Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.197.841
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Koristene su i preko zime i ljeta jer je samo guma mjenjana sa ljetne na zimsku i obrnuto(glupo al jbg). Imao sam sliku na mob ali sam je izgleda obrisao.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

takve celicne odlicno izgledaju, ali nemam pojma di bi ih se moglo nac a da nisu specificne za neke modele auta. 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mislim da su to oem felge na nekim opelima, ali nisam ziher, viđao sam ih na golfovima i focusima, al dost je rijetka, ne vidiš ju svaki dan...

EDIT: malo sam gledao po internetu, čini mi se da su to oem čelične felge sa insignije, al vjerojatno ide i na druge modele, jer vidim po internetu, dimenzije tih vrsta felgi su 15", 16" i 17"...

Njuškalo

 

ebay

 

engleski forum

 

 
 

 

BTW:

 

GIF

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2016 12:17 (1BIT).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
lovranac kaže...

...

 

Znači u teoriji dok kruzaš imaš N/A motor, a kad juriš imaš motor sa turbinom

 

...

 

 Da to je ono na što sam mislio samo mi se nije dalo pisati. Meni se to ne sviđa jer ti imaš motor koji u tim nekim laboratorijima troši minimum minimuma a pod malo težom nogom trovanje se sigurno dupla a placas manji porez. To je kao da ja samo stavim cat za tehnički a nakon imam čisti strejt pajp. Isto kod takvih motora (kad budeš kupovao rabljeni) ćeš imati još većeg mačka u vreći jer će istrosenost još više ovisiti o načinu vožnje.

 

Uglavnom stojim kod zaključka da kompanije žele (neovisno o klasi) prodati 2 auta, ekonomski i sportski, a trenutni način i nije baš fer.

 

EDIT: da krivo sam zapamtio, kompresija je varijablina a ne kubikaza

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2016 13:09 (ja111).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Mislim da su to oem felge na nekim opelima, ali nisam ziher, viđao sam ih na golfovima i focusima, al dost je rijetka, ne vidiš ju svaki dan...

EDIT: malo sam gledao po internetu, čini mi se da su to oem čelične felge sa insignije, al vjerojatno ide i na druge modele, jer vidim po internetu, dimenzije tih vrsta felgi su 15", 16" i 17"...

Njuškalo

 

ebay

 

engleski forum

 

  

 

BTW:

 

GIF

 Imam ih na Fordu CMaxu, prvi sam put vidio tako nesto.

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

koja je razlika izmedu total quartz 9000 5w40 i total quartz 9000 energy 5w40? naso sam taj energy za 200 kn pa ako nema neke razlike tocio bi to u stari 2.0 hdi 80 kw

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Energy je reciklirano ulje.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

btw ove felge su samo sa opela...astre j ih imaju...iznad njih idu ratkape isto sa 5 krakova koje prate liniju celicne felge, ljepsi set celicne + ratkape nisam vidio...

 

btw. ovo za vikend: kako kome...zavidim vama koji ne radite vikendom ili praznikom pogotovo

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

pih. ja sam jos na poslu. delam sutra i preksutra. a dr tjedan sve tereeeen. pas masters.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja 12h radim subotom i nedeljom.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

vidim nisam ipak jedini :D mene sad kace 2-3 slobodne nedjelje, al inace radim 90% nedjelja i praznika u godini...

osim kad sudim na trkama, onda jbg snadi se druze haha

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas mi izletio lik iz sporedne ulice, na svu srecu sam stigao stati. Tko bi bio kriv da me je auto iza mene skucalo, ja ili lik sto je oduzeo prednost, mozda i onaj sto me udario iza jer nije drzao razmak?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Danas mi izletio lik iz sporedne ulice, na svu srecu sam stigao stati. Tko bi bio kriv da me je auto iza mene skucalo, ja ili lik sto je oduzeo prednost, mozda i onaj sto me udario iza jer nije drzao razmak?

 nazalost, tip iza tebe jer nije drza razmak... iako realno, tribalo bi sve naplatit od majmuna koji izlijece, jer da si ti puka u njega onda bi on bia kriv. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
wifi kaže...
ivanzu kaže...

Danas mi izletio lik iz sporedne ulice, na svu srecu sam stigao stati. Tko bi bio kriv da me je auto iza mene skucalo, ja ili lik sto je oduzeo prednost, mozda i onaj sto me udario iza jer nije drzao razmak?

 nazalost, tip iza tebe jer nije drza razmak... iako realno, tribalo bi sve naplatit od majmuna koji izlijece, jer da si ti puka u njega onda bi on bia kriv. 

 Frendu je izletio tako pijani pješak, isto je plaćao dečko iza jer nije držao razmak.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kod mene to nesto cesto izljecu prosli tjedan neki pjandura a danas starkelja.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ruske jos napisi da ti je desna noga kraca nikad ful gas nisi dodavao i brzo ces ga prodati  /troll mode  

Zasto ga prodajes?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2016 18:48 (Fake_Alert).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

10 kuna da ce kupiti francuza.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

RuskeGTT

Znači janjce primaš u zamjenu 

 

Šalu na stranu, da li možda netko zna paše li ovo u octaviu mk1? Ova orginal se skroz izlizala, ne liči više ni na šta.

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

u planu je 225 nadrkan na 325 :D ili nesto slicno tome, ako se taj proda (EP3 2.4T)

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

ajmo ljudi... VTS

 Ili su počeli problemi sa elektronikom ili se ukazala neka dobra prilika, neki be-em-vej

 

Mali tip, možeš dodat u oglas da si točio samo 100-ticu, možda će nekom nešta značit premium gorivo

 

BTW: ovo za 60Ks... zel bum ja jednog sa odpada 60ks, namontiral bum motor na viličara, kanister 5 litara stavim u krilo i pozivam te na race, po nekim proračunima, nek motor ima 100Kg, ja 70Kg+viličar+kanister nek skupa imamo 100Kg, to je 60Ks na 200Kg, gume metnem od kartinga, to bu negdje 7sec do 100Km/h, pa buš ti videl kaj 60ks dela.

 

EDIT:

ep3 to misliš na civic-a sa swapanim motorom na 2.4?

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2016 19:40 (1BIT).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Naša "Sigurnost na cestama"

 

 

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2016 20:16 (Tony1999).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tony1999 kaže...

Naša "Sigurnost na cestama"

 

 

 

Di je to?

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
RuskeGTT kaže...

ajmo ljudi... VTS

 Ili su počeli problemi sa elektronikom ili se ukazala neka dobra prilika, neki be-em-vej

 

Mali tip, možeš dodat u oglas da si točio samo 100-ticu, možda će nekom nešta značit premium gorivo

 

BTW: ovo za 60Ks... zel bum ja jednog sa odpada 60ks, namontiral bum motor na viličara, kanister 5 litara stavim u krilo i pozivam te na race, po nekim proračunima, nek motor ima 100Kg, ja 70Kg+viličar+kanister nek skupa imamo 100Kg, to je 60Ks na 200Kg, gume metnem od kartinga, to bu negdje 7sec do 100Km/h, pa buš ti videl kaj 60ks dela.

 

EDIT:

ep3 to misliš na civic-a sa swapanim motorom na 2.4?

 istina...dodajem ovo za gorivo :D evo dodano i jos par detalja :D

jeste, swapan K24 i turbiran, 0,5 bara na 300ks, ali kad bi uzeo, odmah bi islo kovano gore i preko 400ks na 1-1,2 bara

btw kakav bmw mrtvi? primam aute tima leon fr/cupra, civic taj turbo, megan 225 i slicni...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 12:08 (RuskeGTT).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sinoć gusta magla u zg, majstor pijan sjedi na slavonskoj na otoku izmedu traka i noge mu debelo na cesti, u zadnji čas sam ga primjetio, zaobišao i trubnuo, a on samo mahnuo.

 

A u sesvetama okršaj cigana, octavia nasred križanja stoji sa sva 4, par cigića se nagurava, c klasa karavan ide u krug s otvorenim gepekom i neki lik ga lovi. 

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
Tony1999 kaže...

Naša "Sigurnost na cestama"

 

 

 

Di je to?

 Imaš na PP

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ja111 kaže...

Sinoć gusta magla u zg, majstor pijan sjedi na slavonskoj na otoku izmedu traka i noge mu debelo na cesti, u zadnji čas sam ga primjetio, zaobišao i trubnuo, a on samo mahnuo.

 

A u sesvetama okršaj cigana, octavia nasred križanja stoji sa sva 4, par cigića se nagurava, c klasa karavan ide u krug s otvorenim gepekom i neki lik ga lovi. 

 Ja sam prestao svirat sad samo pogledam kao psihopat, efikasnije je.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

 istina...dodajem ovo za gorivo :D evo dodano i jos par detalja :D

jeste, swapan K24 i turbiran, 0,5 bara na 300ks, ali kad bi uzeo, odmah bi islo kovano gore i preko 400ks na 1-1,2 bara

btw kakav bmw mrtvi? primam aute tima leon fr/cupra, civic taj turbo, megan 225 i slicni...

 mmm, sve hot hatch-evi, me like

 

Mada i stock ep3 type-r ide brutalno

LINK

 

To slažeš za gušte, grobnik, drag race možda?

Preporučio bi ti takozvani "poor man's ferrari", al ih je teško nać u dobrom staju, mada ima jedan LINK, al šteta citru mjenjat za ovu starudiju

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
1BIT kaže...
RuskeGTT kaže...

ajmo ljudi... VTS

 Ili su počeli problemi sa elektronikom ili se ukazala neka dobra prilika, neki be-em-vej

 

Mali tip, možeš dodat u oglas da si točio samo 100-ticu, možda će nekom nešta značit premium gorivo

 

BTW: ovo za 60Ks... zel bum ja jednog sa odpada 60ks, namontiral bum motor na viličara, kanister 5 litara stavim u krilo i pozivam te na race, po nekim proračunima, nek motor ima 100Kg, ja 70Kg+viličar+kanister nek skupa imamo 100Kg, to je 60Ks na 200Kg, gume metnem od kartinga, to bu negdje 7sec do 100Km/h, pa buš ti videl kaj 60ks dela.

 

EDIT:

ep3 to misliš na civic-a sa swapanim motorom na 2.4?

 istina...dodajem ovo za gorivo :D evo dodano i jos par detalja :D

jeste, swapan K24 i turbiran, 0,5 bara na 300ks, ali kad bi uzeo, odmah bi islo kovano gore i preko 400ks na 1-1,2 bara

btw kakav bmw mrtvi? primam aute tima leon fr/cupra, civic taj turbo, megan 225 i slicni...

 Jesi gledo Ford ST,Astra OPC,Mazdu 6.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/mazda-6-2.3-mps-oglas-19529145

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

 istina...dodajem ovo za gorivo :D evo dodano i jos par detalja :D

jeste, swapan K24 i turbiran, 0,5 bara na 300ks, ali kad bi uzeo, odmah bi islo kovano gore i preko 400ks na 1-1,2 bara

btw kakav bmw mrtvi? primam aute tima leon fr/cupra, civic taj turbo, megan 225 i slicni...

 

pih turbana honda  

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Ima netko iskustva sa Chevrolet Cruzom ? Gleda kolega, radi dosta km, pa je našao jednog 1.6 benzinca sa plinom, 86 000 km za 7000 eura.....

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice