Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.111
|
čitano: 13.246.842
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
1BIT kaže...

Sad najjeftinije ti je namontirati original 15" i sa njima otić na tehnički, kad prođeš skinuti 15" i namontirati 17"...

 

meni rega pada 31.12., pa uvijek na tehničkom imam zimulje serijala 15".

17-ice nisam nikada upisao, i nikada me nitko ništa nije pitao za njih 

 A meni rega u sred ljeta 7 mj. Ali ko ih jebe kad budem iso stavit cu zimske 15" ak pita di su ljene neam se para za to :)

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
jasmin1991 kaže...
nine kaže...
1BIT kaže...

Sad najjeftinije ti je namontirati original 15" i sa njima otić na tehnički, kad prođeš skinuti 15" i namontirati 17"...

 

meni rega pada 31.12., pa uvijek na tehničkom imam zimulje serijala 15".

17-ice nisam nikada upisao, i nikada me nitko ništa nije pitao za njih 

 A meni rega u sred ljeta 7 mj. Ali ko ih jebe kad budem iso stavit cu zimske 15" ak pita di su ljene neam se para za to :)

 To možeš biti siguran da te nitko neće pitati, jer ama baš nigdje nije propisano da bi trebao imati ljetne gume.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

napokon presaltao gume sa C4 na leona (fulde sportcontrol - rotirao napred/nazad)...iste 225 40 18, razlika je u voznji ocigledna, auto je meksi, ove stare GY F1 assymetric su bile tvrde ko orah, plastika ziva, dot 07...nisam jos isprobao po zavojima i na jacim ubrzanjima, jer su se felge sa cC4 vozile u bunkeru, pa sam pazio na njih...jedna GY je bila ispucala onako jebacki, neznam ni sam kako se odrzavala cijela...usput izvagao fuldu + 18ku seat, razlika je 3kg manje od fulde + 18ke citroen...

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dot 07?!?
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
meni rega pada 31.12., pa uvijek na tehničkom imam zimulje serijala 15".

17-ice nisam nikada upisao, i nikada me nitko ništa nije pitao za njih 

 A kaj misliš od kud ja znam za tu foru

Meni tehnički početkom 3 mjeseca, također zimuljama idem, ja sam si novu prometnu napravio, nemam još standardne dimenzije upisane, morat ću im to dati da mi upišu, auto mi kad je bio novi došao na 13" felgama, ja kao glavnu dimenziju imam 195 50 R15 (to mi je trenutno i jedina) MUP FTW

 

@mystik

Ma od kad smo u eu, po nekim njihovim direktivama su sve postrožili, dok nismo bili u eu, mogao je svatko vozit šta je htio...

 

EDIT:

@RuskeGTT

Di si ti kod vulkanizera bio, šta oni na tenkovima inaće rade, kakve dizalice, to bi slona diglo

 

@Old Iggy

Gume stare kolko i auto

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2016 19:33 (1BIT).
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

bozicna svjetla od jucer 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Old Iggy kaže...
Dot 07?!?

 o da...bilo je veselo prvih 10 dana kad sam uzeo auto, po kisi u rijeci :D

1BIT kaže...

 

EDIT:

@RuskeGTT

Di si ti kod vulkanizera bio, šta oni na tenkovima inaće rade, kakve dizalice, to bi slona diglo

 

 najbolje dizalice ikad :D

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

bozicna svjetla od jucer 

Imaš i bozicno svijetlo rezerve 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

bome jos nikad nisam tak na knap doso do petrola  ravno 52L sam nafilal 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

bome jos nikad nisam tak na knap doso do petrola  ravno 52L sam nafilal 

 Ide ford na paru ne brini :)

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

bozicna svjetla od jucer 

 Šta ti je ova žuta lampica na 6 000rpm-a (označava blokadu, a nisi ni blizu bokade?)

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Evo 2 slike...nisam nista photoshopirao,budem probao sutra...
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Najljepsa generacija civica.

 

sto se tice ovoga sa felgama, sta ces sa prometnom? u prometnoj ti mora biti upisana dimenzija koju imas na autu inace te ide kazna kad te murja halta.  I da murja to gleda.

 

 

A sto se tice svega toga izvadi 100kn iz dzepa i rijesit ces stvar.  vidis da rade retardi na tim stanicama za tehnicki pregled.

 

Meni na Golfu sedmici pise cak 5 dimenzija u prometnoj. znaci od i meni su mogli rec e pa auto ti zagaduje vise sa 17 cola nego sa 16. rade od tebe budalu.

 

Ja se nebi zajebavao i stavljao vece kotace na auto nego sto pise u prometnoj. 

PSN:Tomislav025
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Najljepsa generacija civica.

 

sto se tice ovoga sa felgama, sta ces sa prometnom? u prometnoj ti mora biti upisana dimenzija koju imas na autu inace te ide kazna kad te murja halta.  I da murja to gleda.

 

 

A sto se tice svega toga izvadi 100kn iz dzepa i rijesit ces stvar.  vidis da rade retardi na tim stanicama za tehnicki pregled.

 

Meni na Golfu sedmici pise cak 5 dimenzija u prometnoj. znaci od i meni su mogli rec e pa auto ti zagaduje vise sa 17 cola nego sa 16. rade od tebe budalu.

 

Ja se nebi zajebavao i stavljao vece kotace na auto nego sto pise u prometnoj. 

 Ha? Pa meni su felge serijske...to je type r.

SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kompa krivo smo se skuzili. Tebi sam komentirao sam civica. Znam da je to tipe r navozao sam se u njemu 😊

 

ovo sve ostalo je bilo za drugog forumasa sa golfom i felgama. Vec se trabunja par strana o tome. 

PSN:Tomislav025
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Taj kakav je baksuz još bi mu auto zaplijenili kad bi ga prvi put zaustavili 

 

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

od druge godine trosarine 100% gore i cestarine 5% a  na ljeto i vise vjerovatno.. 

 

 

xfact
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ma treba to ići i više, tako i tako su niske 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jos jedno iznenađenje, od 01.01.2017 starta plaćanje poreza na vozilo prilikom registracije vozila, nema više uplatnica na kućnu adresu od strane porezne.

 

 

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sada iskljucivo samo kupujem auto starije od 10god.

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Frende ako ti smets to trabunjanje pa sta ih citas onda.
Dodi vamu na tehnicki kod mene pa vidi oce to upisati felge u prometnu za 100 kn, sam bi im se zamjerio i tocka. Danas sam oped razgovaro s voditelejm poslo mu razogovor izmedu meene i ljudi iz cvh koji kazu jasno i glasno da za orginal felge ne treba nikakva dokumetacija. Da bi on oped reko da bez dokumetacije on ne radi atest. Ubuduce kad ne zelis pomoc nekim ljudima koji trebaju pomoc i obrate se na forum, pa prika zanemari to i nastavi dalje. Tnx
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
jasmin1991 kaže...
Frende ako ti smets to trabunjanje pa sta ih citas onda.
Dodi vamu na tehnicki kod mene pa vidi oce to upisati felge u prometnu za 100 kn, sam bi im se zamjerio i tocka. Danas sam oped razgovaro s voditelejm poslo mu razogovor izmedu meene i ljudi iz cvh koji kazu jasno i glasno da za orginal felge ne treba nikakva dokumetacija. Da bi on oped reko da bez dokumetacije on ne radi atest. Ubuduce kad ne zelis pomoc nekim ljudima koji trebaju pomoc i obrate se na forum, pa prika zanemari to i nastavi dalje. Tnx

 Taj lik zvani ''kontrolor'' očito nezna na da mu je ekipa iz VG nadležna i da je dužan se javiti oko nejasnoća centralnom uredu u VG, sad  je glup prirodno ili mu se neda zajebavat sa atestom.

  A sve mi se čini da je taj lik itekako glup i pun neznanja , te sprovodi svoju politiku u toj stanici bez obzira na propise kako je uređeno.

 Brzo bi ja žalbu u centralu za tog  ''stručnjaka'' poslao, pa da vidis kako će okrenut priču o atestu.

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2016 12:53 (kostolomac).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
kostolomac kaže...

Jos jedno iznenađenje, od 01.01.2017 starta plaćanje poreza na vozilo prilikom registracije vozila, nema više uplatnica na kućnu adresu od strane porezne.

 

 

 

 evo mog primjera: 10ta godina leonu istice 10.1., a rega krajem 4.mj...dakle po tome ne placam?

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Sredit cu ja njega do ljeta. Sad sam doso od tamo i reko je kao a dobro o da se samo atest treba napraviti bez dokumetacije. Je sam ga otjero u kurac. A iso bi ja dalje al ove dvije stp sto du mi u okolici ne rade atest felgi.
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
kostolomac kaže...

Jos jedno iznenađenje, od 01.01.2017 starta plaćanje poreza na vozilo prilikom registracije vozila, nema više uplatnica na kućnu adresu od strane porezne.

 

 

 

 evo mog primjera: 10ta godina leonu istice 10.1., a rega krajem 4.mj...dakle po tome ne placam?

Nisam naišao na detalje, pa neznam kako će na takve slučajeve reagirat porezna,

Po meni ćeš platit porez :)

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
kostolomac kaže...

Jos jedno iznenađenje, od 01.01.2017 starta plaćanje poreza na vozilo prilikom registracije vozila, nema više uplatnica na kućnu adresu od strane porezne.

 

 

 

 evo mog primjera: 10ta godina leonu istice 10.1., a rega krajem 4.mj...dakle po tome ne placam?

 Ne placas porez, sada ne znam da li ce novi Co2 izracun biti u primjeni samo za nova vozila ili i polovna.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ja sam uvezao auto 10.7.2015 pa sam dobio uplatnicu za period do kraja 2015. Istina da je uplatnica dosla nedavno, zajedno sa uplatnicom za 2016. Mislim da je bilo kojih 180kn ili nesto blizu tome. Nisam doma pa nemogu provjeriti koja je tocno cifra. Dok sam za 2016 dobio 400kn sto je valjda normalno.

Uvezao Opel Astru 1.7 CDTI 92kw, prva rega 12/2010, iz Njemacke ofc.

 

Tak da, lako moguce da ces dobiti nekaj :D

 

P.S.

Ovo je trebao biti odgovor na RuskeGTT post

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2016 15:53 (smajlee).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 Šta ti je ova žuta lampica na 6 000rpm-a (označava blokadu, a nisi ni blizu bokade?)

 oznacava upozorenje neko (u ovom slucaju da je izgasen esp), tipa esp, check engine i takve gluposti... Znaci gori ta uz jos jednu (odgovarajucu) i s desne strane imas crvenu. Ona svjetli kad su vrata otvorena + na ekranu ti napise koja su otvorena.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Stavio bih distance na crvenu. Zimske felge su 16x6,5 ET40,5. Na crnoj imam 16mm napred i nazad. Nasao sam povoljno dvije 15mm a dvije 25mm sa duzim šarafima. Koji ET bih dobio? 

Senza cuore saremmo solo macchine
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zasto uopce stavljate te jebene distance koje samo sjebavaju ovjes i ležaj.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 18:01 (ivanzu).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice