Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.109
|
čitano: 13.238.623
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

iskreno autic je ok. za po zagrebu i tu po nasa cesta je sasvim dobar. smart fakat ubrzava dosta dobro do 80kmh i mos preticavat i aute i kamione. ali ga najvise hebe getriba kad je u auto modu voli drzat motor na 2k okretaja i onda kad trebas dobro ubrzanje zakuca par brzina dole tak da su ti okretaji vec u crvenom i onda salta u jednu visu. umjesto da odmah tak presalta..  ali kad saltas sam onda je ok. mjesta za mene koji sam 193cm i 100kg ima ko u cmaxu al fakat. u dosta novih auta ne stanem i muka mi ih je vozit ali smart je taman. na vecim brzinama od 100-120 je nestabilan. svaki povjetarac ga zaljulja a kad prešišaš kamion ko da te vakuum pritegne k njemu. u prosjeku napravimo oko 500km s rezervarom. mali servis u ovlastenom je 600kn.

 

i iskreno razmisljam da ak mi ford prdne da uzmem smarta. posto je doma e klasa i tucson nema razloga da uzimam i 3 auto velikih gabarita. i ne ne mislim se jos rjesiti forda...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

To je nespretno, sporo i opasno zbog airbaga ali najgori su mi oni koji sjede(leze) u autu tako da im samo celo vidis kao da nisu culi za podizanje sjedala, samo cekam da me takav spuca.

 Ja imam sjedalo skroz dole, naslon mi je lagano nagnut iza(ali skoro pod 90 stupnjeva) i volan skroz gore i skroz prema meni tak da su mi noge iznad koljena stalno na sjedalu i ugodno je pritiskati papučice, ruke lagano savinute kad su na 9 i 3. 

Čudno mi je kad sam previsoko i kad mi je glava skoro u stropu(i ne, nisam jedan od onih kojima se samo glava vidi, 189 sam visok)

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

 

probaj si još sjedalo približiti skroz blizu volana, onak da si nabijen na šajbu pa buš shvatio zašto se neki ljudi boje prometa i autoceste 

 Pa recimo da i jesam nabijen na šajbu, nisam visok (174cm imam) pa mi paše da je bliže sjedalo, mislim mogu ja još približit za par zuba sjedalo, al nisam nikad sprobavao baš full se približit, inaće sjedalo mi je baš 90°, ruke savinute u laktovima i noge taman da nisu skroz ispružene ni savinute, to je ta "race" pozicija ako se obrati pažnja na položaj sjedenja rally vozača ili npr onaj lik bez odjela šta je napravio rekord na nurburgringu u novoj Alfi Romeo Giulia Quadrifoglio, lik ima skroz savinute ruke, al nije opet baš na šajbi.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

OriginalEXE = kazna je od 3000 do 7000 Kn, pošto na uplatnici nema iznos onda se plati u roku od tri dana polovica propisanog minimuma, dakle 3000Kn - 50% = 1500KN

 

chutac = čvor Lučko kod naplatnih

 

1BIT = da bar, auto ima FAP 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

­Mostar 25.09.

Mašina iz Splita Mašina iz Splita
Burnout Burnout
Diesel power Diesel power
http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ta zvijer iz splita ima 1.6L motor, rice rice baby.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

popodne zamjenio Murana za Challengera, auto nov novcat, kad sam ga parkirao pred hotel skuzio da ima tek 11 milja na satu :D

5 tjedana uzivancije.. ima 40ak KS manje od Camara but still...

kaj je najbolje Murano je bio oko 1600 eura za 6 tjedana a Challenger je oko 750 za 5 tjedana, koja logika a? :D

ekipa na okupu ekipa na okupu
ekipa na okupu . ekipa na okupu .
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 4:53 (nixass).
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

iskreno autic je ok. za po zagrebu i tu po nasa cesta je sasvim dobar. smart fakat ubrzava dosta dobro do 80kmh i mos preticavat i aute i kamione. ali ga najvise hebe getriba kad je u auto modu voli drzat motor na 2k okretaja i onda kad trebas dobro ubrzanje zakuca par brzina dole tak da su ti okretaji vec u crvenom i onda salta u jednu visu. umjesto da odmah tak presalta..  ali kad saltas sam onda je ok. mjesta za mene koji sam 193cm i 100kg ima ko u cmaxu al fakat. u dosta novih auta ne stanem i muka mi ih je vozit ali smart je taman. na vecim brzinama od 100-120 je nestabilan. svaki povjetarac ga zaljulja a kad prešišaš kamion ko da te vakuum pritegne k njemu. u prosjeku napravimo oko 500km s rezervarom. mali servis u ovlastenom je 600kn.

 

i iskreno razmisljam da ak mi ford prdne da uzmem smarta. posto je doma e klasa i tucson nema razloga da uzimam i 3 auto velikih gabarita. i ne ne mislim se jos rjesiti forda...

 Naj biti lud, kupi Fiestu

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ta zvijer iz splita ima 1.6L motor, rice rice baby.

 Doduše nije dizao haubu, al ima dobro ozvučenje i sviđa mi se kako je odrađen.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Preko tablice se sazna.

13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Haker_x kaže...

­Mostar 25.09.

 

super mi je ovaj golf 2, ispuh mu ja na prikladnom mjestu... chooo chooo 

 

Haker_x kaže...

..i sviđa mi se kako je odrađen.

 

selo..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
Haker_x kaže...

­Mostar 25.09.

 

super mi je ovaj golf 2, ispuh mu ja na prikladnom mjestu... chooo chooo 

 

 Vratio se svojim traktorskim korijenima.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ova 307ica...rigam...

11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema



Evo je i naprijed (2:08)

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 13:34 (neo.gz).
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bok, jel netko imo iskustva sa Volvom C30. Razmisljam o kupovini tog modela, lijep mi je auto, ovako laicki djeluje solidno izraden. Zanima me koliko su pouzdani, na sto trebam paziti kod kupovine (koje su tipicne boljke). I neki savjet oko odabira motora bi bio dobrodosao (dvoumim se izmedu 1.6d sa 109ks i 2.0d sa 136ks, ako netko ima kakve informacije o njihovoj pouzdanosti, cijeni djelova itd.) I neke informacije o cijeni servisa i preporuka nekog dobrog mehanicara bi takoder dobro dosla.

http://valid.canardpc.com/mmxzhs
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Moji su jučer na swifta išli stavit nastavak auspuha, nije čak ni loše ispalo, (bolje izgleda nego tvornički ona klasična hrđava cijev) sve skupa nas je došlo 130Kn, nastavak je 80Kn + rad 50kn, trebalo je skratit malo završetak od oem auspuha iza lonca, te ovaj nastavak zašvasat za lonac i sve skupa zaštitit od hrđe, kod swifta je odlično što je zadnji branik tvornički napravljen da ima više prostora oko završetka auspuha, pa nisu potrebne nikakve preinake i rezanja na samom braniku.

 

 
 
 
 

 

EDIT: nemam sliku kako je to prije izgledalo, pa ću maznut sa njuškala jednu.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 17:25 (1BIT).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

islo bi tu 100tka...

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav svima.

Zanima me koji je najjednostavniji način za slušanje glazbe sa USB-a u auto koji nema USB utor u radiu?
Znam za FM transmittere, međutim, postoji li neki sa shuffle opcijom ili bar da se bar mogu birati folderi pjesama? Na kraju će ispasti da je jedini način kupnja radia..

Ništa ne ostavljam nezavrš
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Pozdrav svima.

Zanima me koji je najjednostavniji način za slušanje glazbe sa USB-a u auto koji nema USB utor u radiu?
Znam za FM transmittere, međutim, postoji li neki sa shuffle opcijom ili bar da se bar mogu birati folderi pjesama? Na kraju će ispasti da je jedini način kupnja radia..

 Pogledaj si xiaomi roidmi 2s.

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Naravno da postoji, prijatelj mi ima takav, imas daljinski i sve... Neznam tocan model, kostao je 100injak kuna.

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ma meni je samo bitno da ima shuffle opciju.

Jer koliko znam, ovi FM transmitteri sortiraju po nazivu i puštaju od reda, a to mi baš ne odgovara.

 

Edit: Taj roidmi mi se čini kao dobra stvar. Bluetooth preko mobitelo, shuffle uključit u playeru i to je to.

 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 23:24 (dv14).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

islo bi tu 100tka...

 Misliš fi 100 (promjer)?

 

Ma išlo bi bez problema, al nisam ja birao, niti bio prisutan kad se radilo

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

ova 307ica...rigam...

 Svako ima svoj ukus, ipak je uspio da dobije dvije medalje, jednu za db drag, jednu za style. Ljepši mi je nego ovaj kec koji je za moj ukus pretjeran, a ovakvu dvicu bi volio imati, ja mislim da je ona tip-top.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Sve seljo tuning od prvog do zadnjeg, dvojka liči na nešto po slici.

 

Razumijem ja ljubav prema tuningu, ali napravi to da auto liči na nešto a ne ovo... Sve nakaradno u 3 pm...

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne podržavam nikakav style čuning bez promjene mehanike na bolje. Jedino felge i lakiranje nekih dijelova na autu.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
RuskeGTT kaže...

islo bi tu 100tka...

 Misliš fi 100 (promjer)?

 

Ma išlo bi bez problema, al nisam ja birao, niti bio prisutan kad se radilo

 jeste, fi 100

Haker_x kaže...
RuskeGTT kaže...

ova 307ica...rigam...

 Svako ima svoj ukus, ipak je uspio da dobije dvije medalje, jednu za db drag, jednu za style. Ljepši mi je nego ovaj kec koji je za moj ukus pretjeran, a ovakvu dvicu bi volio imati, ja mislim da je ona tip-top.

 gle, na stylu je vazno da imas sto vise tih dodataka, krila, plastika, dindi-mindi...a to sta izgleda ko govno nikome nije bitno...gledao sam masu pravilnika za style, boduje se SVAKI dio karoserije prema modifikaciji...npr ako zelis na autu samo felge, pod, eventualno neki lip i to je to, neces dobit nista, jer su do 3 modifikacije, dok netko tko ima branik sa 12 usisa, 2 lipa, ledice iz peveca u njemu i slicno na ostatku auta, onda ce imat 20-30 modifikacija i dobit ce nesto...a izgledat ce ko bozicno drvce...

npr ja sam sa meganom bio na stylu, imao sam vise mehanickih modifikacija nego estestkih (cisto da spomenem zadnji most 2.0, kratki mjenjac i slicno), a izvana samo angel eyesi, zute maglenke, zlatne felge i auspuh...imao sam cirka 20-25 modifikacija koje bi se KAO gledale, a opet je talijan dobio pehar sa mazdom 3, felge, pod, neke naljepnice i to je to...tako da mi ni to nije jasno...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
Haker_x kaže...
RuskeGTT kaže...

ova 307ica...rigam...

 Svako ima svoj ukus, ipak je uspio da dobije dvije medalje, jednu za db drag, jednu za style. Ljepši mi je nego ovaj kec koji je za moj ukus pretjeran, a ovakvu dvicu bi volio imati, ja mislim da je ona tip-top.

 gle, na stylu je vazno da imas sto vise tih dodataka, krila, plastika, dindi-mindi...a to sta izgleda ko govno nikome nije bitno...gledao sam masu pravilnika za style, boduje se SVAKI dio karoserije prema modifikaciji...npr ako zelis na autu samo felge, pod, eventualno neki lip i to je to, neces dobit nista, jer su do 3 modifikacije, dok netko tko ima branik sa 12 usisa, 2 lipa, ledice iz peveca u njemu i slicno na ostatku auta, onda ce imat 20-30 modifikacija i dobit ce nesto...a izgledat ce ko bozicno drvce...

npr ja sam sa meganom bio na stylu, imao sam vise mehanickih modifikacija nego estestkih (cisto da spomenem zadnji most 2.0, kratki mjenjac i slicno), a izvana samo angel eyesi, zute maglenke, zlatne felge i auspuh...imao sam cirka 20-25 modifikacija koje bi se KAO gledale, a opet je talijan dobio pehar sa mazdom 3, felge, pod, neke naljepnice i to je to...tako da mi ni to nije jasno...

Imao covjek vise naljepnica nego ti modifikacija

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jedino što bi ja zalijepio na svoj auto je Nordschleife naljepnica. Naravno, nakon vožnje po stazi.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Haker_x kaže...
RuskeGTT kaže...

ova 307ica...rigam...

 Svako ima svoj ukus, ipak je uspio da dobije dvije medalje, jednu za db drag, jednu za style. Ljepši mi je nego ovaj kec koji je za moj ukus pretjeran, a ovakvu dvicu bi volio imati, ja mislim da je ona tip-top.

 Duja je od mog prijatelja, auto je u mint stanja to je čudo jedno, kad bi ga vidili uživo usta bi vam svima pala do poda makar i hejtali "fauve" kao ja 
Poslikat ću vam ga detaljnije prvom prilikom.

PSN: RayzCRO
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

bome ove nejde u smarta 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice