Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.182.326
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...
omomomomoomm kaže...

 Sve jasno. Taj sa lanista otpada. Nema neke stvari kaki si i naveo sto je trgicno pogotovo klima.  Ma uzeo bi quatrro da bas nadem auto koji mi se svida u svemu ostalome.

 

Ako imate kakav link slobodno stavite 😊. Mene vec iskreno boli glava od trazenja po oglasnicima. 

 

Nasao sam jednog passata. Imam 1000km do njega. Higline i r line izvana. Puno opreme. Dao mi lik VIN danas ce mi ga provjeriti. Auto izvleda ok. 90tkm, 2.0 DSG, virrual kokpit,led iza/naprijed,izbor profila voznje,18 cola itd... cijena 19900€ u njemackoj.

 Imaš link tog Passata da vidimo kako izgleda?

 

P.S. A ovo čudo? Dobra cijena za takav auto, godinu, kilometre.

 Odustao sam od tog passata.poslao mi lik brdo slika na watsapp i djeluje mi kao da bas nije vodena briga o autu. Puno je to love tak da sam oprezan. Provjerio sam ga prego VIN broja i lakiran je na zadnjoj lijevoj strani.  Na linku su nove slike jer ga je dao poliratiEvo link:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=291521956&utm_source=sharedAd&utm_medium=android

I found this offer at mobile.de:

Volkswagen Passat 2.0 TDI Lim.R-LINE Highline BMT/ACC
First Registration: 12/2016
Mileage: 96.449 km
Fuel: Diesel
Power: 110 kW (150 Hp)

Price: €19,990

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 18:23 (omomomomoomm).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

 Odustao sam od tog passata.poslao mi lik brdo slika na watsapp i djeluje mi kao da bas nije vodena briga o autu. Puno je to love tak da sam oprezan.  Evo link:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=291521956&utm_source=sharedAd&utm_medium=android

I found this offer at mobile.de:

Volkswagen Passat 2.0 TDI Lim.R-LINE Highline BMT/ACC
First Registration: 12/2016
Mileage: 96.449 km
Fuel: Diesel
Power: 110 kW (150 Hp)

Price: €19,990

 Bogami, dobro izgleda...

Truth in engineering.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

E to je Passat, sad će biti problem naći drugog s takvom opremom

 

Jesi vidio E klasu sa mog linka, kakva ti je ona? Traži isto VIN od prodavača (ako te zanima auto naravno) i idi u bilo koji Mercedes servis i dat će ti ispis servisne, iako piše da ju ima, ja bi svejedno dodatno provjerio. Brutalna cijena za takav auto, ako ti on odgovara uopće.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zna netko možda gdje je ovo fotkano?

 
Baš bi se volio provozati tuda, djeluje mi vrhunski asfalt, nema gužve i predivan krajolik, baš za guštat

OGLAS

Naletio sam danas na zanimljivu praksu jednog prjevoznika automobila.
Ima foru da na zadnjem vozilu ostavi upaljene pozicije (zbog sigurnosti) u ovom slučaju je to audi, tablice francuske, do francuske se ima šta vozit, potrošit će tom audiju sav aku po putu...

 
 

Neka grdosija mi diše za vratom

 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Da nije negdje na Pagu? Znam da hrpa proizvodjaca na Pag ide fotkat promo fotke i videe.

Jedino mi se RI tablice ne uklapaju u Pag, osim ako samo zbog toga nije isao tamo..

Bez obzira na ovo gore, ceste i krajolik su solidni na Pagu, al posto si iz Zg, mozda vise smisla ima otici u Sloveniju ili Austriju na lokalne ceste, sa pogledom na alpe..

 

Provozah se prosli vikend okolicom Innsbrucka i Garmischa..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 20:16 (nixass).
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

evo malo kasnim sa slikom, ali za božić sam napravio novi rekord njemačka - zagreb 

 

ovu abominaciju sam neki dan vidio na cesti.. ne znam kako to uopće može biti street legal..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 20:36 (nine).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

evo malo kasnim sa slikom, ali za božić sam napravio novi rekord njemačka - zagreb 

 

ovu abominaciju sam neki dan vidio na cesti.. ne znam kako to uopće može biti street legal..

vidio i ja to ljetos :D

ne znam zakaj bi si netko to napravio od auta, al ispada da je full street legal.. 

https://jalopnik.com/theres-actually-a-decent-reason-why-germans-will-spend-1794673235

 

vozio sam se u USA u Polaris Slingshotu, i to je jedini smjer ako zelis pravi 3-wheeler :D

 

 

za vikend napravio 400km, pola po lokalnim, pola to autocesti (tempomat), a u tanku ima jos goriva za 1000km sudeci po BC..

4.3l/100km, not bad.. jedva cekam benzinsku da vidim kolko je tocno potrosnja

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 20:48 (nixass).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže... 

za vikend napravio 400km, pola po lokalnim, pola to autocesti (tempomat), a u tanku ima jos goriva za 1000km sudeci po BC..

4.3l/100km, not bad.. jedva cekam benzinsku da vidim kolko je tocno potrosnja

 

F20? Koji motor?

Stvarno trosi na kapaljku.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

F45 (active tourer, auto za gresnike :D)

 

218d, 2.0 dizel, 150ks

moram priznat da sam ga, osim na vijugavim dijelovima kroz brda i ako se ispred mene nasao bas neki njonjo, skoro cijelo vrijeme vozio na tempomat.

 

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dečki digli fiću da majstor promjeni ulje

 

Jeste primjetili kako su ceste skliske u zadnje vrijeme?
Baš gledam ovaj video iz Karlovca, koja budala, em pretiće po traci za lijevo skretanje, em pretiće u zavoj, em ne kuži da u sred križanja (samom centru) di ne prolaze auti se zadržava skliski dio ceste (vidi se razlika u nijansi sive boje ceste) i taman tu kad se išao vratit ga je zanjelo...baš budala koja niš ne zna/ne shvaća...

 

Ali činjenica da su nam ceste trenutno živi užas je primjer kod Kutjeva di koliko vidim auti redovite izljeću sa ceste...
INFO

Slabije sole ceste ove zime, sa jedne strane mi je drago, jer mi neće auto strunut, al sa druge strane se treba pazit...

Meni u prvoj i drugoj redovidto kotači vrte, tcs blica ko Hansov šmajser iz bunkera Omaha beach-a 44-e...

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2020 12:52 (1BIT).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Konjina prestize preko zebre, vjerojatno gume lose i na to dodas malo lift off oversteera i eto sranja. Nisam vidio da ista sole, samo sam sljunak vidio i cuo. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2020 13:02 (ivanzu).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 


Slabije sole ceste ove zime, sa jedne strane mi je drago, jer mi neće auto strunut, al sa druge strane se treba pazit...

Meni u prvoj i drugoj redovidto kotači vrte, tcs blica ko Hansov šmajser iz bunkera Omaha beach-a 44-e...

Jesi li ikad isao ovuda ? Ta cesta je ledana kad se spusti mrak i temperatura, jos kad nadodas da ima hrpa rupa, odrona i da je gusta suma... 

13 godina
online
Auti - ultimativna tema

Pevec akcija, npr 195 65 15 je 50 kn razlike naspram save s3, premala razlika da bi se islo na savu

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Da 200kn uštediš a Sava bolja guma.. ;)

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sava je govno

5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

Pevec akcija, npr 195 65 15 je 50 kn razlike naspram save s3, premala razlika da bi se islo na savu

 ja u istoj dimenziji pred par mj kupovao gume i vidio da je sava 330 kn cca. 

fulda, kumho i falken su imali istu cijenu, a pouzdanije su i bolje sigurno. ne znam zasto onda kupovati savu za nikakvu ustedu...

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sava poljska je ta cijena, sava slovenija je  skuplja (kod tokica uzeo preko 500kn je 205/55/R16, s tim da su davali 15 posto popusta).

 

Koji akumulator best buy 75 ampera? Auto je leon 1p 1.9 TDI 77kw

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2020 14:56 (nul-3).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Imam njemacku savu, ta ide na mjesec.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Jesi li ikad isao ovuda ? Ta cesta je ledana kad se spusti mrak i temperatura, jos kad nadodas da ima hrpa rupa, odrona i da je gusta suma... 

 Pola tog jesam, tj kroz Hrašće, pa na Odransku (di su btw dva hebacka ležeca) pa preko nadvožnjaka di na križanju dolaziš direkt Bertolu (alfa/fiat/lancia servis)...
Da dio koji ide kroz polje je užas, ali ima takvih cesta još, najgore kad u zavoju naletiš na rupu, meni je pri 40km/h u zavoju pod 90° malo odklizao čitav auto, baš se osjetilo, jer je poskočio kotač preko rupe, ali pri toj brzini ništa strašno...


Ova industrijska je ako se ne varam prije jedno 5godina friško asfaltirana i još uvijek je odlična po ljeti ko autoput, 120 možeš po njoj, nema rupa, auto se kotrlja ko po putru, polubranici, polje sa obje strane, nenaseljeno, kad bi barem sve u Hrv takve bile, ali općenito se svih nadvožnjaka treba pazit, jer kako su odvojeni od tla, aslfat je na njima na nižoj temperaturi i vole smrznut...

nul-3 kaže...

Sava poljska je ta cijena, sava slovenija je  skuplja (kod tokica uzeo preko 500kn je 205/55/R16, s tim da su davali 15 posto popusta).

 

ivanzu kaže...

Imam njemacku savu, ta ide na mjesec.

 Ja imam tursku savu, ta polira cestu
(ostala od prijašnjeg vlasnika, najradije bi ju promjenio, a nova je)

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bik kaže...

Da 200kn uštediš a Sava bolja guma.. ;)

sudeci po rivjuima, Blizzak LM005 je medju najboljima po hladnoj mokroj cesti (kocenje i handling), a zimi su uvjeti vecinom takvi.

savu nisam osobno vozio al imam LM005 i stvarno je vrhunska zimska guma

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...

 

Provozah se prosli vikend okolicom Innsbrucka i Garmischa..

 

Mogao si stati na kavu u Innsbrucku. Imas srece jer je cijeli tjedan vrijeme bilo idealno za izlete,

tek od danas je ponovno poceo padati snijeg i kisa.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...
nixass kaže...

 

Provozah se prosli vikend okolicom Innsbrucka i Garmischa..

 

Mogao si stati na kavu u Innsbrucku. Imas srece jer je cijeli tjedan vrijeme bilo idealno za izlete,

tek od danas je ponovno poceo padati snijeg i kisa.

Ti si tamo?
Prespavali zena i ja u Innsbrucku za vikend, u nedjelju isli na Seegrube i Hafelekarspitze, kasnije malo voznja kroz planine i jezera, pa prema doma..

Iduci put, svidio na se Innsbruck jako, doci cemo opet ;)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

Koja je sava onda najgora? turska il poljska? na r16 vidim cesto slovenske a r15 su vecinom poljske, ovi sto voze r16 slovenke kazu da im je ok guma a ovi na r15 kazu nakon 2 godine za zamjenu.. naravno svi se voze i po ljeti s njom.. 

R16 sava je 380 kn, dakle 150 kn jeftinija nego lm005 u pevcu a sava r15 je 330 l, znaci samo 50 kn jeftinija nego lm 005 u istoj dimenziji..

Da imam r16 zimske mozda bih nekako i pristao na savu slovenske proizvodnje kad je tolka razlika u cijeni, al za r15 nema sanse.. 

Sebi sam uzeo dunlop winter response 2 za 360 kn na akciji kad sam uzimao u 10. mjesecu.. kad je ta mala dimenzija r15 izbora ima samo treba pratit akcije..

Isto tako cuo sam dosta hvale za nexen winguard sport 2, nasao ga neki dan za 370 kn komad u 225 45 17 dimenziji, stvarno dobra cijena ako je istina da su solidne gume

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Yes, tamo sam. Imas tamo dosta za vidjeti u krugu od 70km, ovisi dali vise volis planinariti, skijati, vozati bajk itd.

Tako da sve ovisi sto te zanima i koje je doba godine. Imas srece, jer trenutno su svabe zastopali Zillertal puteve,

dok je A12 i ceste oko Innsbrucka super provozno i bez vecih zastoja. Dok je prosle godine bilo obratno,

nisi mogao preci 35km na autoputu brze od 60min, a o lokalnim da ne pricam, tu racunas duplo.

 

Mislim da su njemci malo smanjili tenzije, jer su znali zastopati gradove da ni hitna ni vatrogasci nisu mogli proci,

tako da kad svabo izlazi sa autoputa u Schwazu, Hallu ili Innsbrucku, da izbjegne guzve na autoputu,

policija ih na rotoru vraca natrag na autoput, ako nemaju finalnu destinaciju u gradu - da ne prave guzve,

i to im jako smeta.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...
bik kaže...

Da 200kn uštediš a Sava bolja guma.. ;)

sudeci po rivjuima, Blizzak LM005 je medju najboljima po hladnoj mokroj cesti (kocenje i handling), a zimi su uvjeti vecinom takvi.

savu nisam osobno vozio al imam LM005 i stvarno je vrhunska zimska guma

Savu Eskimo S3 sam vozio godinama i uvijek je bila najbolja jeftina zimska guma od tih low end guma, i svaki mjastor je to prije tvrdio (govorim o vremenu cca 10god unazad), guma se ravno mjerno trosi, ne gubi omeksivac kao kod druge jeftine gume, dobro drzi cestu. 

Sad situaciju ne znam jer sam presao na premum segmet gume ali Savu S3 bih uvijek preporucio kao jeftinu zimsku gumu.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bik kaže...
nixass kaže...
bik kaže...

Da 200kn uštediš a Sava bolja guma.. ;)

sudeci po rivjuima, Blizzak LM005 je medju najboljima po hladnoj mokroj cesti (kocenje i handling), a zimi su uvjeti vecinom takvi.

savu nisam osobno vozio al imam LM005 i stvarno je vrhunska zimska guma

Savu Eskimo S3 sam vozio godinama i uvijek je bila najbolja jeftina zimska guma od tih low end guma, i svaki mjastor je to prije tvrdio (govorim o vremenu cca 10god unazad), guma se ravno mjerno trosi, ne gubi omeksivac kao kod druge jeftine gume, dobro drzi cestu. 

Sad situaciju ne znam jer sam presao na premum segmet gume ali Savu S3 bih uvijek preporucio kao jeftinu zimsku gumu.

 

Nemoj, teško su smeće po kiši nakon prve sezone, idealno za zabiti se.  Imao nažalost, nikad više.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
bik kaže...
nixass kaže...
bik kaže...

Da 200kn uštediš a Sava bolja guma.. ;)

sudeci po rivjuima, Blizzak LM005 je medju najboljima po hladnoj mokroj cesti (kocenje i handling), a zimi su uvjeti vecinom takvi.

savu nisam osobno vozio al imam LM005 i stvarno je vrhunska zimska guma

Savu Eskimo S3 sam vozio godinama i uvijek je bila najbolja jeftina zimska guma od tih low end guma, i svaki mjastor je to prije tvrdio (govorim o vremenu cca 10god unazad), guma se ravno mjerno trosi, ne gubi omeksivac kao kod druge jeftine gume, dobro drzi cestu. 

Sad situaciju ne znam jer sam presao na premum segmet gume ali Savu S3 bih uvijek preporucio kao jeftinu zimsku gumu.

 Nije sava vise toliko jeftinija od drugih boljih guma, barem u nekim manjim dimenzijama kao R15, stara je to guma vec, sve ide naprijed pa tako i s vremenom ostali lagano nude nesto novije, bolje za slicne novce.. a sto se tice ovih tipa 17" msm da je jedan nexen winguard sport 2 bolja guma od save eskimo, barem kolko vidim po testovima, a cijena je skoro ista, par eura razlike kod furlana, bas gledam..

Mora se priznat, eksimo s3 je legendarna guma.. mislim da preko 10 godina vec postoji, u svakom trgovackom centru uvijek sava, nekad bila povoljna i svi su je stavljali, spika je bila da je najbolja po snijegu i tako.. jos ce se dugo prodavat dobro i bit tako popularna kod nas izgleda 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Imam HP2, saljem pozdrave s mjeseca. 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Pitanje vezano za motore

1. koja vrsta motora je bolja? dizel ili benzin?

2. nastavno na to pitanje, u konkretnijem smislu rijeci, je li bolje uzeti benzinski motor 1.0 ecoTSI 85kW ili 1.6 TDI 85kW (oba 115 KS)

Ako ima netko tko moze pojasniti razliku, savjetovati sta je bolje i slicno bio bih zahvalan.

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Otvorio si pandorinu kutiju..sretno...

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice