Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.080
|
čitano: 13.206.682
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pakovanje tih termalnih prekidaca kosta oko 10kn 6 komada na eBayu. To se može i zamjeniti prekidacom koji se resetira sam od sebe ako mu je ucestalo ali ako mu se stalno kvari znaci da ima veci problem od grijaca ventilatora.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2017 22:24 (ivanzu).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ajde dajte link ili bar tip tih osiguraca pa da kupim... Iako bas sam citao po forumima sad svi su na taj nacin rjesavali problem

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mislim da u golfa 3 idu od 180C osigurači ali ovaj je dovoljno blizu, najbolje bi bilo da izvadis i uslikas osigurač.

 

http://m.ebay.com/itm/5Pcs-SF188E-SEFUSE-Cutoffs-NEC-Thermal-Fuse-192-C-192-Celsius-Degree-10A-250V-/381474354945?nav=SEARCH

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

ogledalce ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 9:37 (ZeNGe_CRO-mt).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja bum vam samo rekao da je lakše dobit ogledalce na crnim autima, nego npr na bijelim, na bijelom autu kolko god ti polirao, teško da će se nešto reflektirati

BTW: svaka čast na trudu, odličan posao

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Lutrija(nema signalizacije) 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ogledalce ;)

 

fensi antireflektivni zimski coating 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Jel tebi uopce ima svrhe paliti kratka po noci? 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Jel tebi uopce ima svrhe paliti kratka po noci? 

 

što se tiče vidljivosti samo ako je jako mračno, jelte nema uličnog osvjetljenja .. a inače više zbog toga da se mene vidi 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

fensi antireflektivni zimski coating 

 

 

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

jucer sam kak sam i rekel skoro do pol 4 betonital kod frenda i onda gas na karting. Ruke prije kartinga su me jebeno boljele jer sam 2 kubika betona sam znosil i podizal na prvi kat. 

 

Dojdemo na prijemni šalter i veli meni ženka da nema šanse da odvozimo 5 rundi. Ja se samo smijem. Veli ona meni da pošto sam prvi puta tu da nema teorije. I tak kad sam odfural prvi krug u prvoj vožnji mislil sam da budem hmrl kak me je sve boljelo. Nakon prve vožnje sam htel odustat al su se moji frendovi kladili da ko ima najslabije vrijeme taj placa veceru. Onda sam postal nabrijan i odvozio svih 5 komada. I s ubijenim rukama i leđima, nakon 5 vožnji u ekipi sam bio 3 po vremenu od nas 6. Prva dva su bila oko sekundu brža od mene ali naprosto ih nisam mogao pratiti kroz zavoje jer nisam mogao tako brzo i jako skretati volan jer nisam više imal snage. Ovi dva kaj su bili ispred mene su vec karting veterani skoro i na stazi su bili vec valjda 20 puta a meni je bilo prvi puta (i nisu bili ubijeni od posla). Tak da sam ja s svojim vremenom prezadovoljan s obzirom na okolnosti.

Nakon kaj sam došao doma, izbrojal sam 8 žuljeva na rukama i popio 2 tablete protiv bolova, danas ujutro sam se jedva digao s kreveta.

 

1 "trka" 37.359 - tu sam se glupiral samo i driftal

2 "trka" 36.441 - tu sam vec poceo malo bolje zavoje pobirat

mala pauza 

3 "trka" 35.555 - tu sam se potrudil max kolko je išlo

mala pauza 

4 "trka" 35.839 - bile su 3 cure na stazi i nisam ih magao nikako proci jer su bile malo sporije od mene i nestalo snage

mala pauza 

5 "trka" 35.280 - tu sam odvozio max kolko je išlo ali sam nakon par "brzih" krugova ostao totalno bez snage...

 

video od trke 5 u prilogu:

ostale su na yt kanalu pa ak hoce neko pogledat nek si otvori.

 

sve u svemu idem opet ali odmoren 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...

Ajde dajte link ili bar tip tih osiguraca pa da kupim... Iako bas sam citao po forumima sad svi su na taj nacin rjesavali problem

 Lijepo odeš u elmatis ili chipoteku i pitaš ih:

 

http://www.elmatis.hr/ProductDetails.aspx?productId=46075

 

https://www.chipoteka.hr/artikl/5165/termoosigurac-192c-250v-10a-8051701961

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Zadnja slika s ovim felgama...sutra nove slape...
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
I nove slape...8.1kg po felgi...
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav, jel ikak moguće doznat od kuće koliko auto ima km (prek šasije) ? Ili se bas mora plačat ovlaštenom servisu da to provjeri ?

Battleog - 191silvinjo
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Dat E39

Vidi kako vreba

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Thoroughbred kaže...
I nove slape...8.1kg po felgi...

 Koliko su stare imale?

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Pozdrav, jel ikak moguće doznat od kuće koliko auto ima km (prek šasije) ? Ili se bas mora plačat ovlaštenom servisu da to provjeri ?

 Vjerovatno moras imat neku vezu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2017 23:56 (ivanzu).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

jucer sam kak sam i rekel skoro do pol 4 betonital kod frenda i onda gas na karting. Ruke prije kartinga su me jebeno boljele jer sam 2 kubika betona sam znosil i podizal na prvi kat. 

 

Dojdemo na prijemni šalter i veli meni ženka da nema šanse da odvozimo 5 rundi. Ja se samo smijem. Veli ona meni da pošto sam prvi puta tu da nema teorije. I tak kad sam odfural prvi krug u prvoj vožnji mislil sam da budem hmrl kak me je sve boljelo. Nakon prve vožnje sam htel odustat al su se moji frendovi kladili da ko ima najslabije vrijeme taj placa veceru. Onda sam postal nabrijan i odvozio svih 5 komada. I s ubijenim rukama i leđima, nakon 5 vožnji u ekipi sam bio 3 po vremenu od nas 6. Prva dva su bila oko sekundu brža od mene ali naprosto ih nisam mogao pratiti kroz zavoje jer nisam mogao tako brzo i jako skretati volan jer nisam više imal snage. Ovi dva kaj su bili ispred mene su vec karting veterani skoro i na stazi su bili vec valjda 20 puta a meni je bilo prvi puta (i nisu bili ubijeni od posla). Tak da sam ja s svojim vremenom prezadovoljan s obzirom na okolnosti.

Nakon kaj sam došao doma, izbrojal sam 8 žuljeva na rukama i popio 2 tablete protiv bolova, danas ujutro sam se jedva digao s kreveta.

 

1 "trka" 37.359 - tu sam se glupiral samo i driftal

2 "trka" 36.441 - tu sam vec poceo malo bolje zavoje pobirat

mala pauza 

3 "trka" 35.555 - tu sam se potrudil max kolko je išlo

mala pauza 

4 "trka" 35.839 - bile su 3 cure na stazi i nisam ih magao nikako proci jer su bile malo sporije od mene i nestalo snage

mala pauza 

5 "trka" 35.280 - tu sam odvozio max kolko je išlo ali sam nakon par "brzih" krugova ostao totalno bez snage...

 

video od trke 5 u prilogu:

ostale su na yt kanalu pa ak hoce neko pogledat nek si otvori.

 

sve u svemu idem opet ali odmoren 

 

 

Bio i ja danas i sve u svemu odlicno iskustvo, svakako idem ponovno. Moje najbolje vrijeme 36,033s sto je dosta slabo prema tome da samo relativno lagan (70ak kg), ali mi je ovo bio prvi put u kartingu nakon 3-4 godine. Al zapravo nije mi ni to ganjanje vremena toliko zabavno koliko zabacivanje zadnjeg kraja i zezanje, no to naravno itekako krade vrijeme.  

I da, vise od 2 voznje u komadu ne bih preporucio, ja sam nakon samo jedne bio u poprilicnim bolovima. 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
11.8kg...osjeti se razlika...auto trazi manje gasa...osjetno manje lupa po rupama...i definitivno je zivlji...
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

znaci 12kg osjetis razlike?

xfact
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Puno mu je veca razlika nego 12kg. Google is your friend.

 

odlicno su ti sjele felge na hondicu. Sretan sam cim vidim K20 😊

Nego kaj ste vec poceli ljetne stavljat na aute?

PSN:Tomislav025
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Puno mu je veca razlika nego 12kg. Google is your friend.

 

odlicno su ti sjele felge na hondicu. Sretan sam cim vidim K20 😊

Nego kaj ste vec poceli ljetne stavljat na aute?

 Ja ne smijem prije 15.04. zbog kaska. Bar sam takvu informaciju dobil.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
12kg na pogonu je puno...guglaj unsprung mass...
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...
omomomomoomm kaže...

Puno mu je veca razlika nego 12kg. Google is your friend.

 

odlicno su ti sjele felge na hondicu. Sretan sam cim vidim K20 😊

Nego kaj ste vec poceli ljetne stavljat na aute?

 Ja ne smijem prije 15.04. zbog kaska. Bar sam takvu informaciju dobil.

 

Ja isto imam kasko i takoder sam u istoj situaciji. Ali to ti vazi ako se npr zdrobis s autom po snijegu a imas ljetne gume. Ak se npr zdrobis 10.3 a imas ljetne gume i vani je lijepo vrijeme, znaci nisu zimski uvjeti nemas problema. Ja ljetne stavim oko 15.3, jedino ostavljam zimske ak je stvarno snijeg ili se spremaju neki minusi.

PSN:Tomislav025
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Koliko je kazna ako me "snime" dok prolazim oko 70km/h u naselju di je dozvoljeno 50km/h?

Jedino mi je sreća što mi je ovo prva kazna,pa ću se naravno žaliti pa ako prođe dobro.

Ali da znam u slučaju da moram platiti

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Koliko placate kasko na auto?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

3200 kn, za novu Skodu Octaviu

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Urtz kaže...

3200 kn, za novu Skodu Octaviu

 To zajedno sa obaveznim osiguranjem? Ako je cini mi se dosta jeftino, koja osiguravajuca kuca?

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Koliko placate kasko na auto?

 2600kn ak se ne varam, full kasko sa 50%. golf 7. trebao bi pogledati tocne brojke al mi nisu pri ruci, nemoj me uzeti 100% za rijec.

 

EDIT: Croatia.

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2017 15:44 (omomomomoomm).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice