Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.111
|
čitano: 13.243.603
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

bome ove nejde u smarta 

Neki nemaju tolka korita za pajceka ofuriti...

 

Vjerujem da nije jedina u tvom podrumu :)

 

Truth in engineering.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

imam ih 8 ili 9 ;) al nazalost su prazne 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

imam ih 8 ili 9 ;) al nazalost su prazne 

Malo vode, secera i to je to 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

imam ih 8 ili 9 ;) al nazalost su prazne 

 

 

Truth in engineering.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

I da ne bi ispalo da samo trollam, znam kako ti je.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

bumbi se, bumbi... 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Noja ftw!
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja imam jednu od 180l i jos je na pola puna... :///

 

RS3 sedan

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 8:57 (Batista).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
 gle, na stylu je vazno da imas sto vise tih dodataka, krila, plastika, dindi-mindi...a to sta izgleda ko govno nikome nije bitno...gledao sam masu pravilnika za style, boduje se SVAKI dio karoserije prema modifikaciji...

 To je tačno, boduju broj modifikacija na automobilu, exterior, interior, prtljažnik, motorni prostor, sve to sabiraju i na kraju onaj sa najviše bodova pobjeđuje. Nekim automobilima nije potrebno mnogo da budu ljepši nego neki full modificirani, nekim su dovoljne samo felge i eventualno poneka sitnica, ali takvi nemaju šansi na takmičenju u styleu...

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...

Ja imam jednu od 180l i jos je na pola puna... :///

 

RS3 sedan

To za berbu potrosim 

 

I da ne ne bude offtopic opet, gledao sam kolko bi mogao dobiti za svoje vozilo ako bi ju mjenjao i naletio na ovaj oglas: (i izgleda da ju necu mjenjat jos 15 god )

http://www.njuskalo.hr/auti/toyota-auris-1.3-3-vvt-oglas-12069319 (opis je bitan)

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 11:09 (CroNk3r).
16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

 

I da ne ne bude offtopic opet, gledao sam kolko bi mogao dobiti za svoje vozilo ako bi ju mjenjao i naletio na ovaj oglas: (i izgleda da ju necu mjenjat jos 15 god )

http://www.njuskalo.hr/auti/toyota-auris-1.3-3-vvt-oglas-12069319 (opis je bitan)

Netko je j****o lud...

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...
Batista kaže...

Ja imam jednu od 180l i jos je na pola puna... :///

 

RS3 sedan

To za berbu potrosim 

 

I da ne ne bude offtopic opet, gledao sam kolko bi mogao dobiti za svoje vozilo ako bi ju mjenjao i naletio na ovaj oglas: (i izgleda da ju necu mjenjat jos 15 god )

http://www.njuskalo.hr/auti/toyota-auris-1.3-3-vvt-oglas-12069319 (opis je bitan)

 Jel su ovo 14 ili 15 cola?

Senza cuore saremmo solo macchine
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

14 vjerojatno

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 15 su tvornicke, tako da je to valjda do 195/65/15

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...

Ja imam jednu od 180l i jos je na pola puna... :///

 

RS3 sedan

 Mene zanima hoce li iti jedan proizvodac iz velikog njemackog trojstva napraviti nesto novo.

Novi A3 recikliran od vecih modela, novi Polo opet ista stvar. Da ne kazem kakvi su im interijeri, ovaj od A3 izgleda kao da ga je crtao pripravnik na putu do posla. A ideje su im original, stavit jaci motor, vece felge, sedan/sportback model...

 

Ili pak nova Honda Civic Type R.. gledam stare aute, pa to su profesori dizajna za ove danas, jos dok se Audi trudio nesto napraviti ili dok je BMW stvarao ono zbog cega je danas poznat.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

A zašto bi radili nešto novo? Jel se ova vozila prodaju odlično? Prodaju se. Očito ljudi vole to što njemci rade. 
Zašto riskirat pad prodaje nekakvim novim dizajnom, koji će jako razlikovati od prethodnog i povećati šansu za gubitkom starih kupaca? Čak i da radikalno promjene dizajn svake generacije i da se svi modeli toliko razlikuju jedni od drugih, koliko bi novih kupaca koji do sada nisu kupili auto radi izgleda odlučilo uzeti taj auto kod sljedeće kupovine? Je li taj broj dovoljno velik da donese profit, ili će broj starih kupaca koji više neće kupiti taj auto biti veći od novih pa će javiti gubici? 
Čisti biznis, jedino je to bitno, neće raditi aute jer im je dosadno u životu, bave se proizvodnjom automobila jer tu ima dobiti. 

 

Baš ta recikliranja od drugih/većih modela istog proizvođača su tu da rade na prepoznatljivosti brenda. Bez obzira jel se sretneš s novim A3 ili A8, odmah vidiš da je Audi. 

 

U usporedbi s dizajnom starih auta. Opet, tvoj ukus. Također, nekad je bilo mnogostruko manjih broj modela. Trendovi su bili drugačiji, tehnologija je daleko otišla naprijed, sigurnosni standardi su daleko postroženi(donosi proprilično ograničenja). Teško je napraviti nešto novo što će biti različito od ostalog a da već nije viđeno na nekom drugom autu trenutno dostupnom ili povučenom modelu. 

Pogledaj Giuliu, novi model, ali previše stvari na tom autu izgleda ko da je pokupljeno s drugih auta. Jednostanvo je problem danas za dizajnerske timove doći s nečim novim, a da se pritom uklapa u viziju tvrtke, da prati trenutne trendove koji su popularni i da još to sve liči na nešto. 

 

Baš zato kod njemaca, ali polako i svih ostalih vidiš da se radi na nekoj unificiranosti, da se ono što rezultira dobrim prodajnim rezultatima preslika na druge modele.

 

 

 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zadnjih par mjeseci sam bio u potrazi za nekim jeftinijim autom, do nekih 2k eura i izgleda da sam našao nešto..
Gledao sam malo Bravo, Mareu, Civice, Alfice (146,155,156 - ovo mi je ujedno bila i najveća želja, ali ipak sam odustao).

I na kraju naletio na Pežu 406 2.0 HDi 110ks. Znam vlasnika, auto je održavan, nije gažen. Sve mi se čini da idući tjedan idem po njega.
Osobno mi i nije neki ljepotan, a i veće je auto nego što sam planirao uzeti, ali eto. Koliko sam uspio pročitati po internetu i po pričama par vlasnika, auto je jako zahvalan. Motor pogotovo. Tu i tamo neka pi*darijica oko struje, ali ok.

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Idi kupi Citroen C4 Kaktus, on je nesta novo :P

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Astra mijenja izgled svake generacije tako da sumljam da konstantno isti izgled jednaku uspjehu. VW kupuju kupuju zbog mita da se ne kvari za ostalo ih briga.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Da, to je jedini razlog zašto ljudi kupuju VW. Mora da je onda cijela EU luda. 

 

Također, nije u redu reći isti izgled. Isti izgled možeš reći da je među različitim klasama iste generacije. Doduše, nije jer opet postoje razlike kod manjih i veći auta.

Isti izgled između dva modela različitih generacija definitivno nije. Da je novi evolucija starog, da. To znači da će nasljediti jako puno od starog modela. Opet, to jako dobro funkciora baš kod VWa i Audija, a i ostatka grupe zbog onog što svi vi zovete dosada. Ali je baš taj "dosadan", jednostavan, a dobar dizajn razlog zašto se mogu napraviti minimalne promjene starog modela i tako se gradi prepoznatljivost.

Na Golfu točno vidiš velike/manje promjene između pojedinih generacija. Najbolji primjer nečeg što nema potrebe previše mjenjati, 911. 

 

Zašto u Opelu svake generacije mjenjaju dizajn? Nemam pojma, možda zato jer dizajn prošlog modela više nije u trendu pa moraju znatno promijeniti izgled? Možda zato jer još nisu našli dizajn kojeg bi samo lagano evoluirali?

Opet, razlike između zadnje dvije Astre nisu tolike kolike su između one dvije prije. 

 

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Da je novi evolucija starog, da.

 

mislim da je redizajn bolja riječ.. promjena svjetala po meni nije neka evolucija 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Da, to je jedini razlog zašto ljudi kupuju VW. Mora da je onda cijela EU luda. 

Nije cijela EU, samo 1/8

Will this run on my 486?
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Astra mijenja izgled svake generacije tako da sumljam da konstantno isti izgled jednaku uspjehu. VW kupuju kupuju zbog mita da se ne kvari za ostalo ih briga.

 

Nova Astra sprijeda izgleda gotovo isto kao i stara.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Slicna je sprijeda ali se i dalje prepoznaje na kilometar da se radi o novoj astri.  

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ma nakon sudara su svi isti

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Ma nakon sudara su svi isti

Vecina, volvo nije 

11 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Hehe, prije pola godine u gradu me zvizne auto u straznji kraj moje corrole i to onako poprilicno... izlazim van, stariji volvo, prednji kraj dosta stucen, sve zijeva - hauba svlagano svijena i odignuta, branik nabijen, visi... mislim se, jebate, na sto onda meni lici zadnji kraj

Kad ono, zadnji vezni lim mi malko udubljen, minijaturna ogrebotina na braniku, nisam mogao vjerovati
Dobio od osiguranja dva soma kuna, nisam ni popravljao, na tehnickom nisu ni skuzili

Toliko o volvu :D
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

A kaj da ti velim, ipak je to toyota 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice