Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.110
|
čitano: 13.240.585
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Trebam preporuku nekog malog gradskog auta (da je novi) da ima dizel motor i autmatski mjenjač i da malo troši. Gledao sam fiat 500 ali nemaju automatika.

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zeroname kaže...

Trebam preporuku nekog malog gradskog auta (da je novi) da ima dizel motor i autmatski mjenjač i da malo troši. Gledao sam fiat 500 ali nemaju automatika.

 Kad sam kupovao Fiat 500 za curu,  naletio sam na jednog automatika. Oni imaju one gumbe. Cura je ipak preferirala manualni...

Senza cuore saremmo solo macchine
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ja imam starline, vec 4 god, od toga je bio preko 2g u meganu sa svom muzikom i sve...sad je u c4...ne posustaje...300tinjak kn 55Ah (garancija 3g)

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 20:20 (RuskeGTT).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zeroname kaže...

Trebam preporuku nekog malog gradskog auta (da je novi) da ima dizel motor i autmatski mjenjač i da malo troši. Gledao sam fiat 500 ali nemaju automatika.

 Pogledaj one Opel Karlove i Adame to su ženska auta.

 

Opel Karl za 90k kn dode sa full opremom i auto mjenjacem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 20:42 (ivanzu).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zeroname kaže...

Trebam preporuku nekog malog gradskog auta (da je novi) da ima dizel motor i autmatski mjenjač i da malo troši. Gledao sam fiat 500 ali nemaju automatika.

 Smart?

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

LINK ovo se zove brutala. vozio 250ks prije cca godinu. on cupa a tek ovaj s 400ks omg 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Fin auto ali za tu cijenu uvezem iz njemacke.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U Sarajevu ce vjerojatno graditi  spomenik Golfu 2 jer je bio skoro pa i jedino prijevozno sredstvo u opkoljenom Sarajevu. LINK

Jedan ulomak iz stvarne price u to vrijeme. Tko bi rekao.

 

 

Znate li kako je Golf 2 prolazilo pored elektroprivrede ili pored higijenskog zavoda? Ko svrk. I morao je. Da ga ne pogode. Nažalost sarajevski Golf 2 je priča o snajperskim hicima, o poginulim u sarajevskom Golfu 2. To je priča o vozilo koje nije išlo na vodu, ali, vjeruj mi, pola vode pola benzina je prolazilo…. To je priča o pokradenom ulju iz transformatora dalekovoda iz sarajevskog predgrađa. … Staćeš Premec, ljudi se snalazili, borba za život u teškoj sarajevskoj nevolji..u teškoj dubokoj blokadi. Vozio je, dakle, Dvojka na ulje ko nov, malo više dimio, ali nikad nije iznevjerio.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 22:30 (Fake_Alert).
7 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel ima netko osobnih iskustva sa Hondom S2000? Ono, ne da ga je netko prepeljal ili da ga je videl nego ako je netko posjedovao ili napravio bar 50 km sa autom? 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pojačat zvuk malo prilikom gledanja

Video

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Pojačat zvuk malo prilikom gledanja

Video

 Kako mi je odvratan taj prdac kod saltanja kod modernih turbo motora

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 2:25 (ja111).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ja111 kaže...
1BIT kaže...

Pojačat zvuk malo prilikom gledanja

Video

 Kako mi je odvratan taj prdac kod saltanja kod modernih turbo motora

 cak ni turbo vise nije sexy na automatiku..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Automatik nikako nije sexy To dvoje nejde u istu rečenicu.

 

Da mogu birati zmeđu automatika i manual traktora s 4 brzine, odabral bi drugo

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pa nek netko kaže da hatchback nemre bit obiteljski i vikend auto, fakat je odlično sređen

LINK

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

Automatik nikako nije sexy To dvoje nejde u istu rečenicu.

 kako ne, ovo dolje pukom slučajnošću vjerojatno nije automatik, makar bi mogao biti... 

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Pa nek netko kaže da hatchback nemre bit obiteljski i vikend auto, fakat je odlično sređen

LINK

 Ko to kaže nije normalan.

 

Znam brdo ljudi koji imaju 2-3 djece, koja su odrasla na hečbeku i niti jedan od njih nema negativne posljedice.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kažu oni sa kompleksom manjeg alata.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...
1BIT kaže...

Pa nek netko kaže da hatchback nemre bit obiteljski i vikend auto, fakat je odlično sređen

LINK

 Ko to kaže nije normalan.

 

Znam brdo ljudi koji imaju 2-3 djece, koja su odrasla na hečbeku i niti jedan od njih nema negativne posljedice.

 Zasto bi imali posljedice? Manjak prostora u gepeku? - Na krov staviti ogroman onaj THULE kovceg.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Mislim da ću sva crijeva promijeniti sad mi je pukao film, jučer normalno vozim ujutro, popodne hoću na košarku ići auto mi ostane bez vode/antifriza, sve iscurilo, upalio se crveni alarm na displayu.

 

Mogao sam glavu motora spigati samo tako, sreća ajde kupio 5L destilirane odmah u Konzumu, stajao svakih km koliko je potrošio posudu, i došlepao se nekako do majstora. Ako je samo crijevo lijepo 100 eura uložiti, i sva crijeva promijeniti, nema druge.

 

Zadnji put isto turbina bacala u safe mode, isto crijevo bilo problem. Istrune očito sve u 250tkm, nije ni čudo, i 17g. starosti.

 

Da poludiš, a prije 3-4 dana gledam antifriz baš, sve super, pri max razini, temperatura zakucana na 90 (čak i sad bila, očito vode/antifriza još ostalo u hladnjaku ili?)..

 

 

In the name of tragedy...
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema
  • Koje je auto?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...
  • Koje je auto?

 Stari A3 traktor, 2000g.

In the name of tragedy...
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...

 

 

Zadnji put isto turbina bacala u safe mode, isto crijevo bilo problem. Istrune očito sve u 250tkm, nije ni čudo, i 17g. starosti.

 

Da poludiš, a prije 3-4 dana gledam antifriz baš, sve super, pri max razini, temperatura zakucana na 90 (čak i sad bila, očito vode/antifriza još ostalo u hladnjaku ili?)..

 

 

Trune ko ludo, pred godinu dana sam isao mjenjat akumulator na kombiju (citrojen jumper 2003) i skinem ja žice i vidim na + kablu se kevlar ruli u prah. Reko aj budem stavio izolirku kad ubacim novi i dok sam pokusao ugurat novi akumulator (drukcije dimenzije) pukla žica ko kokica, na kraju .i. od svega trebao električar dolaziti.

 

Crijeva na jumperu ne želim ni komentirati, jebo me pas ako ima originalnog crijeva ispod haube ulje, turbina, voda + sve moguce brtve

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
Karlek_19 kaže...
1BIT kaže...

Pa nek netko kaže da hatchback nemre bit obiteljski i vikend auto, fakat je odlično sređen

LINK

 Ko to kaže nije normalan.

 

Znam brdo ljudi koji imaju 2-3 djece, koja su odrasla na hečbeku i niti jedan od njih nema negativne posljedice.

 Zasto bi imali posljedice? Manjak prostora u gepeku? - Na krov staviti ogroman onaj THULE kovceg.

Pa ne mogu imati, ali većina to tak shvaća ko da budu im djeca imala posljedice, ak se budu 2-3 morali u Corsi npr pelati.. Pa brže bolje kupuju one monovolumene..

 

Gde piše da svaki nebre lepo na nogama svoj ruksak držati, kak drže torbu dok ih bus u školu vozi.. Nigde ne piše da doslovce sve u autu mora stati u gepek..

 

Nervira me činjenica da se uz obitelj podrazumijeva monovolumen/karavan/limuzina. Taman da i ideš na more, ne moraš pol imovine voziti..

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...

Mislim da ću sva crijeva promijeniti sad mi je pukao film, jučer normalno vozim ujutro, popodne hoću na košarku ići auto mi ostane bez vode/antifriza, sve iscurilo, upalio se crveni alarm na displayu.

 

Mogao sam glavu motora spigati samo tako, sreća ajde kupio 5L destilirane odmah u Konzumu, stajao svakih km koliko je potrošio posudu, i došlepao se nekako do majstora. Ako je samo crijevo lijepo 100 eura uložiti, i sva crijeva promijeniti, nema druge.

 

Zadnji put isto turbina bacala u safe mode, isto crijevo bilo problem. Istrune očito sve u 250tkm, nije ni čudo, i 17g. starosti.

 

Da poludiš, a prije 3-4 dana gledam antifriz baš, sve super, pri max razini, temperatura zakucana na 90 (čak i sad bila, očito vode/antifriza još ostalo u hladnjaku ili?)..

 

 

 Pa gdje curi? Meni je na dvici tanko crijevo od vode pocelo pucati na pola puta izmedu posude i hladnjaka pa sam sa trakom zalijepio da ne pokne skroz  

 

Karlek_19 

 

Cim si spomenuo monovolumene odmah si me podsjetio na one ludake sa Xsarom koji tjeraju tu rugobu od auta 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 18:38 (Fake_Alert).
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ako je netko kepec od 175 cm visine (bez uvrede niskim ljudima), onda ce Swift biti dovoljan. Meni su 156 i GT nedovoljno prostrane, a nisam gora od covjeka.

Jbt, meni je tesko se voziti sam u 156ici tri puta tj od Rijeke do Trsta. Ici iz Zagreba do Splita u Swiftu sa curom bi bilo traumaticno. Da jos jednog dana dodam dijete, radije bih ostao doma.

Senza cuore saremmo solo macchine
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...

Ako je netko kepec od 175 cm visine (bez uvrede niskim ljudima), onda ce Swift biti dovoljan. Meni su 156 i GT nedovoljno prostrane, a nisam gora od covjeka.

Jbt, meni je tesko se voziti sam u 156ici tri puta tj od Rijeke do Trsta. Ici iz Zagreba do Splita u Swiftu sa curom bi bilo traumaticno. Da jos jednog dana dodam dijete, radije bih ostao doma.

 Zašto traumatično? Ja sam 182, i voziti m ise u Fiesti je užitak. Ne vidim kak bi čovjek i od metar 90 imal problema složiti dobar položaj. Zbilja mi to nije jasno...

 

A i iza komotno ima za dijete mjesta, iznenadio bi se. Majka je bila skeptična prema dvojim vratima, i isto je rekla kao ti, da otraga nebu mjesta, kad se sjela otraga bila je oduševljena. Također, vozil se iza i frend od 186, i nije se apsolutno niš žalio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 19:49 (Karlek_19).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja mislim da ako ne možeš stati u vozacko mjesto zato sto imaš 1.9m da je problem u tvom sjedenju, a ne u veličini auta.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

 Nervira me činjenica da se uz obitelj podrazumijeva monovolumen/karavan/limuzina. Taman da i ideš na more, ne moraš pol imovine voziti..

 HAHAHHA. Sad imam C-Maxa. Kad se ozenim i skemijam jedno dijete kupit cu S-Maxa. Za dva komada kupujem Galaxy-a. A ak bu vise od dva onda idem na ISUZU bus  

Karlek_19 kaže... 

Također, vozil se iza i frend od 186, i nije se apsolutno niš žalio.

 Vjerujem da za kratke relacije je ok. Al sumnjam da bi do mora izdržal. No možda i griješim...

ivanzu kaže...

Ja mislim da ako ne možeš stati u vozacko mjesto zato sto imaš 1.9m da je problem u tvom sjedenju, a ne u veličini auta.

 Ma nemoj??? Imam 193cm i 100kg. U E220 CDI-u si nemrem naštimat vozacko mjesto bez da desnim koljenom lupam u armaturu... A auto je duplo duzi od moga. U C-Max-u mogu imat orgije na vozackom mjestu.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ja mislim da ako ne možeš stati u vozacko mjesto zato sto imaš 1.9m da je problem u tvom sjedenju, a ne u veličini auta.

 Nemaš pojma. Nek sjedne netko sa 1.9 u Opel tigru, hondu 2000 i slične. Nemreš motat volan od koljena.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

2 metra i 100kg. mali hečevi koje sam vozao: yaris, swift, up i go. U sve sam stao bez pardona. Problem je kod većih auta (pogotovo novih) što stave ogromnu kontrolnu ploču i nemam nigdje stavit koljeno jer nema dovoljno mjesta izmedu volana i armature, a yarisa sam već nekoliko puta vozao na more 4 sata bez pardona bez odmora. Dok sam npr u golf 7 umirao u autoškoli i uvijek sam isao po 1 sat a ne 2.

Kad smo kod te teme, na autoshowu sam isprobavao sjesti u što više auta i komotno mogu reći da nema sanse da vozim 70% auta dulje od 15 minuta, ali najvece razočarenje je landcruiser, 5 minuta sam pokusavao namjestiti sjedalo, ali volan je stalno bio na putu. Također passat i insignia su mi bili izazov da uopće sjednem u njih. Najviše me obradovalo što sam u gt86 sjeo i nije mi ništa smetalo, osim kaj je krov dosta nisko pa se treba malo potruditi oko ulaska

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice