Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.108
|
čitano: 13.228.406
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Odustajem...

Linkal sam to jer je pojam svega "savršeng", a isto ima običnu klimu i "ručne" prozore... Tak si se začudil tome ko da drugi auti u osnovnoj opremi nemaju..

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 12:04 (Karlek_19).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Stryder

 

Nemam još oglas jer to mi privatno planiramo prodavati u 7.-8. mjesecu radi kupnje novog vozila, ali ako bi došla koja ponuda, onda bi se možda odlučili ranije uzeti. Planirali smo staviti oko 30k kuna.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Vama u Rijeci je super što dosta magistrala i zaobilaznica imate, one su vrhunske, nema tolko rupa i oštećenja, čim se u grad uđe je užaš da, al se grad može zaobilaznicama zaobić, pa ako baš ne trebaš obavljat nešto u centru grada, nemoraš po silnim rupama vozit, u Zg-u imamo samo jednu zaobilaznicu i ta je Bogu iza nogu, takoreć u drugom gradu, jer je već Velika Gorica blizu, tj vidi se sa zaobilaznice, pa nije baš praktično...

 a kao u ri imamo 10 zaobilaznica :D isto je 1...sreca po meni sta mi posao 10min pjeske, tako da ne trosim ni lipe na prijevoz...

 

...

 

nego...da se smraci drugima u ocima jos vise: stizu eibachi sportline :) pa cemo biti jos blize podu...jako fali u zavojima spusten auto...

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

I meni je najgore kad auto iza nema el podizanje stakla, na rucici se skuplja puno vise prasine nego na prekidacu.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

I meni je najgore kad auto iza nema el podizanje stakla, na rucici se skuplja puno vise prasine nego na prekidacu.

 

najbolje ti je kao kod mene, stražnja nepomična stakla 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Davati iste novce za B segment kao za C segment je jednostavno glupo. Za te novce moze pronaci focusa iz 2008/9 1.4/1.6 bez problema.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/hyundai-i30-1.4-16v-plin-oglas-22522580

Ne znam kakvi su drugi ni gdje se sklepavaju ali kolega s posla se takvog za manje od 2g. riješio, auto nije 35tkm imao valjda.. prešao na Avensisa Corolla, pardon, isto bijela 1.33 VVTi 100ks novu nebo i zemlja po pouzdanosti i kvaliteti..(Corolla, Avensis, meni to sve isto..)

 

Pukao mu film od potrošnje, mušica sa elektronikom, pogotovo bravom paljenja, gulila se plastika u unutrašnjosti, ma cirkus. Kad se sjetim kakav su tek volan podvalili curi u ganc novom Riu, pa ga kasnije na našu reklamaciju zamijenili, ništa me više ne iznenađuje..

 

Kožni volan bez šavova, pazi, valjda misle kožni premaz koji k.. . Na kraju dali drugi volan, šavovi, mekana koža, sve tip top..a kao bolja oprema bila, Urban+ koja već..

 

 

In the name of tragedy...
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 15:58 (thedream).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
 a kao u ri imamo 10 zaobilaznica :D isto je 1...sreca po meni sta mi posao 10min pjeske, tako da ne trosim ni lipe na prijevoz...

 

...

 

nego...da se smraci drugima u ocima jos vise: stizu eibachi sportline :) pa cemo biti jos blize podu...jako fali u zavojima spusten auto...

 hahaha, pa da ubiti kad malo pogledam isto jednu imate

 

E al imam osjećaj da se tom zaobilaznicom u Rijeci puno brže dođe, bliža je samom gradu, pa je praktičnija za upotrebu, odma dobiš dojam da ih je više

A i u kojem god smjeru krenuo (prema Crikvenici-Krku-Senj-Zadar-Split ili prema Puli) sve odlične brze ceste za guštat

 

EDIT:

Sad se sjetio ajmo reć da imate 1 i pol, od Delte prema Bakru se dođe po Brajdici, pa dalje na brzu cestu, nisam se puno vozio po Rijeci, al kad sam bio, nisam baš primjetio neku gužvu na Brajdici, za zbrisat do doma može poslužit, a relativno je novo, ako se ne varam, prije nekih 4 do 5 godina su asfaltirali nadvožnjak

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 16:23 (1BIT).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ja zadnje prozore stalno otvaram. Po ljeti kad parkiram u dvoriste i kad krecem sa parkinga, a auto ugrijan. I za gradsku voznju sva 4 otvorena. 

 

Tako da meni sva 4 automatska prozora, po mogucnosti na daljinski dosta znace. Naravno, ima jos takvih. :) 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U gradu sva 4 otvorena, pa ugusim se u onom smradu...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

U gradu sva 4 otvorena, pa ugusim se u onom smradu...

 Smradu kad je golf dizel ispred? Suosjecam se 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
CroNk3r kaže...

U gradu sva 4 otvorena, pa ugusim se u onom smradu...

 Smradu kad je golf dizel ispred? Suosjecam se 

Jos nek je dvojka 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 20:42 (CroNk3r).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

E, ali ja sam iz manjeg grada pa nema toliko smoga  

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja uopce nisam s grada, tako da mi je jos gore kad dodem u grad a naviknut sam na onaj predivan miris sela 

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sta mislite o ovom autu? Otisao bi ga pogledati danas ali se jos premisljam.Jel cijena ok  ili? http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-1.6-e-oglas-19637583

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Xperiax1 kaže...

Sta mislite o ovom autu? Otisao bi ga pogledati danas ali se jos premisljam.Jel cijena ok  ili? http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-1.6-e-oglas-19637583

 

ruske ti je vozio takvog, pa ti on može više reći. meni vanjština izgleda uredno, dok iznutra i nije toliko očuvan.

cijena se čini smiješno nisko, ali moraš uložiti u prijepis, porez i registraciju + zvučnike ako želiš slušati muziku.

to sve zajedno te izađe više nego sam auto 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 8:28 (nine).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

solidno izgleda megan...motor je zahvalan, koljes ga i nista...savjet: ugradi mjenjac sa 1,4...puuuuno startniji i imat ces dojam da ide ko da je 2,0

 

sto se tice otvorenih prozora: obavezno sva 4 dolje (da, monovolumen ima 4 prozora :P doduse 1. auto sa 4 prozora kojeg imam do sad haha, svi bili samo prednja 2) tako da se cuje lijepo pucanje i grgljanje auspuha...

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Interesantan novi Fiat Argo - potomak Punta.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ovakav da, ali kakve sam ja slike vidio neki dan, ono bazni, ratkape, boja bijela, odvratno izgledao, bez ovih dodataka, spoilera, crvenih detalja, felgi...ovako vec izgleda solidno...

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

ovakav da, ali kakve sam ja slike vidio neki dan, ono bazni, ratkape, boja bijela, odvratno izgledao, bez ovih dodataka, spoilera, crvenih detalja, felgi...ovako vec izgleda solidno...

 Da, ovo sa slike će biti bliže Abarth verziji nego običnoj...nažalost!

9 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Osnovni modeli su uvijek socijala... Msm, kupujes novi auto, nemas felge, nemos boju odabrat bez nadoplate, nemas volan kak spada, nemas sjedista kak spadaju, nemas motor kak spada, ugl nemas nis dok ne iskesiras jos min 5000e. 

http://www.youtube.com/user/Megatr0nHR
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

nine Cuj sigurno ne bi dosao i dao mu te pare.Probao bi ga srusit ako hoce spustit,ako ne ima drugih,nije jedini Moram platit slepu,registraciju i ostalo sta jos sve ide uz to..A tko zna kakva sve iznenađenja auto krije,kakav je lim i mehanika..Vidio sam da su sjedala propaljena al to se sa vremenom rijesi..

 

EDIT: Skicam ovu tigru vec neko vrijeme,kakve su te tigre? Opel je pa voli hrđat,to znam.Kakve su ovako?

 

http://www.index.hr/oglasi/opel-tigra-1-4-16v/oid/468233

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 13:40 (Xperiax1).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja tog megana ne bih uzimao jer ga je vjerovatno klao neki balonja na hladno.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ako budes tako razmisljao neces kupiti nijednog auta za 500 eur ili ces uzeti ku pride za koju ces rec da je vozila baba od 80g do marketa, a takav dosadan jadan auto ne bi htio nikome...i jos masu slicnih, ovo je bio samo primjer...

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pa razmisljam si da odem pogledat bez obzira na kupovinu,ali ipak mislim da cu dalje trazit

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Baš čitam u sutrašnjem auto klubu, pišu o Toyoti C-HR 1.2 VVT-i Turbo 115Ks cijena 196 900Kn i doplata je metalik boja ono wtf skeširaš skoro 200 000Kn i ne dobiš metalik boju, hebote led kakvi likovi...

 

BTW: kad uhvatim vremena, poslikam par stranica, ima zanimljivih članaka, kupovna moć hrvata, test Honce civic, Seat ibize fr...itd, popravak kožnih sjedala u auto partes-u i savjeti od relijaša i driftera Josipa Žagara, mercedesovi sustavi isključivanja cilindra na V8 motorima zbog 20% manje potrošnje, pokoja rijeć o vrhunskoj cesti za guštanje od Senja do Starigrada (navodno vrlo popularna dionica bajkerima i sve više turista njom prolazi), te 90 godina nurburgringa...

 

Ja moram priznat da sam se naježio dok sam čitao članak o Jadranskoj magistrali D8, jer sam se vozio tuda sa swiftom (i dok sam čitao, u mislima sam se vozio njome), cesta je stvarno vrhunska, gledaš krš oko sebe i cestu koja vjerno prati krivudanje obale uz pogled na more i otoke, ne znaš šta je bolje, cesta ili sam pogled

(navodno je 1965.g puštena u promet, a radilo ju je 2700 ljudi većinom bez strojeva i alata, zbog nepristupačnog terena, pišu u auto klubu, svakom radniku bi se trebala dignut spomen ploča za taj vrhunski posao...)

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Imam samo predivna sjecanjanja o D8 magistrali, najvise se sjecam kada mi je lik otkinuo retrovizor dok je sjekao zavoj u svom predivnom bijelom mercedes sprinteru.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

a sta rec onda o golfovom sustavu iskljucenja SVIH cilindra kod 1,5 128 verzije? :)

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gasi 2 dva cilindra.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Evo fotke, pa si pročitajte LINK

 

EDIT: mali hint: stisnite desni klik miša na sliku i pogledaj sliku, zatim lijevi klik miša za zoom, lakše se čita

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 16:02 (1BIT).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
SHELBY_09 kaže...

 Da, ovo sa slike će biti bliže Abarth verziji nego običnoj...nažalost!

 Isti k...c s slikom Golfa na jumbo plakatima...na slici GTI verzija...a i spod.... cijena već od 129.900 Kn.... za najosnovniji šrot model

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice