Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.063
|
čitano: 13.202.904
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ja bi toyotu ae86 uvzvezenu iz japana sa volanom na desnoj strani
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
vid_speed kaže...
Ja bi toyotu ae86 uvzvezenu iz japana sa volanom na desnoj strani

 registriraj se i prati aukcije

http://auction.pacificcoastjdm.com/auctions/?p=project/searchform&searchtype=max&s&ld

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

BTW: mene ti više atmosferci privlaće

 

atmo FTW 

 

vid_speed kaže...
Ja bi toyotu ae86 uvzvezenu iz japana sa volanom na desnoj strani

 

ja bi radije europsku, kaj će mi volan na desnoj  i pod haubom hondin F20C, kao stvoren za taj autek 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 19:09 (nine).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Uhh ja bi toyotin 2.0 twin cam kakav su dali u initial D,makar bio bih i zadovoljan i sa 4a-ge,sam da nije sr-5 jer on ima premalo snage
7 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Rado bih al jos sam pre mlad i pre bez para za tako sto
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
vid_speed kaže...
Ja bi toyotu ae86 uvzvezenu iz japana sa volanom na desnoj strani
vid_speed kaže...
Rado bih al jos sam pre mlad i pre bez para za tako sto

 Traži da te posvoje ovi šta voze ove zvjerke

 
 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
vid_speed kaže...
Ja bi toyotu ae86 uvzvezenu iz japana sa volanom na desnoj strani
vid_speed kaže...
Rado bih al jos sam pre mlad i pre bez para za tako sto

 Traži da te posvoje ovi šta voze ove zvjerke

  

 oho, moji gracani!

jel istina da lancera vozi zena od frajer kaj vozi gtr?

mislim da sam vidjao oboje u lanceru

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ako nekome treba zimska tekućina za pranje stakala u Pevecu na akciji

 

Nigrin 3litre s mirisom limuna do -20 za pišljivih ~25Kn

 

 

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...
 oho, moji gracani!

jel istina da lancera vozi zena od frajer kaj vozi gtr?

mislim da sam vidjao oboje u lanceru

 Da, i lancer i gtr su u vlasništu iste obitelji, muž vozi gtr-a, a žena lancer-a.

Zabavljala se poznata ekipa u Ogulinu, pa su ga zezali šta je ženi auto maznul

(sa lijeva na desno: Šebalj, Mrgud i on)

 

Ziga kaže...

Ako nekome treba zimska tekućina za pranje stakala u Pevecu na akciji

 

Nigrin 3litre s mirisom limuna do -20 za pišljivih ~25Kn

 

 Ja sam baš nedavno u plodinama kupio nigrin s mirisom limuna do -20C° snižen (sad ne sjećam, al prek 30Kn je bil) sa valjda 34Kn, cijena je isto bila tak negdje 24/25Kn, to ispadne da dvije litre platiš, a treću dobiš gratis

(jedino je pakiranje šugavo, mjehur onaj, kad točiš u auto, ko da zeca za noge držiš...)

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 Da, i lancer i gtr su u vlasništu iste obitelji, muž vozi gtr-a, a žena lancer-a.

Zabavljala se poznata ekipa u Ogulinu, pa su ga zezali šta je ženi auto maznul

(sa lijeva na desno: Šebalj, Mrgud i on)

 17 min kasnije, kaže mrgud ne drži u desnim zavojima

 
 
 

 

1BIT kaže...

 Ne usudim se više, jednom kad sam na Krku bio, išao preticat, vozili se nekih 60 i ja ubacim iz treće u drugu, gas do poda, fino on potegne, nisam opće obračao pažnju na brzinu i okretaje, više sam se fokusirao na cestu, al mislim da ima fuel cut off na blokadi, preko 90 sam išao, nisam vidio di je točno blokada, moguće isto 99, al kad sam došao do nje, auto baš grdno trzne, kao da sav moment koji se nabirao u sekundi izgubiš i više vremena tako izgubim, nego da ga na 90 prešaltam, a nema ni potrebe do blokade ić, kad tu negdje taman pada moment...

 hehe automatic master race, inače ako rastežem iz gušta dođem do nekih 80 u drugoj da propjeva taman. Al nisam nikad udario u limiter tak da neznam kakav je osjećaj uživo

 

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 0:07 (ja111).
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

Ako nekome treba zimska tekućina za pranje stakala u Pevecu na akciji

 

Nigrin 3litre s mirisom limuna do -20 za pišljivih ~25Kn

 

 

 

 Sad je to malo na knap, nadam se da ima rezerve..

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Što vi napravite autu koji vas je blokirao na parkingu?

 

Ja sam sinoć bio kod frenda i kak su to dve zgrade i mali parking, ljudi parkiraju na livadu između zgrada(gdje su "mjesta" nema trave, ima ulaz na livadu). Tako je već godinama, ja uvijek tamo stanem i uvijek ima minimum 10 auta tamo.
A sinoć je neki kreten(koji tamo živi, frend kaže da je auto uvijek ispred) parkirao na taj ulaz. Ostavio je jedva metar devedeset, dva metra mjesta za prolaz, dakle na sred sredine ulaza je stao.

Uglavnom, za moj auto mjesta bilo nije pa sam s frendom morao razbijati led(što je ralica nagurala) da proširim prolaz. 15 minuta smo potrošili, preznojili se i opet sam jedva izašao, na milimetar od auta i kontejnera s druge strane.

 

Uglavnom, digao sam debilu brisače i ogromni komad leda stavio na dno šajbe.
Jel bi vi ostavili pismenu poruku, trubili(bilo je 2 ujutro) ili bi samo otišli?

 

 

To ovak izgleda, asfaltirani parking je bio pun, on je stao na crni kvadrat, crvena strelica sam ja.

P.S. sad je hrpa snijega pa je širina svih puteva smanjena.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 13:43 (chutac).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

OVAKO

 

Zezam se, nisam nikad bio u takvoj situaciji, ali vjerojatno bi ostavio neku poruku il nesto

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...

OVAKO

 

Zezam se, nisam nikad bio u takvoj situaciji, ali vjerojatno bi ostavio neku poruku il nesto

 Baš sam ja htio stavit taj video, hahah Dodo legenda, to je free parking uz Kupu, znao sam i ja tamo parkirat, rijetko kad ima mjesta, pa se ljudi guraju na milimetar, samo da ostave auto...

 

 

@chutac ja bi poruku ostavio pod brisačem, ako se ubuduće ogluši na poruku, onda dalje ić razmišljat šta i kako (ako je čovjek baš toliki problem, mogao bi se dogovorit sa stanarima, da na tom prolazu ostavljate jedan kontenjer u nadi da će taj lik biti pre lijen da ga ide micat, pa se neće tu parkirat, a lakše makneš kontenjer, nego auto od tog lika)...

Ako nije ostavio auto u brzini i digao ručnu, lako ga se odgurne

A nisi mogao proć tu di je na slici sparkiran ovaj žuti kamion, predpostavljam da tu nije bilo snijega i leda, tj da ralica ne čisti neasfaltirane puteve?

 

BTW: trubit u 2 ujutro nikako, još će ti netko zapamtit regu (slikat te/snimit) i prijavit za narušavanje javnog reda i mira, pa ćeš proć gore nego taj kaj je auto ostavio na prolazu

 

EDIT: sad sam se sjetio, možeš mu sve kontenjere posložit oko auta, pa ti ubuduće neće više tu parkirat (nećeš mu oštetit auto, a naučit će lekciju)

BTW: sjetio se taman ove slike

 

 

EDIT2:

Evo ti još par primjera, najbitnije je biti smiren, koliko god ti digao živac, rađe napravi ovako nešto, nego ići oštečivati vozilo (grebat ključem, trgat brisače, lomit retrovizore)...

Ako sazna da si mu oštetio vozilo, može te tužit, a ako mu napraviš nešto od ovoga dolje, nema te za šta tužit

toaletni+papir toaletni+papir
 
ukrasni+papir ukrasni+papir
 
stretch+folija stretch+folija
 
Postavit+nešto+oko+vozila+stupiće,+kontenjer+nešto+treće... Postavit+nešto+oko+vozila+stupiće,+kontenjer+nešto+treće...
 

 

EDIT3:

hahahah još sam se sjetio ovog videa u rusiji

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 16:00 (1BIT).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
vid_speed kaže...
Ja bi toyotu ae86 uvzvezenu iz japana sa volanom na desnoj strani
vid_speed kaže...
Rado bih al jos sam pre mlad i pre bez para za tako sto

 Traži da te posvoje ovi šta voze ove zvjerke

  

 Susjedi..

In the name of tragedy...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ma ja ne živim tu pa nemam daljnje planove :)

Ovo je slika sa street view-a stara 4-5 godina. Ulica je renovirana i tu gdje je kamion su sandučić za optiku valjda i bila je ogromna količina snijega koja je inače bila na tom "parkingu". A i visok je ivičnjak pa se ne bi dalo proći.

 

Ma, nadam se da će mu led doprijeti do glave i da više neće stajati. Šta  da je netko od blokiranih bio mladi par i da cura rađa i da moraju hitno u bolnicu?
Kak će on sam razbit led koji su dvojica lopatama 15 minuta razbijali?

Trebao sam zakačit ovoga za kuku i odvuć ga u 3 plišana medvjedića da ne nađe auto mjesec dana.

A imao je parkirnih mjesta..

 

EDIT: Ne bih ja ništa potrgao ili izgrebao, normalno sam mu digao brisače i polako stavio gromadu leda.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 15:59 (chutac).
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja ispuštam zrak iz sve četiri gume, ujutro kad bude išao na posao....nek si malo razmisli gdje je pogriješio u životu

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Sad sam prošao onuda, još je na istom mjestu i dobio je novi komad leda na krov od nekog drugog 

 

 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ma ljene seljacine.

Toliko je vecina lijena, da im problem uzeti lopatu, i ocistiti si mjesto.

Najbolja je metoda ispuštanje sve 4 gume, pa nek se yebe drugi put.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

mi u zagorju najobicnije nemamo takve probleme, a ak se dogode okrenem mu tablice naopacke.

 

Ne dizem brisace i ne pustam zrak iz guma jer ih mozes ostetit tak. A i nikad neznas dal moze bit hitan slucaj da covjek mora nekamo ici...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

mi u zagorju najobicnije nemamo takve probleme, a ak se dogode okrenem mu tablice naopacke.

 

Ne dizem brisace i ne pustam zrak iz guma jer ih mozes ostetit tak. A i nikad neznas dal moze bit hitan slucaj da covjek mora nekamo ici...

 a zamisli kontra situaciju...piješ s dečkima i zvoni ti mobitel...žena dobila trudove.... brzo u auto kad ono ku*ac... netko ti je zablokirao izlaz....

 

 

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...
Lord_Marko kaže...

mi u zagorju najobicnije nemamo takve probleme, a ak se dogode okrenem mu tablice naopacke.

 

Ne dizem brisace i ne pustam zrak iz guma jer ih mozes ostetit tak. A i nikad neznas dal moze bit hitan slucaj da covjek mora nekamo ici...

 a zamisli kontra situaciju...piješ s dečkima i zvoni ti mobitel...žena dobila trudove.... brzo u auto kad ono ku*ac... netko ti je zablokirao izlaz....

 

 

 Pozoveš hitnu..

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Samo jednom sam ostavio poruku liku na papiru ispod brisača. Ali sad me više ne dira. Varaždinci znaju za parking kod FOI 2 zgrade(DND), zna i Markec.

Poslije 8:00 ujutro više nema slobodnog mjesta. Ljudi parkiraju ukoso, preko crta, van nacrtanih mjesta. Neki mali prikaz kak to otprilike izgleda. Crno su kak su postavljena parkirna mjesta, crveno je smjer kretanja, zeleno je gdje se naprave dodatna parkirna mjesta. Na kraju i početku parkinga, gdje je prolaz za aute, malo je veće širine 2 vozila. Kad se dodatno naparkiraju, ostane jedno mjesto.

Sad je napadao snijeg, počistili, nagurali na ona okomita mjesta na kraju. Ljudi stali dolje, auti vire malo van crta, budale stale dodatno na ova zeleno označena mjesta. Jedva sam prošao okolo s autom, malo širi auti i kombiji se okretali ili vraćali u rikverc. 

I šta da sad radiš? Opet pišeš budalama poruke? Neda mi se. Ispuštanje guma ili dizanje brisača je samo još veća glupost s tvoje strane. Ak je već netko glup ili nesposoban da se parkira tako, jel moram biti još veći retard? Ove pizdarije sa WC papirom ili folijama? Šta da vozim u bunkeru 3 paketa? Isto retardirano, plus gubim bespotrebno vrijeme a promijenit neće ništa. 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Samo jednom sam ostavio poruku liku na papiru ispod brisača. Ali sad me više ne dira. Varaždinci znaju za parking kod FOI 2 zgrade(DND), zna i Markec.

Poslije 8:00 ujutro više nema slobodnog mjesta. Ljudi parkiraju ukoso, preko crta, van nacrtanih mjesta. Neki mali prikaz kak to otprilike izgleda. Crno su kak su postavljena parkirna mjesta, crveno je smjer kretanja, zeleno je gdje se naprave dodatna parkirna mjesta. Na kraju i početku parkinga, gdje je prolaz za aute, malo je veće širine 2 vozila. Kad se dodatno naparkiraju, ostane jedno mjesto.

Sad je napadao snijeg, počistili, nagurali na ona okomita mjesta na kraju. Ljudi stali dolje, auti vire malo van crta, budale stale dodatno na ova zeleno označena mjesta. Jedva sam prošao okolo s autom, malo širi auti i kombiji se okretali ili vraćali u rikverc. 

I šta da sad radiš? Opet pišeš budalama poruke? Neda mi se. Ispuštanje guma ili dizanje brisača je samo još veća glupost s tvoje strane. Ak je već netko glup ili nesposoban da se parkira tako, jel moram biti još veći retard? Ove pizdarije sa WC papirom ili folijama? Šta da vozim u bunkeru 3 paketa? Isto retardirano, plus gubim bespotrebno vrijeme a promijenit neće ništa. 

 To kako si ti nacrtao ti izgleda u City Centar West garaza gore. Ljudi stvore dodatno mjesto, to i ja znam raditi dok nisam vidio da ljude zna ekipa ogrebati jer ne znaju uzeti dovoljan luk da skrenu ( jer je taj koji je sebi stvorio mjesto, suzio kompletnu traku ). 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

 a zamisli kontra situaciju...piješ s dečkima i zvoni ti mobitel...žena dobila trudove.... brzo u auto kad ono ku*ac... netko ti je zablokirao izlaz....

 znam, vjerujem. a zamisli da je bas njemu pocela zena rađat sad... i da ide na 15kat po nju a neko mu u međuvremenu ispustio gume na autu...

 

tak da nevolim to radit i necu nikad. ak je hitan slucaj pricekat cu. ak vidim prometnu stajem i pomažem. nema te sile.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ma iti drugome auto dirati je po meni čisti balkanizam. Ajd da frendu digneš brisače usred ljeta i pitaš kaj snjeg pada.. ali da strancu diram ne pada mi na pamet.. Još me vidi i dobim po lampi.. a to mi ne treba u životu.

 

Karma je ku***, neću da neko meni peha auto, nebum radije ni ja drugima..

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 20:39 (Karlek_19).
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ak staje da pokupi zenu, stane pred ulaz u zgradu, ne 60 metara od njega. 

A ovo da dobis po lampi. Pa da je nas dvojicu netko napao, izuli bi ga. Plivac i kosarkas sa lopatama, nije lud da nas napada. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Ak staje da pokupi zenu, stane pred ulaz u zgradu, ne 60 metara od njega. 

A ovo da dobis po lampi. Pa da je nas dvojicu netko napao, izuli bi ga. Plivac i kosarkas sa lopatama, nije lud da nas napada. 

 Je jbg ja sam bivši fuzbaler koji može samo brzo trčati, "skill" s loptom i jedva 80 kila mi je tu od male pomoći haha 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

 Ista stvar i kod mene na faksu (VUKA), parking pored faksa se u 8 ujuto popuni ko Jakuševac, ako nađeš mjesto, to ko da si dobio na lutriji, neasfaltirano je, samo posipano pjeskom, mjesta nisu iscrtana, pa se ljudi svakak parkiraju, na podu su rupe ko iz drugog svjetskog rata, poslje kiše ih ni ne vidiš, samo ti pol kotača propadne, no neću se žalit jer je free, al isti je problem, ako se netko sparkira na sami kraj reda (označeno zelenim), zatvori sami prolaz ili ostavi skroz malo mjesta za proć, ovi šta se parkiraju na sredini znaju dva reda napravit, pa ovi coupe/karavan/limuzine (uglavnom duži auti) koji su okomito od njih sparkirani nemogu izać a da ne ogrebu nekoga...

 

Mada ja nisam nikada imao baš problema da nisam uspio izać sa parkinga, još ja nemam servo volan, vi šta imate servo bi vam trebalo biti i lakše

 
 
 
 

 

Uglavnom svim većim gradovima u Hrv fali podzemnih garaža, kad bi se 50% trenutno sparkiranih vozila maknulo sa vanjskih površina, sve bi ljepše i preglednije izgledalo, olakšao bi se posao hitnoj, vatrogascima, dostavljačima, poštaru, čistoći, pješaci bi komotnije pješačili, biciklistima bi bilo lakše, možda bi više zelenih površina bilo, a manje umjetnog sivila (kao što je drvored na zelenom valu još iz doba Austro Ugarske, danas se na novim ulicama opće ne koristi drvored), vozačima bi vožnja postala preglednija (npr zamislite da u Zagrebu na zelenom valu nema ni jednog auta sparkiranog, vidli bi svakog pješaka i uočili njegovu namjeru, želi li preći cestu ili ne, a ne ko do sada, vidiš samo glavu, al ne znaš jel prelazi cestu, jel baca smeće ili šeće psa, pa čeka da pas obavi nuždu, tj vidiš čovjeka, al ne znaš šta namjerava...)

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

mi u zagorju najobicnije nemamo takve probleme, a ak se dogode okrenem mu tablice naopacke.

 

Ne dizem brisace i ne pustam zrak iz guma jer ih mozes ostetit tak. A i nikad neznas dal moze bit hitan slucaj da covjek mora nekamo ici...

 Odi na fejs u grupu Parkiram kao idiot pa vidi kako se parkira.

Uredno stavi Merđu na invalidsko mjesto, a nema oznaku da je invalid, pa onda parkira auto pred sam ulaz jer on to tako može. Ili recimo ima novi BMW koji se po defaultu parkira po sredini crte. Jer zašto ne? 

 

Hitan slučaj pred ulaskom u trgovinu ili šoping centar ne može biti i neka drugi puta parkira kao svaki normalan čovjek. A ako je tako hitno, uvijek postoji poziv prema hitnoj, policiji, susjedu, frendu... Baš zbog toga što nitko ništa ne poduzima drugi ispadaju budale, samo su takvi pametni.

 

Mi Hrvati smo usran narod, nikad ništa ne poduzimamo, ali smo zato prvaci u kukanju. 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice