad su uredno imali.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice