Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.108
|
čitano: 13.232.915
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Onjegin kaže...

 Dobar je ovaj drugi tip na motoru koliko psuje i živcira se jer je morao čekati par sekundi duže na semaforu.

 

Hahahaha, kakvi sve idioti imaju vozačku.

 znaci, po tebi je idiot ovaj sto se zivcira zbog kretena koji cakula na mob, ali taj na mob je pametan jer zbog njega prodju dva umisto deset auti. ma bravo... vec vidim ko se kako ponasa u prometu vec prema grupacijama koje brani... 

CroNk3r kaže...

To je takticka, boostas mu samopouzdanje i onda je duze na forumu, a ako je duze na forumu, nece biti na cesti 

 

Kuzim da je druga situacija, meni nije problem uopce voziti iza nekog u lijevoj tko vozi po ogranicenju, ako vozi i 10 ispod, sta da mu radim, lagano muzika i chill...

Veci problem su oni koji izmedu 2 semafora npr. na slavonskoj 5 puta promjene traku.

 slaba ti je taktika... kad iman vozit, vozim... 

btw, pitam se zbog cega netko mora 5 puta prominit traku??? mozda jer oni koji bi tribali ic desnom tom istom trakom ne voze? uzrok-posljedica... vidim znanstvena fantastika ovdje... 

nine kaže...

ma moram reći da se u nekim stvarima slažem sa wifijem.. ako sjediš u autu onda ti glavna okupacija treba biti vožnja, poštuj potrebe drugih vozača, drži se ograničenja (ili ograničenje +10 još bolje), na semaforu nemoj dopustiti da ti se stvori 50m razmaka dok ti ubaciš u prvu i sve super.. prespora vožnja (ispod ograničenja), pogotovo u gradu poput zagreba stvara puno napetosti i živčanoće kod drugih vozača.

ja se odavno više ne živciram, jer jednostavno nema smisla.. previše puta dnevno prejašem zagreb uzduž i popreko i ispalio bi na živce do sada sigurno..

 

ali da se mene tipa ja bi uzeo vozačku jedno bar 30% vozača 

 blago ti se kad se ne zivciras... 

malo sam sta kod krizanja, ceka, i doslovce svako drugi vozac je na mobitelu, bilo da cakula, bilo da pise poruke... dvi trake u jednom smjeru, a dok pojedinci krenu, u drugoj traci je vec proslo cetiri auta, jedno od njih i pandurska sluzbena skoda... i brige njih, brige ikog... a proracun se puni na brzinu  vjerojatno nam triba jedno 3-4 reprize ledenika da napokon netko ucini nesto po tom pitanju... 

 

mystik kaže...

Već dugo nismo imali edukaciju da su svi nesposobni i ne znaju zakon i propise osim njega, uzvišenog, wifija. 

 vrlo argumentirano... 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
wifi kaže...

 znaci, po tebi je idiot ovaj sto se zivcira zbog kretena koji cakula na mob, ali taj na mob je pametan jer zbog njega prodju dva umisto deset auti. ma bravo... vec vidim ko se kako ponasa u prometu vec prema grupacijama koje brani... 

 Ne branim ja ovog što priča na telefon već kažem da su isti. Moraš biti mentalno poremećen da se u prometu uzrujaš dovoljno da imaš napade bijesa, psuješ ili ponašaš necivilizirano. 

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Dolazi ljeto a s ljetom i hrpa kretena po cesti. Od svih kretena motoristi su najgori. Kao da je svaki drugi heban u glavu. Deru nam lak s auta da bi bio prvi na semaforu, izliću iz mrtvog kuta, obilaze po istoj traci... Jedina stvar koja se može napraviti je konstantno prolićat pored njih. Kad se jednom opeku i na hladno pušu. Znaš da si dobro napravio ako u retrovizoru vidiš da je zamalo pao i da diže prst.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Predator003 kaže...

Dolazi ljeto a s ljetom i hrpa kretena po cesti. Od svih kretena motoristi su najgori. Kao da je svaki drugi heban u glavu. Deru nam lak s auta da bi bio prvi na semaforu, izliću iz mrtvog kuta, obilaze po istoj traci... Jedina stvar koja se može napraviti je konstantno prolićat pored njih. Kad se jednom opeku i na hladno pušu. Znaš da si dobro napravio ako u retrovizoru vidiš da je zamalo pao i da diže prst.

 Slozio bi se da su vecina zg motorista debili koji lete kao muhe bez glave i ja eto pusem na hladno kao sto ti kazes,ali opet iako pazim maksimalno likovi oduzimaju prednost,izbacuju te iz trake,pretjecu te u naselju ako vozim po ogranicenju jer si valjda dizu ego kad me preteknu,a ne da mi se sa kretenima u natrkivanja upustati itd.,realno receno obje strane imaju kretena,poprilicno 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Predator003 kaže...

Dolazi ljeto a s ljetom i hrpa kretena po cesti. Od svih kretena motoristi su najgori. Kao da je svaki drugi heban u glavu. Deru nam lak s auta da bi bio prvi na semaforu, izliću iz mrtvog kuta, obilaze po istoj traci... Jedina stvar koja se može napraviti je konstantno prolićat pored njih. Kad se jednom opeku i na hladno pušu. Znaš da si dobro napravio ako u retrovizoru vidiš da je zamalo pao i da diže prst.

Motoristi su male bebe za čehe na autocesti...

3 čeha za redom na autocesti moras racunati ko kamion s prikolicom i ako prvi ide na lijevu, bio ti uz bok ovom drugom u koloni, on ide automatski za njim, nema nikakvih provjera, nista...

 

Po pitanju motorista, ja ako sam na lijevoj traci, drzim se lijevog ruba, ako sam na desnoj, desnog tako da imaju mjesta bez da mi grebaju auto

:D
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 20:03 (CroNk3r).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Onjegin kaže...

 Ne branim ja ovog što priča na telefon već kažem da su isti. Moraš biti mentalno poremećen da se u prometu uzrujaš dovoljno da imaš napade bijesa, psuješ ili ponašaš necivilizirano. 

 znaci, po tebi je mentalno poremecen otac koji je popizdia na ovu pijanu guzicu u audiju? jer upravo ima napade bijesa, psuje i ponasa se necivilizirano... iskreno, ni sam nebi bia nista drukciji, vjerojatno i za manje stvari od ovoga sto se njemu dogodilo... http://direktno.hr/en/2014/direkt/45697/VIDEO-Dosad-neobjavljena-snimka-iz-Ilice-otac-urlao-na-pijanog-voza%C4%8Da.htm

stvarno, malo su ti kriteriji poremeceni... 

 

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Možeš ti urlati na vozača ali mislim da mu je bilo pametnije da se u tom trenutku više posvetio djetetu koje je vjerojatno u šoku nego budali. Iako je on imao razloga da se ponaša na takav način ne vidim iskreno čemu to vodi i što kaniš time postići? Kada bi ulica dijelila pravdu i lekcije to bi bio čisti divlji zapad, ali eto, čim se pruži opravdana prilika svi rado uzimaju kamen u ruke.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Predator003 kaže...

Od svih kretena motoristi su najgori.

 

meni u glavnom ne smetaju, snimim ih kad dolaze od iza, pomaknem se bliže rubu da čovjek može proći, dobim thumb up i idemo dalje..

za sve probleme u prometu postoji uzrok, a to je da u glavnom ljude boli kiki za druge sudionike prometa.

 

a ti si vidim glavni baja na cesti, stišćeš gas kad te netko pretiče, zadovoljan si kad je motorist skoro pao.. tipični vozača audija 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Evo konačno sam sve riješio, felge poravnate, pjeskarene, plastificirane u antracit boju, nabavljeni odgovarajući prsteni i šrafi sa pomičnim konusom, gume kupljene kod slovenaca, nemrem vjerovat, još mi je slovenac dal popusta pa sam prišparal 50-ak € na cjelukupnu kupnju: gume+prstenovi+šrafi+balansiranje+ventili, a cijena guma u slo je ionako jeftinija nego kod nas + slovenci imaju kvalitetniju opremu od naših vulkanizera... danas popodne je čak i predivan dan bio, pa sam odma i oprao auto i ispolirao, gume su preporod, do sada sam se na eskimo s3+ vozio, proklizava užasno u prvoj, nemrem se ubacit kak spada, a ove uniroyal rain exper 3 su fenomenalne, u prvoj hoćeju malo prokliznut, ali odma grabe, dok sam eskimke ko flexu vrtil, ma prezadovoljan sam, odlično su balansirane, ne trese se volan, auto drži pravac, čekam nedjelju, najavili su kišu, pa bu pravo testiranje...

 

Nemojte me sad pitat kaj sam balonke zel, jer za naše ceste druge gume i nisu...ne želim da mi pati kompletan ovjes na niskoprofilnim gumama po ovim našim grabama, a i ja skup s njima

 
 
 
 
 
 
 
10 tjedan 2016 10 tjedan 2016
 
 
 
 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TracerCPP kaže...

Možeš ti urlati na vozača ali mislim da mu je bilo pametnije da se u tom trenutku više posvetio djetetu koje je vjerojatno u šoku nego budali. Iako je on imao razloga da se ponaša na takav način ne vidim iskreno čemu to vodi i što kaniš time postići? Kada bi ulica dijelila pravdu i lekcije to bi bio čisti divlji zapad, ali eto, čim se pruži opravdana prilika svi rado uzimaju kamen u ruke.

 e stvarno moram zinit i odmahnit na ono sto mogu procitat od pojedinaca na ovom forumu... najbolje da je skupa s ditetom odseta do prvog konzuma i bitnom vozacu bar jednu pivicu za smirenje kupia... 

 

jel ti uopce shvacas da u takvom trenutku pravo cudo kako mu grkljan nije iscupa, a ne sto se izdera i izbestima po budali... ovdje svi nesto ladni ko spricer, flegmaticni... pa ljudi, vi cete sto godina zivit! nista vas ni ne dira, nista... 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 uniroyal rain exper 3 su fenomenalne, u prvoj hoćeju malo prokliznut, ali odma grabe, dok sam eskimke ko flexu vrtil, ma prezadovoljan sam, odlično su balansirane, ne trese se volan, auto drži pravac, čekam nedjelju, najavili su kišu, pa bu pravo testiranje...

 

Nemojte me sad pitat kaj sam balonke zel, jer za naše ceste druge gume i nisu...ne želim da mi pati kompletan ovjes na niskoprofilnim gumama po ovim našim grabama, a i ja skup s njima

 te uniroyalke su, pogotovo u manjim dimenzijama jedan od boljih izbora... virujem da ces i po kisi bit jako zadovoljan...

na prve dvi slike, mislia sam da idu na suzu felge, definitivno bi mu dobro stajale... al, ajd, proce i na puntu... 

 

za nase ceste definitivno ne triba pretjerivat s niskoprofilnim gumama... 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
Predator003 kaže...

Od svih kretena motoristi su najgori.

 

meni u glavnom ne smetaju, snimim ih kad dolaze od iza, pomaknem se bliže rubu da čovjek može proći, dobim thumb up i idemo dalje..

za sve probleme u prometu postoji uzrok, a to je da u glavnom ljude boli kiki za druge sudionike prometa.

 

a ti si vidim glavni baja na cesti, stišćeš gas kad te netko pretiče, zadovoljan si kad je motorist skoro pao.. tipični vozača audija 

 To sam radio prije, ito isključivo sa m5. Bajama je valjda doživljaj obić em peticu, e pa mogu i ja malo "baju" glumit. U a6 me nitko ni ne doživljava, za pola da ne govorim.

 

boldano: vjerojatno sam mu spasio život time što sam ga upozrio da nije nedodirljiv na svojoj hondi

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
wifi kaže...

na prve dvi slike, mislia sam da idu na suzu felge, definitivno bi mu dobro stajale... al, ajd, proce i na puntu... 

 

za nase ceste definitivno ne triba pretjerivat s niskoprofilnim gumama... 

 Suzu pegla već dulje vrijeme na nekakvim enzo 15", te smo felge sa autom dobili, al uz crnu boju auta, čak mu dost dobro i pašu

 
 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 9:58 (1BIT).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
wifi kaže...
TracerCPP kaže...

Možeš ti urlati na vozača ali mislim da mu je bilo pametnije da se u tom trenutku više posvetio djetetu koje je vjerojatno u šoku nego budali. Iako je on imao razloga da se ponaša na takav način ne vidim iskreno čemu to vodi i što kaniš time postići? Kada bi ulica dijelila pravdu i lekcije to bi bio čisti divlji zapad, ali eto, čim se pruži opravdana prilika svi rado uzimaju kamen u ruke.

 e stvarno moram zinit i odmahnit na ono sto mogu procitat od pojedinaca na ovom forumu... najbolje da je skupa s ditetom odseta do prvog konzuma i bitnom vozacu bar jednu pivicu za smirenje kupia... 

 

jel ti uopce shvacas da u takvom trenutku pravo cudo kako mu grkljan nije iscupa, a ne sto se izdera i izbestima po budali... ovdje svi nesto ladni ko spricer, flegmaticni... pa ljudi, vi cete sto godina zivit! nista vas ni ne dira, nista... 

 I po čemu bi onda ovaj otac djeteta bio različit od njega da je tako reagirao? Ti nemaš nikakva prava niti izgovora da koristiš nasilje koliko god se to tebi u nekom trenutku činilo (moralno) opravdano. Nije na tebi niti ulici da sudiš, već za to postoji sud. Kada bi svatko sudio kako on misli da je "pošteno" tek tada bi postali anarhija i ljudi bi se ubijali međusobno radi najmanjih razmirica. Usto, pazi da ti se jednog dana ne dogodi isto.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
wifi kaže...

na prve dvi slike, mislia sam da idu na suzu felge, definitivno bi mu dobro stajale... al, ajd, proce i na puntu... 

 

za nase ceste definitivno ne triba pretjerivat s niskoprofilnim gumama... 

 Suzu pegla već dulje vrijeme na nekakvim enzo 15", al uz crnu boju auta, čak mu dost dobro i pašu

  

 na tim enzo mi samo fali vanjski srebrni obrub i bile bi odlicne - da zaokruzi tu felgu... 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TracerCPP kaže...

 I po čemu bi onda ovaj otac djeteta bio različit od njega da je tako reagirao? Ti nemaš nikakva prava niti izgovora da koristiš nasilje koliko god se to tebi u nekom trenutku činilo (moralno) opravdano. Nije na tebi niti ulici da sudiš, već za to postoji sud. Kada bi svatko sudio kako on misli da je "pošteno" tek tada bi postali anarhija i ljudi bi se ubijali međusobno radi najmanjih razmirica. Usto, pazi da ti se jednog dana ne dogodi isto.

 opet ti racionalno... jedna je stvar sidit isprid pc-a, i onda raspravljat sto i kako... sasvim druga stvar je kad adrenalin pumpa u tim trenucima. 

pa stranicu unazad postavia sam pitanje, moze li se itko, cak i samoprozvane moralne vertikale na forumu zaklet svojim i zivotom svoje dice da im se nece dogodit sranje? jer ako voze po propisima, kako se vole hvalit, smireno, onda im to nebi triba bit problem. 

budi uvjeren da nitko, ali bas nitko, svjesno nema namjeru ikome nesto lose napravit, ali spletom nesretnih okolnosti to se doista svakome moze dogodit... cak i ka pjesak, mozes bit kriv za smrt nekog vozaca koji te pokusa izbjec pa na kraju sam nastrada, ili zbog jedne budale, nastrada sasvim deseti, a ovaj odseta... 

 

niti misec dana unatrag, od zavoja kod gasperova put city-a idem livom trakom, a zenska se u po auta odluci prestrojit u mene... otisa sam kompletno u suprotni smjer i jedini razlog zbog cega je sve proslo dobro je sto iz suprotnog smjera nije bilo nikoga. i tako najebes zbog nekog desetog dok taj nastavi dalje... 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Predator003 kaže...

 Ti si novi u ovoj temi? Čitaj par stranica iza di je lik sam napisao da mu se razletio motor. Oprema unutra je dobra jedino ako nisi prije sjedio u autu poslije 1999. Zašto bi uopće riskirao sa motorom za kojeg se zna da ode prije 150 tisuca? 1 passat se zapalio i ti to sad navodis kao primjer da je opel bolji?? Mogao bih ponovit to sto si ti napisao, tvornicka greska, ali popravit ce vw ima garu bla bla. Zna se šta je po srijedi kad se auto samo zapali na sred parkinga...

 U temi sam vjerojatno duze od tebe jer te u ove tri godine nisam primjetio ovdje, jel ti imas negdje dokaz za problem s 2.0cdti motorom? Bio sam na praksi u Opelu 3 godine i nijedna Insignia nije imala problema s motorom jedini problemi na prvim serijama su bili: tipka na bunkeru za otvaranje ( samo na sports tourer verziji), crijevo sa turbine na intercooler, i ventil za start/stop sistem a sve to je rjeseno ugradnjom novih djelova sa ispravljenim greskama na Opelov racun. A sto se tice opreme ti si vjerojatno sjedio u nekoj s osnovnom opremom ili nam muljas samo da bi popljuvo auto, pogledaj donje dvije slike pa reci da nemaju opreme. A sto se tice Passata imas na netu hrpu clanaka o tome kak su povukli oko 200k auta zbog problema s elektronikom. Ali ja sad necu kao ti odmah popljuvat cijelu marku jer se svakom proizvođacu moze desit pogreska ali sve se da ispravit.

Bilo kuda Opel svuda! :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
wifi kaže...
TracerCPP kaže...

 I po čemu bi onda ovaj otac djeteta bio različit od njega da je tako reagirao? Ti nemaš nikakva prava niti izgovora da koristiš nasilje koliko god se to tebi u nekom trenutku činilo (moralno) opravdano. Nije na tebi niti ulici da sudiš, već za to postoji sud. Kada bi svatko sudio kako on misli da je "pošteno" tek tada bi postali anarhija i ljudi bi se ubijali međusobno radi najmanjih razmirica. Usto, pazi da ti se jednog dana ne dogodi isto.

 opet ti racionalno... jedna je stvar sidit isprid pc-a, i onda raspravljat sto i kako... sasvim druga stvar je kad adrenalin pumpa u tim trenucima

 Temperament nije opravadnje. Kakva god da bila situacija netko normalan bi bez obzira na sve prvo provjerio da li je taj čovjek u autu uopće živ ili ozljeđen, već se umjesto toga automatski prilazi s galamom, drvljem i kamenjem te se opravdava svako moguće nasilje nad njime. To je najobičniji pristup rulje. Uostalom, zamisli samo da je otac tog djeteta udario vozača. Na kraju bi vozač prošao kako jest (novčana kazna), dok bi taj isti vozač njega kasnije mogao tužiti za napad. I opet pitam, što si uopće svime time napravio? Apsolutno ništa, već samo pokazao da nisi puno bolji od njega. Tim pristupom samo riskiraš da izjednačiš sebe i njega.

 

I dan-danas ne prođe tjedan a da ne vidim neku budalu kako mi trubi i gleda me prijeteći na semaforu ili križanju. I šta da mu napravim? Najlakše mi je izaći i iz gepeka uzeti ključ i polomiti boga u njemu, a na sljedećem semaforu eto još barem jedna budala poput njega. Dakle, nema smisla jer niti kriv niti dužan na kraju možeš stradati. Najbrže i najbezbolnije je jednostavno ignorirati i nastaviti svojim putem.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 22:20 (TracerCPP).
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Dokaz? Šta želiš da odem u grad nać crknutu insigniu pa snimit i stavit ovdje? Jarane ako ti se sviđa opel kupi ga. Boli mene briga. Meni ni iz džepa ni u džep, ali kad se u ovoj temi, gdje si ti već "domaći, javlja čovjek koji je uredno održavao auto i odjednom mu crko motor meni je bilo dovoljno. Zašto bi sad itko trebao uzeti navedenu insigniu a ne bilo koji, znači, bilo koji drugi auto iste klase ako se za ovoga zna da mu motor rikne? 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja bi uzeo bas insigniu zato da mi se neki drugi auto ne zapali.

:D
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Koji kompleksi na vwa to nisu istine. Auto se usred noći samo zapalilo hahaha. Ovo me podsjeća na onu stranicu na fb s anonimnim pitanjima gdje su "slučajno ostale trudne"...

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Predator003 kaže...

Dokaz? Šta želiš da odem u grad nać crknutu insigniu pa snimit i stavit ovdje? Jarane ako ti se sviđa opel kupi ga. Boli mene briga. Meni ni iz džepa ni u džep, ali kad se u ovoj temi, gdje si ti već "domaći, javlja čovjek koji je uredno održavao auto i odjednom mu crko motor meni je bilo dovoljno. Zašto bi sad itko trebao uzeti navedenu insigniu a ne bilo koji, znači, bilo koji drugi auto iste klase ako se za ovoga zna da mu motor rikne? 

 A kako ti mozes znat jel taj auto bio pravilno odrzavan? Mozda je bas svaki dan bio gazen ili servisiran kod nekog fušera koji je sipo unutra ono W5 ulje iz lidla a vlasniku je govorio da sipa GM ulje. A mozda je autor te poruke neki troll, znaci ne mozes bit siguran u to sta je on napiso. A i ne kuzim sta si mislio reci ovom recenicom: "Zašto bi sad itko trebao uzeti navedenu insigniu a ne bilo koji, znači, bilo koji drugi auto iste klase ako se za ovoga zna da mu motor rikne?" Znaci po tvom bi svaka insignia na 140tkm trebala novi motor ili generalku? Pa Cammeo je svoje vozio do 120tkm jer je tako dogovoreno s auto kucom i ljudi koji su ih kupili se i dalje voze s njima i nabijaju kilometre a svi znamo kako se voze sluzbeni auti.

 

EDIT: Auto se zapalio nakon dolaska sa duzeg puta a ne usred noci i pozar nije podmetnut ako na to ciljas!

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 22:35 (macgyver 53).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TracerCPP kaže...

 Temperament nije opravadnje. Kakva god da bila situacija netko normalan bi bez obzira na sve prvo provjerio da li je taj čovjek u autu uopće živ ili ozljeđen, već se umjesto toga automatski prilazi s galamom, drvljem i kamenjem te se opravdava svako moguće nasilje nad njime. To je najobičniji pristup rulje. Uostalom, zamisli samo da je otac tog djeteta udario vozača. Na kraju bi vozač prošao kako jest (novčana kazna), dok bi taj isti vozač njega kasnije mogao tužiti za napad. I opet pitam, što si uopće svime time napravio? Apsolutno ništa, već samo pokazao da nisi puno bolji od njega. Tim pristupom samo riskiraš da izjednačiš sebe i njega.

 

I dan-danas ne prođe tjedan a da ne vidim neku budalu kako mi trubi i gleda me prijeteći na semaforu ili križanju. I šta da mu napravim? Najlakše mi je izaći i iz gepeka uzeti ključ i polomiti boga u njemu, a na sljedećem semaforu eto još barem jedna budala poput njega. Dakle, nema smisla jer niti kriv niti dužan na kraju možeš stradati. Najbrže i najbezbolnije je jednostavno ignorirati i nastaviti svojim putem.

 tip na kvatricu je bia pijan, ovaj s audijem je bia pijan... i to im je valjda olakotna okolnost, bar kad je nase sudstvo u pitanju. ovaj je valjda triba pokupit oca i cer mu, pa bi ti i dalje trubia po svome... ljudi u iznimnim situacijama reagiraju iznimno, i definitivno bi volia vidit neki sud koji bi osudia tog oca sve da mu je i zalipia saku u glavu pijanu... sad odjednom uvjeravas kako se ne triba spustat na takav nivo, a indirektno cila dva dana stjecem dojam da triba tolerirat necije mobitele, pijanstvo, i zapravo im se pridruzit... 

 

i ocito neke zivo boli k...c...

 

 

 

ma daj mi samo objasni, kako je moguce da vozacu koji vozi po propisima stalno neko upucuje poglede, trubi i spominje sve redom? kako? sve puno divljaka, jeli? 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...

 ... pogledaj donje dvije slike pa reci da nemaju opreme.

 full dobro izgledaju, vozio sam par dana i testirao jednu sa full opremom (ili bar nakrcanu do besvjesti) taman kad su izašle

baš mi se svidio auto, no razočarao sam se pomalo kad sam vidio jednu nakon možda pola godine s potpuno pohrđanim zadnjim loncem

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Znači ako ikad naletim na tebe na cesti, i ako ti(što je 1000% sigurno) neće biti drago što je vozim po ograničenju, mogu stat, uzet sačmaricu i napravit švicarski sir od tebe i nikom ništa? 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Znači ako ikad naletim na tebe na cesti, i ako ti(što je 1000% sigurno) neće biti drago što je vozim po ograničenju, mogu stat, uzet sačmaricu i napravit švicarski sir od tebe i nikom ništa? 

 

 nije prvi put da se takvo sto dogodi na cesti... ljudima, s obje strane pukne film, i onda je samo pitanje ko ima zescu artiljeriju... 

 

ali nastranu to, omasia si ceo fudbal sto se kaze, usporedjujes situaciju u kojoj mozes ili jesi potencijalno nastrada sa situacijom di se izdrkavas na cesti... i opet dolazimo do toga da TEBI smeta sto netko zeli ic brze od toga sto si zamislia i onda namjerno blokiras i stvaras opasnu situaciju tamo gdje je nebi ni smilo bit, kako prometnu, tako i po pitanju eskalacije sukoba... 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
wifi kaže...

 tip na kvatricu je bia pijan, ovaj s audijem je bia pijan... i to im je valjda olakotna okolnost, bar kad je nase sudstvo u pitanju. ovaj je valjda triba pokupit oca i cer mu, pa bi ti i dalje trubia po svome... ljudi u iznimnim situacijama reagiraju iznimno, i definitivno bi volia vidit neki sud koji bi osudia tog oca sve da mu je i zalipia saku u glavu pijanu... sad odjednom uvjeravas kako se ne triba spustat na takav nivo, a indirektno cila dva dana stjecem dojam da triba tolerirat necije mobitele, pijanstvo, i zapravo im se pridruzit...

Nigdje ja nisam rekao da ga opravdavam niti da podržavam takvo ponašanje. Neodgovorne pojedince treba kazniti i tu nema dvojbe. No to ostavljam sudu a ne ulici i osobnoj procjeni žrtve koja bi u afektu vozača lako i ubila. Tu treba biti čiste glave i čuti obje strane. Prije svega ako ništa drugo provjeriti da su svi živi i čitavi prije dijeljenja bilo kakvih lekcija i pametovanja.

 

Sjećam se prije 2-3 godine kad je čovjek autom ubio oca i dvoje djece na ulici. Rulja se isto odmah sjatila i udri drvljem i kamenjem, mediji ga isti dan razapeli da je bio pijan itd. Na kraju ispalo da je čovjek usred vožnje imao blaži moždani udar te je zbog toga krivudao prije nego što je ove udario jer su mu se ruke oduzele. Ali naravno, tad je već kasno kad su ga svi već razapeli.

 

wifi kaže...

ma daj mi samo objasni, kako je moguce da vozacu koji vozi po propisima stalno neko upucuje poglede, trubi i spominje sve redom? kako? sve puno divljaka, jeli? 

Bar to nije problem vidjeti svaki dan. Živčani ljudi kojima smeta kada se vozi po ograničenju jer eto njemu se iz nekog razloga žuri a ti mu smetaš, zbog nečeg drugoga je živčan pa samo traži s kime bi se zakačio itd. Odustao sam se uopće pitati u čemu je problem s tim ljudima već samo nastavim dalje svojim putem. Pogotovo još kad voziš mercedesa pa mu nije jasno zašto ne idem barem 50 iznad ograničenja pa onda on ima potrebnu sa svojim kršom nešto dokazivati i trubiti da mu se maknem. A kad ono iza zavoja kontrola. S obzirom da tuda prolazim svaki dan kad idem na posao mene nisu iznenadili ali zato on nije tako prošao.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Meni se na jednoj relaciji svaki put nabijaju, blicaju jer vozim 50 di je ogranicenje 40, a u pravilu je ravna cesta.

Nije da vozim tolko zato jer vise nisam sposoban nego jer sam jednom naucio kad sam vozio 90, a i redovno ih vidam na toj poziciji.

Tako da svatko ima svoj razlig zasto vozi odredenom brzinom i nema potrebe zivcaniti, ako vozi po ogranicenju. Ako ti se ne svida prodi ga i to je to...

:D
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

mogao si slobodno ostaviti ratkape na puntu...sve ispod 16 na tom puntu je nista...i jos onda ih urediti...a izgledaju nikako, ko da su 10tke koliko su male, krakate i tamne...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Predator003 kaže...

Koji kompleksi na vwa to nisu istine. Auto se usred noći samo zapalilo hahaha. Ovo me podsjeća na onu stranicu na fb s anonimnim pitanjima gdje su "slučajno ostale trudne"...

Stojim jučer na semaforu iza novog novcatog Passata i gledam kako one LEDice na oba štop svjetla žmirkaju. Ugasi ih se par komada, pa se upale i tako svakih par sekundi... Mogli su ugraditi jeftiniji driver

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice