Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.109
|
čitano: 13.239.225
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Kaj je najbolje ne volim nogomet, vec ono ajde ide ekipa pa da budem i ja prvi put to vidjel uživo... I frednovi su iza na pokrovu gepeka ostavili dinamov šal ili kaj vec. Valjda je to kulminovalo 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nije valjda nego sigurno, nažalost.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 9:53 (vrinho).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

E Markec i ti isto na kaj god ideš. I onda ostavite propagande materijale v autu. Žalosno je da se to dešava, al to je realnost, na takvim događajima ništ imati, i tablice prekriti.

Mogel si se javiti kad si već tu bil. 

 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav!

 

Da li netko ima iskustva s tapeciranjem krovnog tapecirunga, naime na passatu b6 (2007.) mi se u potpunosti odlijepio krovni tapecirung.

Preporuke dobrodošle ;)

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To ti je nekih 500-800kn da se stavi novi tapacir. 

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

Kaj je najbolje ne volim nogomet, vec ono ajde ide ekipa pa da budem i ja prvi put to vidjel uživo... I frednovi su iza na pokrovu gepeka ostavili dinamov šal ili kaj vec. Valjda je to kulminovalo 

 To me zbilja zanima koji moron ti bi zbog Dinama išel auto oštetiti. Ajde da je hajduk, razmel bi.

 

Ja nemam nikakvu propagandu, pa očito svima "komunizam" crvena smeta

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

 Nisi jedini, meni je neko s nečim crnim Fiestu iza vozačkih vrata namrljal. Nije marker, nekaj gumenasto, a nejde dole s ničim... Doduše vidi se samo izbliza pod kutem, ali ipak.

 

Da ne velim kak mi je u nedelju na porcijunkolovom smeće s govnetom sivim, oderalo suvozačka vrata do pleha.

 Jesi probao sa glinom?

Samo nemoj nikada na suho.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima tko majstora u Zg...treba mi pogledati vozačevo sjedalo

 

suvozačevo je kruto i ne mrda pri povlačenju rukom

vozačevo škljoca non stop (ne pomiče se po šinama, nego kao da škljoca u spoju donjeg dijela i leđa)

 

 

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

CyberDemonVZ 

 

Jel ti mozda dosao neki update za android auto ? Vidim da prije tjedan - dva svi nesto pisu o novom updateu i interfejsu pa da vidim jel kod nas to doslo 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BORG kaže...

 Jesi probao sa glinom?

Samo nemoj nikada na suho.

 

 

U vezi sjedala, pogledaj da se vijci nisu odsarafili. 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

CyberDemonVZ 

Jel ti mozda dosao neki update za android auto ? Vidim da prije tjedan - dva svi nesto pisu o novom updateu i interfejsu pa da vidim jel kod nas to doslo 

 Da.

Izgleda da si zaboravio, kod nas nema updatea, mi smo Hrvatska :)

Trebaš ga ručno skinuti.

https://uploadrar.com/xddp41p83lwh

 

Nisam primjetio da je novi interface?!

 

EDIT: vidi, našao na forumu:

 

Maybe a fix who can not change to new design

Clear data en force stop
Change language to english from you phone
Start android auto and go to settings
Now you can change to new design
And change the language back to your own
Language 
I hope this wil work because it Works in Dutch.

 

EDIT 2: Evo ga u opcijama :D

Nejde mi se sad do auta da provjerim kak izgleda :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 22:06 (CyberDemonVZ).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CyberDemonVZ kaže...
hahhaajaads kaže...

CyberDemonVZ 

Jel ti mozda dosao neki update za android auto ? Vidim da prije tjedan - dva svi nesto pisu o novom updateu i interfejsu pa da vidim jel kod nas to doslo 

 Da.

Izgleda da si zaboravio, kod nas nema updatea, mi smo Hrvatska :)

Trebaš ga ručno skinuti.

https://uploadrar.com/xddp41p83lwh

 

Nisam primjetio da je novi interface?!

 

EDIT: vidi, našao na forumu:

 

Maybe a fix who can not change to new design

Clear data en force stop
Change language to english from you phone
Start android auto and go to settings
Now you can change to new design
And change the language back to your own
Language 
I hope this wil work because it Works in Dutch.

 Ma znam da nema, ja android auto skidam preko vpna i onda direkt preko play storea, ali da.. Dosao je novi i dizajn koji je puno bolji od starog sto se tice snalaznjivosti i funkcija.

 

Edit: znaci radi ? Uff jedva cekam sutra ga vidjet kak izgleda 

 

Edit2: Evo neka slika da znas sta ocekujes 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 22:21 (hahhaajaads).
4 godine
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Eh.. Ovo su da kazem neke Top 3 auta koje bi zeleo da posjedujem :) Nisam neki zaludjenik po porse,ferari,lambo i te... Daj mi samo Hondu Civik 2.0iVtec ili neka Supra Mk4 i ne treba mi nista vishe :D Korsu OPC Nurburgring Edition ( moze i normalan OPC :) Necu se zaliti ni na to ) sam ubacio u Top3 jer trenutno imam Korsu 1.0 pa stalno gledam po Njemacku neku ovakvu al mislim da necu nikad da je dovezem jer jebe carina nazalost :(

 

Za Hondu mislim da nema sta da se kazhe... Obozavam onaj zvuk kad dodje skazaljka iznad 7k obrtaja na Civika i to pistenje motora, kad udari blokazu na 9-9.5k obrtaja

Za brzinu mislim da ima i vishe nego dovoljna maksimalna koja je negdje oko 200 na sat ili malo vishe sa nekih 150konja ja mislim...

 

Supra Mk4.. Sto se mene tice ja bih prodao stan gdje stanujem i kupio bi nju, jer to je jedno bolesno auto koje ima neverovatan motor. Jak, pouzdan... Brzzz

Al ne bi ipak bilo koju Supru uzeo naravno, vec ona sa 3.0 TwinTurbo i 320-330 fabrickih konja i maks brzina od preko 250kmh

Evo vam klip na koji da ne kazem sta radim po kuci :D 

 

I naravno zadnje auto Korsu , malo gradsko auto koje krije ispod haube 1.6 Turbo benzinac sa neverovatnih 210 konja i cija je maksimalna brzina je nekih 220kmh sto za tako malo auto ja mislim da bolje ne moze.. Da bi stavio krilja ona bi odletela :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 5:18 (Ade00).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zanima me, ako me kamera snimila npr. 25.7 u prekrsaju za brzinu, hoce li kazna biti po novome nakon 1.8 ili po starome zakonu?

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Po starome, valjda je bitan datum kad je prekršaj napravljen i kažnjava se po zakonu koji je tada bio važeći.

11 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Kaj napraviti sa pukotinom na vjetrobranskom staklu? Dužine je ca 20 cm.

Skužio sam je kad je imala cca 10 cm, carglass i slične firme ne diraju tako velike pukotine, inzistiraju na promjeni cijele šajbe.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jarvan kaže...

Kaj napraviti sa pukotinom na vjetrobranskom staklu? Dužine je ca 20 cm.

Skužio sam je kad je imala cca 10 cm, carglass i slične firme ne diraju tako velike pukotine, inzistiraju na promjeni cijele šajbe.

 Nema tu popravka.

Zamijeni šajbu i amen. A kao prvo i osnovno nećeš proć tehnički zbog toga.

 

Imaš Lauša i Autostaklo centar zagreb, promijeni se šajba kod jednih i drugih po skroz normalnim cijenama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 14:51 (jopis).
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
jopis kaže...
Jarvan kaže...

Kaj napraviti sa pukotinom na vjetrobranskom staklu? Dužine je ca 20 cm.

Skužio sam je kad je imala cca 10 cm, carglass i slične firme ne diraju tako velike pukotine, inzistiraju na promjeni cijele šajbe.

 Nema tu popravka.

Zamijeni šajbu i amen. A kao prvo i osnovno nećeš proć tehnički zbog toga.

 

Imaš Lauša i Autostaklo centar zagreb, promijeni se šajba kod jednih i drugih po skroz normalnim cijenama.

 Koga brine još tehnički danas? LoL.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovako par pitanja: 

Htio sam staviti k&n filter zraka, te alu felge R17 na svoj Focus Mk2 2007-8 duratec euro 1.6 petrol, mislio sam crne do 1000kn po komadu, a filter je 100 eura.

Ima li tko iskustva ili preporuku za felge i koliko moram platiti na tehničkom pregledu promjenu?!

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 14:59 (Luka123).
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ako ti je dimenzija upisana, ne placas nis, ako nije, ali je dozvoljena za Focus mislim da je 40tak kn. 

 

Meni je besplatno upisao osnovnu + 3 dodatne kod prve rege.

 

Za filter nebi trebao nis placati, msim da ti ide kao i na fiestu, unutar kucista pa se ne vidi dal je KN, ili nekaj desetog. 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Luka123 kaže...

Ovako par pitanja: 

Htio sam staviti k&n filter zraka, te alu felge R17 na svoj Focus Mk2 2007-8 duratec euro 1.6 petrol, mislio sam crne do 1000kn po komadu, a filter je 100 eura.

Ima li tko iskustva ili preporuku za felge i koliko moram platiti na tehničkom pregledu promjenu?!

 https://www.autodoc.si/kn-filters/2734557

 

Ti si fakat mislio dati za filter 100eur???

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Luka123 kaže...

Ovako par pitanja: 

Htio sam staviti k&n filter zraka, te alu felge R17 na svoj Focus Mk2 2007-8 duratec euro 1.6 petrol, mislio sam crne do 1000kn po komadu, a filter je 100 eura.

Ima li tko iskustva ili preporuku za felge i koliko moram platiti na tehničkom pregledu promjenu?!

 Ne plaćaš ništa, neki dan odrađivao upis.

 Samo se javiš na šalter , nakon toga kad je free nadzornik ode pogledati koje dimenzije oćeš upisat , provjeri na naljepnici na auto ili u sistemu dali idu takve bez atesta i to je to.

 Nakon toga ti teta upiše u prometnu.

 I upiše ti ako oćeš sve moguće dozvoljene bez atesta koje su u njihovom sistemu ili na naljepnici u autu ( većinom na pragu od auta s unutarnje strane ).

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bruno11 kaže...

Po starome, valjda je bitan datum kad je prekršaj napravljen i kažnjava se po zakonu koji je tada bio važeći.

Tako i ja mislim, ali nisam 100% siguran bas jer je to ipak Hrvatska... 

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
andreas11 kaže...
Luka123 kaže...

Ovako par pitanja: 

Htio sam staviti k&n filter zraka, te alu felge R17 na svoj Focus Mk2 2007-8 duratec euro 1.6 petrol, mislio sam crne do 1000kn po komadu, a filter je 100 eura.

Ima li tko iskustva ili preporuku za felge i koliko moram platiti na tehničkom pregledu promjenu?!

 https://www.autodoc.si/kn-filters/2734557

 

Ti si fakat mislio dati za filter 100eur???

 Mislio sam otvoreni K&N E serije, sad neznam broj napamet, znaci komplet cijeli, cold intake ide izgleda kao "valjak". Ali vidim da se smatra modifikacijom. Pa mozda razmislim o tom dijelu.

Što se tiče felgi slikam naljepnicu sa vrata auta pa mi pomognete. Poprilično sam siguran da mogu R17, no moram provjeriti.

everyday i'm shuffling...
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CyberDemonVZ kaže...

 Evo ga, sad izgleda ko carplay 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Hebo ih patak, al bi ja zabranio šleperima promet po zaobilaznici...

Samo sranja rade...

 
 
 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Kupujem auto.
Benzinac, godiste 2014/15, idem u Njemacku po isti.
Lova oko 10 000 eura (11 plafon i to sam ak je bas dobra ponuda) + troskovi uvoza.

U izboru su:
Mazda 3
Golf 7
Toyota Auris
Kia Ceed

Mazda mi je prvi pick bila, al vidim da se ljudi zale na mali rezervoar kojeg trebas tocit svako malo i da ima problema kad treba povuc (uvijek u brzinu manje ubacit).

Sta vi predlazete za ovu lovu, neki od gore navedenih modela il nesto vase?
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Golf 7 2.0 TDI 150ks, automatik, sa full opremom. Vrlo jednostavan izbor. Realno najbolji hatch. Idi u neki autosalon gdje živiš i provozaj svaki auto koji si naveo, i vidjet ćeš o čemu pričam.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 21:15 (Hacker002).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Flameseeker kaže...
Kupujem auto.
Benzinac, godiste 2014/15, idem u Njemacku po isti.
Lova oko 10 000 eura (11 plafon i to sam ak je bas dobra ponuda) + troskovi uvoza.

U izboru su:
Mazda 3
Golf 7
Toyota Auris
Kia Ceed

Mazda mi je prvi pick bila, al vidim da se ljudi zale na mali rezervoar kojeg trebas tocit svako malo i da ima problema kad treba povuc (uvijek u brzinu manje ubacit).

Sta vi predlazete za ovu lovu, neki od gore navedenih modela il nesto vase?

 Ista dvojba samo ja gledam dizel motore, također mazda 3 prvi pick, al ne znam kakvi su mazdini dizel motori, gledam CD150, drugi izbor je A3 sportback 2.0 tdi. 2014 / 2015 godiste

 

Nebi niti bilo te dvojbe, ali kod mazde mogu dobiti za istu cijenu puno više opreme i manju kilometražu (a i mazda mi je izvana puno ljepša tbh, al to su već ukusi.)

 

Imate kakva iskustva sa mazda dizel motorima? 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Kia Ceed

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice