Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.197.841
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Mali seljo vec divlja, izgleda da ce moja procjena od 8mj. biti tocna.

 Lik se baš preserava a i iritantan je, gledaju ga valjda samo klinci koji još nisu položili vozački

 

Meni osobno je baš zanimljiv ovaj lik na you tube-u, skoro svaki dan oko 16:30 (po našem vremenu) upload-a video i lik je ono što se kaže a car guy, stalno nešto radi na autu i zanimljivo ga je gledati, ponekad i poučno

 

Između ostalog ima i zgodnu curu koja ne prigovara na cijenu auto dijelova

Kako većina amera ne zna vozit ručni mijenjač, u ovom videu je naučio curu vozit ručni šaltung

 

A počeo je kao klinac sa 18 godina kojem je tatica kupio subaru sti wrx, dosta hejta je imao na početku, al od kad je počeo kopat po autima, sve više gledatelja skuplja

 

Zanimljivo je vidjeti na okupu te you tubere car guyse, jedan ih je okupio, tj pozvao na drag race, kolko sam skužio, platio svakome prijevoz njihovih vozila, avionsku kartu i dva dana smještaj da se okupe, to je ovaj pod nickom streetspeed717 koji očito ima love kad vozi corvettu i boosta ju na 1000hp, ironije od silnih konja su mu popustili zupčanici u getribi, pa kao najjači tamo, nije ni započeo utrku, al fora je vidjet ih kako se druže i uživaju...

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 21:41 (1BIT).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Mali seljo vec divlja, izgleda da ce moja procjena od 8mj. biti tocna.

 Ljubomoran si na superiornog gospodina, biznismena...

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

gospodina je tolko odvratno slusat da jedini biznis moze vodit sa Zefom iz dubrave

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Predator003 kaže...
ivanzu kaže...

Mali seljo vec divlja, izgleda da ce moja procjena od 8mj. biti tocna.

 Ljubomoran si na superiornog gospodina, biznismena...

 Nemam razloga biti ljubomoran.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

 Nemam razloga biti ljubomoran.

Kak ne, ako malom ponestane mjesta za prtljagu u gepeku, uvijek ima puno praznog mjesta u glavi.

14 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Ajde nemojte molim vas staljati te proljeve, otvorio sam video par sekundi i skoro dobio tri infarkta.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...

Ajde nemojte molim vas staljati te proljeve, otvorio sam video par sekundi i skoro dobio tri infarkta.

 Bome seljo njuška + bimer, gasi internet odmah! Valjda se hvali kak su on i njegov auto super

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 6:19 (Karlek_19).
9 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Preporuka dashcama? Ne preskupo i dobar omjer ulozeno/dobiveno.

 

Hvala

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Evo akcije : 

 

  1. MEGUIARS GOLD CLASS PASTE CAR WAX 311 gr  - 120 KN

http://partes.hr/shop/proizvodi/vosak-prirodni-tvrdi-carnauba-311g-meguiars-gold-class-paste-car-wax/


Frend me nagovara da uzmem,kaze da je prezadovoljan,ima li tko iskustva sa ovim Meguiars ? 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
W4RRiOR kaže...

Preporuka dashcama? Ne preskupo i dobar omjer ulozeno/dobiveno.

 

Hvala

 http://www.racunalo.com/xiaomi-xiaoyi-kamera-za-automobile-po-promotivnoj-prodaji-na-tomtop-webshopu/

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
W4RRiOR kaže...

Preporuka dashcama? Ne preskupo i dobar omjer ulozeno/dobiveno.

 

Hvala

 Anker Roav C1

 

 

Meni je od Youtubera trenutno najbolji Hoovie(Hooviesgarage).

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

napokon oprao auto nakon prljave kise...spreman je da se vijori danas nasa zastava :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Kakva zastava? Šta se ženiš?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
10 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Napokon ledice za poziciju T10 koje rade vise od 10 dana LINK

Vec na autu 2 mjeseca, bez problema rade, nema blinkanja ni nista slicno

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Morat ću i te probati. 

Do sada sam sigurno naručio 4-5 vrsta navodnih canbus LEDica i niti jedne mi nisu odgovarale. 

Ili počnu blicati ili ako stavim u svijetlo unutrašnjosti, mogu samo staviti da mi se upali kad otvorim vrata ili kada upalim svijetlo pa da stalno gori. Nikako jedno i drugo. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Što se tiče LED-ica. OVE i OVE di su po 10 komada sve rade uredno bez ikakvih gluposti i crkavanja,a OVAKVE sam naručio za pozicijske i u nekih mj dana rade super. Za unutrašnjost sam naručio mali led panel sa 48 ledica koji isto radi super.

12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Jel mi netko može objasnit kako radi neki sustavu Golf 6(2011.), kod mjenjača ima neka tipka, ima slovo A. U biti, auto se ne ugasi kad staneš a nisi pritisnuo kvačilo. Već se sam ugasi(bez onog trzanja), i kad pritisneš gas/kvačilo(nisam siguran što od toga dvoje), sam se upali.

14 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...

Jel mi netko može objasnit kako radi neki sustavu Golf 6(2011.), kod mjenjača ima neka tipka, ima slovo A. U biti, auto se ne ugasi kad staneš a nisi pritisnuo kvačilo. Već se sam ugasi(bez onog trzanja), i kad pritisneš gas/kvačilo(nisam siguran što od toga dvoje), sam se upali.

 Start/Stop sustav

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Odlican sustav, pogotovo na TDI, kad se auto upali, onaj predivan zvuk i trzaj motora.

Tko nije probao nezna sto propusta.

I pali se na kuplung.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.8.2017 13:27 (CroNk3r).
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Akumulator za start-stop sustav u ovlaštenim  dođe kao sv. Petra kajgana  

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Odlican sustav, pogotovo na TDI, kad se auto upali, onaj predivan zvuk i trzaj motora.

Tko nije probao nezna sto propusta.

I pali se na kuplung.

 Vidim ti si probao na nekoj razjebanoj drli ili pises tek tolko da nesto napises bez pokrica?Meni na G7 radi tolko neprimjeto da nit ne skuzis da se pali/gasi iako izbjegavam taj SS kolko je god moguce. Pali se na kuplung ili na taj gumb pored mjenjaca. 

 

Opcenito je taj sustav teska glupost. 

 

 

PSN:Tomislav025
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...
CroNk3r kaže...

Odlican sustav, pogotovo na TDI, kad se auto upali, onaj predivan zvuk i trzaj motora.

Tko nije probao nezna sto propusta.

I pali se na kuplung.

 Vidim ti si probao na nekoj razjebanoj drli ili pises tek tolko da nesto napises bez pokrica?Meni na G7 radi tolko neprimjeto da nit ne skuzis da se pali/gasi iako izbjegavam taj SS kolko je god moguce. Pali se na kuplung ili na taj gumb pored mjenjaca. 

 

Opcenito je taj sustav teska glupost. 

 

 

Probao sam na 7ici karavanu jos nema ni 20k km(kad sam se prvi put vozio imao je malo iznad 1000km)

motor je 1.6

Gasenje se ne skuzi, ali paljenje se osjeti i to dosta.

Mozda vi koji vozite dizelase ne skuzite, ali meni je jako primjetno, em je glasan zvuk dizelasa prilikom paljenja em se malo zatrese auto malo, ali osjetno.

Istina da pali prije nego stignem ubaciti u brzinu, ali ne svida mi se.

Treba probati na benzincu, tamo se mozda ne bi ni primjetilo.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...
CroNk3r kaže...

Odlican sustav, pogotovo na TDI, kad se auto upali, onaj predivan zvuk i trzaj motora.

Tko nije probao nezna sto propusta.

I pali se na kuplung.

 Vidim ti si probao na nekoj razjebanoj drli ili pises tek tolko da nesto napises bez pokrica?Meni na G7 radi tolko neprimjeto da nit ne skuzis da se pali/gasi iako izbjegavam taj SS kolko je god moguce. Pali se na kuplung ili na taj gumb pored mjenjaca. 

 

Opcenito je taj sustav teska glupost. 

 

 

 Ja bi na tvom mjestu ako imas puno gradske voznje odmah iskljucio SS,maknuo DPF i EGR ventil jer samo rade probleme kad auto ima puno gradske voznje + neki lagani remap.
Ne sjecam se koji imas motor imas,ali ako je 2.0 TDi 80 kw,to je priguseni 2.0 TDi od 103w kw i sa laganim remapom ide na 160 ks.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Probao sam na 7ici karavanu jos nema ni 20k km(kad sam se prvi put vozio imao je malo iznad 1000km)

motor je 1.6

Gasenje se ne skuzi, ali paljenje se osjeti i to dosta.

Mozda vi koji vozite dizelase ne skuzite, ali meni je jako primjetno, em je glasan zvuk dizelasa prilikom paljenja em se malo zatrese auto malo, ali osjetno.

Istina da pali prije nego stignem ubaciti u brzinu, ali ne svida mi se.

Treba probati na benzincu, tamo se mozda ne bi ni primjetilo.

 Kod mene se na benzincu paljenje i gasenje uopce ne primijeti ali ja to i ne koristim posto je aku. duplo skuplji od obicnoga.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...
omomomomoomm kaže...
CroNk3r kaže...

Odlican sustav, pogotovo na TDI, kad se auto upali, onaj predivan zvuk i trzaj motora.

Tko nije probao nezna sto propusta.

I pali se na kuplung.

 Vidim ti si probao na nekoj razjebanoj drli ili pises tek tolko da nesto napises bez pokrica?Meni na G7 radi tolko neprimjeto da nit ne skuzis da se pali/gasi iako izbjegavam taj SS kolko je god moguce. Pali se na kuplung ili na taj gumb pored mjenjaca. 

 

Opcenito je taj sustav teska glupost. 

 

 

 Ja bi na tvom mjestu ako imas puno gradske voznje odmah iskljucio SS,maknuo DPF i EGR ventil jer samo rade probleme kad auto ima puno gradske voznje + neki lagani remap.
Ne sjecam se koji imas motor imas,ali ako je 2.0 TDi 80 kw,to je priguseni 2.0 TDi od 103w kw i sa laganim remapom ide na 160 ks.

 Samo da se nadovezem na ovo oznaceno.
 2.0Tdi ide na 190ks ko od šale. Bas je bilo na fejsu, jedna firma koja se bavi chiptuningom, VW Caddy 2.0TDI 75hp 225Nm @ 189hp 419Nm. Izmjereno na valjcima bez ikakvih modifikacija.

 Isti motor, ali priguseni. Kupis taj od 75ks napravis remap, a placas osiguranjedebelo manje.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ček, jel stvarno netko toliko glup da misli da nekakvi 2.0 TDI motor od 75ks(otkud to uopće u caddyju?) ima potpuno identične dijelove ko i recimo 150ks verzija ali eto u VWu su odlučili napraviti mapu sa duplo manje konja na isti motor i staviti ga na tržište?

Super su ti čipovi stvar, ali do kakvih +10/15% dobitka i to ako je sve u redu s motorom prije.  Ova dupla povećanja samo promjenom mape, onak, pls, no. Mislim, možete to raditi, al onda poslije kad krenu problemi ili kod vas ili kod novog vlasnika onda i jedan i drugi j*bu mater proizvođaču, a proizvođač nit kruh jeo, nit kruh mirisao.

Ista stvar i sa tim, plaćaš osiguranje manje. Ako već oćeš voziti nešto s 200 ili koliko konja, onda i plaćaj sve potrebno. Ako nemožeš, onda to nije auto za tebe. Volio bi vidjet u nekoj prometnoj kad osiguranje treba pokriti štetu, a ono čipiran auto bez da je igdje upisano, pa ti kaže da imaš tehnički neispravan auto.

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...
omomomomoomm kaže...
CroNk3r kaže...

Odlican sustav, pogotovo na TDI, kad se auto upali, onaj predivan zvuk i trzaj motora.

Tko nije probao nezna sto propusta.

I pali se na kuplung.

 Vidim ti si probao na nekoj razjebanoj drli ili pises tek tolko da nesto napises bez pokrica?Meni na G7 radi tolko neprimjeto da nit ne skuzis da se pali/gasi iako izbjegavam taj SS kolko je god moguce. Pali se na kuplung ili na taj gumb pored mjenjaca. 

 

Opcenito je taj sustav teska glupost. 

 

 

Probao sam na 7ici karavanu jos nema ni 20k km(kad sam se prvi put vozio imao je malo iznad 1000km)

motor je 1.6

Gasenje se ne skuzi, ali paljenje se osjeti i to dosta.

Mozda vi koji vozite dizelase ne skuzite, ali meni je jako primjetno, em je glasan zvuk dizelasa prilikom paljenja em se malo zatrese auto malo, ali osjetno.

Istina da pali prije nego stignem ubaciti u brzinu, ali ne svida mi se.

Treba probati na benzincu, tamo se mozda ne bi ni primjetilo.

 Minimalno se osjeti i čuje.. Niš glasniej nego kaj u leru radi.. Ja ostavim da se gasi kad je na semaforu 45+ sekundi. Inače ne.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Meni taj S/S ništa ne štedi goriva, mislim da više služi da smanji Co2 pa kupnja auta bude jeftinija zbog manje nameta.

12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Ja mislio to neka pomoć kod njub vozača da im se ne ugasi kad trebaju krenut 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice