Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.181.535
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...
ivanzu kaže...

 Trebao bi krenuti ubrzavati u trecoj pa ubaciti u cetvrtu. AC ti ne utjece na jaka ubrzanja jer se on tada gasi.

 

 

 Dobro ali ovo sam prikazao tipa ako idem na nekakvo preticanje, sumnjam da ce bas netko ubacit u nizu, pa do 4k obrtaja pa u sljedecu brzinu isto tako... Ovo je nekakvo realno gledanje ako se pretjece par auta da vidi sta moze iz vece brzine pri manjim obrtajima. Sto se tice klime, ja bih rekao da utjece jer sam iz 5 osjecao vise zaljepljivanje za

Nego kako? Odmah najbolje ubaci u petu, vidiš da bolje "vuče"...

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gas, niža, plot, hiža!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2019 17:28 (BORG).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Samo rare. Heated washer nozzle za dvojku. Kad ste to culi. 

VDO OEM 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

 

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2019 22:10 (sstrmi).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

 

 

 Kaj ti redni šestak nije bil dobar za plašit klince na igralištu, pa si si zel v8cu

Ak si metneš znak konzuma na plot, klinci buju mislili da si todorić

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Jos se u ovome zgustam 6-12 mjeseci i to bi bilo to.Prošao 4 najčešća motor 1.5 4zy dizel , 2.0 4zy dizel , 3.0 redni šestak benzin , sad 5.0 V8 benzin.

Nakon ovog se vraćam na BMW,ali normalni BMW - F30 320i sto je malo teže pronaci,pa možda i dizel.

Ako ne bude BMW , onda mislim da cu napokon JDM uzeti. Hondu accord limuzinu benzin

Haha , frendovi su me već prozvali todorićevim sinom prije par mjeseci

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2019 22:52 (sstrmi).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel neko zna koje su ovo felge? 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 Kaj ti redni šestak nije bil dobar za plašit klince na igralištu, pa si si zel v8cu

Ak si metneš znak konzuma na plot, klinci buju mislili da si todorić

 baš se mislim kako se fino u pozadini čuju klinci u igri i onda kretenčina pun gas po toj maloj uličici

a kad lopta i za njom klinac zleti na cestu, kretenčina će biti još jedan u nizu onih koji su završili na stranicama crne kronike, pa bumo ga gledali kak se skriva od fotoaparata dok ga panduri privode i poslije slušali kak na sudu kmeči da je njemu život upropašten jer susedi ne paze na svoju djecu

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

@sstrmi cestitke na meckii

pusti hejtere i samo gass

#fsb
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

@sstrmi cestitke na meckii

pusti hejtere i samo gass

 tak je, same gas 

14 godina
online
Auti - ultimativna tema

Meni je smiješno koliko loš zvuk. Općenito svi Mercedesovi V8 zvuče gadno. Onak grubo, dernjava samo da se čuje, nema ništ profinjeno.

 

 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
picajzla0707 kaže...
1BIT kaže...

 Kaj ti redni šestak nije bil dobar za plašit klince na igralištu, pa si si zel v8cu

Ak si metneš znak konzuma na plot, klinci buju mislili da si todorić

 baš se mislim kako se fino u pozadini čuju klinci u igri i onda kretenčina pun gas po toj maloj uličici

a kad lopta i za njom klinac zleti na cestu, kretenčina će biti još jedan u nizu onih koji su završili na stranicama crne kronike, pa bumo ga gledali kak se skriva od fotoaparata dok ga panduri privode i poslije slušali kak na sudu kmeči da je njemu život upropašten jer susedi ne paze na svoju djecu

 Izgorio si , betonsko igraliste 60-70m udaljeno

u ulici tih 50m ubrzavanja nigdje nikoga

nije da zivim 25g tu pa ne znam

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

hmmm a izlazi iz dvorišča i gle čuda za leđima mu znak - ograničenje 30?!?

 

pa odi malo van sela, baci oko niz cestu i onda udri po gasu za taj 15 sec video...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...

hmmm a izlazi iz dvorišča i gle čuda za leđima mu znak - ograničenje 30?!?

 

pa odi malo van sela, baci oko niz cestu i onda udri po gasu za taj 15 sec video...

 30 je za ulicu sto se skrece

vamo je 50

sta ti mislis da sam ja navukao 200 u 50m?

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...
Stric_Jura kaže...

hmmm a izlazi iz dvorišča i gle čuda za leđima mu znak - ograničenje 30?!?

 

pa odi malo van sela, baci oko niz cestu i onda udri po gasu za taj 15 sec video...

 30 je za ulicu sto se skrece

vamo je 50

sta ti mislis da sam ja navukao 200 u 50m?

200, 150 ili 100, tak svejedno, to buš objašnjaval pandurima ukoliko ona njihova aplikacija i sustav iole rade ono što bi trebali raditi

12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ak je navukao 70 i to bi bilo puno. A i sta si zagrizo. Ime ti pase. 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
martinXD kaže...

Ak je navukao 70 i to bi bilo puno. A i sta si zagrizo. Ime ti pase. 

 jbga, radim kao novinar i svakodnevno gledam crne vijesti, također, nekidan mi je netko vrlo blizak ubio 20-godišnjaka autom zbog sitne nepažnje, a kamo li zbog ovakvih kretenskih glupiranja koja se vrlo vjerojatno nastavljaju, jer "mrcinu" treba isprobati, nagaziti, raspuhati itd.

 

a imam također i dvije cure od 10 i 15 godina koje trenutno "samo" hodaju po cesti i ugrožene su od ovakvih kretena, da ne govorim da će za koju godinu s takvim kretenima sjesti u auto i riskirati život štogod da im ja kažem

 

možda zato imam nultu toleranciju na ovakva izdrkavanja i opasno ponašanje na cesti, jer dovoljno je i 70 na sat s ovakvim autom da nekom okončaš život, a svoj upropastiš do kraja

12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
picajzla0707 kaže...
martinXD kaže...

Ak je navukao 70 i to bi bilo puno. A i sta si zagrizo. Ime ti pase. 

 jbga, radim kao novinar i svakodnevno gledam crne vijesti, također, nekidan mi je netko vrlo blizak ubio 20-godišnjaka autom zbog sitne nepažnje, a kamo li zbog ovakvih kretenskih glupiranja koja se vrlo vjerojatno nastavljaju, jer "mrcinu" treba isprobati, nagaziti, raspuhati itd.

 

a imam također i dvije cure od 10 i 15 godina koje trenutno "samo" hodaju po cesti i ugrožene su od ovakvih kretena, da ne govorim da će za koju godinu s takvim kretenima sjesti u auto i riskirati život štogod da im ja kažem

 

možda zato imam nultu toleranciju na ovakva izdrkavanja i opasno ponašanje na cesti, jer dovoljno je i 70 na sat s ovakvim autom da nekom okončaš život, a svoj upropastiš do kraja

 Ovo je auti ultimativna tema a ne prometni prekrsaji i ponasanje u prometu sve to stoji sto kazes. Sve to stvar odgoja i ponasanja od strane vozaca i od strane ostalih sudionika u prometu. Inace sam kad vozim pazim na brzomjer jer kaznu su poskocile a neda mi se radit za policiju a nedo bog da netko iskoci . Nikome to nezelim jer karma je kurva. Osobno veliku brzinu u naselju nepodrzavam nikako jer imao puno vise ostalih sudionika u prometu nego van naselja obilaznica i autocesta. Zna se vrijeme i mjesto gazenja auta. 

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
martinXD kaže...

 Ovo je auti ultimativna tema a ne prometni prekrsaji i ponasanje u prometu

 

 Upravo to, znači sve šta je vezano za automobile je ok u ovoj temi i ne smatra se off topic-om, pa tako i prometni prekršaji te ponašanje u prometu

Da nebi imali gomilu sličnih tema, imamo ovu jednu: auti ultimativnu temu
Ovdje svatko slobodno može pitat kako ide uvoz vozila i kolika su davanja, samo na tu temu bi sigurno imali barem 10 zasebnih nepotrebnih tema na forumu...

A i ovo ti je na neki način birc u kojem se priča samo o vozilima i sve vezano za njih

16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
martinXD kaže...

 Ovo je auti ultimativna tema a ne prometni prekrsaji ... 

 

A je li i samo ultimativni auti?

Ono, ništa ispod 100k€?

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

@sstrmi daj neku usporedbu mece i bmwa sta se tice voznih osobina i udubnosti. Kakav je po zavojima u odnosu na 630?

#fsb
12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Jel zna netko gdje se ima uzeti fluroscentni lak za nokte ili nekakav fluroscentni flomaster? Htio bi si cajgere obojati u crvenu boju. 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas sam si išao guštat malo, predivan dan, sunčano, ne prevruće, taman pol tanka 100ke ostalo, da bude lakši, spustim siceve i prozore, da bolje guštam u zvuku motora...
Zaletim se do Sljemena i na zagorskoj strani naletim na granturismo...
O živote što si tako okrutan...
Svi moji gušti su pali u vodu, pratil sam ga kao pas lopticu
Kako grglja to čudo, zvuk kad ga čuješ u gradu i kad ga slušaš kako se špana po sljemenskoj stazi je neusporediv.

Od njega, svoj auto opće nisam čuo

 
 
 

 

A vraćal sam se prek Gračana i tu pak naletim na mustanga sa hr regama

 
 
@jopis
Sad bu ispalo da sam ti opet nekog frenda fotkal

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa zanima me dali da felge mjenjam ili da ofarbam s plasti dip sprejom u crno?

Msm da bi puno ljepse izgledalo crno

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Danas sam si išao guštat malo, predivan dan, sunčano, ne prevruće, taman pol tanka 100ke ostalo, da bude lakši, spustim siceve i prozore, da bolje guštam u zvuku motora...
Zaletim se do Sljemena i na zagorskoj strani naletim na granturismo...
O živote što si tako okrutan...
Svi moji gušti su pali u vodu, pratil sam ga kao pas lopticu
Kako grglja to čudo, zvuk kad ga čuješ u gradu i kad ga slušaš kako se špana po sljemenskoj stazi je neusporediv.

Od njega, svoj auto opće nisam čuo
   

 

A vraćal sam se prek Gračana i tu pak naletim na mustanga sa hr regama
  
@jopis
Sad bu ispalo da sam ti opet nekog frenda fotkal

 Nisi, forda nitko od sramote ne vozi

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Granturismo meni osobno definitivno ima najbolji zvuk od svih auta koje sam imao prilike čuti uživo. Perverzija. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
8 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
martinXD kaže...

Ekipa zanima me dali da felge mjenjam ili da ofarbam s plasti dip sprejom u crno?

Msm da bi puno ljepse izgledalo crno

 Ne bi uopće loše izgledalo 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
martinXD kaže...

Ekipa zanima me dali da felge mjenjam ili da ofarbam s plasti dip sprejom u crno?

Msm da bi puno ljepse izgledalo crno

Ostavi ove kakve jesu, ovo je klasik - iako po mom ukusu imas najmanje privlacnu verziju 3-ke :D

 

Kupi dodatne crne.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Danas sam si išao guštat malo, predivan dan, sunčano, ne prevruće, taman pol tanka 100ke ostalo, da bude lakši, spustim siceve i prozore, da bolje guštam u zvuku motora...
Zaletim se do Sljemena i na zagorskoj strani naletim na granturismo...
O živote što si tako okrutan...
Svi moji gušti su pali u vodu, pratil sam ga kao pas lopticu
Kako grglja to čudo, zvuk kad ga čuješ u gradu i kad ga slušaš kako se špana po sljemenskoj stazi je neusporediv.

Od njega, svoj auto opće nisam čuo
   

 

A vraćal sam se prek Gračana i tu pak naletim na mustanga sa hr regama
  
@jopis
Sad bu ispalo da sam ti opet nekog frenda fotkal

 Cekam dan kada cu te sresti na cesti malo da se utrkujemo :D

Ili da me sretnes pa ovako zavrsim na forumu sa slikama kako inace svako malo stavis

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Danas sam si išao guštat malo, predivan dan, sunčano, ne prevruće, taman pol tanka 100ke ostalo, da bude lakši, spustim siceve i prozore, da bolje guštam u zvuku motora...
Zaletim se do Sljemena i na zagorskoj strani naletim na granturismo...
O živote što si tako okrutan...
Svi moji gušti su pali u vodu, pratil sam ga kao pas lopticu
Kako grglja to čudo, zvuk kad ga čuješ u gradu i kad ga slušaš kako se špana po sljemenskoj stazi je neusporediv.

Od njega, svoj auto opće nisam čuo
   

 

A vraćal sam se prek Gračana i tu pak naletim na mustanga sa hr regama
  
@jopis
Sad bu ispalo da sam ti opet nekog frenda fotkal

 

GranTurismo je perverzija, kad se gari ga cujes na kilometre, ali i po gradu ga je lijepo cut na niskim okretajima. Dubok zvuk na na niskim okretajima, a reski na visokim kad bas vristi.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice