Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.181.970
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Peugeot je u novoj gami 308 preuzeo s Astre sistem skidanja kočionih čeljusti s diskova još prije 3-4 godine

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...
ivanoile kaže... 
 PSA jos nije ni na pola tranzicije, istina, vjerovatno ce noviji modeli imati vise PSA utjecaja, ali svejedno, kasnjenje u razvoju sa hibridima i neka pitanja kvalitete su vec jako opasna za imidz marke.

Pa eto, ja kad sam probao Corsu i ostali ljudi koji su s njom radili nije im bila dobra, dakle nije dobro za imidz firme jer evo ja iz prve ruke necu preporuciti Corsu nekome, posto za cijenu Corse ima i Hyundai, VW... kod kojih do sad nisam vidio takav problem.  (auto je imao cca 8500km, sto ce bit na 85000 ne zelim ni zamisljat, srecom ozvucenje je ok, pa pojacas i boli te briga)

 

Jedino di je tako los interijer je bio u DS3 

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Tako si trebao napisati prvi put 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Da Corsa moza nije dobra ali ja vozim GTC J
Koji je za nekoliko nivoa bolji auto i moram reci da nemam nikakvih problema sa njim zasad, Valjda to ono koliko para toliko muzike :D
Ali da Corsa ipak preskupa za sta nudi, ali pazi u Njemackoj barem njima pada cijena jebeno brzo. Znaci Corsu sa 20k km mozes dobiti za 7k eura ovdje... bagatela. :P
Opele se najvise financijski isplati kupiti malo potrosene. :D
Ja sam svoju GTC sa 40k km 2016 godiste i FULL opremom kupio za 12500 a nova novcata dodje 26000 sa full opremom. :P

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 11:29 (unknown).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
unknown kaže...


Ja sam svoju GTC sa 40k km 2016 godiste i FULL opremom kupio za 12500 a nova novcata dodje 26000 sa full opremom. :P

 

Moja 308ica je u salonu bila 152.000kn, s popustom se auto spustio na 135.000 kn.sad ima 3 i pol godine...mogu za auto dobiti ~92.000 Kn

Dakle trećinu vrijednosti je auto izgubio u 3 i pol godine

 

novi auti su precijenjeni i mislim da više nikad neću kupiti novi auto, neisplativo

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

 

Moja 308ica je u salonu bila 152.000kn, s popustom se auto spustio na 135.000 kn.sad ima 3 i pol godine...mogu za auto dobiti ~92.000 Kn

Dakle trećinu vrijednosti je auto izgubio u 3 i pol godine

 

novi auti su precijenjeni i mislim da više nikad neću kupiti novi auto, neisplativo

 

 Ovdje u Njemackoj ti je ekipaluda koliko vidim. Ovdje se smatra da samo ljudi sa losim statusom odnosno "slabom placom" kupuju polovne aute i kao to se smatra nesto ispod casti. :D
Ista fora zasto svi pljuju po opelu kao da su svi vozili opel u svom zivotu...
Tako da necu niti ja nikada kupiti novi auto iz salona. :D
Sljedeci autom mislim ce mi biti neki "skoro novi" Ford focus sa 70% ppopusta :D

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

 

Moja 308ica je u salonu bila 152.000kn, s popustom se auto spustio na 135.000 kn.sad ima 3 i pol godine...mogu za auto dobiti ~92.000 Kn

Dakle trećinu vrijednosti je auto izgubio u 3 i pol godine

 

novi auti su precijenjeni i mislim da više nikad neću kupiti novi auto, neisplativo

 

 Da imam placu 2k € uzimao bih novi auto bez razmisljanja...

 Ovako moram gruntat koji auto odabrat. Dok imam placu kakvu imam, najbolje mi uzimat auto starosti ko tvoj, sam ne Peugeot :D

 

 Sto se Njemacke tice, u jednu ruku je razumljivo da je njima ispod casti kupovat polovni auto...

 Svi novi auti njemacke proizvodnje idu na rate do 0,9% kamata... Kaj da dalje pricam/pisem...

 

 Imaju 3x vece place i 3x pogodnije uvjete kupnje...

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 13:23 (Batista).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Svabe uzimaju na leasing i voze dok je garancija, najcesce 2-3 godine i onda to ide dalje u prodaju narodima kao sto smo mi. Dosta njih nema potrebe kupovati auto jer dobiju sluzbeni, drugi auto vecinom bude nesto iz C segmenta ili neki stari premium koji su kupili prije 20 godina. 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

I frikovi su za karavane, kao i Austrijanci.. doduše A6 karavan izgleda bomba, bolje nego neke druge limuzine npr..

In the name of tragedy...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...

I frikovi su za karavane, kao i Austrijanci.. doduše A6 karavan izgleda bomba, bolje nego neke druge limuzine npr..

Iskreno ne razumijem zasto svi voze te karavane ovdje. Mislim, ima i drugih jasno auta na cesti, ali ta fora sa karavanima mi izgleda tako primitivno...
Svi valjda zele zivjeti u vili, a posto nemaju novaca za veliku vilu onda kupuju velike aute... Mislim lijep je taj americki sustav gdje je sve veliko, ali koliko je gusto naseljena amerika a koliko njemacka?
Mislio sam vise o ovim nijemcima ali izgleda da su jednolicniji po ponasanju nego mi... ali opet mozda i bolje pogledaj samo gdje su sa ekonomijom od nas. :P

Najbolje je kaj sam vidio par klinaca od 20 godina kaj furaju svoj audi karavan XD
Stari doduse ali opet... kaj ce klincu od 20 god. karavan??? :D

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 18:52 (unknown).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...
unknown kaže...


Ja sam svoju GTC sa 40k km 2016 godiste i FULL opremom kupio za 12500 a nova novcata dodje 26000 sa full opremom. :P

 

Moja 308ica je u salonu bila 152.000kn, s popustom se auto spustio na 135.000 kn.sad ima 3 i pol godine...mogu za auto dobiti ~92.000 Kn

Dakle trećinu vrijednosti je auto izgubio u 3 i pol godine

 

novi auti su precijenjeni i mislim da više nikad neću kupiti novi auto, neisplativo

 

 Sam da se nadovežem, moj je punto 2001 koštao 65 000Kn, kupljen nov iz salona (kod Karića), sad košta 10 000-15 000Kn u njuškalu

Ak manje platiš novi auto, manje izgubiš

 

BTW:

Kakvu sam mišku vidio neki dan u podzemnoj garaži arene centar, slikano u vožnji, pa je malo mutno

 
 

 

Be different, be yourself.

#unikat

 

Trebalo je biti manje veličine, zeznuli su u proizvodnji di sam dao izradit

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 18:46 (1BIT).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Roki di je vejt redakšn 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Malo mi je gužva na šajbi, al viš na to sam zaboravio

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...
unknown kaže...


Ja sam svoju GTC sa 40k km 2016 godiste i FULL opremom kupio za 12500 a nova novcata dodje 26000 sa full opremom. :P

 

Moja 308ica je u salonu bila 152.000kn, s popustom se auto spustio na 135.000 kn.sad ima 3 i pol godine...mogu za auto dobiti ~92.000 Kn

Dakle trećinu vrijednosti je auto izgubio u 3 i pol godine

novi auti su precijenjeni i mislim da više nikad neću kupiti novi auto, neisplativo

 Svi, ali SVI auti koje sam gledao su tek izašli, ili su imali redizajn prije 1-2 godine i ni jedan (iz nove generacije) se ne može pronaći rabljeni čak ni za 10% popusta, a tek mogu sanjati o 40.000 kuna manjoj cijeni.

Tiguan, Kuga, Tucson, Karoq, Kodiaq, 3008, 5008, Kadjar, SX4 S-CROSS.... 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To je zato sto ne gledas auta. 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

To je zato sto ne gledas auta. 

 Prerastao sam autiće 

 

Al fakat nemam sreće, kaj god pogledam, nema niš starije od 1-2 godine.

Da na popis još dodam Opel Grandland X i Crossland X....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ta dva su tek izasli tako ih neces naci po normalnim cijenama. U toj listi mozda se Vitara moze pronaci po Ok cijeni jer su vec duze na trzistu. Tiguan je zaostao kojeg gledas, a novi je tek sada izasao, opcenito sve je to precjenjeno. 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ubacio danas nove felge.
Prije su bile 16",sad su ove 17" i to već puno ljepše izgleda.

Felge su alutech,model ne znam

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
6 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

Ubacio danas nove felge.
Prije su bile 16",sad su ove 17" i to već puno ljepše izgleda.

Felge su alutech,model ne znam

 

lipi autic, samo fali leđna peraja...

Salt n Pepa - Push It
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Na šta misliŠ?

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
6 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

Na šta misliŠ?

 

ovo na krovu

Salt n Pepa - Push It
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Pa ima panoramni krov, ako dobro vidim, i na njega nejde klasicna antena.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Pa ima panoramni krov, ako dobro vidim, i na njega nejde klasicna antena.

Ne postoji panorama krov na e46, samo šiber. Odnosno ne postoji na kompletnoj seriji 3 u limuzinskoj izvedbi. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2018 17:53 (Gman).
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima crnu foliju na krovu, nije to panorama.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Gorstak79 kaže...
sstrmi kaže...

Na šta misliŠ?

 

ovo na krovu

 Ne mogu to staviti

Čitatelj kaže...

Pa ima panoramni krov, ako dobro vidim, i na njega nejde klasicna antena.

 Nije panoramni krov

Gman kaže...
Čitatelj kaže...

Pa ima panoramni krov, ako dobro vidim, i na njega nejde klasicna antena.

Ne postoji panorama krov na e46, samo šiber. Odnosno ne postoji na kompletnoj seriji 3 u limuzinskoj izvedbi. 

 Nebih znao

Syke kaže...

Ima crnu foliju na krovu, nije to panorama.

 Nije folija

Nego bmw Crno NEBO 
To je valjda od M paketa
U svakom slučaju lijepo izgleda,ljepše nego obični krov pogotovo kad je ispolirano pa se sjaji

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

 Nije folija

Nego bmw Crno NEBO 
To je valjda od M paketa
U svakom slučaju lijepo izgleda,ljepše nego obični krov pogotovo kad je ispolirano pa se sjaji

 

Crno nebo je crna tkanina stropa iznutra i nista vise. Ovo je ili folija ili je netko prije lakirao.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Niti je lakirano,niti folija.BUdem ti video snimio.Ovo je plastika,vidiš kad pokucaš po tome,a i čuješ

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Plasticni krov izvana? Zasto bi to itko htio napraviti? Pa ptica se sa 10m prosere i probije ti plasticni krov.

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Možda je stradao pa mu je bilo jeftnije zalijepiti komad plastike nego sređivati krov.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Pa ako strada krov izvana, svejedno bi ga se trebalo sanirati, jer ne vjerujem da plasticni krov moze proci TÜV,

ako nije po standardima proizvodjaca i/ili dio posebne design opreme.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice